mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
Huck pewnie ma na myśli że marne będą szanse na odbudowanie DPLSa jak tylko ludzie zorientują się że nie mogą założyć perełki DP i pewnie od razu zaczną szukać nowych Dynamisowych LSów z shoutów w Jeuno, bo niby kogo mieliby się spytać w grze "o co biega?" a czytać przecież nie ma co na DynamisProject News czy forum, pusty kalendarz jest jak najbardziej wymowny :o


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:31 
Cytuj  
myślę ,że Sai powinien "coś" napisać ..... na orum DP ...żeby ludzie rzeczywiście się nie " przestraszyli " :)


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
jak bede mial czas i glowe do takich rzeczy to cos napisze, ale dzieki nie wpadl bym an to gdybyscie mi nie kazali.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 10:42 
Cytuj  
Mimo że sie zapisałem, nie będzie mnie raczej na jutrzejszym dynamisie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Mimo że sie zapisałem, nie będzie mnie raczej na jutrzejszym dynamisie.

można się wypisać, wybierz "Manage your sign-ups" i odznacz się w razie czego


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 13:59 
Cytuj  
Nie zauważyłem wcześniej, już się wypisałem.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 21:05 
Cytuj  
Ja i Anc dalismy dobry przyklad i wrocilismy do DP! :D

DP potrzebuje was! Zapisujcie sie na Xarca!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 21:29 
Cytuj  
Dynamis-Sandoria Interlopers - w 22 osoby :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 22:00 
Cytuj  
jak na tak dziwny sklad poszlo calkiem dobrze

ja mam male pytanko (dawno mnie nie bylo):
- jakie sa zasady bidowania AF-ow dla osob majacych kilka rozwijajacych sie jobow (czy sa jakies kontrole nad tym kto jaki job bierze i jaki ma lvl? naprzyklad)
- o co chodzi z wymienianiem w opisie AFow ktory chcesz bidowac? (mam pisac WHM, RDM, SMN ?)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 18:26 
Cytuj  
Bidować można tylko jeden job - w związku z czym jeżeli masz kilka jobów w commencie piszesz który Cię interesuje. Pierwszeństwo mają osoby mogące nosić dany AF. Jeżeli chodzi o bidowanie kilku AFów to tylko w przypadku jeżeli nikt nie chce drugiego dla Ciebie AF'a. Zasady są uważam jasne a niedługo postaramy się z Xavem i Rha przedstawić troszkę poprawione zasady, promujące aktywnych ludzi.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 08:44 
Cytuj  
prosiłbym liderów DP żeby czasami zajrzeli na forum DP i odpisywali ludziom którzy pytają się o proste rzeczy, nie ma potrzeby posiadania ludzi w d**** lub pokazywania swojej niemocy, za cierpliwość wiecznie fun'em się nie zapłaci, czasy komuny powinny już minąć w sensie faszerowania tylko wygodnymi dla siebie krótkimi hasłami

dla ułatwienia proszę się ustosunkować do:

" Hello, I was just curious if the points table is off for other people too? In the last point table Sait did in Feburary I had 4 points, but in the one that was made when he left I still had the same 4 points. Since the Feb update I've been to 2 Valkums, 1 Xabard, 1 Jueno, 1 Glacier, and yesterdays Bastok also. I sign up for all events I go to in an effort to make sure I get credit. By my count I should have 14 points, but the March 7 points update says 10. I know the Bastok run was after the update, but can someone with the table let me know why it says 10 when I think I should have 12? This isn't a huge deal I understand not everything is perfect when a LS has to change leaders and the way things have been done for so long. Just hopeing I'm not the only one with the wrong points on the table. Well see you all at Windy on Tuesday."

do:

"I've noticed it too, you are not the only one. But as I look throught the list, a lot of people were missing 1-2 points they might have had extra. (I like to check other people in case there is anyone I am competing with for anything I might want.) So overall, I think everyone on the entire list might be missing 1-2 points, in which case, the whole thing is moot."

i do :

"People need to make up their minds about what they want the alliances to do "before" someone tells them to do it. The leaders also need to talk to one another because we are being told to do two or more different things at once.

If you are going to have a pulling party -- people need to know who is in that and stop telling them to do something else. I had people complaining at me the other night and telling me to stop. Then when I got tired of argueing with these leaders that did not talk to each other, I stopped ... then the puller died. Then I am being asked by my pulling team, why I did not cure or help this person. I have to say "because this other leader told me not to".

-- my first ever wipe I'm not mad but it could have been prevented if people just communicated with each other. Instead, people just blew out orders and they didn't know what the hell was going on in the other pt or alliance. People complaining that someone didn't pull the NM at the end when they were no where near the NM and had no clue what happened. Ask for the facts before you blame people for not pulling.

Its hard to keep the people here helping that don't really care for any items, especially if it goes like that all the time. I know there were new people there but I did not see any of the new people do much wrong. Everything I noticed was leaders not communicating and one or two leaders acting like they could do nothing wrong and it was always everyone elses fault. Please grow up."

i nie róbcie wiochy tylko zacznijcie w końcu porządnie wszyscy grać


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
Sim - już się dawno ustosunkowałem na tell...
Ale skoro tak ładnie prosisz to odpisałem na forum.
Co do Bekisy - rozmawiałem z nią/nim jeszcze na Dynamis i nikt a już bynajmniej nie ja nie wydawał jej sprzecznych "rozkazów". Osoba ta była tak rozgoryczona tym że padła (a może ogólnie wipe) że nic do niej nie docierało. Rzeczywiście są pewne rozbieżności w taktyce - w końcu to 3 różne osoby - najprawdopodobniej Xav jako jedyny będzie wydawał rozkazy żeby wszystko było jasne i żeby było wiadomo czyja wina ;)
A jeżeli uważasz że lepiej sobie poradzisz - zapraszam do pomocy - to był dopiero 3 run organizowany przez nas (Xav ma tutaj zdecydowanie większe doświadczenie ale jest też głównym tankiem i dosyć ciężko jest tankować i wydawać rozkazy). Mam nadzieję że następne pójdą zdecydowanie sprawniej.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:43 
Cytuj  
Nie odpowiadamy na forum bo obecna pojemność forum DP jest mocno ograniczona. Xav zapowiedział, że to się zmieni conajmniej tydzień temu ale jak na razie nie widać efektów. Po prostu szkoda miejsca na odpowiedź, która usatysfakcjonuje jedną osobę skoro jak nastepne 3 coś postną to się zapcha reszta miejsca. Lepiej niech napiszą co ich boli a na tellach się do tego odniesiemy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
wg mnie lepiej odpisać jednej osobie przynajmniej jedną linijkę niż doprowadzić 20-30 osób (szczególnie nowych) do zastanawiania się czy ktoś panuje nad forum, tabelką, punktami, dynamisami, kalendarzem itd.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:04 
Cytuj  
konto na DP jest oplacone na 6 miesiecy. Nie ma ograniczen na ilosc watkow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 23:01 
Cytuj  
Chyba nie jestesmy jeszcze gotowi na Xarca... potrzebujemy wiecej RDMow i WHMow, melee party (bez najmniejszego cure) na tak ciezkim dynamisie to lekka dupa...

Nastepnym razem wezme MND sprzet i na Nmach bede walil chi. Da to chyba lepszy efekt niz pukanie za 1-20 dmg. MNK/THF tez nie zachwycali wsami. Ogolnie MNK lekko ssie na Xarca...

Co do bidowania. Zasady sa ok, ale trzeba ich pilnowac. Sim powinien dostac AF za 15 pkt. Marana mial 14.

Deso zrobil niby smieszny comment :/

Obrazek

ktory rozumiem mial mu umozliwic bidowania ktoregokolwiek afa z jego kolekcji 10 jobow

Obrazek

Ja w swoim party sprawdzilem wszystkie comment i byly ok.

===============================================
Jeszcze jedna sprawa: RR itemy. Kazdy ma je miec! a jak nie ma to dostaje r1 (ewentualnie r2) bo w innym wypadku to jest demonytujace i wkurwiajace. reraise hairpin wcale nie jest tani, a ludzie ktorzy na nim oszczedzaja dostaja bonus w postaci mniejszej straty expa. :har:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 01:49 
Cytuj  
pls, zrobcie cos z raisami na dynamisach bo naprawde mam juz dosc, zawsze mam ze soba reraise hairpina i zawsze ich uzywam, po smierci mam r2, chyba ze jakis mob mi go akurat dispelnie ale to inna bajka - a tymczasem osoby ktore nie uzywaja RR itemow dostaja R3 - gdzie tu jest sprawiedliwosc? nie dosc ze placimy 120-150k za hairpina to jeszcze tracimy wiecej expa...

imo jedynymi osobami ktore powinny dostawac R3 na dynamisie jest main puller i main tank

RR itemy sa od tego zeby ich uzywac, no chyba ze bedziemy tracic czas na dynamisach na R3 dla wszystkich, bo raisowanie takie jak do tej pory musi sie zmienic


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 08:20 
Cytuj  
R3 dostaja tylko w przypadku przerwy po duzym vipe - gdy ma sie czas na rest i dojscie do siebie (1x udalomi ise castnac r3 bez potrzeby i zginelam przy tym, za kare)

interesuje mnie czemu Coldee nie mial na sobie RR pod rzad 3x? taki sobie Desolation tego bledu nie popelnil, w ostatecznosci castuje sie RR2 - jesli sa braki MP


zauwazylam, ze WHMi daja R3 - po to by byc lubiani - idiotyzm na poziomie myslenia ludzkiego, w ten sposob znajduja pochwaly i przyjaciol. no comment :roll:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 08:49 
Cytuj  
Simi - ja ci powiem szczerze, ze zrobiles sie okropna zrzeda, nie wiem ale wszystko ci nie pasuje, generalnie dziwi mnie to bo jestes na pewno młodszy ode mnie a wczoraj na dynamisie narzekales jak cholera ;-)

Ja nie kumam wielu rzeczy na dynamisie, dawno nie bylem, ale np:
- zachowanie co niektorych osob, zalamka, dla przykladu Axle, jakie on glupoty gadal to az dziw ze Xav nic mu nie mowil, podziwiam Xava cierpliwosc, a moze olewczosc ;-)
- puller, chyba nie byl zbytnio przygotowany i nie kumal o co chodzi
- itemy RR, poisony itp takie rzeczy trzeba miec ok, ale na milosc boska nie robmy takiego chaosu jak bylo wczoraj, wipe za wipem, nie wiem czy to kwestia zgrania ludzi czy prowadzenia, nie chce krytykowac nikogo ale musimy to koniecznie zmienic :) Poczatki nie sa latwe, wiec troche wyrozumialości, bynajmniej z mojej strony to macie :P

Przemyslenia:
- wczoraj tak sobie patrzalem, ze bylo chyba 5 blmow, mozna by naprawde ich wykorzystac do szybkiego zabicia oczek, typu mana burn jak na statuetkach. Czary calkiem niezle wchodza bynajmniej na poczatku, bo potem po zarzuceniu shielda jest juz o wiele gorzej.
- przede wszystkim wieksza stanowczosc i crown control, bo za duzo ludzi pieprzy bez sensu na LS
- no skonczyc trzeba te gadki na LS Chacie po polsku, to jest imho delikatnie mowiac glupota. Macie ochote cos powiedziec komus to na /tell albo juz w ostatecznosci na /say

Podsumowanie:
- wspolczuje Wam, prowadzenie dynamisu i to jeszcze z niesfornymi szwedami czy tez norwegami to wielkie wyzwanie ;-)

Have Fun !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:47 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Simi - ja ci powiem szczerze, ze zrobiles sie okropna zrzeda, nie wiem ale wszystko ci nie pasuje, generalnie dziwi mnie to bo jestes na pewno młodszy ode mnie a wczoraj na dynamisie narzekales jak cholera ;-)


:D :D :D

nie jestem zrzeda (a jeśli już można mnie tak nazwać to tylko dlatego że jak widzę setny-tysięczny-milionowy RAZ rzeczy które nie powinny być w ogóle widoczne w endgame a szczególnie popełniane przez rutyniarzy i ludzi z lvl 75 od X miesięcy/lat to przepraszam wszystkich i proponuję dalsze kształcenie i podnoszenie swoich skilli nie tylko tych które można opisać liczbami) tylko wypisuje swoje marzenia które chciałbym żeby były zrealizowane w celu poprawienia GŁUPICH i dziecinnych zachowań ludzi w środowisku HARDCORE który większość uznaje za wspaniały fun i zabawę dzięki czemu odpowiedzialność za cokolwiek co się robi mogą przerzucić na plan który ma być ukryty dla większości obserwatorów

zgadzam się z wszystkimi Twoimi punktami '-'

wczoraj napisałem przed pierwszym pullem na /p żeby wszyscy blmowie assistowali Zozmie, ten się oburzył i napisał czemu on, ja napisałem bo ktoś musi zginąć, a ktoś inny to czemu nie mogę to być ja i koniec dyskusji na ten temat był, a mój wniosek był taki z tego że jak nie widzę woli to nie będę naciskać bo jeszcze zranię niewinne serce i będę mieć na sumieniu kogoś kto przyszedł się tylko zabawić
5 blmów to potęga na Xarcu której nigdy do tej pory nie mieliśmy, ale 5 rozsynchronizowanych blmów to może być zagrożenie dla całego wypadu

jak już coś mi nie pasuje to ZAWSZE to że mając możliwości, power, ludzi nie potrafimy MIESIĄCAMI tego wykorzystać czy to na dynamisie, czy na eventach, czy w CC lub RB nie robiąc porządnie ciekawych-trudnych rzeczy

rr to większy problem jeszcze bo wczoraj dawałem R1 np. Oraichu który oczywiście sobie leżał jeszcze z 10 minut za każdym razem
nie zależy mi zbyt bardzo na tym żeby ktoś sobie pomyślał że mógłbym być tarurzeźnikiem ale ja bym był za tym (o ile to w ogóle byłoby możliwe) żeby każdy kto dostał Raise i nie wstaje w ciągu 5 minut został kicknięty z party a za drugim razem kicknięty z LSa, ludzie którzy przychodzą sobie na dynamis i nie mogą wytrzymać 1-2-3h bez AFK które się ciągną niekontrolowanie przez nich samych nie rokuja dla DPLSa większych sukcesów typu nawet WYGRANIA dynamisu nie wspominając o WYCZYSZCZENIU do ostatniego mobka któregokolwiek, nikt na to nic nie poradzi że mnóstwo ludzi czerpie fun nawet z głupich i bezsensownych wipów, wg mnie to myślenie powinno się zmieniać jeśli chcemy kiedyś zobaczyć w DP DL
już jest mała poprawa bo kiedyś jak dropnał af dla SAM z Xarca a reszta wyglądała tak jak wczoraj to uznano wypad jak wielki sukces (w sumie tylko ja 'niby narzekałem na 'jakość' naszego stylu działań') a wczoraj/dzisiaj zaczęły pojawiać się w końcu pierwsze wnioski

to że akurat tyle piszę świadczy tylko o tym że dużo jest/mam do napisania, jak ludzie wolą milczeć to prawdopodobnie znaczy że pasuje im konserwa przeterminowana, samochód zardzewiały, dziurawy balon, rękawice na zimę w których mają -10 stopni itd. z tym można też żyć, tylko co to za życie ?

dzięki za afa, na szczęście to jest bardziej 'common' drop na xarcu i mnóstwo blmów będzie go mieć prędzej czy później, jeszcze do mnie nie dotarło że ta czapka jest w moim plecaku/na głowie, poprzednia po prawie 10 miesiącach leżenia na głowie ledwo dała się oderwać i wymaga dobrej pralni a potem jakiegoś futerału :wink:
trochę głupio mi ją było lotować bo jestem od jakiegoś czasu w stanie superrównowagi pomiędzy zakończeniem gry w finala a większym zaangażowaniem się, co należy rozumieć że w każdej chwili może się zdarzyć jedno lub drugie :cry:

Bodziu nie sądzę żebym był młodszy od Ciebie :roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.