mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 11:41 
Cytuj  
tak

nie martwi mnie moj dlug i to, ze nie bede bidowac na domniemanej Ultimie

martwi mnie i smuci to, ze ta Ultima bedzie tak dlugo domniemana
- jak dlugo bedziemy miec, co do niektorych osob zasady pod siebie,
- ze odchodza ludzie
- ze nie chodza, bo maja swoje i/lub maja lepsze i korzystniejsze interesy w grze, a nie chca pomoc innym splacic dlug lub uzyskac itemy
- ze Oraichu wzial nas za glupkow
- ze bede miala te 30 monet na bidowanie, a Ultime nie bedzie z kim zrobic - zas chetnych bedzie na itemy w brud


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 12:41 
Cytuj  
Uważam że nie powinieneś mieć prawa lotować - nie chodzi o to że Cię nie lubię albo jestem egoistą(w pewnym sensie jestem;) Ale po jaką cholerę chcesz bidować item który w najlepszym wypadku będziesz mógł założyć za pół roku ? Uważam że jak najbardziej masz prawo zdobyć te itemy ale dopiero jak osoby które mogą je nosić je dostaną. Ja przyznam że o ile body jest dla mnie zbędne to np feet są najlepszą częścią dla DRK, legsy bardzo by mi się przydały do solo a hełm do TP burn ;) Ponadto w momencie jeżeli ty będziesz chciał lotować cokolwiek znajdzie się i Oraichu. Co do Goka - uważam że nie ma najmniejszego prawa lotować - chyba że nas odwiedzi ;) Z Oraichu rozmawiałem ale parę dni wcześniej - miał chodzić. Popytam jeszcze, ale nie tylko ja go znam i inni też mogli się dowiedzieć co i jak...
Co do zysku z danego runu - uważam że osoby które lotuja nie powinny dostać monet które wypadają podczas bossa, a jeżeli będzie tego z 1 sztuka to już zwraca się koszt za medy więc nie jest tak strasznie - jeżeli nie to ja chętnie odstąpię jedną monetę, albo i dwie. W naszym przypadku bidowanie nie jest możliwe ze względu na sposób w jaki wypłacamy monety, nie każdy mógłby bidować a trzymanie monet w banku mija się z celem. Ogółem rzecz biorąc mamy na tyle mało chętnych ludzi do Omegi że powinno się obejść bez takich gadek bo tak naprawdę raz na miesiąc możemy robić bossa a potrzebujących jest niewielu, trzeba też brać pod uwagę że część dropów będzie się powtarzać więc pewnie jakieś cześci Stok będzie mógł lotnąć szybciej, a i tak napewno przed tym zanim będzie je mógł nosić. Ponadto Stok ma pełne prawo do wypłacenia monet i sprzedania ich jak również wzięcia innych itemów które może nosić za monety ;)[/i]


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 15:42 
Cytuj  
Stok poruszył sprawę, która mnie też interesowała ale widzę, że póki nie będe miał 75 BLU nie mam po co przychodzic na Limbus.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 16:27 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Stok poruszył sprawę, która mnie też interesowała ale widzę, że póki nie będe miał 75 BLU nie mam po co przychodzic na Limbus.


Witaj w klubie :D , chociaz uwazam ze pownnismy miec prawo lotowac - z niskim priorytetem to jednak, bo zanim uda nam sie dozbierac caly set to minie rok ... a Oraichu i tak nie powinien miec prawa lotowac na itemy poniewaz leci sobie w chuja, po splaceniu dlugu powinien isc na szczaw.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 16:44 
Cytuj  
sry że się wtrącę ale radzę pomyśleć realnie czy gracie z naiwniakami którzy pozwolą Wam lotować itemy na bossach jak przez X miesięcy będziecie olewać swój własny static
dlaczego Gok ma nie mieć prawa lotowac teraz jak się zjawi a Wy macie mieć prawo po X miesiącach nieobecności ?
lepiej weźcie się do roboty i przyspieszcie walki z bossami uczestnicząc w limbusach :D :D :D :D :D a jak wam się nie chce to nie piszcie o własnych marzeniach na które będzie harować X osób


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 16:48 
Cytuj  
Rha - to lepiej poczekać pół roku i wtedy próbować zdobyć Homam? Bo wierz mi nie sądzę żeby ktokolwiek w jakimkolwiek Limbus staticu dał CI lotować itemy których nie możesz nosić. To jest bez sensu. Jak nie chcesz chodzić nikt Cię nie zmusi ale to napewno nie przybliży Ci żadnego itemu z tego seta.
Jak dla mnie możecie sobie lotować Homam poniżej 75 ale jak my je zdobędziemy. Po 3 Omegach (oczywiście pod warunkiem wygranej) powinniście być w stanie dostać już 1 czy 2 itemy. Co Imho jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem i dla nas i dla was.
Rha - rozbawiłeś mnie swoją wypowiedzią - na Dynamis ludzie muszą mieć level tutaj jak chodzi o Twoją dupę nie ? Wypominać Huckowi AF można ale samemu to już tak mimo braku 30-40 levli aby móc dany item nosić tak ?
P.S. O ile wiem że Rha uzyska 75 stosunkowo szybko (3 miesiące powinno starczyć), to nie bardzo widzę to w wykonaniu Stoka.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 16:48 
Cytuj  
Oraichu na 6 ostatnich runow byl raz..., obawiam sie ze podobny manewr w najblizszym czasie bedzie chcial zrobic Fozhar... Obym sie mylil.

Tez uwazam ze system podzialu itemow jest z Omegi/Ultimy jest zly, duskutowalismy juz o tym dawno temu. Jest tak, bo zadecydowala tak wiekszosc. Ja sie dostosowuje, ale:

- BRD, BST, MNK, NIN, SAM itd nie maja z tych walk nic poza strata expa i kasy na medsy i food, ewentualne monety po podziale to jest 0,1 - 03 na glowe (Sto --> kazdy inny temenos tak samo oplaca sie wszystkim uczestnikom, monety sa dzielone po rowno, a item do upgrade'u dostaja wszyscy).
Boje sie, ze w pewnym momencie zabraknie motywacji naszym NIN czy BRD, zeby przychodzic na omege i ultime... Zreszta juz teraz majac jednego NIN o ultimie mozemy pomarzyc.

IMO SE troche zjebalo nie dajac z limbusow dwoch nastepnych setow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 17:08 
Cytuj  
Ja jestem jak najbardziej za tym żeby odpalić tym osobom które pomagają jakieś monety - to nie jest run charytatywny. Możemy ustalić stałą liczbę monet jaką są warte części - uważam że 10-15 punktów za część byłoby ok - daje to 30-45 monet do podziału pomiędzy osoby które robią bossa.
Rozmawiałem z Oraichu - powiedział że na wczorajszy camp mu się popsuł komputer, że raz nie przyszedł bo robił MNK'a do 75 a trzeci że poszliście nie informując go o tym... Po czy dodał czy obawiam się o monety i że nie musimy się martwić on nie jest taki jak my którzy zabraliśmy mnóstwo rzeczy z SW i odeszliśmy... fajnie...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 17:13 
Cytuj  
Raczej SW zabralo mase punktow od nas i przestalo chodzic na hnmy lol, nich lepiej popatrzy na siebie co wymyslil sobie z RB... gnojek bedzie jeszcze wypominal

btw. Czy mysleliscie juz o tym na jakich zasadach alfa i beta moglyby sobie pomagac z bossami ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 19 maja 2006, 17:18 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 17:17 
Cytuj  
Hahaha, no to ma tupet, tak jak Sait wspomnial a jego zachowanie odnosnie Sky Godow i upragnionego itemu ? Ciekawe ze nawet SW nic przeciwko temu nie mialo, heh ....


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 17:32 
Cytuj  
no to trzeba bedzie jakos Fozharowi przemowic, ze jak chce miec monety - niech je wezmie od Oraichu - wiem, ze brzmi, to chamsko i nie w stylu naszych zasad, ale lepiej niech sobie gosc nas opusci, niz kolejny raz ktos po nas przejedzie sie - sodze, ze odejdzie i trudno --> szerokiej drogi, jak sie mowi
co do info dla Oraichu - dac mu namiary na forum - Opi z reguly podaje dzien i godzine startu - zreszta sa stale, niech nie wali wiecie w co,

jedynie maintance zepsulo zabawe i zdaje sie trzeba ustalic, ze jak jest maintance w godzinach krzyzujacych z Limbusowymi = nie ma Limbusa

sadze, ze sprawe z Oraichu trzeba zalatwic z GM - ma zwrocic monety i juz

co do lotowania itemow z Omegi - to nie mam nic przeciw oby Stok i Rha lotowali/bidowali i chodzili na Limbusy - bo Omega = nie problem
ja mozna robic raz w miesiacu, gorzej z Ultima - ta nie jest latwa, a w kulejacym skladzie tym bardziej

tak samo Bodziu i Gok - chodza - moga lotowac/bidowac (jak tam ustalimy), nie chodza - niestety nie moga lotowac, moga pomoc za reward

Gal - moje koszta na Ultimie wyniosly 600k+, a na Omege 200k+ - sry, nie wiesz chyba ile sie wydaje na medsy i potiony, Vile elixiry, food i tp
0.1 - 1 moneta te koszty nie zwraca

akurat w moim przypadku - robie to dla itemow - zas inne osoby nie powinne robic to za harytatywke, a otrzymac zwykly godny reward


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 18:13 
Cytuj  
Anc nie przesadzaj - vile elixir to nie konieczność, da się wszystko zrobić bez takiej ilości medów jakie ty zużywasz. Wcale nie byłoby dużo trudniej. Nie gram magiem ale jakoś nie widzę żeby każdy używał bógwie jakiej ilości medsów. 100-200k to sądzę wystarczająca ilość na medsy dla każdego...
Oraichu powinien oddać monety - zobaczymy co i jak. Fozhar ich po prostu nie dostanie chwilowo - tak mi się wydaje. Ja nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł lotować coś czego nie może nosić skoro są osoby które mogą... To tak jakby ktoś lotnął Ci coś z Nashiry bo za 50 lvli będzie miał BLU na 75...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 19:46 
Cytuj  
Gal chyba zrobiłeś nadinterpretacje mojej wypowiedzi.

Fakf faktem, że chodziłem na dziesiąt limbusów z Wami pomagając Wam zdobywac chipy. Owszem spłacałem dług ale jakbym chciał tylko spłacac dług to po zdobyciu itemów na ninja AF chodziłbym 2 razy w tygodniu na żelki na Apollyon i spłacił bym go 2x szybciej. Napisałem, że z Omeg czy Ultim mnie nic nie interesuje, teraz wyrażam zainteresowanie sprzętem, który chciałbym miec jak dingne BLU 75 i robi się raban. Owszem chciałbym W MIARE MOŻLIWOŚCI skompletowac set dla BLU ZANIM dingne 75- bo lubię byc "do przodu" z czymś zamiast robic to na ostatnia chwile bo wiem jak to będzie wyglądało- dingne 75 a potem przez pół roku nie będę nic miał.

Gdzie napisałem, że musze to miec JUZ? Gdzie napisałem, że chcę lotowac przeciwko Wam zanim skompletujecie to co chcecie? Zastanów się Gal zanim będziesz mnie atakował ok?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:00 
Cytuj  
uspokojcie sie pls

po pierwsze - omegi i ultimy nie zrobimy w skladzie jaki byl na ostatnim limbusie

po drugie - Bod i Rha moga dostac itemy z omegi ale jak dostana je juz Xav, Gal czy Huck. bo chyba nie skonczy sie na 3-4 omegach?

po trzecie - mi nadal zalezy na itemach i coinach z limbusow - chce ostatni upgrade i potem brutala :) a co do omegi i ultimy - mimo ze nic tam dla mnie nie wypada mam zamiar chodzic/pomoc na ile potrafie i nikomu nie bede wypominac ile zarcia czy toolsow mnie to kosztuje, nie wspominajac o koszcie RR hairpina...

przestancie sie klocic i bierzmy sie za weapony :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:24 
Cytuj  
Rzeczywiście nastąpiła pewna nadinterpretacja wypowiedzi Rha - przepraszam, jednak z sensu zdania w którym zastosowano wyrażenie "ale widzę" wynika niezbyt optymistyczne nastawienie do naszych wcześniejszych wypowiedzi ;)
Sądzę że wszyscy wyszlibyśmy na tym lepiej gdyby zarówno Rha jak i Stok chodzili z nami nadal na Limbusy. Wszyscy dostaliby swoje itemki szybciej i nie byłoby marudzenia.
Anc - zapomniałem napisać w poprzednim poscie - Omega też nie jest prosta. Ponadto po pewnym czasie moglibyśmy zaprzestać chodzenia na nią jak co umożliwiłoby zdecydowanie szybsze pozyskiwanie chipów na Ultimę którą tak czy siak musimy wreszcie wygrać :) Ponadto co jakiś czas możnaby próbować rozwalać Limbusy w mniejszych grupach(trzeba by się zastanowić czy to możliwe) w celu zintensyfikowania dostaw chipów, a sądzę że monety też by na tym zyskały. Mam też prośbę żeby wypowiedzieli się inni co do "odpłatności" za części z Omegi Ultimy - ja jestem za tym aby jednak inni też coś z tego mieli bo jednak pomoc znajomym to za mało...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:29 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Anc nie przesadzaj - vile elixir to nie konieczność, da się wszystko zrobić bez takiej ilości medów jakie ty zużywasz. Wcale nie byłoby dużo trudniej. Nie gram magiem ale jakoś nie widzę żeby każdy używał bógwie jakiej ilości medsów. 100-200k to sądzę wystarczająca ilość na medsy dla każdego...
...


uzywam medsy nie po to by wydac kase, a po to by wygrac

bylam rozczarowanam przegrana z Ultima
poczulam to - jestesmy zaslabi, zamalo uzywamy medsow, bo nie chcemy stracic kase - bo nie wierzymy w wygrana
mamy slabo przemyslane taktyki dla magow, to ze melesi sobie zrecie sie na temat WSow czy Hate mnie nie obchodzi, martwi mnie to, ze RDMi i BLMi lub i DRKowi sie dogaduja, WHmi na tell z RDMami, a nie ma wspolnego omowienia taktyki
naprzyklad brak MP - zastepuje cie w Tank-Party inny WHM, ty restujesz po za alliance, by nie wstawales, by kogos podleczyc, zdjac negatywne statusy i tp. Zet mial racje = BRAK MP byl drastyczny!!!

Gal, przykro mi to mowic ale wiesz o magach/WHMach tyle, co gosc, co troche poczytal...posluchal na HNMLSie madrych...zrobil sub


nie raz sluchalam, co wypowiadasz o magach i WHMach, wiesz nie malo, na podstawie wypowiedzi osob ci znanych, ale w tej wiedzy brak zaawansowania praktyki i dosc czesto zwyklego odniesienia - ja WHm = mysle - jako WHM
jak takie to wiadomosci od Kaczynskich, co do uszcesliwienia i wzbogacenia Polakow pospolitych lol

zauwazylam, ze wielce zaczesto sie wypowiadasz o WHMach nadzbiednie prostawe rzeczy malo warte i dosc czesto pzestarzale

wygrana zalezy od skladu, od mozliwosci i umiejetnosci suppotu, od zgrania magow Bialych Czerwonych Czarnych i Spewakow Stunerow- to oszczedza MP, gdy go nie ma wypijamy tony drinkow :D beczki Guinessa LOL
(przyklad braku wspolpracy magow: - nie padlabym na ostatnim Limbusie, jak by jakis z magow zapodal mi cure 3, mialam na sobie Venom Potion i padlam po odpaleniu DV nie zdazac zapuscic Curage, Venom dokonczyl poczatki AoE)


osobiscie z calego CC najbardziej docenilam male krotkie zwiezle porady Zeta, lazenie we dwoje z Opim, co mi dalo nie raz wiecej niz bym przeczytalam tone lektury o WHM - do tego sprzeczanie sie i oczywiscie super, gdy mialam racje :D
ciesze sie, ze mam zblizone myslenie z Surturemi w niektorych sprawach i walkach z udzialem WHM - to wzmocnilo moja pewnosc, ze to co robie lub kontynuuje ma sens i nie jest samotne.

w pzyszlym tygodniu bede miala calkowita re-naprawe/organizacje mojego kompa = pozbede sie 7-9 secundowego opoznienia, lagow i tp. :D



Zjawa - nikt tu nie kluci sie, nie umiesz odroznic debate sporu dyskusji konwersacje od klotni?
nie ma tu swietych - swieci z reguly sporo waza i w naszym swiecie tona w brudach codziennosci lol


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:17 
Cytuj  
Ancover - mówię co widzę. Gram w tą grę już 2,5 roku i może mimo braku praktyki w grze magiem wiem co jest mniej więcej nie tak. Po drugie mój brat wprawdzie nie gra WHM'em a RDM'em ale wiem od niego conieco. Na Ultimie nie chodziło o używanie tony medsów które bardzo często potrafią tylko popsuć szyki, nie twierdzę że nie można, twierdzę że tak duże ilości jakich użyłaś nie powinny być potrzebne. Sądzę że każdy melee (ja bynajmniej tak) miał po 4-5 soczków do HP Icarusa czy np Opo ora w moim wypadku 4 Yagudki i parę potów. Natomiast używanie vile elixir +1 to chyba przesada. Zamiast używać tyle medów ludzie powinni się skupić na grze. Mieliśmy tam kilka problemów z którymi powinniśmy sobie dać radę. Co do komunikacji między ludźmi - to musicie się jakoś dogadać ;) Stuny na Ultimie niestety są średnie - speciale są na tyle szybkie że nie można stunować.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:26 
Cytuj  
masz racje Gal i o tym pisze - tony medsow nie umiemy uzyc skutecznie, bo nie umiemy zorganizowac skutecznej sztuki walki wspolpracy magow i suppotu, mele pewnie maja swoje problemy
niektozy gracze HMNLSow maja zaliczony Dynamis - Xarcabard, napewno dla tego, ze maja dobry sprzet dobre taktyki i tony medsow - sa chwili i walki na ktore to warto przeznaczyc - liczy sie wygrana


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 14:24 
Cytuj  
IMO akurat takie itemy jak Vile +1 sa uzyteczne na trudne walki (jak kogos stac), ale bez sensu jest odpalanie co chwile hi-potow, soczkow, hi-etherow itp. To jest dobre, ale na lvl 20 a nie 75. Niekre medsy odpalaja sie dlugo i w tym czasie mozna zrobic cos bardziej uzytecznego.

Tez uwazam, ze kluczem do pokonania Ultimy jest taktyka i zgranie, a nie apteka w plecaku. Oczywiscie kazdy powinien miec najlepszy food i pare regen i refresh soczkow, ktore mozna uzywac przed walka i w czasie krotkich przerw. Taki Vile +1 tez nie zaszkodzi jak np. Ultima ma pare procent HP, a alliance jest wyplukany z MP i wszyscy maja po 30% HP.


Bylo to juz powiedziane 100 razy, ale powiem 101: :D
Zasada ze lotujemy to co mozemy na siebie zalozyc jest dobra i sprawdzona, chyba ze nikt nie chce danego itemu to wtedy inna sprawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 14:57 
Cytuj  
NEW RULE:

from now max debt is -20 coins.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.