mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 96  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 23:17 
Cytuj  
/hurray

Obrazek

Obrazek


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 01:02 
Cytuj  
:o :o :o :o :o :o

cytat:
Please note that a chocobo that you are already raising or have retired will not suddenly change color or appearance with this version update.

czyzby zielony kolor byl przed updatem?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 13:19 
Cytuj  
Ja to chce 8)
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 13:26 
Cytuj  
Chcesz tylko bo dostac raczej nie dostaniesz, to byl itemik kolekcjonerski dla ludzi co byli na niepamietam dokladnie nazwy chyba FF convention w USA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 13:29 
Cytuj  
Pojedzie za rok ;-)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:27 
Cytuj  
Przeciez nie dadza tego samego itemku znowu tylko jakis inny zeby znuw sciagnac choc w polowie te same osoby... ale mozna by liczyc na podobna impreze w europie to na niej pewno dostaniesz:P (jesli takowa bedzie)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:29 
Cytuj  
Tczewiak - zmień sygnaturkę plz. Propagacja symboli nazistowskich jest w Polsce karana......


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:37 
Cytuj  
oO
Przecież to pospolicie dostępna sygnatura w sieci. I co w niej za symbole nazistowskie? Jaka propagacja - bez przesady. Jak ktoś jedzie na prezydenta to jest ok. Nieco konsekwencji w działaniach...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:48 
Cytuj  
Jeszcze tylko polityki nam na forum brakowało 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:55 
Cytuj  
Zawsze mnie rozpierdalało takie obnoszenie się z poglądami politycznymi, jeszcze w tak tępy sposób... Jakbyś na sigu miał jakieś normalne hasło, będące oznakiem Twojego protestu , to jeszcze jakoś by to klasę trzymało. Dla mnie jako osoby kompletnie nie interesującej się polityką od ostatnich wyborów jest to kompletnie obojętne od strony politycznej, ale jako, że część mojej rodziny zginęłą w Oświęcimiu za ukrywanie Żydów w czasie wojny i za partyzantkę to jakieś dziwne odczucia mam jak widzę tego siga... No ale jakoś to przeboleję, miej w sigu co chcesz, jeśli to zgodne z regulaminem forum, zresztą to wolny kraj, proponuję jeszcze naprasować siga na koszulkę i będziesz mógł w realu propagować... tylko nei wiem co... poglądy, brak szacunku, czy głupotę....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 25 paź 2006, 15:06 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:01 
Cytuj  
Im mniej polityki na forum tym lepiej, ale skoro kupe osob ma tu cos o Kaczynskich o PiSie to nie widze problemu zeby ktos mial cos Tusku i PO.

Poza tym to calkiem pomyslowa przerobka plakatu wyborczego. :D Mnie akurat rozbawila bardziej niz uburzyla.

Huck --> to nie jest zadne propagowanie nazizmu czy faszyzmu.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:08 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Im mniej polityki na forum tym lepiej, ale skoro kupe osob ma tu cos o Kaczynskich o PiSie to nie widze problemu zeby ktos mial cos Tusku i PO.

Poza tym to calkiem pomyslowa przerobka plakatu wyborczego. :D Mnie akurat rozbawila bardziej niz uburzyla.

Huck --> to nie jest zadne propagowanie nazizmu czy faszyzmu.


Może i ktoś coś ma do Kaczyńskich, ale nie ma tego w Sigu, a ten od tczewiaka z nazi symbolami jest nie na miejscu.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:09 
Cytuj  
Wszystkich jara najeżdżanie na PiS. Wtedy jest ok. Zobaczyłem tutaj w jakimś temacie kogoś z jakimś kolejnym głupim tekstem o prezydencie/premierze, gdzieś przyuważyłem tego siga i zamieściłem go u siebie (króliczek mi się znudził). Dla mnie cała obecna scena polityczna to obłuda. Ale uderzem w tych, którzy najgłośniej krzyczą, których znam osobiście i którzy są skończonymi kanaliami. Jak znajdę ciekawszy sig to go zmienię.

Póki co sam pokazałem prawdziwe oblicze po (równie dobrze mozna je przypisać do pis, sld, lpr, so czy dowolnej innej partii zasiadającej w sejmie w ostatnich latach)...

http://www.google.pl/search?q=z%C5%82od ... L:official

P.S. Nikogo na tym forum (mówię o działach ogólnych) nie bulwersowały fotomontaże Hitler-Kaczyński...

Myrta: a Twoje poglądy o piractwie i przycinki do Żydów na LS'ie są bardzo na miejscu...

I dla niekumatych - hakenkreuz nie jest nawet symbolem nazistowskim, tylko przez nazistów został wykorzystany i zbeszczeszczony. Symbolem nazistowskim jest natomiast hakenkreuz wpisany w okrąg z napisem NSDAP...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:30 
Cytuj  
przycinki o piractwie...nie na miejscu...idz sie zbadac...albo wszystkich piratów do GAZU tak jak na twoim siga....faszysto.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:35 
Cytuj  
Jesteś chory. Tym tokiem rozumowania powinno się pozamykać wszystkich z S-E. Bo przecież w Full Metal Alchemist: Conqueror of Shamballla pojawił się napis NSDAP i bohaterowie byli jej członkami... Straszne...
Proponuję jeszcze pozamykać wszystkich przeciwników kościoła (czy to katolickiego czy dowolnego innego), zwolenników Janusza Korwina Mikke, słuchających rocka, metalu, country, punka, techno, hiphopu i wszelakich pacyfistów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 25 paź 2006, 15:39 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Im mniej polityki na forum tym lepiej, ale skoro kupe osob ma tu cos o Kaczynskich o PiSie to nie widze problemu zeby ktos mial cos Tusku i PO.

Poza tym to calkiem pomyslowa przerobka plakatu wyborczego. :D Mnie akurat rozbawila bardziej niz uburzyla.

Huck --> to nie jest zadne propagowanie nazizmu czy faszyzmu.


Opi - nie masz racji. Jedna rzecz to nabijanie się z rządu, druga to przekraczanie pewnej granicy. Dla mnie ta granica dobrego smaku i wyczucia została przekroczona.

Tczewiak - piszesz takie bzudry, że aż normalnie człowieka skręca. Jeżeli masz przedstawionego Tuska w mundurze SS, hasło nawiązuje do Oświęcimia w którym zginęły setki tysięcy ludzi, w obrys Polski wpisana jest swastyka - to pisanie, że "hakenkreuz nie jest nawet symbolem nazistowskim" jest delikatnie mówiąc - niezbyt światłe....

Prosze, zmien siga.

BTW:

Kodeks karny
Art. 256. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dla zainteresowanych mam orzeczenie Sądu Najwyższego co to znaczy "propagowanie".

(wycinek:
"Z wykładni językowej [przepisu art. 256 k.k.] wynika, iż propagowanie to nic innego jak prezentowanie tego ustroju (faszystowskiego), czyli również wystawianie na widok publiczny symboli takiego państwa czy też wykonywanie określonych gestów odnoszących się do tego ustroju.")


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 25 paź 2006, 15:41 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:40 
Cytuj  
Dzizas ludzie, zamiast się jednoczyc przeciw Giertychom, to wy o głupim sigu. Ani mnie nie rozbawił (bo sytuacja polityczna w Polsce mnie nie bawi, raczej smuci i załamuje), ani nie bulwersuje... Chyba po prostu dawno nie mieliście się o co kłócic -_-
Niech ktoś tego OT wykasuje, bo temat za fajny do zasypywania go głupotami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:43 
Cytuj  
Huck: nie propaguję faszyzmu czy nazizmu - ba jestem jego przeciwnikiem. Po prostu mi się ten sig podoba jako odpowiedź na ataki na Kaczyńskich (których też nie jestem zwolennikiem, ale stały się już nudne)...

Loth: czemu przeciwko Giertychowi? Co złego zrobił? Co jak co - ale to akurat pierwszy minister edukacji, który działa w dobrym kierunku od czasów reform w wykonaniu Handke i Łybackiej... Mówię oczywiście o jego działalności w ministerstwie - sprawa rewelacji jego tatuśka to już oddzielna bajka...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:44 
Cytuj  
Tczewiak.
To, że sig jest powszechnie dostępny w sieci o niczym więcej nie świadczy jak o tym, że ludzie nie wiedzą, gdzie jest pewna granica. I nie chodzi tu o dobry smak czy wychowanie, ale o szacunek dla przeszłości. Mnie osobiście nie robiłoby różnicy czy 'bohaterem' tego siga byłby Tusk, Kaczyński, Lepper czy inny Giertych, po prostu nikomu się taki obrazek nie należy. A najpewniej nie należy sie oglądanie go codziennie na forum FF. W ogóle bezsensowny jest argument, że na forum ogólnym ktoś coś podobnego robił - 1) jakbym tam zaglądał to bym na to pewno zareagował, ale zaglądam TU codziennie i nie mam ochoty patrzeć na coś podobnego, 2) to, że ktoś coś robi nikogo nie usprawiedliwia, każdy ma swój rozum (podobno...). Nie rusza mnie też odpowiedź, że swastyka to nie swastyka - akurat to nie jest najgorsze w calym tym 'dziele', ale słowo pisane wielkimi literami, które budzi jednoznacznie negatywne i bardzo nieprzyjemne skojarzenia. I na koniec - przykro czytać, że ktoś tu 'nie widzi problemu' i w ogóle to 'pomysłowa przeróbka'... Chyba ktoś wagarował na historii... Sorry za ot...


_________________
Dasim BLU

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:52 
Cytuj  
Zrozumcie...

Tczewiak po prostu nie zna pojecia 'kontekst' :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1912 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.