mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:50 
Cytuj  
Anc ...czy możesz się ode mnie łaskawie odj........


RR miałem przy każdej śmierci , zawsze starałem się leczyć / hasteować Rha lub Zjawcię ....po czym padałem ..... przy próbie powstania ..... zawsze sięgało mnie albo jakieś -ga albo ginąłem od diuke'a ......
Acha ...jeszcze ze 2 razy podniosłem Draca ...jak padał koło mnie ...



Zastanawia mnie za to ....jak to jest możliwe , że ginę po próbie recastu RR ( gdy wokół panuje jeden wielki burdel ) .....a potem leżę sobię około 10 minut ...... a tymczasem Ancover zaczyna sobie ( wśród ścielących się wokół trupów ) robić soczki regenerujące MP ( gdy ma na sobie 300+MP >> ja często leczę aż mi nie braknie i gdy się troszkę MP pojawi ...leczę dalej )

...... ty sobie chyba żartujesz.....


Ani nie podnosisz innych , ani nie leczysz BO JAK ???? przecież musisz sobie soczki zrobić ( które i tak gówno ci dadzą , bo pomóc mogą tak naprawdę yagudo drinki )

Pamiętasz jak którejś nocy na LSie pisałałaś mi ,żebym się wziął do roboty i trenował WHM zamiast bawić się NINem ????

No to WEŹ SIĘ DO ROBOTY I RÓB TO CO WHM MA ROBIĆ A NIE PIERDZIEL SIĘ Z SOCZKAMI W CZASIE WALKI !!! ( co, rdm nie miałaś??? a może Abramelin był u Ciebie , a nie u mnie ??? ) i nie pisz głupich commentów o 3 AFAch na raz ...nie bądź taka zachłanna .... ĆWICZ whm ,żeby nikt nie powiedział , że jesteś cienka ......


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:07 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Anc ...czy możesz się ode mnie łaskawie odj........






Zastanawia mnie za to ....jak to jest możliwe , że ginę po próbie recastu RR ( gdy wokół panuje jeden wielki burdel ) .....a potem leżę sobię około 10 minut ...... a tymczasem Ancover zaczyna sobie ( wśród ścielących się wokół trupów ) robić soczki regenerujące MP ( gdy ma na sobie 300+MP >> ja często leczę aż mi nie braknie i gdy się troszkę MP pojawi ...leczę dalej )

...... ty sobie chyba żartujesz.....


Ani nie podnosisz innych , ani nie leczysz BO JAK ???? przecież musisz sobie soczki zrobić ( które i tak gówno ci dadzą , bo pomóc mogą tak naprawdę yagudo drinki )

Pamiętasz jak którejś nocy na LSie pisałałaś mi ,żebym się wziął do roboty i trenował WHM zamiast bawić się NINem ????

No to WEŹ SIĘ DO ROBOTY I RÓB TO CO WHM MA ROBIĆ A NIE PIERDZIEL SIĘ Z SOCZKAMI W CZASIE WALKI !!! ( co, rdm nie miałaś??? a może Abramelin był u Ciebie , a nie u mnie ??? ) i nie pisz głupich commentów o 3 AFAch na raz ...nie bądź taka zachłanna .... ĆWICZ whm ,żeby nikt nie powiedział , że jesteś cienka ......


to sie wal w sciane glupku :D

ja nie zrobilam sobie zadnego soczku na Dynamisie, a mialam ze soba z 8 - jak zawsze :D

chyba snisz o mnie i moich soczkach :lol:

wlasnie zdiwilam sie o kim ty tak gadasz: "ja tu leze 10min a oni sobie soczki robia"

masz omamy ? zwidy? czy moze czas odpoczac - pff
zrob porzadki w RL - moze ci ulzy

a RR jak i zjedli-miej przy sobie RRHarpin i Potion - nie bedziesz musial 10 min lezec!

i jescze wybieraj slowa - jebyski puszczaj do swojej zonki :P na podziekowanie za oddane lata


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:09 
Cytuj  
widziałem w logu jak robisz soczki ...orange juice .....

reszty nie skomentuje ..... baw się dalej królowo WHM CC


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:12 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
widziałem w logu jak robisz soczki ...orange juice .....

reszty nie skomentuje ..... baw się dalej królowo WHM CC



w zyciu nie robilam Orange - uzywam tylko Peneaple...no comment :roll:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:18 
Cytuj  
fajne stronki, dużo ciekawych screenów, można sobie pomarzyć w wolnych chwilach w realu :D
http://as.hadesffxi.com/
http://www.kazham.com/
http://www.ffxi-ls.net/
jeśli walka na słowa na forum ma pomóc w grze to nie oszczędzajcie 'papieru', jeśli nie pomoże to chyba pomyliliście wątek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:23 
Cytuj  
obserwuje wątek - albo zakończycie dysputę, albo wydzielam wasze posty jako "Anc VS Coldee" i tam się naparzajcie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
ja już skończyłem .... możesz Huck to wyciąć i wywalić >> swoje powiedziałem , bo ile chcesz zrobić jeszcze wątków Anc vs.....???


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:14 
Cytuj  
Fajne Simi, az sie chce tak zrobic :)

Heh kiedy my sie do tego doczlapiemy :(

btw. czy wy myslicei o nowych dynamisach czy bedziemy nadal sie kisic w starych i to miastach. Jest nas tylu ze spokojnie powinnismy te dynamisy zaczac robic.

zobaczcie >>>link

fajny tips tam jest :)

If you want tons of cool AF2 drops in the new zones, you need to pull everything:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 22 mar 2006, 12:18 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:16 
Cytuj  
Proszę mnie nie usówać ze składu DP. Chwilowo nie moge za bardzo z wami chodzić, ale mam nadzieję że może się to zmieni w najblizszym czasie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 12:51 
Cytuj  
Sciagnijcie sobie filmik z walki z DL z pierwszego linku Simiego, ale fajna muza i fajnie nakrecony filmik, paru fajnych rzeczy mozna sie dopatrzec, gdzie pulnac DL i gdzie stac, jak i kolejnosc tankowania, w kazdym badz razie 2hr jest tam niezbedne :)
No i nie wiem czy zauwazyliscie, wszystkie teksty typu SC start, jaki element, kto ma 2hr odpalac etc jest wypisywane na LS chacie, czyli wszytko poukladane w calosc. Zwroccie na to uwage.
Polecam goraco !

:)


ps. i jeszcze zauwazylem jedna dosc istotna rzecz, ktora jest niezbedna na dynamisach. Musicie wprowadzic bezwzgledna dyscypline inaczej nie widze osiaganie sukcesow typu DL czy nowe dynamisy. Smutne ale prawdziwe, jestem zdania jak ktos bedzie pyskowal to powinien wyleciec z hukiem, czyli zamordyzm. :) Jak we wojsku rozkaz to rozkaz a jak nie to kula w leb ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:11 
Cytuj  
DL obrywa z BlizzagaIII za 1288 a z ThundagaIII ponad 1500 (ThunderIV z MB za ponad 1600) :o
ten Blm co kręcił film robi większy dmg DL niż ja mobkom EP typu pajączek :cry:
(jak nie mamy resistów)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 mar 2006, 13:13 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
Bodziu, zaczynasz mówić jak ja.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:15 
Cytuj  
jestem za tym zeby sprobowac new dynamis area we wtorek - w soboty nie ma szans na full sklad :/

Koga Sarashi - Dynamis Valkurm - yes please :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:25 
Cytuj  
Nowe strefy nie wypaliły ze względu na braki w ludziach- teraz mamy w DP ile osób 85? Z tego na dynamisy w porywach przychodzi 40. Część osób z dostępem nie przychodzi bo dynamisów nie lubi (dla mnie paranoja, to po co sie zapisywać do linkshella dynamisowego), część się znudziła, część dostała AFy które chciała i więcej ich nie zobaczymy albo jeśli nawet to sporadycznie.

W bardzo optymistycznych prognozach uważam, że jeśli z osób, które są teraz w DP i mają dostęp do nowych obszarów oraz ochotę przejść się znajdziemy 20 osób to będzie dobrze. A to niestety zdecydowanie za mało.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
ja bym był też za tym żeby zacząć robić nowe dynamisy, ale najpierw powinniśmy zrobić wszystkie miasta dla tych nowych niedawno zapisanych ludzi którzy uczciwie chcą chodzić z DP na dynamisy, dlatego będę pisał w comment kogo chciałbym widzieć np. na sobotę 23 osoby mające perełkę DP powinno zaliczyć dynamis, jeśli będziemy musieli robić 15x Windurst (15x Bastok, 15x Jeuno) żeby po 2-3 osoby zaliczały to ja dziękuję za taki SocjalDP


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
DL obrywa z BlizzagaIII za 1288 a z ThundagaIII ponad 1500 (ThunderIV z MB za ponad 1600) :o
ten Blm co kręcił film robi większy dmg DL niż ja mobkom EP typu pajączek :cry:
(jak nie mamy resistów)


Oni maja wymeritowane te elementy wiec dmg jest wiekszy no i resisty tym samym na ten element mniejsze :)

Rhaegal napisał(a):
Bodziu, zaczynasz mówić jak ja.


hehe, po prostu stwierdzam fakty, w tej grze jak i innych mmorpgach aby osiagnac w wiekszej grupie sukces to trzeba spelnic takie warunki:
1. musi byc leader co kieruje walka
2. znana musi byc strategia (50% sukcesu)
3. kazdy musi znac swoje miejsce (10% oraz optymalizacja czasu)
4. kazdy ma sie sluchac leadera (30% sukcesu)
5. zgranie we wszystkim co daje dodatkowy bonus dmg (w naszym przypadku SC i MB)

a ode mnie to: zero dyskusji podczas walk na LS chacie, tam powinny byc tylko informacje dotyczace sytuacji a nie gadki o dupie maryny. Jest to kanal przeznaczony przede wszystkim dla Leadera oraz informacji besposrednich zwiazanych z walka typu: SC, statusy czy kolejnosc stunow, uzycia 2hr etc. wszelkiego rodzaju potrzebne informacje.

W innym przypadku ja naprawde nie widze szans dojscia do samego DLa a co dopiero samej walki z nim LOL
IMHO tylko w taki zorganizowany sposob mozna wykorzystac efektywnie czas, ktorego naprawde nie ma zbyt duzo, reszta to tylko uzupelnienie brakow kadrowych :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
W grach online można wydzielić dwa główne typy grania w grupach - army-type i social-type.

Army-Type - to surowa dyscyplina - kto nie przychodzi - wylatuje, kto nie stosuje się do poleceń lidera - wylatuje itd. Ten system jest głównie dla hardcorowych graczy i procentuje tym, że robi się wszystko najlepiej, na czas, nie ma wtop, ma się super sprzęt itd.

Dystrybucja sprzętu jest albo autorytatywna (jedna, dwie osoby decydują kto co dostaje - bardziej hardcorowa wersj), albo poprzez bidowanie (tak jak w HNMLSach - mnie hardcorowe)

Social-Type - to raczej społeczność losowych graczy, skupiona wokół danej grupy ludzi (narodowość, RPG-playing, znajomi itd). Czyli taki nasz CC. Tutaj nie ma rozkazów, przymusów, każdy gra jak chce.

Problemem naszym jest to, że jeżeli chcemy mieć sukcesy w Dynamisach - tak jak pisze Bodziu i Rha - DynamisProject musi być prowadzony "Army-Type". Musi mieć lidera, którego wszyscy słuchają i jasny podział obowiązków. Obecnie udaje się to częściowo :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:45 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
W bardzo optymistycznych prognozach uważam, że jeśli z osób, które są teraz w DP i mają dostęp do nowych obszarów oraz ochotę przejść się znajdziemy 20 osób to będzie dobrze. A to niestety zdecydowanie za mało.


Dlatego uwazam ze czas wypierdzielic ludzi ktorzy nie chodza, rozumiem nie byc od czasu do czasu albo kiedy sie o owej przerwie powie leaderowi, ale jesli sie nic nie mowi to >>> out ! Oczywiscie sa przypadki takie ze dana osoba nie ma accessu jak np: Foznar ale to jest oczywiste i nie wymaga komentarza. Moze czas nabrac konkretnych ludzi nawet majac te 36osob mozna juz robic nowe dynamisy jak i probowac robic miasta dla nowych. Ciezko to wszystko okreslicc, trzeba to przemyslec, ale to juz Wasza sprawa. Generalnie jesli DP nie bedzie osiagac sukcesow to ludzie i tak beda odchodzic, sukces to tez reklama, ktora przyciaga ludzi :) Warto o tym pamietac ;-)

Ja DP odbieram tak: to jest LS do konkretnego end-contentowego eventu, tu uczestnicze w konkretnym przedsiewzieciu, w ktorym oczekuje sie ode mnie konkretnego dzialania, po zakonczeniu eventu DP idzie w odstawke :)

ps. ten LS nie jest social to jest typowy LS do dynamisu, tu kazdy kto przychodzi wie co ma robic i co go czeka, wiec nie ma dyskusji na ten temat. IMHO latwiej powinno sie wytlumaczyc zasady rygorystyczne ludziom patrzac na DP wlasnie w taki sposob :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:56 
Cytuj  
Aha i jeszcze jedno, tak sie wczoraj przysluchiwalem Pali, nie chce byc prorokiem ale co bedzie jesli RB zacznie robic dynamisy we wlasnym zakresie jak to robia: CAE, SW i inne HNMowe LSy blehh


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 14:00 
Cytuj  
Bodziu ...oni już robią


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.