mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 14:05 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ator twoja wersja i Have sie nieco roznia takze proponuje zebrac to w calosc, ocenic co trzeba zrobic i jutro jazda za triggami.


Bo właśnie na farmie dio Ato odpadł i nie kojarzy co się potem działo lotnął jeden dio i myślał że tylko tyle moje TH zdziałało...

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 14:06 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Ator twoja wersja i Have sie nieco roznia takze proponuje zebrac to w calosc, ocenic co trzeba zrobic i jutro jazda za triggami.


Tu nie ma zadnych wersji. Ja napisalem co pamietalem, a Have sprostowal bo ja pod koniec sie polozylem spac bo mnie na maksa glowa napierdzielala.

Ja nic nie lotowalem! Passnalem jeden dio!


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 14:26 
Cytuj  
Fomory mają hate na tanku ale diaga je od razu zdejmuje, czyli pierwsza agresywna akcja na addach je odciąga.

Jak Odin zaczyna gadać do Zantetsuken masz 5 sekund na:
1. disengage
2. wpisanie "/heal"
3. podświetlenie Odina (nie musi być na auto-lock)

wtedy "kucasz" pod jego cięciem mieczem i zamiast instant KO dostajesz dmg rzędu 400. Jak będziesz stał bo np. Odin Cie trafi zwykłym ciosem jak za szybko zrobisz /heal to dostaniesz KO. Nie wiem czy jakiś skill pld to może zresistować ale stojącego galka pld i mithrę z aegisem oneshotowało zawsze jak stali.

Sety na Ice/Earth to jakaś opcja ale nie wiem czy będziesz miał na to czas.
O blokowaniu TP moves nigdy nie słyszałem ale przeważnie jeśli wchodzi jakiś dmg to także działa added effect więc z tym terrorem może być źle.

"10.000 Needles" działa jak Chariotowy czyli shell redukuje. Spróbujcie na każde party wziąć smn czy/smn i jak się zbliża czas na ten TP move stoneskinga i jakiś summon dla rozłożenia dmg. Może i smn nie robi tam uber dmg ale jest to bardzo dobry job na tę walkę. aha nie zapomnijcie o bind podczas tego specjala bo czasem ludzie zapominają i np. thf/whm nie może potem kitować addów albo wszyscy magowie dostają dispelga z nastepnego specjala.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 14:59 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Fomory mają hate na tanku ale diaga je od razu zdejmuje, czyli pierwsza agresywna akcja na addach je odciąga.

Jak Odin zaczyna gadać do Zantetsuken masz 5 sekund na:
1. disengage
2. wpisanie "/heal"
3. podświetlenie Odina (nie musi być na auto-lock)

wtedy "kucasz" pod jego cięciem mieczem i zamiast instant KO dostajesz dmg rzędu 400. Jak będziesz stał bo np. Odin Cie trafi zwykłym ciosem jak za szybko zrobisz /heal to dostaniesz KO. Nie wiem czy jakiś skill pld to może zresistować ale stojącego galka pld i mithrę z aegisem oneshotowało zawsze jak stali.

Sety na Ice/Earth to jakaś opcja ale nie wiem czy będziesz miał na to czas.
O blokowaniu TP moves nigdy nie słyszałem ale przeważnie jeśli wchodzi jakiś dmg to także działa added effect więc z tym terrorem może być źle.

"10.000 Needles" działa jak Chariotowy czyli shell redukuje. Spróbujcie na każde party wziąć smn czy/smn i jak się zbliża czas na ten TP move stoneskinga i jakiś summon dla rozłożenia dmg. Może i smn nie robi tam uber dmg ale jest to bardzo dobry job na tę walkę. aha nie zapomnijcie o bind podczas tego specjala bo czasem ludzie zapominają i np. thf/whm nie może potem kitować addów albo wszyscy magowie dostają dispelga z nastepnego specjala.


Wszystkie fizyczne TP moves mozna zblokować tarczą co blokuje ich add effect. Np uderzenia gianta w abyssea blokujesz nie robia amnesia i stun, Bukhis nie zdejmuje cruor buffow, Sobek bio i instant death itd. Ostatnio jakis Ochain PLD zsolowal Fafnira stojac mu "na plecach" /thf i blokowal spike flail za smieszny dmg. Mysle ze ten terror tez nie wejdzie zblokowany.

Jesli shell dziala to super. Shellra V i equip easy capuje 50%, więc przy 10 targetach to bedzie max 500 na glowe.

Ten Twój opis Zantetsuken brzmi niefajnie jeśli się przyjmuje ciosy i chce zrobić /heal dlatego, lepiej założyć, że jednak padne na tym. Pomysł z Ragnim na WAR czekającym na ostatnie 9% wydaje się coraz bardziej realistyczny.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 13:24 
Cytuj  
o której dzisiaj Ein ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 13:29 
Cytuj  
Chyba w niedziele dopiero Ein, dziś tylko sky farm z tego co rozumiem Ato.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 13:39 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Chyba w niedziele dopiero Ein, dziś tylko sky farm z tego co rozumiem Ato.


myślałem że Ein będzie 2 razy w tyg.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 13:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Niedziela 03.04

Einherjar -> Sky farm -> Kirin


W tygodniu sprobujemy dofarmic triggery i w niedziele zrobic juz tylko gody i Kiriny.


This Suko, dziś robimy fun in the sky :)

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:23 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
100licad napisał(a):
Chyba w niedziele dopiero Ein, dziś tylko sky farm z tego co rozumiem Ato.


myślałem że Ein będzie 2 razy w tyg.


Cała inicjatywa została stworzona w celu głównie zabawy. Ein jest częścią tej inicjatywy. Dzień tych eventów to niedziela. Gdybym ustawił Ein dwa razy w tygodniu to zapewne wiele osób by zaraz odpadło i/lub nie miało feather później na Odina itd. Jeśli cała inicjatywa ładnie się rozpędzi i uda się Polaków znowu zintegrować na wspólne wypady to kto wie. (inb4 Nie próbuje sobie w żadnym razie przypisać próby zjednoczenia Polaków. Dzięki temu co robicie w Abyssea zauważyłem potencjał i tylko to kontynuuje i próbuje rozszerzyć)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 17:39 
Cytuj  
Jako ze mamy:

BB 0
Faust 2

SC 2
MG 2

Zip 1
Olla 5

Ulli 4
Despot 3

My jestesmy zajeci dzis, wiec nie idziemy, ale do zrobienia jest bardzo malo wiec wystarczy ze zdobedziecie:

BB 4 itemy
Faust 2 itemy
SC 2 itemy
MG 2 itemy
Zip 3 itemy
Despot 1 item

Z odrobina szczescia i TH to prawie po 1 NM z kazdego. Proponuje Wam zeby zaczac od Zipa i na Zipie skonczyc jak repopnie w czasie kiedy zrobicie reszte. My z Ragnim wybierzemy sie do sky sami w dogodnym dla nas terminie i tez machniemy serie NMow i powinno byc spokojnie ponad 5 setow. Nie robcie dzis godow, jesli Wam sie bardzo bedzie chcialo to zrobcie wiecej triggerow, ale serio wystarczy ze zabijecie: 2x BB,Zip i 1 wszystkie pozostale i to w zupelnosci wystarczy. Nawet jesli nie wypadnie Wam po dwa z jakiegos to moze mi i Ragniemu wypadnie i razem bedzie 5. Anyway good luck i miłej zabawy.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 23:32 
Cytuj  
Ok dzis w skladzie ja Zang i Allbin zrobilismy:
- Despot (1x drop) - Zang
- BB (2x drop) - ja, Zang
- SC (1x drop)- Zang
- Zip (2x drop) - ja, Zang
- Faust (2x drop) - ja, Zang
zaczelismy pozno wiec odpuscilismy MG

Razem mamy:

BB 2 (wzialem tez curtane przy okazji - wiec mamy 3 curtany)
Faust 4
SC 3
MG 2
ZIP 3
Olla 5
Ulli 4
Despot 4

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 07:58 
Cytuj  
A ja tymczasem skończyłem Dragon Age II - fajne, ale nie jakieś powalające. Myślę, że gdybym grał w pierwszą część to bym się bardziej wciągnął.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 08:35 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
A ja tymczasem skończyłem Dragon Age II - fajne, ale nie jakieś powalające. Myślę, że gdybym grał w pierwszą część to bym się bardziej wciągnął.


Serio Huck jest cos takiego jak blog, zaloz sobie i pisz tam tego typu rzeczy. Rhae wez usun post hucka i ten.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 08:38 
Cytuj  
Hehe, nie pierwszy i nie ostatni OT na tym forum Ato :)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 08:49 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Huckster napisał(a):
A ja tymczasem skończyłem Dragon Age II - fajne, ale nie jakieś powalające. Myślę, że gdybym grał w pierwszą część to bym się bardziej wciągnął.


Serio Huck jest cos takiego jak blog, zaloz sobie i pisz tam tego typu rzeczy. Rhae wez usun post hucka i ten.


naucz się czytać Ato! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 09:04 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Huckster napisał(a):
A ja tymczasem skończyłem Dragon Age II - fajne, ale nie jakieś powalające. Myślę, że gdybym grał w pierwszą część to bym się bardziej wciągnął.


Serio Huck jest cos takiego jak blog, zaloz sobie i pisz tam tego typu rzeczy. Rhae wez usun post hucka i ten.


naucz się czytać Ato! :)


Jesli ukryles tam jakas tajna wiadomosc, ktora pomoze nam w naszych eventach to przepraszam, ale moje skromne zmysly nie byly w stanie podolac zadaniu jej odczytania.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 11:35 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Huckster napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Huckster napisał(a):
A ja tymczasem skończyłem Dragon Age II - fajne, ale nie jakieś powalające. Myślę, że gdybym grał w pierwszą część to bym się bardziej wciągnął.


Serio Huck jest cos takiego jak blog, zaloz sobie i pisz tam tego typu rzeczy. Rhae wez usun post hucka i ten.


naucz się czytać Ato! :)


Jesli ukryles tam jakas tajna wiadomosc, ktora pomoze nam w naszych eventach to przepraszam, ale moje skromne zmysly nie byly w stanie podolac zadaniu jej odczytania.


Jak poprzestawiasz literki to wyjdzie:

"Gratulacje zdobycia nowych itemów w sky a w szczególności Fausta i Zipacna. Dobra robota chłopaki. Powodzenia na Kirinie - mnie niestety w niedzielę nie będzie." - myślałem, że na to wpadniesz! Kurde!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 14:03 
Cytuj  
nom dokladnie taki tekst mi wyszedl jak to rozszyfrowywalem wczesniej


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 00:31 
Cytuj  
Dzis mnie nie bedzie niestety - powodzenia z legsami

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2011, 07:03 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Dzis mnie nie bedzie niestety - powodzenia z legsami


Szkoda.


START

17:00 Ein zbiorka
17:30 Ein wejscie
Sky gody
Sky Kiriny


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.