mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:40 
Cytuj  
Maxii ciekawe jak długo dla funu będziesz robił dynamis a kiedy zacznie się rutyna. Druga rzecz że celem dynamis jest nie farmowanie gili a zdobywanie monet. Do czego pierwotnie służą monety? Do upgrade Relica. Więc daruj sobie to, że ludzie idą na dynamis farmować gile, jest to największa pomyłka w Vanadiel.

Co do wszystkich- każdy ma jakieś oczekiwania ale nie można sprostać wszystkim. Robimy teraz miasta dla nowych- powoli ma sie to ku końcowi- jeśli dzisiaj nie zrobimy Windurst to robimy we wtorek Jeuno, w sobotę Glacier, w przyszły wtorek Windurst a potem Xarca, ew Glacier jeśli sie Glacier we sobote nie uda. Potem będziemy przeplatać w zależności od ilości ludzi z dostepem.

Naprawdę nie da się zadowolić wszystkich- owszem starsi stażem gracze narzekają na brak Northlands. Zrobimy serie Northlands- młodsi i nowi będą jęczeć że nie mają AFów z podstawowych miast/dostepu do Northlands.

Xav przestań kadzić, nie jesteś tylko xywką... Organizujesz party setup, odpowiadasz na telle tak jak i my wszyscy, jesteś głównym tankiem, rządzisz runem (chyba, że akurat mam inne zdanie lol). Jesteś tak samo potrzebny jak wszyscy ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 12:38 
Cytuj  
no sprostam siebie i Maxiego moze:
Elfka napisał(a):
Mxii :D znam cie lol
bylam z toba w statiku heh
jestes zwyklym "cieniasem jezykowym"


czesto uzywam wyrazow i okreslen dla reszty nie jasnych:

1) "cienias jezykowy" - gosc, co pisze duzo-wiele ale nie otkrywa istotne punkty swoich pogladow, przykrywajac je czyms ogolnym

czyli Maxii pisze bla-bla, bo, fakt, ze maja prawo mu nie odpowiadac zasady DP ale nie w tym sek, jest w czym innym - chodzi na Dynamise swojego HNMLSa, gdzie ten caly "fun" - to jedynie zbieranie punktow do czegos innego
stara zasada: daje - by miec

2)
Max' napisał(a):
wiec nie wciskaj kitu opi ze nie zarabiasz 3mil+ na run. Zwykle z runu jest ok 100 monet chyba ze gdzies ktos zawali ale takich runuw co ktos zawala jest malo.

zarabiacie, to wy po 5-10 monet na leb... jest to zarobek? bo tak cie zrozumialam - wedlug mnie to zenada

monety sluza do update relikow, dla gilselerow - do zarabiania
sa chinskie i nie tylko LSyowe Dynamisy, co wystawiaja monety na sprzedaz i po to chodza na Dynamisy, ale jest ich malo-malska i przedstawiaja soba zwykla wspolnote gilselerow - ktorych zadna gra, jak i Final nie bedzie w stanie pozbyc sie

(ott tak info dla Atora i kopaczy - juz trudno co kolwiek wykopac, bo znam ze 3 gilselerow, co kopia na okraglo, maja 7-9 i 10 lvl kuraka - rzecz jasna, ze choruje nad tym calodobowa grupa ludzi i jest to zorganizowana akcja. :( takie to zycie w swiecie sprzedajacym wszystko)

3) fakt, ze kiedy wykonuje jakas powazna misje, to uzywam windowera, bo nie raz mialam dc i mam juz dosc skopanych akcji.

4) co do mojego "BaT" - to proste - po kochanych czasach inflacji, gdy kasa sama w rece wplywala - duzo ludzi ma problemy z kasa, jeszcze wiecej ludzi zrezygnuje z Craftow, bo rynek jest przepchany wyrobami i sprzedac cos za sensowna cene, zwracajaca wydatek powoli sie zrobil na pograniczu cudu, a tak naprawde tracisz

a to wszystko powoduje, ze widzimy ott takiego Opiego, co zarabia +3mln na reszcie biedakow z Dynamisu lub organizatorow Dynamisow robiacych te same interesy, co taki Opi - to mialam na mysli (jesli teraz wogule rozumiesz co mam na mysli :D )
do tego samego byl nawiazany caly crab i campienie, jedynie, ze warunki sie zmienily i ceny

co do Dynamisa masz prawo tak jak kazdy wybrac wlasna forme egzystencji w Vanadiel - zadna presja nie ma prawa cie otaczac

ja osobiscie w kolko jestem niezadowolona z tego co sie dzieje na DP, zawsze tak bylo i pewnie moze to potrwac :P

sama chodze tam, bo:
- jest to polsko-jezyczna grupa ludkow
- moga zrobic relik 3 osoby: Rha Gal Opi, ktorzy napewno szybko nie skoncza z Finalem
- bo mi sie podoba, jak wypadaja AFy i ktos je moze dostac (sama do zabawnego mam 1 AF i to z third jobu :lol: - wiem, ze kiedys ten AF ubiore :D)

Simi placze nad osobami, co lvl-uja inne joby niz first, zabieraja je innym prostoludzina
chyba jestem u niego w spisie "zabieraczy" - bo lade miesiac bede miala RDMa na 75 - ktorego robie dla: po 1) wlasnej zabawy i po to by 2) sobie cos ubic, by pomoc w zarobianiu na Crafcie
no bo niestety z WHMem, to ja jescze rok bede sie meczyla, a i tak bede mniej skuteczna, a po 3) z niepamietnych czasow:
(jak czesc z CC wogule nie grala lub miala taki sam jak ja 20lvl :D) wypowiedzialam sie dosc glosno - ze bede miala magow na 75 lvl wszystkich, a min WHM RDM BLM, a SMN dolaczylam do zespolu na 70+lvlu, gdy robilam sub/SMN + do pewnych misji w CoPie
- no i jestem wierna swoim zasadom :D


...moze cos sprostowalam? :wink:

ale juz nie powielajcie mojego postu plss ^(O_O)^


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 13:28 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
- moga zrobic relik 3 osoby: Rha Gal Opi, ktorzy napewno szybko nie skoncza z Finalem


i Ja :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 13:43 
Cytuj  
Myrta 8) buu, ze ja zapomnialam o tobie? omgg

pewnie, ze tak!

ale masz wiecej nie znikac! ott :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 16:21 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Simi placze nad osobami, co lvl-uja inne joby niz first, zabieraja je innym prostoludzina
chyba jestem u niego w spisie "zabieraczy" - bo lade miesiac bede miala RDMa na 75 - ktorego robie dla: po 1) wlasnej zabawy i po to by 2) sobie cos ubic, by pomoc w zarobianiu na Crafcie
no bo niestety z WHMem, to ja jescze rok bede sie meczyla, a i tak bede mniej skuteczna, a po 3) z niepamietnych czasow:
(jak czesc z CC wogule nie grala lub miala taki sam jak ja 20lvl :D) wypowiedzialam sie dosc glosno - ze bede miala magow na 75 lvl wszystkich, a min WHM RDM BLM, a SMN dolaczylam do zespolu na 70+lvlu, gdy robilam sub/SMN + do pewnych misji w CoPie


nie płaczę tylko jestem zadowolony że ludzie robią cokolwiek żeby utrzymać się w grze, przynajmniej jest z kim pograć, też tak będę robić niedługo tylko po to żeby utrzymać się w grze

nikt mnie nie przekona że kolejnego joba się robi żeby wymeritować go tak dobrze żeby można było iść nim na supertwarde mobki na które zwykle POWINNO SIĘ CHODZIĆ MAJĄC PONAD PÓŁ ROKU LVL 75

jeśli chodzi o monety TO NIKT NIE DA RADY zrobić z monet zebranych na dynamisach swojej broni do końca, TRZEBA KUPOWAĆ MONETY od takich ludzi np. jak Maxii któremu nie są potrzebne, jak wszystkie LSy będą trzymać monety dla swoich ludzi TO NIKT NA NASZYM serwerze NIGDY NIE zrobi do końca ......


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:03 
Cytuj  
nom Simi. mamy pierwsze Mandau juz

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:12 
Cytuj  
egoist napisał(a):
nom Simi. mamy pierwsze Mandau juz


kto ma?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:24 
Cytuj  
Milly

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nikt mnie nie przekona że kolejnego joba się robi żeby wymeritować go tak dobrze żeby można było iść nim na supertwarde mobki na które zwykle POWINNO SIĘ CHODZIĆ MAJĄC PONAD PÓŁ ROKU LVL 75


Simi, kiedys nie bylo meritow a HNMy nadal sa te same teraz i ludzie dawali sobie rade, generalnie kazdy powinien robic to co chce, jesli jeden chce meritowac to merituje, a drugi moze lvlowac inne joby :) Dla jednych jest super fun zdobycie najlepszych itemow w grze a dla innych wspolna zabawa itd. kazdy robi co chce i chyba o to tu chodzi. Mam nadzieje ze nowy dodatek bedzie mial jakies nowe miejsca do lvlowania, bo CoP wydaje mi sie ze za malo :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:42 
Cytuj  
Proponowałbym wywalić Ketriu z DP, skoro od dwoch Dynamisow robi sobie Skill Up party .... Staff i jak sam powiedzial, nie ma zamiaru walczyc inaczej, a jeszce ma dager i sword do wyskilowania... to jest jakis pier#$%^& żart.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:48 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nikt mnie nie przekona że kolejnego joba się robi żeby wymeritować go tak dobrze żeby można było iść nim na supertwarde mobki na które zwykle POWINNO SIĘ CHODZIĆ MAJĄC PONAD PÓŁ ROKU LVL 75


wiesz, ze na ten temat moglbys pogadac z kilka-pare osobami z SW, bo slyszalam, ze tam u nich nauczyli sie dodawac i odejmowac Merity w miare potrzeby uprawianych jobow

ja nie mam zamiaru robic cudow z Meritami w innych jobach, wszystko zalezy od czasu i chceci - niewiem na ten temat w tej chwili zaduzo

uwazam, ze lepiej by cos takiego sie nie gryzlo m/zy soba:
np. mozna rozwazyc w jaki magic skill mozna dodac merity: Healing czy Enfeebling? MND czy INT? MP czy HP? - i tu moim zdaniem odgrywa glowna role rasa i posiadany statsy, bo wiadomo, ze moza sobie pomoc rowniez skutecznie itemami
zas speceficznie do kazdego jobu sa mozliwosci dodania Meritow, ktore nigdy nie beda przeszkadzac w first jobie - czy je ktos dodal? dodaje? - pewnie tak, przypadkow jest tyle, co ludzi

co do super twardych mobkow? - e tam, mnie interesuja przecietne oczka, dajace moje clustery do Hktk. Eye Clustera

na kazdego normalnego/twardego/uber wstretnego NMa sie idzie w parze z kims, albo i sam ale to kwestia indywiwidualnych wyborow graczy

ja z reguly na takie stworki wpadam z Opim i jest paru takich, co nam zapewnili wipe, wiec mam zamiar ich odwiedzic i zrownac rachunki :D moze majac inny job, moze i nie, a majac wiecej meritow naprzyklad


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 18:57 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Slayerek napisał(a):
nikt mnie nie przekona że kolejnego joba się robi żeby wymeritować go tak dobrze żeby można było iść nim na supertwarde mobki na które zwykle POWINNO SIĘ CHODZIĆ MAJĄC PONAD PÓŁ ROKU LVL 75


Simi, kiedys nie bylo meritow a HNMy nadal sa te same teraz i ludzie dawali sobie rade, generalnie kazdy powinien robic to co chce, jesli jeden chce meritowac to merituje, a drugi moze lvlowac inne joby :) Dla jednych jest super fun zdobycie najlepszych itemow w grze a dla innych wspolna zabawa itd. kazdy robi co chce i chyba o to tu chodzi. Mam nadzieje ze nowy dodatek bedzie mial jakies nowe miejsca do lvlowania, bo CoP wydaje mi sie ze za malo :/


HNMy sa coraz silniejsze. W nowym dodatku beda jeszcze silniejsze (SE juz to zapowiedzialo). Bez sprzetu i meritow coraz trudniej bedzie je pokonac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 19:14 
Cytuj  
Tak Op, ale nie zapominaj ze ludzie juz maja tak opracowana strategie ze spokojnie bez meritow tez by sobie dali rade, nie wiem jak bedzie w dodatku, ale zeby wymeritowac full jedna postac to trzeba naprawde kupe expa nastrzelac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 19:54 
Cytuj  
**************************************************************
NIE RÓBMY NASTĘPNEGO DYNAMIS-WINDURST W SOBOTĘ PROSZĘ !!!
**************************************************************


i sprawa którą poruszył Myrta - kolejny rules - każdy kto będzie sobie skillował broń na dynamisie wyleci na zbity pysk - moby mają ginac z szybkoscia światla a nie ktos bedzie je sobie pykal po 0-5 dmg :/ albo prosze bardzo - skill-up ale za ZERO punktów i ZAKAZ bidowania AFa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 20:11 
Cytuj  
Po prostu UWIELBIAM jak opowiadacie takie rzeczy PO DYNAMISIE. Trudno było napisać na LSchat - "xywka" stop with "broń" skillup!
Albo chociaż posłać tella do Gala lub mnie kto i co robi. Skoro nie wysyłacie takich telli ani nie reagujecie na LSchat to widać Wam to nie przeszkadza!! Za to teraz każdy chętnie służy radą "wprowadźmy zasadę taką, owaką, czy sraką" Wypchajcie się. :evil:

Na pewno czy to Gal czy ja bysmy zareagowali ale nie, lepiej siedzieć cicho i ponarzekac po dynamis kiedys sprawa jest zamknięta. Gratuluję.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 20:14 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Po prostu UWIELBIAM jak opowiadacie takie rzeczy PO DYNAMISIE. Trudno było napisać na LSchat - "xywka" stop with "broń" skillup!
Albo chociaż posłać tella do Gala lub mnie kto i co robi. Skoro nie wysyłacie takich telli ani nie reagujecie na LSchat to widać Wam to nie przeszkadza!! Za to teraz każdy chętnie służy radą "wprowadźmy zasadę taką, owaką, czy sraką" Wypchajcie się. :evil:

Na pewno czy to Gal czy ja bysmy zareagowali ale nie, lepiej siedzieć cicho i ponarzekac po dynamis kiedys sprawa jest zamknięta. Gratuluję.



Wysłałem info na ten temat na /tell do Ciebie i do Gala na samym początku Dynamisu, Gal odpowiedział : dziekuje za informacje.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 20:16 
Cytuj  
to moze sie zdecydujcie - jak ostatnio mielismy uwagi przed dynamisem to kazaliscie pisac na forum, teraz kazecie mowic w trakcie dynamisu...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 20:17 
Cytuj  
Ketiru ktorys dynamis z rzedu opowiada co bedzie dzis skillowal i jakie ma gainy w trakcie dynamisow.

Jesli chodzi o dzisiejsze Windurst to naprawde moglismy wygrac. NM kolo DH byl pulniety perfekcyjnie, avatarki byly uspiony z dala od niego... no coz. Zdrugiwj strony trudno wymagac od nowych, zeby nie robili zadnych bledow.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 21:29 
Cytuj  
simi pisal o tym w trakcie dynamisu, a nawet przed, capslockiem na LSie.. chyba nikt nie zauwazyl..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 21:38 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Simi, kiedys nie bylo meritow a HNMy nadal sa te same teraz i ludzie dawali sobie rade, generalnie kazdy powinien robic to co chce, jesli jeden chce meritowac to merituje, a drugi moze lvlowac inne joby :) Dla jednych jest super fun zdobycie najlepszych itemow w grze a dla innych wspolna zabawa itd. kazdy robi co chce i chyba o to tu chodzi. Mam nadzieje ze nowy dodatek bedzie mial jakies nowe miejsca do lvlowania, bo CoP wydaje mi sie ze za malo :/


ffxi to gra MMORPG i jak ktoś gra 2 lata tylko po to żeby pograć sobie 'BARDZIEJ' solo bo sprawia to mu większa przyjemność niż GRA ZESPOŁOWA to ok, niech sobie nawet ściągnie perełkę bo różnicy dla LSa nie będzie z tego czy ma perełkę założoną czy nie

daję głowę że ten Mandau nie był zrobiony za monety zebrane osobiście na dynamisie, ktoś musiał DOKUPIĆ MNÓSTWO-SETKI-TYSIĄCE MONET żeby to zrobić

MERITY to najważniejsza rzecz na lvlu 75
tylko osoby które je mają wiedzą dlaczego!!!!!

w naszym CCLSie mnóstwo osób bardziej traktuje inne LSy typu SW jako LSy które bawią się z supertwardymi mobkami a robią to TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO że są tam superwypasione osoby które Z CZASEM nauczyły się robić różne rzeczy, u nas tak nigdy nie będzie nawet jakbyśmy mieli 10000 takich ludzi jak w SW, dlaczego ?

pisałem przed dynamisem na /l jak zaczęli rozmawiać o skilowaniu :
"DONT BE <Too Weak> ON DYNAMIS OR I WARP YOU/KICK YOU/DROP YOU"
zobaczyli że jestem BLMem, krótką przerwę w pisaniu i chyba to wszystko

za tydzień w sobotę jadę prawdopodobnie do domu (wyjazd zaplanowany od 3 tygodni)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.