mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:17 
Cytuj  
Ale ty marudzisz...przecież można podać termin i zobaczyć ile osób sie zapisze. Zresztą to i tak będzie decyzja Saitou.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:38 
Cytuj  
Myrtiak, juz nie badz taki slodki, bo przeslodzisz :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:59 
Cytuj  
Sobotnie runy nie wypaliły chyba ani razu :) Cirdian - można spróbować zawieś event i będzie ok. A co do robienia Jeuno odrazu - pomyślcie że 90% ludzie którzy chodzą na te eventy od dłuższego czasu ma dość podstawowych miast. My je robiliśmy przez ostatnie parę miesięcy do bólu i wszystkim się to już znudziło. Gdybyśmy chcieli każdemu zapewnić dostęp do dalszych miast to następne pół roku należałoby spędzić na robieniu podstawowych miast :)ł


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:21 
Cytuj  
Kang napisał(a):
A co do robienia Jeuno odrazu - pomyślcie że 90% ludzie którzy chodzą na te eventy od dłuższego czasu ma dość podstawowych miast.


Ja nie mam nic przeciwko robieniu podstawowych miast. W koncu TAM jest najwieksza szansa na upgrade relica. Do tego masa ludzi, ktorzy chodza z nami nawet po pol roku dzieki systemowi punktowemu bedzie miala zapewniony "gwarantowany drop" swoje AFa. Bo niektorym zalezy na AFach Gal chocby dlatego, ze przez te pol rou ktos inny mial szczescie.

Popatrzcie na frekfencje na lodowcu a popatrzcie na frekfencje na zwykle miasta, to chyba pokaze gdzie warto chodzic aby miec z tego wymierne korzysci dla wszystkich. A ze kilka-kilkanascie osob bedzie mialo dostep do lodowca, ktory zrobimy nieco pozniej? To chyba nie zaboli nikogo, prawda?

Wczesniej jak nam sie jakis run nie udal to powtarzalismy go w nastepnym terminie. Tak bylo z Bastok, tak bylo z Jeuno, tak bylo z Windurst. Nagle odchodzimy od tej zasady? Jaki jest tego powod? Kto decyduje o tym czy powtorzymy run czy nie?

Sobotnie runy? Co szkodzi sprobowac? Najwyzej sie nie uda, moze byc tylko lepiej :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:03 
Cytuj  
ja cały czas nawołuje i apeluję, żeby poskromić Xarcabard - nie mówię o zownowaniu w 5 sekund Dynamis Lorda - ale chociaż w runach pro-AFowych. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:14 
Cytuj  
ile osob ma dostep do Xarca?

ja potrzebuje key-item z lodowca i jezeli o mnie chodzi moge na glacier chodzic co tydzien :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 18:13 
Cytuj  
NO :D :D jeszcze nikt nie napisał o mnie ,że jestem egoistą ....dobre Anc .... ok . Myślałem także o Kalci , Vejim , MYrcie , sobie .... o tobie też >> jeślli chodzi o windurst ...ale cóż . TAK masz racje ....moje zdanie najmniej się tu liczy ..chciałem tylko poznać powody dla których pewne osoby nie chcą iść ponownie do Jeuno . I poznałem . Wogóle to nie chciałem chodzić na Dynamis właśnie żeby uniknąć takich pieprzonych komentarzy "cyrk" itp.....
MNie to nie zrazi ani mi ujmą nie będzie ....szkoda mi tylko ,że znów coś na Saia idzie .... na dynamis Bastok poszedłem dzięki namowie jednego z członków DP ( bynajmniej nie był to Sai ) i uwierzcie mi .....super się bawiłem . Starałem się wypełniać swoje zadanie jak na WHMaga przystało ,ą przy okazji poznać zasady Dynamisu "od kuchni " ......i tylko tyle . przepraszam jeśli kogoś poruszyłem swoim uczestnictwem w Dynamisie >> wystarczyło powiedzieć wcześniej ,że za wcześnie przyszedłem i byłoby ok :):):)

Sorki za ( jak zwykle ) przydługi post :):):)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 18:21 
Cytuj  
eee tam, Coldee, jak cos mam za zle, to tylko Saitou i on tego jest swiadom.

jak wiesz napisalam, ze twoj egoizm jest rowny mojemu, jak rowniez i kazdemu z nas, bo wszystkim najpierw zalezy na sobie (- key item, monety, AF-y) i czasem na tych ludziach co lubimu, z reguly to sie sprawdza.

a chodzi mi o jedno, rob my je po kolei wedlug planu, bo wtedy i wy i ja i oni beda mieli Key itemy.

co do Glacier, to widze wygrana jakos za dobre 2 miesiecy, az wszystcy z CC pojda + odpowiednia ilosc z DP + szczescie oczywiscie :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 04:25 
Cytuj  
Sai oba eventy na stronce DP są w tym samym terminie.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:15 
Cytuj  
Ja sie przyznam Rha ze mnie wkurzylo nagle zmienianie eventu zaplanowanego w przyszlym tygodniu z glaciera na Jeuno bo sie nie udal run aktualny. Nie wiem czemu sie tak dziwisz ??? Jest cos zaplanowane od dwoch tygodni to dlaczego niby zmieniac ???
Glaciera robilismy rzadko, wiec sposob organizacji co drugi tydzien glacier jest imho uczciwy, poza tym jesli ciagle bedziemy sie skupiac tylko na nowych to nigdy Xarca nie zrobimy bo zawsze bedzie potrzeba komus dane miasto wykonac, a tak masz dobry kompromis.

Oczywiscie nie mam nic przeciwko organizacji takiej, ze jesli dany run w danym miescie sie nie uda to nastepny jest w tym samym miescie, ale nie planujmy wtedy na nastepny tydzien jakiegos konkretnego, co by nie bylo owych niesnaskow :/ Lepiej przyjac zasade jeden raz Glacier (or Xarc) a jeden udany run z podstawowych miast (jesli sie nie uda to za tydzien powtorka i tego samego miasta), ale niech to bedzie jasno okreslone.

btw. frekwencja ograniczona jest rowniez dostepczoscia do danego dynamisu wiec porownanie jest w tym przypadku nie na miejscu.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:30 
Cytuj  
12 osób którzy potrzebują Jeuno się nie zapisało na dzisiaj
nie wiem czy oni sobie zdają sprawę czy nie ale to nieobecni wybieraja kolejne lokacje ostatnio, a większość musi się podporządkować
nasze władze są za dobre, ja bym po 3 nieobecnościach wprowadził zakaz bidowania na kolejm runie (dotyczyło by to na dzisiaj 38 osób i nie istotne czy mają dostęp do xarc czy nie, dla mnie już i tak nie isnieją, bo większosć z nich nie pojawila się od x tygodni i tak)
luźno interpretując tabelkę prawie-aktywnych w DP jest 44 i nie ma najmniejszych szans żeby wszyscy się zjawili w liczbie 44, nawet nie wystarczy żeby próbować spokojnie wygrać glacier


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
...jeden udany run z podstawowych miast (jesli sie nie uda to za tydzien powtorka i tego samego miasta), ale niech to bedzie jasno okreslone.

btw. frekwencja ograniczona jest rowniez dostepczoscia do danego dynamisu wiec porownanie jest w tym przypadku nie na miejscu.


To,że zmieniony został termin nie było żadnym precedensem- pamiętam powtarzanie Jeuno, Bastok czy Beaucedine do momentu aż się udało. Myślę, że jakbyś był jedną z osób, która była na nieudanym runie akurat tego jednego miasta, którego brakuje do dostępu do Glaciera to też byś wolał aby run powtórzono zamiast robić sobie przerwe co drugi tydzień bo "reszta idzie na Glacier, sorry man".

Owszem było to jakiś czas temu i zgodzę się w stu procentach, że nie możemy wałkować tego WIECZNIE ale jak na razie, jeśli nie będziemy powtarzać podstawowych miast choćby po to aby dać dostęp powiedzmy 10 nowym osobom do lodowca to będziemy się na nim kisić w znanym 30-40 osobowym gronie. Nie wiem zresztą skąd ta negacja do powtarzania eventów w mieście gdzie się nie udało? Nuda? Posiadanie AFa z tego miasta? Pozwól że bardzo prosto wyłuszczę nasz problem: mało osób z dostępem do Glaciera = mało osób na Glacierze (mała szansa na skończenie go sukcesem) = jeszcze mniej osób gotowych na wizytę w Xarcabard (choćby na farmowanie!).

Myślę, że czas pomyśleć o DP jako całości a nie patrzeć pod kontem osobistego zysku a jeśli już, to odłozyć go na plan dalszy (za miesiąc, dwa ;))

Update: a co do nieaktywnych przez dłuższy czas bez podania jakiegoś powodu to kick `em i przyjąć innych. wysłać do nich PM na guildportal a jak nie odpowiedzą to adios.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 15:26 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Pozwól że bardzo prosto wyłuszczę nasz problem: mało osób z dostępem do Glaciera = mało osób na Glacierze (mała szansa na skończenie go sukcesem) = jeszcze mniej osób gotowych na wizytę w Xarcabard (choćby na farmowanie!).


Pozwol ze ci wytlumacze tez inny aspekt abys nie myslal jednostronnie:
ciagle walkowanie podstawowych miast dla tych samych stalych ludzi = nuda i quit z DP, a kiedy odejda ludzie, ktorzy maja dostep do wszystkiego znow walkujesz podstawowe miasta celem zdobycia nowych czlonkow i kolko sie zamyka.
Dlatego trzeba znalezc jakis kompromis ! Przerwa jednotygodniowa wcale nie jest taka zla, wydaje sie byc motywacja ze inni robia juz outlands.

Wiesz ja moge tylko powiedziec ze swojego pkt widzenia, jak mam czekac jeszcze kolejne pol roku aby choc sprobowac Xarca to nie wiem czy starczy mi samozaparcia, caly czas z tym walcze, poza tym konczenie po godzinie 0:00 gdzie mam charakter pracy zalezny od mojego wypoczynku troche mnie tez meczy. :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 17:41 
Cytuj  
No ok ale skoro run sie nie udaje to co, nastepna proba za 2 miesiace? Sam przyznasz ze do bani.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 18:02 
Cytuj  
btw.... kiedy wypada kolejny Dynamis-Bastok ? ( i want ITO :lol: )


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 18:54 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
btw.... kiedy wypada kolejny Dynamis-Bastok ? ( i want ITO :lol: )


Nie masz relica? To czemu lotowales monety?

Ja czekalem chyba z 2 miesiace na swoja bron i wtedy dopiero moglem dostawac monety z DP...

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:16 
Cytuj  
Opiekun i zapomniales dodac, że użwałem bota do /random


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:28 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Opiekun i zapomniales dodac, że użwałem bota do /random


Odkad mi go podeslales, nie mam juz o to zalu. :D Calkiem przydatny soft.

BTW Xsoul oddal monety ktore stealnal z DP?

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:53 
Cytuj  
Opi, mam nadzieje ze bedzei split na monetki, i wtedy nie bedzie problemu.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 20:27 
Cytuj  
Spoko Myrta. Ja sie calkiem powaznie zastanawiam czy robic wogole ten relic... Dopoki nie wszedlem na stage 3 moge sie jeszcze wycowac (mam 1/7 monet dopiero), pozniej to juz trzeba w to brnac dalej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.