mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:24 
Cytuj  
TO zalezy kotry level dobije wtedy :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:30 
Cytuj  
ok, nvm, moze nie byc kotow, w koncu to nie wy robicie ich dwa razy... dlaczego mi ma zalezec? >.>
ok, bomba 22.30, na miejscu, nie spoznijcie sie..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:43 
Cytuj  
hmmm czyli co jedynie Bomba w niedziele?? troche lipa, ale lepiej niech sie wiecej osob wypowie bo w tym 'niby' staticku jest wiecej niz 4 osoby :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 20:48 
Cytuj  
Ja moge sie wyrwac na ta 22.40


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:32 
Cytuj  
Desh ........ bez urazy ......raz piszesz ,że pk 22 jest dla ciuebie za późno , a teraz ( jak ja mogę iść na tę jebaną bombę w niedzielę ) ty chcesz iść ..... potem od środy mam nocki ( aż do piątku włącznie , więc pewnie w 2 TURZE NA BOMBKĘ znó odpadnę ........ ja już kurwa nic nie wiem . w Niedzielę mogę być około 22:20 w domu ....... byłbym już usatwiony w movalpolos , ale ........ określ się Desh , bo ja nie mam tyle wolnego czasu co ty ....


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:33 
Cytuj  
Mi niedziela odpowiada . Bede

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:33 
Cytuj  
Ok, nie moge isc n abombe w niedziele.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:39 
Cytuj  
Cold, kufa, jak chcesz isc na bombe jak kotow nie masz zrobionych!?
Desh idzie bo ma je zrobione, bosh, pipol...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:38 
Cytuj  
[edit]
fakt, moj blad :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 8 gru 2005, 23:40 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:39 
Cytuj  
sory ze sie wtracam ale musi. bomba i koty to ta sama sciezka


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:54 
Cytuj  
ustalmy 3 rzeczy :
1. jak to jest możliwe że od X miesięcy widzę was wszystkich w grze a jak się mamy umawiać na wspólny wypad to musi to trwać zawsze tygodnie ?
2. skoro jedna pora dla niektórych to za późno inna za wcześnie to JAKI problem byłby w umówieniu się np. na 5 rano ? (tylko nie piszcie że śpiące z was gołąbeczki, bo takiej zlewki-olewki to mogę oczekiwać od przedszkolaków tylko, no chyba że ktoś ma gdzieś CoP i jest w stanie męczyć się miesiącami/latami z misjami które można zrobić w kilka/kilkanaście godzin)
3. czy ktoś jeszcze nie wie dlaczego na weekend nie powinniśmy się umawiać ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 00:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ustalmy 3 rzeczy :
1. jak to jest możliwe że od X miesięcy widzę was wszystkich w grze a jak się mamy umawiać na wspólny wypad to musi to trwać zawsze tygodnie ?
2. skoro jedna pora dla niektórych to za późno inna za wcześnie to JAKI problem byłby w umówieniu się np. na 5 rano ? (tylko nie piszcie że śpiące z was gołąbeczki, bo takiej zlewki-olewki to mogę oczekiwać od przedszkolaków tylko, no chyba że ktoś ma gdzieś CoP i jest w stanie męczyć się miesiącami/latami z misjami które można zrobić w kilka/kilkanaście godzin)
3. czy ktoś jeszcze nie wie dlaczego na weekend nie powinniśmy się umawiać ?


Ad. 1. Bo bardzo rzadko wszyscy sa w tym samym czasie razem dluzej niz pol godziny. Poza tym niektorzy (np. ja) 90% czasu gry spedzaja w Battalia Downs ;) Trzeba sie umawiac i tyle. Wszystkiego nie mozna przewidziec, ale przynajmniej jest ten 'przymus' pojawienia sie w danym czasie w grze.
Ad. 2. Bo to ani nie jest zdrowe ani przyjemne. Tak samo jak skonczenie CoPa w dwa dni. Nie wiem jak reszta ale ja nie traktuje tych misji jako przykry obowiazek na drodze do Al'thaieu. A im wiecej trudu wkladamy w przygotowania, organizacje, wymyslanie taktyki, tym potem wieksza radosc z wygranej.
Ad. 3. No.. ja nie wiem ^^

A wracajac do tematu...
Niedziela 22.30 - bede.
Jak wyglada sytuacja z saltami? Ile mamy cluster core?
Pomyslcie jak zmaksymalizowac damage swoim jobem (ja juz pomyslalem :))

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 01:00 
Cytuj  
mamy 12 cluster cores czyli 6 saltow, czyli 3 salty na walke.. chyba ze jakis poprzedni static ma jeszcze gdzies zachowane salty i moze nam ich uzyczyc, or sth ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 01:03 
Cytuj  
ja mam 1 core na alcie w sand
cory sa raczej powszechne na bazarach i lepiej miec za duzo niz za malo ^^: chyba warto by na kazda walke miec 6...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 01:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
2. skoro jedna pora dla niektórych to za późno inna za wcześnie to JAKI problem byłby w umówieniu się np. na 5 rano ? (tylko nie piszcie że śpiące z was gołąbeczki, bo takiej zlewki-olewki to mogę oczekiwać od przedszkolaków tylko, no chyba że ktoś ma gdzieś CoP i jest w stanie męczyć się miesiącami/latami z misjami które można zrobić w kilka/kilkanaście godzin)


Lol Simi ale żeś dowalił - It's just a game ;-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 01:42 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
...
Lol Simi ale żeś dowalił - It's just a game ;-)


wiem
ale może ktoś by miał ochotę, różni ludzie grają z nami przecież (a szczególnie dużo gra takich co leveluje całymi NOCAMI żeby kiedyś skończyć levelować, oni też wiedzą że "It's just a game")
poza tym to nie jest zwykła gra -> to nie "gra solo" i radzę szanować czas wszystkich ludzi


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 08:30 
Cytuj  
Simi - naprawde nie jest latwo tak szybko zrobic CoPa jakby sie wydawalo, nawet jak wydaje sie ze wszyscy sa w tym samym czasie ingame, sam zobacz, Alfa robila CoPa od stycznia do grudnia - static od pierwszej misji, Beta - jakos od marca do listopada - ten sam sklad od poczatku prawie, wy i tak jestescie szybsi od nas :) CoP to naprawde pozeracz czasu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:55 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Simi - naprawde nie jest latwo tak szybko zrobic CoPa jakby sie wydawalo


wiem to doskonale
(dla ludzi z naszego LSa nic nie jest łatwe)
(gdyby każdy static obliczył sobie dokładnie ile godzin trwały ich wspólne zabawy z CoPem(bez csów które można sobie zrobić samemu) to by był jakiś wyznacznik, rok czasu trwało samo umawianie się chyba, walki trwały ułamek ułamka tego czasu)
nie wiem czy jesteśmy szybsi, ja robię cop od 7 miesięcy i mam głupią nadzieję że za 4-5 miesięcy skończę = ROK


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:27 
Cytuj  
Dobra, łapcie mnie in game (jak dobrze pojdzie to dzis wieczorem), bo teraz to ja już nie wiem kiedy, co, po co i dlaczego...


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 13:37 
Cytuj  
Jutro mam zamiar przejsc sie po Regain Feather. Mysle ze kazdy melee powinien to miec na bombe.

Tutaj jest opis jak go zdobyc:
http://ffxi.allakhazam.com/db/item.html?fitem=8744

Tom, Phaliana nie ma do ndz, w pon. jest maintenance, wiec jest lekka wtopa =/ Zastanawiam sie czy nie udalo by sie wcisnac kotow przed Xarcabard, ale wtedy musielibysmy najpozniej o 19.30 wejsc na BCNMa, potem Cold rzucilby nas do Xarcabard. Pytanie tylko czy jest szansa zeby Tom sie wyrobil ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.