mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 00:41 
Cytuj  
Czemu dostalem 2 punkty za sandorie??

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 01:23 
Cytuj  
Bo jak Gal pytał kto jest na runie pomóc (co miało miejsce na kilka minut przed wejściem jak już 95% osób była na LS) to kilka osób podniosło ręce. Ci co podnieśli i ich comment się zgadzał dostali 3 punkty.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 01:26 
Cytuj  
Hmmm... Gal napisal zeby do niego /tell'owac; /tell'nalem, ale jakos dostalem i tak 2 pkty :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 01:26 
Cytuj  
i czym pomogli?

to wyglada nie powaznie, dostanie 1 pkt za pomoc lol
co to robienie Polskich ukladow i ukladzikow?
co dalej bedziecie rozdawac? kolejke na monety?
na AFy?

...smierdzi mi tu

dosc sie nawkladam w Dynamis zluzywajac 3 stacki Venom Potow + jakas ilosc soczkow i tak jak reszta RRHairpin lub Hi-Reraiser

nie potrzebuje za to punkta, ale tez nie chce by za jakas pomoc rozdawaliscie rownoprawne punkty!

kazdy ma prawo na rownosc - na Dynamisach wyjatkowo!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 07:16 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
i czym pomogli?

to wyglada nie powaznie, dostanie 1 pkt za pomoc lol
co to robienie Polskich ukladow i ukladzikow?
co dalej bedziecie rozdawac? kolejke na monety?
na AFy?

...smierdzi mi tu

dosc sie nawkladam w Dynamis zluzywajac 3 stacki Venom Potow + jakas ilosc soczkow i tak jak reszta RRHairpin lub Hi-Reraiser

nie potrzebuje za to punkta, ale tez nie chce by za jakas pomoc rozdawaliscie rownoprawne punkty!

kazdy ma prawo na rownosc - na Dynamisach wyjatkowo!


zgadzam sięw 100%

najpierw może wyrównajmy co nieco i tym którzy nie wstają po śmierci zacznijmy odejmować 1 punkt to się ludzie szybko nauczą co to reraise, itemki do reraise, czas na reraise, dlaczego niektórzy mogą wydawać swoje ostatnie gile na rrhairpin a inni mając MILIONY OLEWAJĄ TO ?

wiem że i tak wszyscy to oleją, ale może za parę lat jak to przeczytacie to może dostrzeżecie to co widać teraz na każdym kroku a nic się prawie nie robi żeby to zmienić : IGNORANCJA W HARDCORZE

tak to jest jak real i charakter człowieka ma wpływ na grę, a ludzie się boją że to gra im coś w realu namiesza, żart jakiś ...

też dostałem 2 punkty pomimo że wiadomo że tam nie wypada żaden itemek dla BLMa a inne AFy nie mogę lotować bo nie mam odpowiedniego ani nawet zbliżającego się levelu, pewnie przyszedłem popatrzeć tylko a nie pomagać
rules że ktoś ma coś napisać na /tell lub postawić znak / jest przecież niesprawiedliwy, statystycznie za dużo ludzi jest afk żeby było sprawiedliwie, a pominięcie kogoś w czymś może skutkowac tylko większą ilością postów i /telli

niby taki prosty rules a tak potrafi namieszać :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 07:41 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bo jak Gal pytał kto jest na runie pomóc (co miało miejsce na kilka minut przed wejściem jak już 95% osób była na LS) to kilka osób podniosło ręce. Ci co podnieśli i ich comment się zgadzał dostali 3 punkty.


pewnie bylem afk

ale pozniej napisalem do Gala /tell poprosze 3 punkty (pewnie on byl wtedy afk) :D

Nie mozna 3 pkt uzalezniac od napisania jakiejs kreseczki, albo dostaja go wszyscy ktorzy nie chca afow na danym runia albo nikt

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:33 
Cytuj  
Do wszystkich co się wypowiedzieli poniżej mojej ostatniej odpowiedzi: wyobrażacie sobie, że będziemy sie domyślać i sprawdziać wszystkich kto już ma AFa a kto nie, ile ma jobów na 75 i pytać na tellu czy chce lotować czy pomagać? Jest dośc roboty tak jak jest w tej chwili, nie przesadzajcie.

Anc: żadne układy i układziki- jakbyś zadała sobie choć trochę trudu przed wypowiedzią i popatrzyła kto dostał 3 punkty to może być wyciągnęła wniosek że bardz często były to osoby z którymi nie włóczymy sie codziennie po Vanadiel. A pomogli w tym, że BYLI podczas gdy mogło ich NIE BYĆ, to chyba nie jest aż takie trudne do zobaczenia.

Simi: fajnie sie mówi. Chętnie przejdę się na TWÓJ DYNAMIS gdzie wprowadzisz super rygorystyczne zasady i chętnie zobaczę jak szybko będzie się zmieniał skład Twoich dynamisów bo z tego co piszesz to jedna pomyłka powoduje wylot na zbity pysk bez szansy powrotu. Bardzo proszę, zorganizuj coś a potem narzekaj.

Jeszcze jedno- zasady były od niemal dwóch tygodni na forum, NAGLE po DRUGIM runie kilka osób sie obudziło. GDZIE BYLIŚCIE JAK PYTALIŚMY O OPINIE?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:54 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Do wszystkich co się wypowiedzieli poniżej mojej ostatniej odpowiedzi: wyobrażacie sobie, że będziemy sie domyślać i sprawdziać wszystkich kto już ma AFa a kto nie, ile ma jobów na 75 i pytać na tellu czy chce lotować czy pomagać? Jest dośc roboty tak jak jest w tej chwili, nie przesadzajcie.


jeśli ktoś napisze że idzie pomagać np. ja w windurst a wypadną 3 ręce dla blmów i nie będzie już żadnych chętnych to znaczy że ja ich nie dostanę ? bo przyszedłem tylko pomagać ? po co wtedy mam pisać że idę pomagać jak mógłbym dostać AFa którego nie mam i którego nie chcę w pierwszej kolejności, ani w drugiej, ani w trzeciej ? mam na niego punkty, mogę go założyć ALE GO NIE CHCĘ jak wypadnie jeden, czy żeby mieć 3 punkty i udowodnić że idę pomagać nie mam prawa mieć rzeczy której nikt nie chce ? trochę nieuczciwe będzie pisanie na początku że idzie się POMAGAĆ a potem jak będzie okazja to zrobi się w balona wszystkich i zacznie się bidować i lotować
nie róbmy rulesów KTÓRE WIADOMO ŻE BĘDZIEMY ŚWIADOMIE ŁAMAĆ

Targaryen napisał(a):
Simi: fajnie sie mówi. Chętnie przejdę się na TWÓJ DYNAMIS gdzie wprowadzisz super rygorystyczne zasady i chętnie zobaczę jak szybko będzie się zmieniał skład Twoich dynamisów bo z tego co piszesz to jedna pomyłka powoduje wylot na zbity pysk bez szansy powrotu. Bardzo proszę, zorganizuj coś a potem narzekaj.


jakie "super rygorystyczne zasady" ?
w RB można wylecieć za pisanie obraźliwych rzeczy na chacie!

wyraźnie napisałem że bez sznasy POWROTU byliby ci którzy nie zjawili się na ŻADNYM dynamisie OSTATNIO KILKANAŚCIE RAZY POD RZĄD i nie przyjdą na KTÓRYKOLWIEK z 3 następnych, jeśli uważasz że to za dużo to znak że wierzysz w duchy które się kiedyś mogą pojawić i wliczasz do naszego składu ludzi których już nigdy nie zobaczymy TAMUJĄC dostęp nowych ewentualnych graczy którzy by mogli chodzić częściej na nasze dynamisy


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:03 
Cytuj  
Heh, zapytaj Gala kto był pierwszy do wywalenia niechodzących osób a potem gdybaj sobie na mój temat :)

Akurat nie do nieobecności piłem ale do kilku innych rzeczy, które wymieniłeś tu i ówdzie jako rzeczy do poprawienia na dynamis, które dla Ciebie są nienormalne. Np posiadanie zawsze poison potionów, aby każdy miał najlepiej własne soczki ,każdy wiedział co ma robić (tu się zdecydowanie zgadzam ale skoro nawet na Limbusie się tego nie da wyegzekwować przy duzo mniejszej liczbie osób to cięzko oczekiwać aby na dynamis sie udało).

Skoro nie potrzebujesz AFa to po co go chcesz lotować? Dziwne.
Ale jeśli już tak się czepiasz tej zasady to widzę że najlepiej jakbyśmy ją rozpisali na kilka podpunktów w stylu: dostajesz 3 punkty za pomoc, ALE jak chcesz lotowac w pierszej kolejności to..., jak chcesz lotowac w drugiej kolejności to..., jak chcesz lotować w trzeciej kolejności to... - nie boli Cie juz głowa? Im krótsza jest reguła na cos tym trudniej się przypieprzyć, z 10 podpunktów jeden sie nie spodoba i co, zmieniamy zasadę? Dobre sobie, wystarczy mi że tak mamy w Sejmie, tutaj będa zasady nieco prostsze.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:19 
Cytuj  
bardziej chodzi mi przeniesienie ciągle-nieobecnych do innego arkusza, przecież oni i tak sami siebie już dawno wywalili

"Np posiadanie zawsze poison potionów, aby każdy miał najlepiej własne soczki ,każdy wiedział co ma robić (tu się zdecydowanie zgadzam ale skoro nawet na Limbusie się tego nie da wyegzekwować przy duzo mniejszej liczbie osób to cięzko oczekiwać aby na dynamis sie udało). "
z tego już zrezygnowałem :roll: :wink: :D
po prostu się nie da wymagać od ludzi po roku grania podstawowych umiejętności ani superreflexu bo ludzie są tak znudzeni że tylko experymentowanie może ich zatrzymać w grze na dłużej

zasady muszą być niepodważalne, nie ma nigdzie prostych zasad, a jak są to są złe i niesprawiedliwe

nie piszę że nie potrzebuję AFa tylko że nie chcę go w pierwszej kolejności

widzę że muszę dokładniej opisać :
    ludzie na początku w comment piszą co chcą bidować, tylko jeden job, tylko jeden af
    jest 4 blmów z których 2 ma af'a z windurst
    ja pisze że chcę pomagać, bo nie wierzę żeby wypadły 3 afy dla BLMa
    wypada pierwszy AF dostaje pierwszy BLM
    wypada drugi AF dostaej drugi BLM
    wypada trzeci AF i tak na prawdę nie ma prawa go NIKT BIDOWAĆ/LOTOWAĆ bo nie ma więcej osób które mają go w comment, jest panika bo można stacić AFa lub ewentualnie weźmie go ktoś kto nie ma go w comment, ale jednocześnie być może nie ma ta osoba BLMa na takim levelu żeby mogła go założyć a ja mam, ale przyszedłem tylko pomagać więc mi się nie powinien należeć lub złamię swoje postanowienie, wezmę AFa i 2 punkty, po co więc się deklarować jak wszystko się może zdarzyć ?????


dajmy lepiej z automatu tym którzy nie dostali na dynamisie żadnego AFa po 3 punkty, ale nie bawmy się w takie pseudopromocje

albo

niech ta promocja podziała 2 miesiące, zobaczymy czy dzięki niej frekwencja się poprawi i wtedy niech ktoś zdecyduje

gdyby to ode mnie zależało to byłby jeszcze na pewno taki rules :
- każdy nowy ma obowiązek zaliczyć podstawowe miasta w ciągu 3 miesięcy, jak tego nie zrobi GOODBYE
dynamis to hardcore a nie sanatrorium


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 09:36 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:34 
Cytuj  
W sytuacji, która opisałeś jeśli chcesz lotować AF to możesz ale zrzekasz się bezinteresownego udziału w dynamisie a co za tym idzie nie dostajesz dodatkowego punktu. Do tego płacisz prawdopodobnie jeden punkt za AFa ale nie dostajesz punktu za bezinteresowna pomoc bo w momencie kiedy bidujesz AFa przestaje ona być bezinteresowna.

Jesli mam być szczery to zasada ta ma ogromny potencjał do cwaniakowania bo w przypadku, kiedy mimo wszystko wypadnie coś to ludzie będą nagle rezygnować z bezinteresowności na rzecz lotowania bo nagle nie będzie konkurencji i pojawi się szansa na AFa za 1 punkt.

Najchętniej widziałbym tą zasade w nieco innej postaci- dostaje 3 punkty jeśli nie lotujesz AFa i nie sponsorujesz. Masz prawo lotować AFa rezygnując jednocześnie z własnej bezinteresowności dopiero jak WSZYSCY inni napiszą, że nie są zainteresowanie AFem- dotyczy to osób które mają dany job na lvl 70, 60, 50 itd. Wtedy jak ktoś się zdecyduje iść bezinteresownie to faktycznie będzie bezinteresownie szedł a nie nagle w środku runu decydował, że może jednak bym lotnął tego AFa skoro jest za 1 punkt.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:35 
Cytuj  
Rha, dla mnie to zwykle uklady : mowie ide "pomoc" - daj mi 3 punkty, "pomagam" 6/8 razy a pozniej ide na swoj AF i biduje go - moje stare punkty + 18 zarobionych z "pomocy" - w czym zabieram AF komus innemu, kto chodzil po punkty regularnie, spelniajac warunki i regulamin Dynamisu, po to by miec swoj AF

wiecie co?

mysle, ze cos jest nie tak z wami.... - i nie proscie mnie o pomoc plss

ja bede zawsze chodzila po moi AFy, po moje punkty i nie bede musiala pomagac, a bede wykonywac to do czego zobowiazalam sie

ahhh :D taka pomoc to lizanie tylkow za dodatkowe punkty :lol:


dobrze ze niedlugo wyjezdzam na urlop - caly Dynamis moze wygladac 30 sztuk Lizaczy- pomagaczy :lol:

buu zaczynam sie wstydzic zasad DP, ale chyba nie ma o co :] - czysto ludzkie rozwiazanie :har:

Targaryen napisał(a):
Anc: żadne układy i układziki- jakbyś zadała sobie choć trochę trudu przed wypowiedzią i popatrzyła kto dostał 3 punkty to może być wyciągnęła wniosek że bardz często były to osoby z którymi nie włóczymy sie codziennie po Vanadiel. A pomogli w tym, że BYLI podczas gdy mogło ich NIE BYĆ, to chyba nie jest aż takie trudne do zobaczenia.


- co do tego - nie obchodzi mnie ile i jak czesto sa w grze - na Dynamisie nie ma ofiar i "pomagaczy", kazdy run na Dynamis - to run we wlasnym interesie + wspolnym.

nie uznaje zadnych ocen mojej mozliwosci i checi chodzenia na Dynamisy , jak i w przypadku innych.
jesli uznam, ze wolie isc i expic, to znaczy, ze mam wazniejszy priorytet w expie niz Dynamis, jesli ide na kolacje w RL - to znaczy, ze jest to wazniejsze niz Dynamis DP - to wogole nie podlega dyskusji "lazenia - nie lazenia po Vanadiel" - to wylacznie prywatna sprawa kazdego gracza.

jesli ktos powie, ze poklada RL i zainteresowania w grze dla swego jobu/zainteresowan/traci na HNMLSach i tp. na rzecz Dynamisu - uwierze, ale nie uwierze mu, jesli za to dostaje "wyplate" wieksza niz kazdy regularnie uczestniczajacy gracz.
uznaje zachowanie tych ludzi za przecietne cwaniactwo i tyle.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 10:07 przez Elfka, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Najchętniej widziałbym tą zasade w nieco innej postaci- dostaje 3 punkty jeśli nie lotujesz AFa i nie sponsorujesz. Masz prawo lotować AFa rezygnując jednocześnie z własnej bezinteresowności dopiero jak WSZYSCY inni napiszą, że nie są zainteresowanie AFem- dotyczy to osób które mają dany job na lvl 70, 60, 50 itd. Wtedy jak ktoś się zdecyduje iść bezinteresownie to faktycznie będzie bezinteresownie szedł a nie nagle w środku runu decydował, że może jednak bym lotnął tego AFa skoro jest za 1 punkt.


to by się dało zrobić ale musi być armia superzdyscyplinowanych ludzi na dynamisie którzy wiedzą czego chcą, na razie ludzie mają ogromne trudności z passowaniem afów
bezinteresowność nie może wynikać wg mnie ze zmian sytuacji w czasie
namawianie samych siebie/ludzi żeby rezygnowali z bidowania dla itemków dla swoich jobów które mają między 50-70 to tak jakby wiedzieć jakie są numery w dużego lotka ale podanie ich innym prawie za darmo

Anc chodzi o zwiększenie motywacji do chodzenia na nudne dynamisy gdzie każdy AF jest jak wybuch supernowej, a każdy punkt jak kolejna puszka piwa którą pije się z rozpaczy bo nie ma na co wydać punktu


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 09:44 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
Ludzie.... up[omnijcie się o punkt zaraz po dynamisie ! ....

jesli nie zebraliście afa i nie przyszliscie bidować , to można po skończonym runie ...przecież sponsor z monetkami + osoby zainteresowane zostają jeszcze troszkę ....co to za problem ? wszystkim się nagle śpieszy , a potem po kilku dniach robicie drame na 2 strony ..... komu zależy na dodatkowym punkcie to się o niego upomni .... jeśli Anc czy inna osoba nie potzrebują punktu ...nie upomną się ( Anc > bez obrazy !:) ) .... chodzi tylko o to ..... jeśli nie chcecie punktu ...ok ... ale nie zabraniajcie tego osobom , które mogą ten punkt dostać I CHCĄ ....

mi na przykład jest wszystko jedno .... I TAK AFy OD DAWNA NIE WYPADAJĄ TAK JAK POWINNY stąd może ta złość w was/nas ...

tak dla porównania ( i może wkurzenia ) innemu LS na ostatniej Sandorii wypadły 2 czapki WHM ....nikt nie bidował , bo już wszyscy mają :p free lot

a ja #%@^&%#& oddałbym przed wyjazdem za AFa NAWET wszystkie punkty :)


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 09:45 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:45 
Cytuj  
anc, chodzi o bardzo prosty mechanizm, ktos ma szanse dostac wiecej punktow, to jest wieksza szansa ze sie pojawi na takim dynamisie na ktorym by sie normalnie nie pojawil, bo ma juz af, albo w tym miescie w ogole nie dropuje jego af. nie widze w tym nic zlego ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:47 
Cytuj  
Jak dla mnie zasady sa jasne i sensowne, a osoby co nazekaja od 20 stron na zasady DP ( jakie by one nie byly ) moga przeciez znalesc sobie inny Dynamis LS.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:50 
Cytuj  
Widzę że nieźle sie narobiło :)
Dobra a więc tak - Simi - czy jest napisane że nie masz prawa lotować? To chyba odrazu można założyć żę punktu nie dostaniesz i będziesz mógł. Op - jak dostałeś 2 punkty sorki ale po prostu ciężko jest zapisać kto pomoga a kto nie - nie wyrabiam się, a na dodatek mam 20 telli naraz że chcę punkt. Jeżeli komuś to nie pasuje to czemu do jasnej cholery nie pisał o tym wcześniej ? Zasady są na forum ponad dwa tygodnie. Sim - jakbym chciał respektować wszystkie takie zasady i ograniczenia, spisywać kto jaki ma AF to nie miałbym czasu na granie... To jest z punktu widzenia mojej osoby awykonalne.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:57 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Jak dla mnie zasady sa jasne i sensowne, a osoby co nazekaja od 20 stron na zasady DP ( jakie by one nie byly ) moga przeciez znalesc sobie inny Dynamis LS.


nie chodzi o zasady tylko o frekwencję, zasady jakieby nie były mają marny i mały wpływ na chęć nowych ludzi do pojawienia się na dynamisie, widać to od X tygodni gołym okiem, na prawie 100 osób pojawia się cały czas ta sama 20 + 10/20 losowych osób którym trzeba robić miasta ale czasem się nie udaje i na kolejnym tym samym mieście pojaia się inny skład a tamtemu trzeba powtórzyć nieudane miasto za miesiąc i tak w kółko
mnóstwo ludzi z CC ma problem z pojawieniem się na dynamisie pomimo że są w grze online, nie rozumiem tego, przecież TO MY mamy pomagać naszym ludziom w zdobywaniu monet na upgrade'y ale widać mało kogo to obchodzi


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:01 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
anc, chodzi o bardzo prosty mechanizm, ktos ma szanse dostac wiecej punktow, to jest wieksza szansa ze sie pojawi na takim dynamisie na ktorym by sie normalnie nie pojawil, bo ma juz af, albo w tym miescie w ogole nie dropuje jego af. nie widze w tym nic zlego ;p



to co? ja w sumie teraz nie powinnam sie zapisywac na Dynamis?
a naprzyklad moge poczekac, az mnie poprosza o "pomoc" albo i sama sie zglosze?

jak popatrze, to nie oplaca mi sie zapisywac - wystarczy, ze sie pokrece -dostane 3 punkty?

OK

przemysle to

:] sry za "Lizaczy-pomagaczy" :har: ale tylko z czyms takim mi takie zachowanie sie kojarzy... zlagodzmy to - "przecietne cwaniactwo" :]


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:12 
Cytuj  
Dokładnie jak Kalcia napisała- za dodatkowy punkt kilka osób więcej się zapisze aby przyjść i dostać ten punkt będąc w dynamis na którym już normalnie wymiotuje z nudów. A czy chcą czy nie to pomagają bo wchodząc do dynamis zobowiązują się robić swoją profesją to co jest od nich wymagane. Jest to cwaniactwo z ich strony- nie przyszli by za zwykłą taryfę punktową. Jest to też cwaniactwo z naszej strony- taka forma przekupstwa dla znudzonych graczy.

Jest też w tym jednak haczyk dla wszystkich bo jak "Pan X" zauważy, że "Pan Y" idzie na run za 3 punkty podczas gdy "Pan X" się nie zapisał to aby utrzymać przewagę punktową "Pan X" też sie zapisze i mimo znudzenia pojdzie. Bardzo często chodzi o współzawodnictwo co do tego kto pierwszy będzie miał danego AFa i po części na tym ta zasada się tez opiera.

Nadal nie widze gdzie tu lizanie dupy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.