mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:56 
Cytuj  
BRD bardzo czesto jest liderem. Trenuj Comodo trenuj. :D Jako BRD czesto bedziesz mial kilkanascie sekund na zaproszenie monka i danie mu dwoch songow. Jak nie zdazysz to wpedzisz monka w depresje, bo bedzie sie czul bezuzyteczny.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:59 
Cytuj  
i blm pada zdecydowanie czesciej niz bard... a lider powinien byc tez maxymalnie zywotny...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:08 
Cytuj  
Nie w kazda srode bedziemy mieli kilkanascie osob, nie ma sie co ludzic, ale nawet jak bedzie tylko 6 to mozna poexpowac czekajac na Ulli. Robic bedzie co.

Nikt nikomu nie kaze byc w kazda srode, tylko prosze nie planujcie nic na ten dzien jak nie musicie. Mam nadzieje, ze static gdzie jest Anc i Lesiu da sie przekonac na wybranie innego stalego dnia, tez dla ich dobra. Za jakis czas caly ten static bedzie mial mozliwosc dzieki tej inicjatywie zdobycia w latwy sposob uber itemow, na ktore w innych LSach czeka sie czasem dlugie miesiace.

Jak Sky CC sie rozmyje to juz sie nigdy nie reaktywuje...

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:09 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Elfka napisał(a):
Tak jak juz pisalam, wyjatkowo sie wybralam w srode, gdyz tego dnia mam CoP. Prosze o ustalenie dogodnego terminu dla wszystkich, uwzgledniajac mnie i Lesia. Nie moze to byc sroda.

Nie moze to byc sroda, poniewaz nie pasuje 2 osobom, a pasuje calej reszcie? O_o


Z czlym szcunkiem Vej ale ty nawet sky jeszce nie masz wiec nie wiem czy jest sens zebys zabieral glos. po drugie najwyzej bedzie o jednego tanka i whma mniej i tyle. CoP ma dla mnie main priorytet. a w naszym statiku tak jest ze akurat tylko sroda wszystkim pasuje.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:11 
Cytuj  
najwyzej o jednego whma i tanka mniej :D hahahaha
ty lesiu tez masz takei pojecie o sky ze nie w kij dmuchal
dla ciebei z reszta duzo rzeczy ma wiekszy priorytet


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 7 paź 2005, 16:13 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:13 
Cytuj  
Naturalnie w ogole moge sie zamknac


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:59 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Naturalnie w ogole moge sie zamknac


Lepiej żebyś krzyczał głośno i namawiał ludzi maxymalnie jak sie da do wspólnej zabawy.
Z całym szacunkeim Lesiu ale ty jesteś dopiero na początku zabawy z naszym LSem, samo noszenie perełki nie wystarczy, żeby czuć się tzw. "przydatnym" dla nas wszystkich. (sry za zwięzłość tym razem :roll: ) (btw statiki to co innego niż LS) (ooops sry za to co napisałem,chyba znowu za dużo wymagam)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
Simi ...black Chef :)


net mi znowu działa .....:) sorki za OT

Postaram się levelować jak głupi ...mam nadzieję ,że do poniedziałku dignę na 66 ewentualnie 67 .....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 15:11 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Naturalnie w ogole moge sie zamknac


Lepiej żebyś krzyczał głośno i namawiał ludzi maxymalnie jak sie da do wspólnej zabawy.
Z całym szacunkeim Lesiu ale ty jesteś dopiero na początku zabawy z naszym LSem, samo noszenie perełki nie wystarczy, żeby czuć się tzw. "przydatnym" dla nas wszystkich. (sry za zwięzłość tym razem :roll: ) (btw statiki to co innego niż LS) (ooops sry za to co napisałem,chyba znowu za dużo wymagam)


ta 8 miesiecy to poczatek zabawy z lsem... nie mam potrzeby "czuc" sie przydatnym lol. kazdy ma jakies swoje priorytety i rzeczy z ktorych nie bedzie rezygnowal dla innych. chce dojsc do sea w ciagu pol roku a nie trzech lat. chce poznac fabule. ale nie bede OT robil. zreszta kij ze mna :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 15:49 
Cytuj  
Popieram Lesia! Ja też jestem z wami, bo was lubię, a nie po to, by być przydatnym. O to w tym LSie chodzi. Chodzę na runy z wami dla funu, a nie obowiązku :wink: Tak więc proszę o atmosferę przyjacielską, a nie faszystowską :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 16:13 
Cytuj  
hehehe ale mam klimat z tego wszystkiego. na Gody bede chodzil jak tylko bedzie taka mozliwosc. w koncu tez potrzebuje 1 itemu i mam nadzieje ze kiedys uzbieram na niego punkty :wink: jak bedziemy sie wyrabiac z CoPem to na triggery moze nie zdaze ale na goda postaram sie zawsze byc zreszta Anc tez pewnie.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 17:55 
Cytuj  
egoist napisał(a):
na Gody bede chodzil jak tylko bedzie taka mozliwosc. w koncu tez potrzebuje 1 itemu i mam nadzieje ze kiedys uzbieram na niego punkty


so generous :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:10 
Cytuj  
zdecydowalem ze nie przyloze wiecej palca do organizacji CC w sky
widocznie mi i kilku innym osobom ktorzy tego wlasciwie nie potrzebuja zalezalo bardziej niz tym ktorym powinno
Byc moze za wczesnie na to bylo

Jesli bedziecie kiedys potrzebowac pomocy w sky, napewno sie zjawie
goodluck!

Mozecie sobie organizwac sorde na cos innego

Comodo moze sie zrelaxowac, wszystko co chcial juz ma
Simowi radze poszukanie sobie hnm lsa


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:04 
Cytuj  
Sait uspokoj sie pls
na razie wszystkim poza 2 osobami sroda pasuje i chca/beda chodzic

nawet jezeli na razie bedziemy mogli tylko farmowac triggery to co z tego? kilka osob musi jeszcze dolevelowac do 75, kilka dopiero zdobyc access do sky i spokojnie do reszty godow doczlapiemy :)

mysle ze sroda jest jak najbardziej aktualna nawet jezeli zostanie nam tylko bicie kilku/nastu/dziesieciu Aura Potow zeby zdobyc water ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:08 
Cytuj  
nie bede organizowal bo za duzo emocji i nerwow mnie to kosztuje, potem podminowany chodze i wydzieram sie przy najmniejszym powodzie
wyluzuje i pojde jak bedzie ogolna chec, a nie ogolna niechec...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:14 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Myrta ma racje, ten LS to LS ktory ma za zadanie gromadzic Polakow... i tylko tyle, nie wiecej, nie mniej. I nic sie juz chyba nie zmieni -_- ...

:har:
A mi zależy żebyś miał kiedyś super-wypasione itemki na level 70+, które można zdobyć tylko w jeden sposób - mobilizując tłumy ludzi. Jak nie w tym LSie to w innym, jak mam iść z Tobą do innego to napisz mi, przeniosę się tam z Tobą (tylko po co?) na ten czas poświęcając Tobie setki godzin ...
(btw ten topic dotyczy ludzi którzy chcą coś robić w sky, a nie tych którzy nie chcą, nasz LS nie ma nic wspólnego z tym jeszcze, zawsze można stworzyć nową perełkę CCSKY wprowadzając panikę i nowe fochy :wink: )

swordsman napisał(a):
...za duzo emocji i nerwow mnie to kosztuje...

:oops:
<Im sorry> wiem że to moja wina, ale znając polaków i widząc ich chęć posiadania "luźnego" stosunku do naszego LSa oraz szukania zabawy (od pewnego levelu) poza naszym LSem, który "ma gromadzić tylko polaków do wspólnych rozmów" pomyślałem, że lepiej żeby teraz pokazali swoje "fochy" a nie o 18.55 w środy ... :oops:
Może masz rację i za wcześnie jest jeszcze, szczególnie że wymagana jest obecność ludzi którzy zapewne już mają dosyć sky i będą musieli chodzić tam dla "młodzików" żeby coś z tego wyszło i dla tych właśnie uberów to będzie największe obciążenie bo kolejny dzień zostanie im odjęty np. z reala. :oops:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:10 
Cytuj  
Lol. Nawet nie gadaj głupot Sai. Jesteśmy umówieni w w sky o 19 w środe. Specjalnie po to wymęczyłem ten 72 lvl, a z nim +20CHR, więc nie dramatyzuj :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:42 
Cytuj  
Calkowicie rozumiem Saia..., wszystko wskazuje na to, ze najbardziej zalezy na sky tym ktorzy najmniej tego potrzebuja.

Ja bym sie jednak nie poddawal i sprobowal spotkac sie w pare srod, moze czarne scenariusze sie nie sprawdza i jeszcze uda sie cos tam zdzialac.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 17:23 
Cytuj  
Ja wogóle nie wiem, gdzie wy widzicie problem. Bo jedyna przeszkoda dla środy, to CoP static Lesia i Ancover. Nikt inny nie wnosił sprzeciwu. Więc w środę powinno być dużo ludzi znowu. Ja oczywiście jestem :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 17:30 
Cytuj  
True OP !!!

Veji - no nie przesadzaj, sa fajni ludzie w LSie, jak ja np ;-) No i nie uogolniaj na podstawie 2-3 osob ze caly LS dazy do czynienia fermentu. Luzik, grunt to zabawa, czerpanie funu, a nie dazenie za itemz :D Ja mimo ze jestem najwiekszym gimpem w LSie, to nie przeszkadza mi wynosic kupy zabawy, dlatego jeszcze gram w FF11. Glowa do gory, wiecej optymizmu i bedzie fajnie :D
A najbardziej brakuje mi Xava, on potrafil w czlowieku wzbudzac najwieksza radosc, potrafil wyciagnac z najgorszego dolka czlowieka, ehhh... Im a little sad ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.