mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:25 
Cytuj  
AFy to czysta loteria, każdy o tym wie i zdaje sobię sprawę że być może do zakończenia swojego grania może nie mieć wymarzonego AF
punkty to tylko nadzieja na AFa, każdy realista traktuje nadzieje z przymrużeniem oka
AFów się nie planuje, ale ludzie robią więcej jobów z nudów i z czasem zaczynają liczyć na mnóstwo AFów zwiększając konkurencję tym którzy czekają od X miesięcy na swojego wymarzonego
zdobycia punktów się również nie planuje, real rządzi a nie ffxi przecież
punktami się na pewno nie zachęci graczy do pojawiania się żeby pomagali, szczególnie że większości to nie dotyczy bo mają już AFy i nie mają teoretycznie na co wydać tych punktów
ludzie którzy przychodzą tylko pomagać powinni jako JEDYNI wg mnie lotować materiały, żeby mieli szansę przynajmniej na coś namacalnego (ale to skomplikuje komuś życie bo ktoś musiałby tracić czas na kontrolę więc odpada)
teoretycznie nowi ludzie mogą sobie pisać w comment że przychodzą pomagać bo przecież wiedzą że nie mają szans na wygranie bida ale paradoxalnie to większość chodzi pomóc nowym

wg mnie dla zachęty ludzi do pojawiania się na dynamisie powinien być rules bardzo rzeźnicki ale skuteczny:
- osoba która nie ma zaliczonego miasta i przynajmniej raz na 2 razy się nie pojawiła na dynamisie w danym mieście żeby go zaliczyć (jak był robiony 'SPECJALNIE dla niej') powinna dostać -5 punktów

jeszcze bardziej rzeźnicki rules ? proszę bardzo :
- za niewygrane dynamisy można dostać max 1 punkt niezależnie czy się pomaga czy nie (dlaczego mamy promować sami siebie robiąc żenadę ?)

dlaczego po jakimś czasie np. Coldee ma przegrać bidowanie z jakimś XXXX który nie chodził przez X miesięcy na dynamisy z nami a zaliczył sobie z innym LSem miasta a uzbierał tyle punktów u nas żeby przebidować Coldiego ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:10 
Cytuj  
Zasady musza byc proste, jasne i dzialac zawsze.

3 punkty to dobry pomysl, ale sa to 3 punkty za nielotowanie AFow czy 3 punkty za napisanie '/" o 20.55? Jesli to drugie to napiszcie to wyraznie, kazdy dopilnuje zeby byc o 20.55 i napisac "/".

W moim wypadku sytuacja jest jasna: w Bastok, Windurst, Sandorii, Jeuno i Glacier nigdy nie bede bidowal zadnch afow nawet jak ich wypadnie 150.

Jesli ktos wybiera 3 punkty powinien tracic priority nawet przed osobami, ktore nie maja potrzebnego lvl do noszenia danego AFa. Powinien bidowac dopiero jak naprawde nikt nie bedzie go chcial.

Sprawdzanie kto po co przychodzi mozna zrobic w prosty sposob: lider party sprawdza commenty (i tak powinien je sprawdzic) i liderowi alliance (albo wyznaczonej przez niego osobie) podaje nicki osob ktore przyszly po 3 punkty. Liderzy poszczegolny alliancow podaja te nicki Galowi. Gal nawet nie musi tego spisywac, wystarczy ze zrobi sobie screeny.

Osoby bez priority do AFow nie powinne moc dostawac 3 punktow, bo i tak nie moga bidowac - przyszly po to zeby zrobic owo priority.

Naprawde wiecej jest warta grupa 40 osob ktore chodza regularnie niz 60 z ktorych polowa jest na runie przez przypadek i ma lekko w dupie wszystko i sobie na przyklad skilluje bron. :wtf: Moze ja tez przyjde napierdalac staffem?? Mniej bede ginal dzieki temu do tego. :D

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:40 
Cytuj  
taaaa mialem ostatnio w party w Sandori... DRG ze stafem i SAM z Spear of Trails.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:11 
Cytuj  
Ja moze napisze czemu nie chodze na dynamisy:
-raczej nie macie zamiaru wogule chodzenia na nowe dynamisy (liczcie seie z tym ze coraz wiecej ludzi bedzie odchodzilo z tego powodu)
-ostatnio zaostrzyliscie wymagania odnosnie reraise itd.
-dostanie AF w DP graniczy z cudem (wiem systematyczne chodzenie zawyza szanse AF)
-teraz chodze na dyanmisy z Brokenchains nie dlatego ze chcem AF czy cos ale dla zabawy moze dlatego ze mi zasady odpowiadaja
-pozatym niemam w BC zadnego monopolu na monety (wszystkie monety sa lotowane przez lidera, nastepnie wystawiane na bazar i jak sie sprzedadza to z kasy jest kupowany nastepny glass a reszta jest dzielona po ruwno miedzy ludzi kturzy byli na dynamisie) w DP to na monety jest monopol osoby sponsorujace zarabiaja na czyto 3mil+ za jeeden dynamis moim zdaniem to jest z leksza nie fer wobec wszystkich co zdobywaja te monety jakbyscie placili wszystkim kase na rr itemki i poisony to jeszcze spoko ale to jest czysty monopol na monety
-liderzy nie zmuszaja nikogo do kupowania reraise itemuw za ta kase co kazdy dostaje kase za run i stara sie zeby wszystko bylo jak najlepiej i mimo ze nikt nie kaze nosic reraise to kazdy ma na runie
-na wszystkich dynamisach pojawiaja sie ludzie kturzy juz maja AF2 dla swojego jobu i prawie wiekszosc osub ma swoje AF (dosc czesto AF sa na free lot i wtedy ludzie sobie lotuja zeby manekina ubrac :P ) ludzie chodza w wiekszosci dla zabawy i spokojnych runuw dynamisowych + dla jakiejs kasy
-najwiekszym wybawieniem i plusem jest komunikacja glosowa zawsze wiem co jest grane na dynamisie i nie zasypiam^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 19:56 
Cytuj  
Max srednie masz pojecie o czym piszesz... pogadamy za rok.

Radosny luz, ktry opisujesz DP przezywalo okolo roku temu, po jakims czasie jednak wartosciowi ludzie odchdzili, przychodzil ciagle ktos nowy, AFa mozna bylo dostac przez przypadek.

Zobaczymy ile funu bedziecie mieli robiac 30 raz Sandorie albo 30 raz Bastok.

W DP czeste chodzenie daje pewnosc otrzymania AFa, predzej czy pozniej. Mamy w DP sporo osob z full AFem albo 4/5.

W DP nikt nie zarabia 3 mln na run (a nawet jesli to jest patologia i lamanie zasad i zdarza sie rzadko). Raczej sa osoby ktore sporo kasy juz wlozyly w ta zabawe.

Dynamisy maja dwa cele:

- AFy - w DP naprawde jest duza szansa na zebranie full setu, a nie przypadkowych czesci do ubrania manekina.

- upgrade relica - DP akurat pod tym wzgledem jest i tak za bardzo liberalne, ale mimo wszystko udalo sie doprowadzic 4 osobom bronie na stage 3 (jedna sie wycofala). Z relicow tak naprawde korzysta dynamis LS, bo stage 4 jest glownie przydatny na dynamisach.

Na dynamisach mozna zarobic kase, swego czasu chinczycy farmowali dla kasy, ale IMO to jest smieszna kasa jak na ilosc potrzebnego na to czasu.

Naprawde DP to jeden ze starszych i powazniejszych dynamis LSow na serwerze. Pokonanie DL to dla nas tylko kwestia czasu. :D

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 02:35 
Cytuj  
Powiem krotko do wszystkich marudzacych i wszystkich "wiedzacych" leipej... nowe rulsy sa DLA MNE! Bo ja zrobilem z DP okolo 100 runow, a wczesniej z JP uczylem sie dynamisow na free (razem z Saiem ale on juz trup wiec sie nie liczy), wyszkolillem 374623 ludzi, ktorzy nas olali i robia runy ze swoimi LSami... i wszystko co z tego mam to 3 gowniane AFy i 500 coinow. Nie tylko bralem udzial w tych runach, prowadzilem wiekszosc z nich... ustawialem ludzi, mowilem co i jak, odpowiadalem na 10000000 tellow, pullowalem, ratowalem sytuacje 61857457 razy... wiec kurna mam w dupe co mysla inni, chce miec pewnosc z jak dropnie PLD AF w glacjerze albo w Xarca to ja bede pierwszym, ktory go dostanie. Osobom, ktore wkalada cos wiecej niz (w duzym uproszczeniu) /attack do DP nalezy sie ekstra traktowanie. Jesli sie komus nie podoba to niech spada na bambus.

PS
Dzis Rha i Gal sa duuuuzo bardziej DP leaders niz ja... ja tak naprawde jestem tylko nickiem... chlopaki odpierdala 3/4 roboty dla DP. Nie rozumiem jak, jak mozecie pisac takie rzeczy :/


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwi 2006, 02:45 przez ksawery, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 02:43 
Cytuj  
E tam raczej nie bedziemy robic 30 razy tego samego w przeciwienstwie wiekszosc robi dynamisy dla przyjemnosci lub zeby zrobic cos nowego (nowe dynamisy) malo wazne jest ile monet zbierzemy. Pozatym co ci da relik serio to mi sie wydaje ze tylko tyle ze osoba ktura go zdobedzie zacznie sie rzadziej pojawiac na dynamisie jeszcze serio, a btw 100 monet obojetnie jakich to jest ok. 5mil wiec nie wciskaj kitu opi ze nie zarabiasz 3mil+ na run. Zwykle z runu jest ok 100 monet chyba ze gdzies ktos zawali ale takich runuw co ktos zawala jest malo.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 02:52 
Cytuj  
Maxii... nie masz pojecia o czym piszesz.,przykro mi ale tak jest. Srednio z runu mamy okolo 250 monet. To jest okolo 10 mil za cene 1 miil dla osoby sponsorujacej.

Co do nowych dynamisow to jestem sercem i dusza za ich robieniem... ale podjelsimy 4 czy 5 prob i frekwencja byla na poziomie ~20 osob. Dlatego czekamy, dlatego robimy basic miasta... ale po co sobie zadawac trud i przeanalizowac co robimy... lepiej krytykowac.

PS
Dynamisow nie robi sie dla przyjemnosci... chyba ze ktos ma naprawde cos nie tak z glowa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 03:01 
Cytuj  
No to niech ci bedzie xav nie dla przyjemnosci ale dla kasy ktura to zalezy od ilosci monet lture dropuja a AF i syntesis materials to tylko bonus^^

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 03:54 
Cytuj  
Max' napisał(a):
E tam raczej nie bedziemy robic 30 razy tego samego w przeciwienstwie wiekszosc robi dynamisy dla przyjemnosci lub zeby zrobic cos nowego (nowe dynamisy) malo wazne jest ile monet zbierzemy. Pozatym co ci da relik serio to mi sie wydaje ze tylko tyle ze osoba ktura go zdobedzie zacznie sie rzadziej pojawiac na dynamisie jeszcze serio, a btw 100 monet obojetnie jakich to jest ok. 5mil wiec nie wciskaj kitu opi ze nie zarabiasz 3mil+ na run. Zwykle z runu jest ok 100 monet chyba ze gdzies ktos zawali ale takich runuw co ktos zawala jest malo.


Mxii :D znam cie lol
bylam z toba w statiku heh
jestes zwyklym "cieniasem jezykowym" szukajacym glupie dupe, co ci zloza owacie "o jaki jestes zajebisty! o moge to dodac do opisu? to brzmialo zniewalajaco! oO oO"

rozumiem, ze po BaT akcjach gosci stworzywszych Finala lezysz na dupsku :D
baa nikt nie chce z toba kmpic craba? nikt nie zachwyca sie twoimi osiagnieciami, baa nikt nie zaprasza cie przede wszystkim lol
pamietasz jak kiedys powiedzialam? - raz z gorki raz pod gorke :D

grasz za pomoca programow i windowerow, masz maly wglad w realia Finala i zdechniesz z niecheci, jak ci to padnie :D

wiesz, ze cie lubie :D i dobrze wiesz, ze szczypiesz sie o "monety" DP i ich 3-milionowe przychody - bo nic z siebie nie dales - jak rowniez nie wiele brales 8)
jak mowilam sympatyczny jestes, ale masz dzieciakowate muslenie o wielu rzeczach - to bywa pozytywne, a bywa smieszne i napewno NIE wkurzajace - poprostu sie nudzisz we wlasnym STYLU


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 07:22 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Mxii :D znam cie lol
bylam z toba w statiku heh
jestes zwyklym "cieniasem jezykowym"


Ruwnie dobrze moglem robic przeklejki strategi i opisuw misji kazdy wie po co byly te tlumaczenia.

Elfka napisał(a):
rozumiem, ze po BaT akcjach gosci stworzywszych Finala lezysz na dupsku :D


Sorki ale nie kumam co to ma znaczyc ale pewno nie jestem jedynym dla kturego te zdanie jest jakies bezsensowne moze dla ciebie ma jakis glebszy watek.

Elfka napisał(a):
baa nikt nie chce z toba kmpic craba? nikt nie zachwyca sie twoimi osiagnieciami, baa nikt nie zaprasza cie przede wszystkim lol


lol jiz anc jak nie wiesz po co kampilem kraba to niepisz bedzie lepiej. Dla twoich informacji to mam z kim kampic i co kampic. Zreszta to co robie w grze to moja prywatna sprawa. Niby gdzie maja zapraszac jak czegos potrzebuje to organizuje wypad na to szkoda czasu czekac az ktos inny to zrobi.


Elfka napisał(a):
grasz za pomoca programow i windowerow, masz maly wglad w realia Finala i zdechniesz z niecheci, jak ci to padnie :D


Serio co to ma do rzeczy jiz besensowne czesci watku nie dazacego do niczego sama tez uzywasz windowera i co to ma do tematu jiz kazdy uzywa programuw ulatwiajacych mu zycie aka windower ffasist tylko nie wiem co to ma wspulnego z mojim poprzednim postem.

Elfka napisał(a):
wiesz, ze cie lubie :D i dobrze wiesz, ze szczypiesz sie o "monety" DP i ich 3-milionowe przychody - bo nic z siebie nie dales - jak rowniez nie wiele brales 8)
jak mowilam sympatyczny jestes, ale masz dzieciakowate muslenie o wielu rzeczach - to bywa pozytywne, a bywa smieszne i napewno NIE wkurzajace - poprostu sie nudzisz we wlasnym STYLU


Ja nic nie muwie napisalem tylko dlaczego nie chodze i nie bede chodzil z DP na dynamis. To ze zbieraja kase za runy to spox przeciez wiadomo ze organizatorzy maja najwieksza kase zawsze z tego co organizuja. Pozatym organizacja to strata czasu. Dobrze ze teraz jest monopol ludzi z CC na monety lepiej niech dostanie ziomek niz ktos inny. Kazdy chodzi gdzie chce i na jakich zasadach mu odpowiada. Napisalem co chcialem. Xavery napisal najlepiej niepodoba sie to spadaj na bambus. No i ok znalazlem sobie grupe co robi dynamisy w taki sposub co mi najbardziej odpowiada.
PS tak na serio to tylko ostatnia czesc twojego posta tyczy sie tego tematu reszta niw w trabe ni w bombem nie wiem po co byla pisana ale to jakas wieksza czesczc jakies ukladanki kturej zwykli ludzie nie sa w stanie pojac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 08:32 
Cytuj  
Max' napisał(a):
No to niech ci bedzie xav nie dla przyjemnosci ale dla kasy ktura to zalezy od ilosci monet lture dropuja a AF i syntesis materials to tylko bonus^^


Max... Opisze ci to na przykladzie Rha i Gala. Chlopaki maja 100+ punktow w DP, sa praktycznie zawsze na dynamisie. Wiekszosc punktow wydali na monety. Przy okazji kazda moneta kosztowala ich od 5 do 20k. Mozna pomyslec zajebisty zysk! Tylko tak sie sklada, ze wszystkie monety ktroe dostali oddali pewnemu goblinowi, ktory daje im za to kolejne wersje bezuzytecznej (narazie) broni. Wtopili w to kupe kase, a musze jeszcze wtopic 3 razy tyle zeby dostac bron uzyteczna glownie na dynamisach, wiec nie sadze zeby po otrzymaniu tej broni rzucili dynamisy, bo potem bedzie przed nimi ostatni, najbardziej pojebany upgrade relica. Przy naszych demokratycznych zasadach podzialu monet pewnie nigdy tej finalnej wersji relica nie zobacza...

Dynamisy sie robi dla zabawy pierwsze kilka razow, potem niestety staje sie to ciezka praca i bez zelaznych regul nie da sie zaciagnac ludzi do tej pracy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 08:42 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Mxii :D znam cie lol
bylam z toba w statiku heh
jestes zwyklym "cieniasem jezykowym" szukajacym glupie dupe, co ci zloza owacie "o jaki jestes zajebisty! o moge to dodac do opisu? to brzmialo zniewalajaco! oO oO"

rozumiem, ze po BaT akcjach gosci stworzywszych Finala lezysz na dupsku :D
baa nikt nie chce z toba kmpic craba? nikt nie zachwyca sie twoimi osiagnieciami, baa nikt nie zaprasza cie przede wszystkim lol
pamietasz jak kiedys powiedzialam? - raz z gorki raz pod gorke :D

grasz za pomoca programow i windowerow, masz maly wglad w realia Finala i zdechniesz z niecheci, jak ci to padnie :D

wiesz, ze cie lubie :D i dobrze wiesz, ze szczypiesz sie o "monety" DP i ich 3-milionowe przychody - bo nic z siebie nie dales - jak rowniez nie wiele brales 8)
jak mowilam sympatyczny jestes, ale masz dzieciakowate muslenie o wielu rzeczach - to bywa pozytywne, a bywa smieszne i napewno NIE wkurzajace - poprostu sie nudzisz we wlasnym STYLU


LMAO

Chcialem tylko zauwazyc ze tak naprawde ostatnie podejscie do nowych dynamisow zrobilismy jakies 2 miechy temu, dobrze by bylo sprobowac zrobic kolejne teraz. Duzo ludzi zaczelo intensywnie robic CoPa (zwroccie uwage na ilosc shoutow w Jeuno i porownajcie z sytuacja sprzed pol roku), wiec uwazam ze teraz osob z CoP 3-5+ jest, takze w DP, duzo wiecej. Nowy dynamis na pewno przyciagnie ludzi, na pewno przyciagnie ich wiecej niz stary... tylko musi byc zrobiony we wtorek :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 08:45 
Cytuj  
Nowe dynamisy {Yes, please}

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 08:53 
Cytuj  
nowe dynamisy we wtorki - yes please

ale najpierw chce Koga Chainmail z Galcier !!! ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 08:59 
Cytuj  
32 osoby zapisały się na dynamis na dzisiaj, a DZISIAJ mieliśmy wygrać dla tych którzy MAJĄ mieć zaliczone miasto

będę się na 1h przed dynamisem pytać obecnych w grze a nie zapisanych czy mają ochotę nam pomóc czy nie

jeśli okaże się że przez najbliższe 2 tygodnie nie da rady zaliczyć miasta bo nie przyszło za dużo ludzi którzy to potrzebują to wg mnie powinniśmy sobie znowu odpuścić na jakiś czas miasta i robić tylko glacier i xarc i nowe dynamisy z tym co mamy, niech ktoś na forum DP napisze że miasta będziemy robić TYLKO np. do końca kwietnia, a potem zostają w DP tylko ludzie z kompletem miast

mnóstwo ludzi już nie przychodzi na miasta tylko czeka na północ, jak im damy odejść to będzie 'wesoło'


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:05 
Cytuj  
Ta? A przyjdzie ktoś nowy i co? olewka?


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:06 
Cytuj  
mnie dzis raczej nie bedzie, chyba, ze Chello i serwery zapodajace lacza Finala sie jakos naprawia

mam nadal jedna zone do biegania - Upper Jeuno i Batali Downs (reszta=dc i r0), pff - lekko sie nudze :P


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:11 
Cytuj  
Niestety miasta trzeba robic ciagle, bo zawsze przychodza nowi ludzie. Tez bym chcial doczekac czasu kiedy DP nie bedzie przyjmowac nowych, bo bedziemy mieli full sklad na runach.

Dzis jestem zapisany, ale oczywiscie jak sie nie naprawi lacze to sie nie pojawie...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:27 
Cytuj  
miasta trzeba robić ciągle, ale nie 6-8 RAZY POD RZĄD żeby dać możliwość zaliczenia ich przez nowych ludzi którzy na nie nawet nie mają zamiaru chodzić, ludzi ciągle nie ma sensu przyjmować bo stworzy to patologię że na 100-150 ludzi i tak będzie dobrowolnie przychodzić 30 a pozostałą 10tkę się przekona w grze żeby przyszła

Dynamis robimy przede wszystkim (tak jak Xavery napisał) PO TO ŻEBY Xav mógł dostać na runie 1728298734509238562973456924756 swój AF z PÓŁNOCY i żeby 'nasi chłopcy' nie musieli dodawać np. 200mln tylko 100mln Z WŁASNEJ KIESZENI do swojej ostatecznej broni na dynamis

w jaki sposób mają nam pomóc nowi nieobecni ludzie na dynamisach ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.