mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:49 
Cytuj  
Dziękuje za przyjęcie mnie do grona DP /bow

Zapisałem się na Dynamis-Bastok :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:13 
Cytuj  
Ja niestety będę musiał zrezygnować z DP - na chwilę obecną pewnie wogóle, jednak możliwe że będę mógł łazić z wami co drugi tydzień. Chyba że poczekacie na mnie do 23 ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 21:20 
Cytuj  
Kurde wywalilo mnie i nie moge sie zaologowac co za gowno :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 22:31 
Cytuj  
Huck zanim do KRG$%% N%T$ cos odjebiesz to sie spytaj
Twoj genialny pomysl zjebal cala idea zbierania monet, nie spytales sie co z nimi zrobic, nie poczekales nawet 3 min po wyjsciu z dynamis widac ci sie bardzo gdzies spieszylo
znowu musiales zrobic po swojemu...

MONETY MIALY BYC BIDOWANE I SPRZEDAWANE TYLKO LUDZIOM CO UPGRADUJA A NIE LEECHEROM CO OJEBIA JE PO 20k POTEM NA BAZARZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZAISZ TERAZ >:!?>!?!@E?E@!!?!?

Ponaddo... zajebiste zycie..... namowilem pitie by przyszedl drakiem i wypadly 2 whm body......... pit by na 100% dostal pierwzsze body.... i jak tu nie zabluzgac sie na smierc... coz moge powiedziec.... sorry...... ja pier%^%&$# taka gre...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 23:08 
Cytuj  
Co do monet: ignorancja Hucka nie zna granic, zamiast czytac co sie dzieje i trzymac sie zasad to wymysla po swojemu i to nie pierwszy raz kiedy na Beaucedine cos w zwiazku z lotem sie pier... za przeproszeniem z powodu "niewiedzy" Hucka. Raz byla akcja z SWChocolate i pozwoleniem do lotowania przez nia synthesis materials, teraz akcja z monetami. Moze od tej pory nie bedziesz Sai powierzal Huckowi odpowiedzialnej funkcji bo jak widac nie ma po co.

Co do dropu to nikt tego nie mogl przewidziec, nie ma sie co obwiniac.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
Oczywiście przeczytałem http://ffxi.killvoid.com/page.php?id=365 i
Medicine required:
24 echo drops
12 holy water
12 poison potions.
12 antidotes

kupiłem, zużyłem prawie wszystkie poison potiony i 1 z nich spełnił swoje zadanie XD , ale co z tego jak jakimś cudem widziałem jak całe A2 było nagle "paralyzed" (chyba niestarannie chat filter skonfigurowałem XD XD XD) i pech chciał że zanim to zobaczyłem byłem w trakcie castowania thunder3 na MNK'a XD ..... Szkoda, że najważniejszych job'ów na dynamis (i nie tylko) WHM, BRD i RDM jest tak mało.

Obrazek
:wink:

btw czy mógłby ktoś napisać czy ktoś składa aplikacje do DP i jak wygląda sprawa przyciągania nowych ludzi ? Na razie jest nas podobno 151 ("151 Members"), całkiem możliwe że jak dojdą nowi to będzie nas "130" :roll: czyli mniej niż 64. Czy sprawa sobotnich eventów jest zamknięta, zarezerwowana dla CC na przyszłość czy nierealna do końca "naszych dni" ze względu na zainteresowanie ? (bo nie wiem czy ewentualnie mogę/możemy zaplanować sobie coś cyklicznego poza grą w soboty)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 08:32 
Cytuj  
Sorry, ale wcześniej było mówione, że coiny idą na spłatę wejścia.... No cóż. W każdym razie - oto info kto ile kupił (hehe - sorry Sai, ale jak się wczoraj wkurzałeś to trochę nawet było śmieszne ("OPAODOODJ KKADJDJ!!!" itd :))

Obrazek

Dajmy sobie trochę na luz - monet wypadło bardzo mało, nie wiedziałem co z nimi robić (i w sumie nadal nie wiem).

Następnym razem niech ktoś inny lotuje monety i inne rzeczy - ja się nie wypowiadam na temat organizacji runu.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 08:50 
Cytuj  
Mnie na monetach narazie nie zalezy, ale jak Huck ma problemy ze zrozumieniem zasad w jezyku alngielskim na stronie DP i jest jednym z jej zalozycieli, to sry chlopaki, ktos tu z kogos glupiego robi? a moze sie bawi? a moze, to byl zly dzien, gdy wszystkiego sie ma dosc? kazde nieporozumienie ma jakas przyczyne i da sie to zrozumiec...

Co ja mam powiedziec? gdy z anglika tyle wiem z zasad DP, ze jest :
1. bidowanie AF-ow
2. material do syntez jak wpadnie (bez lotow)
2. monety zbiera odpowiednia osoba, po to by mogli je wykupic za punkty te osoby, co maja porobione wstepne update swoich relikow
---->>
w czym nie zostaly okreslone zasady, czy na zasadzie random beda te osoby wykupywac monety,czy na zasadzie poziomow ich dokonanych update, czy bedzie to zalezne od bidowania, tzn ilosci posiadanych punktow
---->>
Mysle, ze przypadek Hucka wskazuje na niezbedna i pilna poprawke w zasadach dotyczacych wypadajacych monet na stronie DP czarnym po bialym lub na odwrot, ale wyraznie i zrozumiale dla kazdego.

Nie sadze, by ci co monety wykupili oddali je teraz.

Ale ogolnie czemu Polacy tak lubia sie osmieszac swiatowo, to ja juz nie wiem, zawsze ktos pod siebie i swoich narobi...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:05 
Cytuj  
"1-value ancient currency goes to sponsor.
In Jeuno and Glacier they are gathered and sold among members at price = 1,000,000 / nr_of_coins_dropped
You cant sell them afterward."


Mam nadzięję że ktoś kiedyś w końcu przetłumaczy i zdubluje wszystko to co zostało napisane na stronach DP na język polski, żeby nie było wątpliwości dla kogo ta strona jest.( Nie wszyscy z polaków mają po 30 lat i 10 lat nauki angielskiego za sobą.)

Jeśli Huck sprzedał monety za 1000000 gili to niech ktoś napisze gdzie naruszył zasady bo się lekko chyba gubię.
Zresztą zobaczmy prędkość z jaką zostały wykupione, a wiadomo przecież, że sprzedać ich nie można poza DP, także jak ktoś chce to niech potem je odkupi sobie od tych co kupili. Nie mogę znaleźć info o bidowaniu monet w Glacier.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:17 
Cytuj  
Dokładnie tak zrobiłem - przez cały event podawałem co jakiś czas jaka jest aktualna cena monet (pierwsza - 55k, ostatnia 12074 g) - czyli dzieliłem 1000000/ilość monet.

Nie ma co się pieklić - po prostu nieporozumienie i tyle. Prośba do Saitou - żeby przed każdym runem przypominał co robimy, gdzie idziemy itd - bo później nie ma na to czasu.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:17 
Cytuj  
Sim, nowe zasady otrzymania monet nie zostaly omowione dokladnie, Glacier rowniez.
Poprzednie zasady mowily, ze w Glacier wpadaja jak leci...

Brak dokladnosci <--- stad tyle zamieszania.
1-walutowe czy 100-walutowe, jaki Dynamis obejmuja itp., maja byc okreslone dokladnie i jasno.
Inaczej nadal wygladamy nie solidnie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:18 
Cytuj  
nie chodzi o jakies naruszenie zasad tylko totalna glupote bezmyslosc i robienie po swojemu

wczesniej nigdy tak nie robilismy i trudno zebym taka wrozka byl i opisal krok po kroku (i po chust z reszta, chciaz teraz widze po jaki) na stronie

NIE MOZE TAK BYC JAK BYLO OSTATNIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

wole o tym zapomniec bo cos rozpier


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:20 
Cytuj  
Bo monety mialy byc owszem sprzedane pomiedzy czlonkow DP ALE osoby te mialy byc wytypowane poprzez bidowanie punktow a tak, skorzystali szybsi.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:22 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
nie chodzi o jakies naruszenie zasad tylko totalna glupote bezmyslosc i robienie po swojemu


Powiedz gdzie w tym jest "głupota, bezmyślność i robienie po swojemu":

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=200468

Kod:
In Jeuno and Glacier they are gathered and sold among members at price = 1,000,000 / nr_of_coins_dropped
You cant sell them afterward.


Wypadły 83 monety - wychodziło 12048 za jedną (1,000,000 / 83) - za tyle wystawiłem na Bazaarze - co do gila. Więc pretensje miej do siebie, że nie napisałeś w zasadach jakie są założenia co do sprzedawania monet dalej.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:28 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bo monety mialy byc owszem sprzedane pomiedzy czlonkow DP ALE osoby te mialy byc wytypowane poprzez bidowanie punktow a tak, skorzystali szybsi.


O, to nowość, gdzie to jest napisane? Jak widać musimy poprawić zasady, żeby nie było właśnie takich sytuacji jak wczoraj.

Z drugiej strony - nowe zasady obowiązują dopiero od dwóch runów i pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim się dotrą (czasami w bólach).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:32 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bo monety mialy byc owszem sprzedane pomiedzy czlonkow DP ALE osoby te mialy byc wytypowane poprzez bidowanie punktow a tak, skorzystali szybsi.


Jak mają być wykupione monety w Jeuno i Glacier poprzez bidowanie zwycięzcy/zwycięzców to prosiłbym o tak dokładną instrukcję bidowania za punkty żebym nie miał więcej pytań :roll: (i tak nie będę mieć, bo monety to działka dla tych co i tak prędzej skończą grać w ffxi niż zrobią z nich sensowny użytek) (dalej nie mogę sobie tego wyobrazić żeby za jakieś drobne ilości monet masa ludzi marzących cały czas o relictach płaciła tony punktów za ... marzenia zapominając i tak o milionach gili które i tak muszą dodatkowo zarobić ... bla bla bla, i tak wszystko zostaje w DP, a jak ktoś kupuje dla zysku (w ramach DP), to niech lepiej idzie do kopalni na pół godziny, albo niech sprzeda cokolwiek z alta to zarobi o wiele więcej :wink: ).
(btw "mi chodzi o meritum a nie o otoczkę" ...)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:54 
Cytuj  
No tak, teraz do glosu doszla ignorancja, ktora nie upgraduje relica. Huck jak Cie relic nie obchodzi i w dupie masz co sie dzieje potem z monetami to powiedz a nie udawaj. Wystarczylo czytac co sie dzieje na LS na poczatku runu a dokladnie KIEDY SKONCZONO BIDOWAC AFy bylo pytanie co z monetami i Saitou wyjasnil co sie z nimi stanie. Wystarczylo uwazac i czytac, tym bardziej, ze powierzono Ci dosc odpowiedzialna funkcje w tym runie z czego i tak do konca Ci sie nie udalo wywiazac bo pojedyncze monety trafialy do losowych ludzi. Ja na przyklad mam dosc przypominania komus tellami o jego funkcji. Dodatkowo na sam koniec runu kiedy ludzie wyszli juz z Dynamis Saitou powiedzial, ze osoby zainteresowane monetami niech jeszcze chwile zostana i rozdzieli sie je wg. ustalonych zasad. Huck ustawil wlasne zasady i sie wylogowal jak "rozdal" monety. :evil:

Co do Slayerka to skad mozesz wiedziec jak wysoka jest czyjas motywacja do zrobienia Relica? To ze Ty nie masz kasy- Twoja sprawa, to ze Ty nie upgradujesz Relica- Twoja sprawa ale bardzo prosze daruj sobie komentarze typu "monety to i tak dzialka tych co i tak predzej przestana grac w ffxi niz zrobia z nich sensowny uzytek" bo to jest wlasnie typowe zlewanie tematu ktore docelowo prowadzi wlasnie do tego co zrobil ostatnio Huck czyli olania tematu monet i "niech sie dzieje co chce".


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 5 paź 2005, 09:57 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:56 
Cytuj  
No Simi poznawaj ostre jezyki, Rha jest dominantem :D Choc ma racje :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 09:59 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No Simi poznawaj ostre jezyki, Rha jest dominantem :D Choc ma racje :)


Jak dla mnie i zapewne dla osob, ktore zajmuja sie upgrade temat jest zbyt powazny aby tak po prostu przejsc nad tym do porzadku dziennego. Nie chcemy chyba aby zbiorowy wysilek tych 40+ osob przez kilka godzin szedl na marne tylko dlatego, ze komus sie nie chce czytac Ls chata?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 10:06 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
...To ze Ty nie masz kasy- Twoja sprawa, to ze Ty nie upgradujesz Relica- Twoja sprawa ale bardzo prosze daruj sobie komentarze typu "monety to i tak dzialka tych co i tak predzej przestana grac w ffxi niz zrobia z nich sensowny uzytek" bo to jest wlasnie typowe zlewanie tematu ktore docelowo prowadzi wlasnie do tego co zrobil ostatnio Huck czyli olania tematu monet i "niech sie dzieje co chce".


Ja tylko stwierdzam rzeczywistość. Brutalną ale prawdziwą. Motywacja jednej osoby bawiącej się reliktem nie ma kompletnie jakiegokowlek znaczenia(w ramach ls'a, serwera, znajomych, rodziny itd ...) . Co innego jakby udało się zorganizować grupę 20-30 osób która potrafiła by poświęcić swój czas i zrobiłaby wszystko żeby spełnić marzenie 1 osoby. Potem może następnej itd ... . Zacznijmy może od wspólnego stawienia się na jakiś event inny niż dynamis - chociaż jak widać z dynamisem tez nie najlepiej jest ...

Oczywiście życzę jak najlepiej wszystkim upgradeującym.
Mam nadzieję że nie będą zbytni źli na ludzi którzy nie chcą robić im konkurencji w zdobyciu monet, chociaż może warto by zacząć bawić się relictem :wink:
(kasa to nie problem, blm'a chyba każdy by chciał w róznych ls'ach, ale mam wybór nad spędzeniem tony czasu między naszym ls'em a innymi, kurą, kopalniami,pająkami, craftowaniem, "eventami" ... )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 paź 2005, 10:14 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.