mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To dlaczego Huck go wypisuje? ;>


bo katsu gra na innym koncie? :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:37 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Wczorajsze wypady oba bardzo udane (wiele +1 skończyliśmy, plus zdobyliśmy chyba 3 atmy oraz 2 lunar). W poniedziałek zacząłbym od żaby a jak dropnie kez item popnalbym dużą rybę. Pewnie będzie szło wolniej niż wczoraj ale 2 atmy to jednak duży skok jakości.


Dodam tylko, że ta atma którą postnąłem to chyba najlepsza obecnie Atma dla DD - daje DEX+50 i dramatycznie zwiększa Critical Hit Rate (na normalnych mobach miałem 80% criticów) i Critical Hit Damage.

Wszystkim kurde wypada tylko nie BLU....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:54 
Cytuj  
To jak stoimy ze spodniami ? Kto jakie jeszcze chce robić? Ja te które chciałem najbardziej mam done.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:06 
Cytuj  
Ja BLU 5/8, THF 0/8


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:07 
Cytuj  
Gratki Ragni :)

ja tam mam jeszcze od groma spodni do zrobienia

mówiliście coś ,że od listopada feety wchodzą ,tak ? to może poróbmy legsy do końca miesiąca - z tego co wiem Goku, Opi wracają + pewnie ktoś z doskoku jeszcze dojdzie - także można jeszcze posiedzieć .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:21 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Gratki Ragni :)

ja tam mam jeszcze od groma spodni do zrobienia

mówiliście coś ,że od listopada feety wchodzą ,tak ? to może poróbmy legsy do końca miesiąca - z tego co wiem Goku, Opi wracają + pewnie ktoś z doskoku jeszcze dojdzie - także można jeszcze posiedzieć .


/comfort

to ja jeszcze spróbuje COR, tylko ustalmy NMy jakie chcemy lać aby dropiły coś z tego co chcemy:

Huck: BLU THF
Have: COR SAM
Tomasz: WAR ?
Allbin: PLD ?
Lalafer: BLM ?
Deva: PUP ? MNK ? WHM ?
Saku: BST ? BRD ? nie wiem które zrobiłeś
Zang: MNK ?
SUko: DNC 6/8 ? THF ? BST ? BRD ? <robi przerwę>
Cold: ?
Opi: MNK ?
Gokulo: ?
Przy okazji jak będziemy lać dużą rybę z itemów +2 priorytet dla mnie to THF Feet, więc co do spodni możecie lotować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:23 
Cytuj  
ja - w kolejności poproszę :

DNC 2/8,BRD 0/8,SMN 1/8,SAM 3/8 ( chyba) :)

ogólnie , to chciałbym skompletować DNC+WHM (już skończony) , resztę mogę passnąć jak ktoś ma priority - chociaż chętnie bym skończył i te :)


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 16:33 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:44 
Cytuj  
Ja mam WAR 6/8 atm
Z Atmami tak bardzo mi sie nie pali, ale muche bym ubil bo +30 do statow to nie +20 ^^ , i generalnie jakies NM dla fun / drop
Ten tydzien siedze non stop az do soboty i moge sie pisac na kazdy event

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:51 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ja mam WAR 6/8 atm
Z Atmami tak bardzo mi sie nie pali, ale muche bym ubil bo +30 do statow to nie +20 ^^ , i generalnie jakies NM dla fun / drop
Ten tydzien siedze non stop az do soboty i moge sie pisac na kazdy event


Atmy właśnie są mega wypaśne, jako PLD powinieneś polować na te HP+ to nie będzie sytuacji że cię cos fartem zatłucze. Ja miałem wczoraj jakieś +120 do DEX na THF a set na DEX mam słaby...

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 11:47 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ja mam WAR 6/8 atm
Z Atmami tak bardzo mi sie nie pali


Niektorzórzy nigdy sie nie nauczą. Atmy w Abyssea to najwiekszy boost jaki jest mozliwy. Przebijają af3+2, cruor buffy i cokolwiek innego.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 12:39 
Cytuj  
Ja sie powaznie zastanawiam nad dalszym losem statica. Suko robi przerwe czyli naszym jedynym tankiem pozostaje Tomasz ktory za czesto nie moze grac. Na przykladzie Ator/Ragni widac ze da sie grac bez tanka ale na chwile obecna nasz jedyny blm robi za whma. Katsu nie licze bo tez roznie ma z byciem w grze. Opcje widze dwie, albo dopuscimy ludzi z zewnatrz albo wylevelujemy to co jest potrzebne.

Druga sprawa, jak napisal Ator, atmy sa poteznych boostem, jestem za tym aby pozdobywac co konkretniejsze. Jak mamy porobic cokolwiek wiecej niz tier1 nmy to trzeba sie dopakowac.

Po trzecie podobno wczoraj bylo ustalenie ze kazdemu robimy po jednej sztuce legs i bierzemy sie za inna grupe itemow. Tak wiec khem khem przypominam o sobie (ponoc tylko ja zostalem :))

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 12:49 
Cytuj  
Btw Huck ja zauwazylem ze Ty nadal usilnie tkwisz w Cannonball na BLU. Ten spell przy obecnycych standardach jest do dupy. JEsli chcesz cos pod Sneak attack to Benthic typoon jest prawdopodobnie najlepszy i nie wymaga debilnego food i castowania cocoon. Jednak i tak najlepszy dmg na BLU to zwyczajnnie /nin i na zmiane QC+BT+Disseverment+Goblin Rush jak masz duzo refresh to mozesz to wlasciwie spamowac. Efflux oczywiscie jak jest up to z QC i CA. SA+CA+Efflux w abyssea z BT powinno robic z Ruins Atma jakies 4k, ale imo /thf sie nie nadaje juz na sub dla blu do dmg poza specyficznymi walkami (takimi gdzie moze robic sata na tanka) bo tylko go blokuje z dmg (nie mozesz zrobic wiecej dmg bo wezmiesz hate i padniesz)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:08 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ja sie powaznie zastanawiam nad dalszym losem statica. Suko robi przerwe czyli naszym jedynym tankiem pozostaje Tomasz ktory za czesto nie moze grac. Na przykladzie Ator/Ragni widac ze da sie grac bez tanka ale na chwile obecna nasz jedyny blm robi za whma. Katsu nie licze bo tez roznie ma z byciem w grze. Opcje widze dwie, albo dopuscimy ludzi z zewnatrz albo wylevelujemy to co jest potrzebne.

Druga sprawa, jak napisal Ator, atmy sa poteznych boostem, jestem za tym aby pozdobywac co konkretniejsze. Jak mamy porobic cokolwiek wiecej niz tier1 nmy to trzeba sie dopakowac.

Po trzecie podobno wczoraj bylo ustalenie ze kazdemu robimy po jednej sztuce legs i bierzemy sie za inna grupe itemow. Tak wiec khem khem przypominam o sobie (ponoc tylko ja zostalem :))


Skoro tak to ja cos zaproponuje:
1. Jesli chodzi o Atmy to jak pisalem, zamierzam zdobyc ze wszystkimi chetnymi wszystkie lepsze atmy. Nie wszystkie moby bedziemy powtarzac dla tych co nie przyszli za pierwszym razem (np Ruins to przejebana do zdobycia atma) ale niektore mozemy.
2. Ja z ragnim robie Empyreal bronie. Ragni robi Masamune, a ja sie zastanawiam miedzy dwiema ( male info jest jeszcze o nich ) Kannagi albo Varethragna. Największym problemem i praca nad tymi broniami jest zfarmienie setów i to będziemy robić sami, zabijać tez będziemy sami jeśli będzie trzeba, ale mam następującą propozycje. Zeby te bronie zdobyc musimy zabic np Ciren ze 25-35 razy i w pewnym momencie jewel of balance, będzie się własciwie marnował bo zaraz bedziemy miec nasze +2 dlatego proponuje Wam przyjść na gotowe (My robimy pop sety sami) i pomóc nam zabić w zamian za freelot itemów na af3+2. My będziemy brać tylko itemy na Emp bronie. Moby które będziemy bić w Abys Misar to Ciren i najprawdopodobniej Sobek ( z niego tez chce katane ale chyba nikt nie ma NIN poza mną?). Ze starszych zone będziemy bić Carabosse i albo Chloris albo Briareus tylko, że w starych zonach za pomoc właściwie nie mam co zaoferować poza itemami które dropią z nich.
3. Nie do konca nie mamy tanka Zang. Nie mamy PLD to prawda, ale wiekszość mobów na seale bijemy w duo tankując to znacyz melee+RDM. BLU,MNK czy NIN sa zajebistymi lowman tankami i już dawno prześcigneli PLD na 95% mobów.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 13:09 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:08 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ja sie powaznie zastanawiam nad dalszym losem statica. Suko robi przerwe czyli naszym jedynym tankiem pozostaje Tomasz ktory za czesto nie moze grac. Na przykladzie Ator/Ragni widac ze da sie grac bez tanka ale na chwile obecna nasz jedyny blm robi za whma. Katsu nie licze bo tez roznie ma z byciem w grze. Opcje widze dwie, albo dopuscimy ludzi z zewnatrz albo wylevelujemy to co jest potrzebne.


Wczoraj dobrze nam szło co-tankowanie z Huckiem (poza rybą, tam bez pomyślenia ją biliśmy na początku a raczej głównie ja ją bez sensu biłem:)). Ato z ragnim mogą robić wiele rzeczy duo na BLM, u nas tylko Deva ma BLM i RDM a jest main healerem. Prawda jest też taka że wiele rzeczy moglibyśmy zabić gdyby się trochę przed walką zastanowić nad taktyką a nie lecimy na zasadzie jest pop item ? no to sruuuuu jakoś się uda.

Prawda jest taka że dużo melee na NMach powoduje że spamują TP moves i trudno jest utrzymać się przy życiu szczególnie jak trzeba trzymać na przykład 3 cienie non stop. Można by poczytać jakie TP moves należałoby stunować ale nie ma to za bardzo zanczenia bo i tak nie ma nikogo kto ma stun :).

Oczywiście że dobrze by było zorganizować jakieś EXP PT któregoś dnia tylko że poza dniami z eventami na razie nie bardzo mam czas na granie a chętnie bym dolewelował joby. Nie mówiąc już że drugi PLD bardzo by się przydał (do roboty Allbin :)).

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:11 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Btw Huck ja zauwazylem ze Ty nadal usilnie tkwisz w Cannonball na BLU. Ten spell przy obecnycych standardach jest do dupy. JEsli chcesz cos pod Sneak attack to Benthic typoon jest prawdopodobnie najlepszy i nie wymaga debilnego food i castowania cocoon. Jednak i tak najlepszy dmg na BLU to zwyczajnnie /nin i na zmiane QC+BT+Disseverment+Goblin Rush jak masz duzo refresh to mozesz to wlasciwie spamowac. Efflux oczywiscie jak jest up to z QC i CA. SA+CA+Efflux w abyssea z BT powinno robic z Ruins Atma jakies 4k, ale imo /thf sie nie nadaje juz na sub dla blu do dmg poza specyficznymi walkami (takimi gdzie moze robic sata na tanka) bo tylko go blokuje z dmg (nie mozesz zrobic wiecej dmg bo wezmiesz hate i padniesz)


Wczoraj używałem Cannonballa tylko na CIrein-Croin. Normalnie nie używam (tym bardziej na /nin) - nie wiem skąd ten cannoball ci się wziął.

Jak gram BLU to walę najpierw VIT down (wild oats) + sprout smack (slow). Potem Benthic Typhoon (def down), potem Eflux + Chain Affinity i Quadratic Continuum. Później DIsseverment (poison) i Frenetic Rip, Head Butt, recast cieni. A zanim NM przyjdzie - Cocoon + Animating Wail + Battery Charge. Dużo tankuje do czasu gdy Have nie zrobi Collaborator / Accomplice na mnie.

Serio - nie mam pojęcia co z tym canonballem :) Strzelałem sobie do Orobona, bo multihit na nim to jest spam TP movów (Seismic Tail) i ludzie padają.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:12 
Cytuj  
Jak napisałem w poście wyzej, by robimy w duo wszystko RDM+BLU/MNK/NIN. BLM uzywm tylko na Ciren i tylko po to zeby ztriggerowac yellow !!, bo inaczej szedlbym na BLU.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:20 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Btw Huck ja zauwazylem ze Ty nadal usilnie tkwisz w Cannonball na BLU. Ten spell przy obecnycych standardach jest do dupy. JEsli chcesz cos pod Sneak attack to Benthic typoon jest prawdopodobnie najlepszy i nie wymaga debilnego food i castowania cocoon. Jednak i tak najlepszy dmg na BLU to zwyczajnnie /nin i na zmiane QC+BT+Disseverment+Goblin Rush jak masz duzo refresh to mozesz to wlasciwie spamowac. Efflux oczywiscie jak jest up to z QC i CA. SA+CA+Efflux w abyssea z BT powinno robic z Ruins Atma jakies 4k, ale imo /thf sie nie nadaje juz na sub dla blu do dmg poza specyficznymi walkami (takimi gdzie moze robic sata na tanka) bo tylko go blokuje z dmg (nie mozesz zrobic wiecej dmg bo wezmiesz hate i padniesz)


Wczoraj używałem Cannonballa tylko na CIrein-Croin. Normalnie nie używam (tym bardziej na /nin) - nie wiem skąd ten cannoball ci się wziął.

Jak gram BLU to walę najpierw VIT down (wild oats) + sprout smack (slow). Potem Benthic Typhoon (def down), potem Eflux + Chain Affinity i Quadratic Continuum. Później DIsseverment (poison) i Frenetic Rip, Head Butt, recast cieni. A zanim NM przyjdzie - Cocoon + Animating Wail + Battery Charge. Dużo tankuje do czasu gdy Have nie zrobi Collaborator / Accomplice na mnie.

Serio - nie mam pojęcia co z tym canonballem :) Strzelałem sobie do Orobona, bo multihit na nim to jest spam TP movów (Seismic Tail) i ludzie padają.


Wywal Frenetic, wstaw Vanity Dive. Wywal wild oats i smack(slow jest smieszny z tego i za slow powinien byc odpowiedzialny RDM jak nie macie RDM to znajdzcie/wylevelujcie bo to najpotrzebniejszy i najbardziej efektywny job w grze, a smack nie ma sensu w abyssea bo z cruor buffami prawie kazdy melee ma cap fstr, a jak nie ma to i tak jest to nieefktywne). Nie wiem po co ktoś miałby robic na tobie Accomplice... tankuj, masz flash, masz stun, masz cocoon, masz wszystko co potrzbne do tankowania. Jak coś bije szybciej to ustaaw sobie fast cast. Atma of the ambition tez wazna sprawa. Niech healerzy sie skupia na Tobie spamujac QC Dissseverment i Goblin rush nigdy nie powinienes stracic hate jesli mob nie ma hate reset. Jesli chcecie porad odnoscie konkretnych mobow to walcie smialo.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:25 
Cytuj  
frenetic i diss daje accuracy boost - co w przypadku multihitów jest ważne - ale vanity widzę też się paruje. cool!

RDMa nie mamy - a sprout smack się castuje b. szybko. Have też robi dobry dmg THFem - szczególnie jak ja wezmę hate, a tankiem jest Tomasz.

Przetestuje Vanity Drive.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:27 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
frenetic i diss daje accuracy boost - co w przypadku multihitów jest ważne - ale vanity widzę też się paruje. cool!

RDMa nie mamy - a sprout smack się castuje b. szybko. Have też robi dobry dmg THFem - szczególnie jak ja wezmę hate, a tankiem jest Tomasz.



Jak nie mamy?? Gokulo wraca, tylko trzeba Go podpakowac troche.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:32 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
frenetic i diss daje accuracy boost - co w przypadku multihitów jest ważne - ale vanity widzę też się paruje. cool!

RDMa nie mamy - a sprout smack się castuje b. szybko. Have też robi dobry dmg THFem - szczególnie jak ja wezmę hate, a tankiem jest Tomasz.

Przetestuje Vanity Drive.


Dlatego Vanity zamiast Frenetic napisalem bo ttez daje accuracy boost z disseverment. Vanity nie masz co testowac on ma byc tylko po to zebys mial accuracy bonus i kosztuje 1 punkt mniej niz Frenetic.

Nie chodzi o to ile sie castuje tylko ze zabiera punkty.

Tomasz niech idzie War. PLD ssie do tankowania. To nie jest 2008 i to nie sa HNMy. Dzieki boostom z cruorow i atm DD robia kosmiczny dmg i uzywania PLD do tankowania takich mobow to jest zwyczajne robienie sobie krzywdy. PLD jest spoko na moby silne, gdzie dmg sie robi powolony i staly i np sa ciezkie TP moves do wziecia na klate.

EDIT: Jak Opi wroci i zrobi 85 to macie MNK tanka. Huck moze byc BLU tankiem. Rozne moby faworyzuja roznych tankow, ale zaden nie faworyzuje pld ;)

EDIT2: Jak chcesz wrzucac slow to Filamental Hold, a nie jakis lol smack.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 13:37 przez Bartelius, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.