mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 12:01 
Cytuj  
TandK napisał(a):
jaka kolejka? co do attendance nie moge byc za kazdym razem a w sumie na 4 runy nie bylo mnie na 1, ja nie lotuje itemow bo wierze ze jak ktos potrzebuje to je sobie wezmie ale bedziemy robic do tad az kazdy dostanie co chce, kwestie r3 pomine - dostalem bo napisalem ci co o tym mysle
Ocyzwiscie zdaje sobie sprawe ze czy jestem czy nie to wam niewiele zmienia - tylko wkurza mnie malo jasne ustawienie sprawy


Tomasz wtf.

Po pierwsze na 2 runach w sky to byles ale afk prawie polowe czasu i pozniej trzeba Cie bylo jak dziecko we mgle prowadzic.

Ja z Ragnim chodzilismy sami do sky robic triggery kilka tez kupilismy nic nie mowiac ze sa kupione i ze wydajemy na nie kase bo uznalismy, ze whatever. Wiem ze Have zbieral osoby w fwie chyba srody na farm godow i z tego co pamietam chetnych nie bylo raz mu pomogl deva i raz zang chyba. Nie robimy eventu az ja i Ragni dostaniemy co chcemy tylko, az dostana wszyscy ktorzy sie staraja chodzic, farmowac i maja chec przeanalizowac mape sky zeby nie gubic sie na kazdym kroku. Gdyby to Have nie mial w legs to na 100% bysmy zostali farmic dalej, bo On sie stara i np. jak wczoraj sie gubil w sea to juz w czasie eventu chyba zaczal ogarniac mapki i pod koniec widzialem ze nawet sam chial biegac szukac ???. Ja Cie bardzo lubie Tomasz, ale obiektywnie to serio w sky byles strasznie duzo afk, nie chodziles na farm poza glownym eventem a z Kirina dropy miales 100% tylko nie wypadly w legs wtedy. Nie zostawiamy cie tez na lodzie wcale. Jesli zfarmisz troche triggerow to napewno wrocimy do sky wszysko Ci zabic i zrobic Kirina.

Co do opierdolenia za w legs i faith torque:
W legs - Nie opierdolilem Cie tylko bylem mocno zawiedziony i wkurwiony, że lotnąłeś w legsy dla COR dla którego są uselss bo ma hermesy przed PLD i RDM.
Faith Torque - Nie opierdolilem Cie tylko wysmialem pomysl holy bolt na tym etapie gry. I HQ kwiatek nie upowaznia nikogo do priority na dropy. To ma drop rate z 5-10% a kwiatkow w sea jest z 50. W godzine mozna tego zfarmowac z 5-10. Poza tym wczoraj na tej walce odjebalem 90% roboty. Padlem ~70 razy i dead holdowalem go z 70 minut robiac mu przy tym 140% jego HP (dwa razy jak przyszedl Deva to sie zregenerowal z 20% do 50% i z 30% na 60% i na koncu zaczeliscie go bic od 20-30%). To ze my mielismy 6 m chip na przyjacielu przed farmem tez nas nie upowaznia do brania dropow z JoF. Jesli wszyscy maja podobny attendance to drop idzie do tego komu sie bardziej przyda. Moj MNK ktorego bedziemy czesto uzywac jeszcze, ma priority na faith torque przed RNG pod holy bolt build na exp moby sorry...


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 12:28 
Cytuj  
Ato to trzeba było od razu napisać że masz priorytet na wszystkie dropy które twoje joby mogą używać bo tak chcesz a nie pisać że to fun i freeloty.

Sam to napisałeś na pierwszej stronie:

Bartelius napisał(a):
Jeśli zajdzie sytuacja, w której eventem jest coś popowalnego, a nikt nie będzie miał triggerów to wtedy farmimy triggery i free lot na wszystkim. Jeśli ktoś będzie miał część triggerów np 1/3 na PW to uzupełniamy do 3/3 i osoba/grupa, która posiadała 1/3 może sobie wybrać 1 item z main "bossa". Jeśli ktoś ma trigger na znm t2/t3, sea god t1/t2, sky god itd. i bedzie on nam potrzebny do zbudowania głównego pop setu to osoba, która daje trigger bierze wszystko, ale tylko z tego na co ma trigger (Tier wyżej jest już free lot. Przykład: Brakuje nam Suzaku pod Kirina. Ktoś ma pop set na Suzaku. Popujemy Suzaku. Osoba z pop setem bierze dropy, a dropy z Kirina są już free lot)


A JoF gdybyś poczekał na WHM i byśmy farmowali czipy czy HQ aerny to nie musiałbyś takiej szopki odpierdzielać z RR3/die bo nawet ja z deva na WHM wytankowałem JoF szybciej niż to co wczoraj się działo. Poza tym to ty dwa razy zle wpisałeś dia w text box wiec nie wiem czemu na Deva zwalasz. Raz każesz mu siedzieć poza zasięgiem i czekać na unweak a potem opiedzielasz że dia nie wrzucił.

EDIT: Deva ma 100% attendence, wystarczy powiedzieć robiemy sea / sky farm i od razu leci wiec nie wiem czemy starasz się go zniechęcić :(.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 12:44 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Ato to trzeba było od razu napisać że masz priorytet na wszystkie dropy które twoje joby mogą używać bo tak chcesz a nie pisać że to fun i freeloty.

Sam to napisałeś na pierwszej stronie:

Bartelius napisał(a):
Jeśli zajdzie sytuacja, w której eventem jest coś popowalnego, a nikt nie będzie miał triggerów to wtedy farmimy triggery i free lot na wszystkim. Jeśli ktoś będzie miał część triggerów np 1/3 na PW to uzupełniamy do 3/3 i osoba/grupa, która posiadała 1/3 może sobie wybrać 1 item z main "bossa". Jeśli ktoś ma trigger na znm t2/t3, sea god t1/t2, sky god itd. i bedzie on nam potrzebny do zbudowania głównego pop setu to osoba, która daje trigger bierze wszystko, ale tylko z tego na co ma trigger (Tier wyżej jest już free lot. Przykład: Brakuje nam Suzaku pod Kirina. Ktoś ma pop set na Suzaku. Popujemy Suzaku. Osoba z pop setem bierze dropy, a dropy z Kirina są już free lot)


A JoF gdybyś poczekał na WHM i byśmy farmowali czipy czy HQ aerny to nie musiałbyś takiej szopki odpierdzielać z RR3/die bo nawet ja z deva na WHM wytankowałem JoF szybciej niż to co wczoraj się działo. Poza tym to ty dwa razy zle wpisałeś dia w text box wiec nie wiem czemu na Deva zwalasz. Raz każesz mu siedzieć poza zasięgiem i czekać na unweak a potem opiedzielasz że dia nie wrzucił.


Looool Po koleji
Dropy sa free lot i piszac priority nie mialem na mysli zasad tylko raczej cos umownego nadal mozesz sobie lotnac dla swojego RNG przed moim MNK tylko ze bedzie to z Twojej strony zupelnym przeciwienstwem team work. Ja np nie lotne przed Toba czegos co Twoj RNG lub THF potrzebuje bo ma tez jakas minimalna uzytecznosc dla mojego SMN. To jest sprawa umowna i wydaje mi sie ze kazdy to rozumie ze lepiej dac mnk dla ktorego jest to najlepszy neck do damage i ktorego uzywamy na eventach zamiast dla RNG na exp moby do zabawy bo napewno nie dla uzytecznosci.
To samo z w legs dla COR chodziles wiec Ci sie naleza ale nie musiales lotowac dla COR ktory ma inny piece z movement przed PLD/BLU i RDM.

Jesli chodzi o JoF to wogole nie wiem o czym gadasz. Zregenerowal sie bo przerwaliscie moj dead hold w beznadziejny sposob. Raz Deva przyszedl z 4 mobami na sobie i jof pobiegl do was i zanim do niego dobieglem dac dia to sie zregenerowal. Innym razem zeszlo mu dia a jak zrobilem RR to dostalem breakga bo Deva wzial hate stojac obok mnie i zginal i jof byl unclaimed w czasie kiedy mialem break. Mowilem devie z 10 razy zeby mnie nie leczyl na weakened a Dia kazalem mu zrobic jak juz mial hate i JoF mial go zaraz zabic a nie kiedy jeszcze hate nie mial wiec przestan pierdolic. Od samego poczatku Wam mowilem, zebysycie poczekali na unweak i go dobili normalnie, a zamiast tego Deva caly czas probowal mnie curowac i padal, a przy okazji Wy.


EDIT: "Dropy sa free lot i piszac priority nie mialem na mysli zasad tylko raczej cos umownego nadal mozesz sobie lotnac dla swojego RNG przed moim MNK tylko ze bedzie to z Twojej strony zupelnym przeciwienstwem team work." - przyklad tego byl wlasnie na w legs gdzie sie wkurwilem ze robisz to co robisz, ale nikt Ci tego nie zabronil.

EDIT2: Nie czekalismy na deve bo był afk i rownie dobrze mogl na tym afk byc az do Einherjar.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 12:58 
Cytuj  
Tyle lat gracie i nadal się nie nauczyliście, że najlepszym sposobem na unikanie takich dram to sensowny system nagradzania? Ale nie, lepsze niejasności i niedomówienia bo nie ma nic bardziej cementującego jakąś inicjatywę niż dobra loot drama. :roll:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:16 
Cytuj  
Idąc Ato twoim rozumowaniem to zawsze wszystko powinno iść do ciebie/ Ragniego bo nie wyobrażam sobie jaki item komuś może lepiej służyć skoro twój PLN MNK NIN THF jest najlepszy Ragni ma najlepszego WAR WHM SAM i teraz NINa przyjaciel BRD WHM. Nie wiem co dropi w Vana'diel co by ktoś inny mógł lotować priority chyba że jakaś kusza :D. A skoro tak łatwo o te faith torque a to taki uber item dla MNK to czemu kurde masz 4 empy a tego nie zrobiłeś. A co do movement + na BLU to miałeś spodnie z addona. Jak wymyślasz jakieś zasady to się ich trzymaj.
Wczoraj 2 razy było w tex boxie "ma dia Jof" i ".ma dia JoF" więc nie mów że to wina Deva że trafić w / nie umiesz :). Poza tym plan był że do Einh farmujemy popy a Jailery robimy po. Ok z mojej stony tyle i EOT.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:19 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Tyle lat gracie i nadal się nie nauczyliście, że najlepszym sposobem na unikanie takich dram to sensowny system nagradzania? Ale nie, lepsze niejasności i niedomówienia bo nie ma nic bardziej cementującego jakąś inicjatywę niż dobra loot drama. :roll:


Nom ale jaki chcesz system nagradzania na 1 runnie w sea? Jedyny sensowny to priority, ale nie zrobie priority sztywnego w zasadach bo bedzie ze robie pod siebie. Bo jesli napisze w zasadach ze W legs PLD,RDM > BLU > reszta jak w Pixies to myslisz ze ktos zrozumie ze to nie jest pode mnie tylko z powodu uzytecznosci?


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:40 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Idąc Ato twoim rozumowaniem to zawsze wszystko powinno iść do ciebie/ Ragniego bo nie wyobrażam sobie jaki item komuś może lepiej służyć skoro twój PLN MNK NIN THF jest najlepszy Ragni ma najlepszego WAR WHM SAM i teraz NINa przyjaciel BRD WHM. Nie wiem co dropi w Vana'diel co by ktoś inny mógł lotować priority chyba że jakaś kusza :D.



Zaczynasz mnie wkurwiac.

Nikt nie napisal, ze item ma isc do najlepszego MNK czy PLD. Jesli 3 osoby maja tak samo wysokie attendance i potrzebuja np faith torque i 2 potrzebuja dla mnk a trzecia dla rng to powinni najpierw lotowac MNK obojetnie ktory z nich jest lepszy.


100licad napisał(a):
A skoro tak łatwo o te faith torque a to taki uber item dla MNK to czemu kurde masz 4 empy a tego nie zrobiłeś.


Nie wiem kto Ci napisal ze latwy. Jestem z 1/10. I probuje to zdobyc jeszcze od czasu kiedy bylem w pixies.

100licad napisał(a):
A co do movement + na BLU to miałeś spodnie z addona.


Tak kurwa odwroc kota ogonem. W legs chcialem dla PLD glownie i dobrze o tym wiesz, a dla BLU w drugiej kolejnosci. 12% to nie 8% i teraz moge zmienic spodnie na inne zamiast marnowac na 8% movement.

100licad napisał(a):
Jak wymyślasz jakieś zasady to się ich trzymaj.


To mi kurwa napisz gdzie sie nie trzymam zasad? Wez kurwa podaj jeden przyklad?

100licad napisał(a):
Wczoraj 2 razy było w tex boxie "ma dia Jof" i ".ma dia JoF" więc nie mów że to wina Deva że trafić w / nie umiesz :).


Co to ma kurwa wspólnego ja pierdole. Dead holdowalem Jof od 70% jak przyszliscie mial 20%, czyli kurwa raczej mu schodzilo HP nie uwazasz? Deva sie wlaczyl do walki kiedy ja dead holdowalem zamiast poczekac az padne i Ty z Suko powinniscie wtedy go wziac i bic. Zamiast tego Deva probowal utrzymac mnie na przy zyciu jak mialem weak, a wy byliscie weakened, przez co ja wkoncu padlem a deva zaczal uciekac i padl nie wrzucajac przed smiercia dia tak jak jak ja to robilem i zanim dobieglem do moba to sie zregenerowal. Wystarczylo zeby dal mi jeszcze dead holdowac przez 5 minut jak to robilem przez pol godziny i jak byscie byli unweak to byscie dobili. Nie moglem trafic w "/" wlasnie dlatego ze musialem do moba biec tam gdzie padl Deva, a jak biegniesz to ciezko sie pisze. Jakos przez 30 minut dead holdowania nie mial problemu z trafianiem w "/". Chcialbym zobaczyc jak Ty bys sobie z tym poradzil cwaniaku.


100licad napisał(a):
Poza tym plan był że do Einh farmujemy popy a Jailery robimy po. Ok z mojej stony tyle i EOT.


Farmowania popow to tez Jailery bo dropia popy na nastepne Jailery.



Za tydzien nie ma odina bo sa swieta to fakt bedzie w srode nastepna.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:44 
Cytuj  
a was nadal fajnie sie czyta :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:57 
Cytuj  
Meh. Itemz.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 14:06 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Jak wymyślasz jakieś zasady to się ich trzymaj.


To mi kurwa napisz gdzie sie nie trzymam zasad? Wez kurwa podaj jeden przyklad?


Drugi post od góry BOLD

I Ato chodzi mi po prostu o jasność zasad, bo na pierwszej stronie nic nie pisze poza Einh o to ile kto razy będzie jest napisane freelot. Nic też nie piszesz o priorytetach. Tom też ma PLD i RDM. Spinasz i wkurwiasz się a potem się dziwisz że nikt nie chce chodzić. Teraz to mam wrażenie że jak zabijemy Odyna lub JOL to dropy też nie będą freelot bo dorobisz sobie jakąś ideologię co do podziału podpierając że w Pixies czy gdzieśtam było tak samo. Może weź rozbuduj tą sekcję dotyczącą zasad aby nie było spięć i tyle.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 14:19 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Jak wymyślasz jakieś zasady to się ich trzymaj.


To mi kurwa napisz gdzie sie nie trzymam zasad? Wez kurwa podaj jeden przyklad?


Drugi post od góry BOLD

I Ato chodzi mi po prostu o jasność zasad, bo na pierwszej stronie nic nie pisze poza Einh o to ile kto razy będzie jest napisane freelot. Nic też nie piszesz o priorytetach. Tom też ma PLD i RDM. Spinasz i wkurwiasz się a potem się dziwisz że nikt nie chce chodzić. Teraz to mam wrażenie że jak zabijemy Odyna lub JOL to dropy też nie będą freelot bo dorobisz sobie jakąś ideologię co do podziału podpierając że w Pixies czy gdzieśtam było tak samo. Może weź rozbuduj tą sekcję dotyczącą zasad aby nie było spięć i tyle.



Dropy z Odina nie sa freelot bo mamy punkty na Einherjar >.>
Priorytety sa umowne nie napisane sa specjalnie bo ludzie by myslali ze to sztywne zasady a nie umowne.
Tom ma PLD i RDM i oczywiscie mialby pelne prawo lotowac W legs jak kady inny gdyby tyle co inni chodzil do sky, a chodzil znacznie mniej a jak juz byl to czesto AFK, tlumaczac sie tym ze i tak jest malo przydatny. Problem w tym ze jego rpzydatnosc nie polega na braku jobow tylko na braku skilla i wiedzy ktorej wogole nie probuje rozwijac. Gdyby byl ulomny to bym to zrozumial ale patrzac jak swietnie sobie radzi w dzeidzinie craftu i to pod kazdym wzgledem (wyciaganie info z www, robienei znajomosci in game z innymi crafterami, planowanie) to wiem ze ulomny nie ejst a wrecz przeciwnie tylko zwyczajnie mu sie nie chce.

Jest jeszcze drama o raise iii scroll ktorej juz zupelnie wogole nie rozumiem. Jak wypadl pierwszy Raise III scroll to napisalem "Lot dla WHM ktorzy potrzebuja". Tomasz wtedy passnal dla Przyjaciela. Później wypadł następny i nikt nie lotował więc Have sie zapytał co z nim robimy i zaproponował split. Zgodziłem się a później 4h po evencie dostaje od Tomasza /telle ze zachowalem sie po chamsku i ze on mogl odkupic ten scroll od nas a nie dawac go na AH. Ja mu pisze ze mial pelno prawo lotnac go za darmo i czemu tego nie zrobil i zeby napisal do Have na next day zeby mu ten scroll zdjal z ah i dal za free. Tomasz tego nie zrobil i na next Kirinie dostal scroll za darmo i teraz kurwa pisze ze dostal go tylko dlatego ze sie skarzyl. No kurwa jego mac no comment.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 14:44 
Cytuj  
Kurcze nie wiem, prowadziliśmy Salvage LS i nigdy takich problemów nie było.. Have nie ma się naprawdę czego czepiać my nic nie robimy pod siebie, wnioskujesz to po Tomaszu? Jeśli tak to przeczytaj dokładnie co Ato wcześniej napisał.

Cytuj:
Gdyby to Have nie mial w legs to na 100% bysmy zostali farmic dalej, bo On sie stara i np. jak wczoraj sie gubil w sea to juz w czasie eventu chyba zaczal ogarniac mapki i pod koniec widzialem ze nawet sam chial biegac szukac ???. Ja Cie bardzo lubie Tomasz, ale obiektywnie to serio w sky byles strasznie duzo afk, nie chodziles na farm poza glownym eventem a z Kirina dropy miales 100% tylko nie wypadly w legs wtedy. Nie zostawiamy cie tez na lodzie wcale. Jesli zfarmisz troche triggerow to napewno wrocimy do sky wszysko Ci zabic i zrobic Kirina.


Jeśli chodzi o torque, weźcie już przestańcie ten jailer jest najłatwiejszy do popnięcia, a do zabicia też nie jest trudny. Kto będzie potrzebował z niego torque to dostanie bo będziemy go spamować przecież i tak.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 15:06 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Jeśli chodzi o torque, weźcie już przestańcie ten jailer jest najłatwiejszy do popnięcia, a do zabicia też nie jest trudny. Kto będzie potrzebował z niego torque to dostanie bo będziemy go spamować przecież i tak.


Ja bym tak nie obiecywal to ma z 10% drop rate.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 16:35 
Cytuj  
Ato nie zrozumiemy sie chyba - ja grajac po poludniu mam 5 mln spraw do zalatwienia poza graniem i mozliwe, ze lepiej sobie darowac chodzenie w tej sytuacji zupelnie, o kupowanie popow to tez sie nie licytujmy, ja mialem 1 set + 3 seale ktore sam kupilem.
Chce Ato zebys zrozumial, ze sprawy trzeba stawiac jasno - bo potem z tego wychodza nieporozumienia. Ja, nawet jesli mam zbyt maly skill do tego co robisz to ciagle inwestuje w to moj czas i czuje sie delikatnie mowiac wychujany kiedy nie dostaje czegos na co liczylem - jak sam piszesz pasnolem scroll dla Przyjaciela bo moge bez niego zyc, ale kiedy drugi idzie na AH zamiast sprzedac go mi (juz nie mowie o dostaniu go gratis) to mi cisnienie skacze (nawet jesli to bylo nieporozumienie). Wydawalo mi sie, ze robimy event do tad, az kazdy dostanie to co mial dostac - albo powinienes mi napisac wczesniej sorry stary ale jestes za slaby na nasz static i niestety my ruszamy robic teraz cos innego.
Wracajac do sprawy legs - to jest to item ktory od dawna dawna chcialem miec i zeby moc chodzic w srode zrezygnowalem z naszych abyss run i po prostu mam wrazenie, ze sie znow przeliczylem
I zeby byla jasnosc nie walcze tu w sumie o zasady a o swoje bo te pier**** spodnie bardzo chce miec

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 17:59 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Ato nie zrozumiemy sie chyba - ja grajac po poludniu mam 5 mln spraw do zalatwienia poza graniem i mozliwe, ze lepiej sobie darowac chodzenie w tej sytuacji zupelnie, o kupowanie popow to tez sie nie licytujmy, ja mialem 1 set + 3 seale ktore sam kupilem.
Chce Ato zebys zrozumial, ze sprawy trzeba stawiac jasno - bo potem z tego wychodza nieporozumienia. Ja, nawet jesli mam zbyt maly skill do tego co robisz to ciagle inwestuje w to moj czas i czuje sie delikatnie mowiac wychujany kiedy nie dostaje czegos na co liczylem - jak sam piszesz pasnolem scroll dla Przyjaciela bo moge bez niego zyc, ale kiedy drugi idzie na AH zamiast sprzedac go mi (juz nie mowie o dostaniu go gratis) to mi cisnienie skacze (nawet jesli to bylo nieporozumienie). Wydawalo mi sie, ze robimy event do tad, az kazdy dostanie to co mial dostac - albo powinienes mi napisac wczesniej sorry stary ale jestes za slaby na nasz static i niestety my ruszamy robic teraz cos innego.
Wracajac do sprawy legs - to jest to item ktory od dawna dawna chcialem miec i zeby moc chodzic w srode zrezygnowalem z naszych abyss run i po prostu mam wrazenie, ze sie znow przeliczylem
I zeby byla jasnosc nie walcze tu w sumie o zasady a o swoje bo te pier**** spodnie bardzo chce miec


...

My chodzilismy SAMI bo triggery tak jak Have wiec co sugerujesz ze mamy dalej chodzic duo z ragnim po triggery zeby Ci robic Kiriny? Idz zrob jak my triggery i pojdziemy zabic i gody i kiriny. Itemy z pop setow ktore my kupilismy byly free lot. Itemy z popow kupionych przez Deva i Kalcie poszly dla nich. Nie licytuje sie tylko probuje Ci pokazac nasze zaangazowanie i Twoje. Poza walkami z Kirinem byles czesto AFK i pozniej tracilismy zcas zeby Cie gdzie doprowadzic bo oczywiscie nie masz pojecia sam jak gdzies dojsc. Na niektorych runach wogole Cie nie bylo. Oczywiscie ze robimy event az dostana wszyscy ale Ci co chodza i sa aktwynie i cos probuja na wlasna reke jak Ja Ragni Have i Deva. Masz joby ktore z latwoscia soluja Fausta, Zipacne, Despota, SC, Curtane. Idz zdobadz troche triggerow jak my i wtedy pojdziemy uzupelnic zabic gody i Kiriny. Innym osobom ktore tez chodzily w kratke tez nie robimy w legs.

Co do raise III scrolla to zaczynasz byc smieszny. Napisalem wyraznie "Freelotdla WHM ktorzy potrzebuja", a Ty nie zlotowales i teraz swoja nieuwage ignorujesz i gadasz jakies bzdury o naszym chujowym postepowaniu. Jak zes sie obudzil 4h po evencie ze chcesz ten scroll to co Ci napisalem na /tell? Zebys kurwa napisal Have ze mu przekazuje zeby Ci ten scroll dal bo ci sie nazlezy ale nie wiem czemu nie zlotowales. Ty co mi napisales? Obrazony pisales cos "dobra juz tam" i tego typu rzeczy. Powineines sie obrazic na siebie chyba ze nie lotujesz jak wyraznie miales napisane ze mozesz. Jak Have sie zapytal czy split to tez ani razu nie odezwales sie czy mozesz wziac dla swojego whm. Wez sie kurwa zastanow czyja to byla wina.

EDIT : Twoj brak skilla wynika z lenistwa i ignorancji. Na ostatnim Ein pisalem /assist Ragni a Ty solowales sobie moba na boku. Zakladam ze nie masz pojecia co to /assist? Masz RDM ktorym powinienes chodzic prawie wszedzie bo to zajebisty job na old content. Bijemy JoT, jestes na DNC masz gravity flourish ale pewnie w zyciu nie uzywales. Skup sie na jakims jobie(najlepiej RDM), poczytaj co ma, pocwicz na sucho, porob macra i bedziesz bardziej przydatny niz 90% ludzi. Ty natomiast placzesz ze jestes nieprzydatny bo nie umiesz grac na klawiaturze a pad Ci sie zepsol. Ze nie stunujesz na DNC bo grasz nim 3 dni itd.

EDIT2: Sam piszesz ze masz 5 Milionow spraw i tak to wlasnie wyglada loggujesz sie idziesz do sky i jestes caly run semi - afk bo cos robisz innego. Tak to niestety mozna craft robic ale nie event gdzie sie biega co 3 minuty z miejsca na miejsce, albo gdzie Twoj job jest jest podstawa. Jak bym Ci napisal idz RDM do sea to wtedy licze na to ze JoT bedzie mial gravity, a prawda jest taka ze z Toba musialbym komus innemu tez kazac isc RDM i dublowac job bo przeciez nie wiadomo czy akurat bedziesz afk czy nie w czasie kiedy dojdziemy do JoT.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 18:48 
Cytuj  
eot

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 19:11 
Cytuj  
TandK napisał(a):
przesadzasz ato, - na Ein solowalem moba na boku jak piszesz bo ten mob lal Pho ktory byl na RDM.


RDM ma sleep. Jesli bij go jakis mob to go powinien sleepnac, to nie twoja sprawa. Mogles ewentualnie zrobic voke zeby dac mu czas na sleep.

TandK napisał(a):
widzisz Ato ciezko sie z Toba gra, dotyczy to nie tylko mnie, nie bardzo wiadomo co mamy robic, czlowiek boi sie wcisnac macro bo zaraz poleca kurwy ze cos zle robi ale wczesniej nie wytlumacysz jaki jest plan i co mamy robic,


Ja nie pisze o twoim braku skillu w sytuacjach gdzie ja cos zjebie albo niewytlumacze. Ja pisze o podstawach. O stun na dnc, o gravity na dnc, o kurwa stepach na dnc ktorych w zyciu nie widzialem zebys uzyl. Dla Ciebie DNC to melee z self curem i na tym sie konczy jego uzytecznosc. Jak czekamy na 5 osob az dobiegna na JoT ktorego popnelismy to ja oczekuje od graczy na 90 lvl ze rozumieja zeby w takiej sytuacji nie bic JoT. Nie bede Ci uczyl podstaw bo od tego sa poradniki na wiki. Ja tez czasami nie mam strategii bo cos robie albo pierwszy raz albo zwyczajjnie nei pamietam lub nie znam i wtedy jest improwizacja i tez oczekuje ze jak ktos przychodzi na event jakims jobem to umiem nim wykonac podstawowe rzeczy. RDM to nie jest na evencie zeby robic cure IV spam tylko ma debuffy, sleep, -na (jesli /whm), phalanx (jesli /sch), stun (jesli /blm), ma w chuj narawde uzytecznych rzeczy ktore moga o 180 stopni odwrocic walke.


TandK napisał(a):
na eventy czy jestem afk czy nie to nie wiele zmienia bo sam solujesz moby albo razem z Ragnim i sie robi za inventory na ki. Nie ma sie o co klucic bo bedzie kolejna drama - ale po prostu musisz poracowac nad tym jak to organizujesz.


Patrz wyzej. Jesli ludzie znaja sie na swoim job jak Deva na WHM i Have na COR czy THF, czy Sturm na WHM (ktory notabene uratowal wczoraj caly Einherjar po moim zagapieniu sie i go za to chwalilem bo na serio pro zholdowal bossa na whm) to sa bardzo uzyteczni i zdecydowanie biora czynny udzial w evencie.

TandK napisał(a):
Widzisz przy takim postawieniu sprawy ja nie ide na kolejne eventy bo moze i jestem w stanie sam zsolowac moby na ki ale mi sie samemu tego robic nie chce, po to sa ludzie i tzw fun zeby miec do kogo zagadac - wiec albo robimy to dla fun albo dla item.


Czysta hipokryzja. Jesli chodzisz dla fun to czemu robsiz drame o item. Jesli chodzisz dla itemu to czemu nie wlozysz w to wiecej pracy poza tym co przynosi fun. Ja chodze na eventy dla fun a ze dodatkowo potrzebuje jakis konkretnych itemow to dodatkowo chodza nie dla funu w duo z Ragnim na dodatkowy farm. Jesli chodzisz w kratke to mozesz liczyc tylko na fun i przypadkowe itemy ktore Ci wpadna jak Osode ktore dostali wszyscy, jak raise III scroll i rozne inne itemy, ktore wypadly w sky. Jesli zalezy ci na jakims konkretnym itemie to juz trzeba wlozyc w to wiecej pracy.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 19:27 
Cytuj  
2,8M z Scloth
200k z hide

Zostalo:
1 x o ingot i quake scroll

Wydane na lampy: 790k


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 08:44 
Cytuj  
Z mojego zestawienia wynika:

Einherjar:

Ato 50
Deva 50
Have 50
Ragni 50
Tom 40
Suko 40
Lesiu 20
Saku 20
Sturm 20
Allbin 10
Phok 10
Zang 10

We środę proponuje Schwertleite lub Waltaure T2 chamber. Suko zgodził się nie iść na pierwszego Odyna (dzięki temu będzie mozna zrobić kolejnego już po 3 + 1 razach). Pozostaje pytanie czy ktoś jescze zgodzi się nie pójść to wtedy znów wystarczy zrobić 3 i kolejny Odyn (czyli Odyn byłby co 2 tygodnie).

Ato chcecie robić we środę jakiś Sea / Sky farm po Einh ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 08:52 
Cytuj  
100licad napisał(a):

Ato chcecie robić we środę jakiś Sea / Sky farm po Einh ?


Tak


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.