mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 21:55 
Cytuj  
Tak -Myrta dał mi znać i rozmawiałem na ten temat z Ketiru. Nie mogę ludzi zmuszać żeby walczyli czym ja chcę, poprosiłem go żeby tego nie robił. Powiedział że zostały mu dwa skille do maxa...
Zjawka - co za różnica czy wtorek czy sobota ? Mieliśmy dzisiaj 39 osób. I gdyby nie zbyt szybka śmierć Rira a potem thunder w avatara to bylibyśmy pewnie w stanie wygrać. Zresztą do tego miejsca szło nam naprawdę dobrze.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:02 
Cytuj  
Hmm... tam sobota jest specyficzna... jest Wielka, wiec moze nie byc wcale Wielkich rozmiarow frekwencji ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 22:49 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Tak -Myrta dał mi znać i rozmawiałem na ten temat z Ketiru. Nie mogę ludzi zmuszać żeby walczyli czym ja chcę, poprosiłem go żeby tego nie robił. Powiedział że zostały mu dwa skille do maxa...


IMO powinna byc zasada, ze kazdy musi uzywac najlepszej dla siebie broni. Oczywiscie nie ma wielkie roznicy miedzy A+ czy A-, ale miedzy A a B juz jest, a DRG ma staff slabszy od monka, wiec rownie dobrze ja tez moglbym walczyc staffem.

Nowe zasady wprowadza sie w bolach zawsze, ale jak bedziecie twardzi to odpadna cwaniaczki, a u ludzi powaznie traktujacych dynamis bedziecie mieli plusy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 00:35 
Cytuj  
Nowe zasady rodza sie w bolach... ale IMO kierunek zmian w DP jest ok. Zreszta frekwencja jest niezla ostatnio.

Kolejnosc bidowania:

1. Odpowiedni lvl, comment i priority

2. Odpowiedni lvl ale brak comment i (lub) priority

3. Priority ale brak lvlu

4. Brak lvlu i priority, bidowanie w kolejnosci:

- 60+

- 50+

- 40+

itp

To niby oczywiste zasay, ale chyba trzeba to wyraznie opisac.

Tak samo jak traktowanie podzialu monet jak sponsorowania. Bez priority nie ma monet.

I ja bym dodal o mozliwosci sponsorowania Jeuno przez PLD, bo to dosc specyficzny upgrade. BTW jeszcze jakis job potrzebuje mieszane monety na kolejne stage'e?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:18 
Cytuj  
A tesknicie choc troche za mna? :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:21 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A tesknicie choc troche za mna? :D


tez pytanie, jasne, gdzie sie podziewasz?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 08:24 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A tesknicie choc troche za mna? :D


a kto ty?



:lol:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:16 
Cytuj  
Marana uznała/uznał że w DP jest za dużo BLMów (czytaj: nie mogę chodzić na dynamisy sobotnie z powodów w RLu więc zasada "In order to lot AF you need to be present on 2 of 5 last dynamis runs. " działa przeciwko mnie) i zrezygnowała/zrezygnował z dalszej gry w DP, ja uznaję że w DP jest dużo BLMów również i wierzę w to że przeze mnie pojawia się coraz mniej AFów dlatego na Dynamisach nie będę pojawiać się już więcej swoim czarnuchem


ludziom nie podoba się zasada dotycząca posiadania na sobie aktywnego RR a mi się nie podoba że patrzą na łupież na głowie Garudy a potem się dziwią że leżą na ziemi i czekają na raise :
- zmniejszając ilość monet możliwych do zdobycia na dynamisie
- zmniejszając szanse na zabicie większej ilości mobków a tym samym zwiększenie szansy na wypadnięcie AFów
- opróżniają manę WHMów powodując rozdrażnienie tych delikatnych jobów które potem się nie mogą skupić na swojej robocie co objawia się tym że puller-Xavery ginie zanim dobiegnie z mobkiem na karku do swojej bandy
- itd.

dla tych co jeszcze nie wiedzą dlaczego nigdzie nie piszę po angielsku to wyjaśniam :
nigdy nie wierzyłem i nie uwierzę w naszych obcojęzycznych kolegów/koleżanki i w ich granie, ich umiejętności typu: bystrość, reakcja, trzeźwość w podejmowaniu właściwych decyzji, odwaga kiedy trzeba ratować krytyczną sytuację, właściwe działanie, "doświadczenie" z którego nie potrafią korzystać, reflex itd. nie wspominając o właściwym graniu swoim jobem w ZESPOLE/GRUPIE/ALLIANSIE
po prostu nie chce mi się gadać do pustej masy która gra po to żeby grać, zabić czas w realu, dobrze się zabawić itd. a takie proste rzeczy typu
- usypianie mobka goniącego czarnucha przez pół minuty aż go zabije,
- podbiegnięcie do PLD gdy mobek zabiera mu resztki HP,
- uczciwe leczenie pullera i usuwanie z niego statusów
- podporządkowanie się ustalonej z góry od wieków kolejności raisowania po wipach
- szybkie podejście do mobka i zabicie go a nie patrzenie jak PLD buduje mikrohate
- i mnóstwo innych drobnych rzeczy które nie dają niestety fun'u
uznają za drugorzędne bo myślą że w tłumie każdy może się ukryć bardzo łatwo, każdy przecież myśli że gra prawidłowo więc po co mam pisać jakieś uwagi do masy i uczyć 1-2-3 letnich doświadczonych graczy co to znaczy "SLEEEEEPGA", przecież zanim się obudzą i skompilują sytuację a grze lub wrócą z AFK to już połowa alliansa będzie martwa

każdy w ffxi wie/myśli że jest świetny/wspaniały/supertwardy/niepokonany/powerfull solo, a w grupie myśli że już świetny być nie musi, bo jeśli armia nie jest w stanie coś zrobić to on tym bardziej, ja też bym chciał być kiedyś w takim tłumie dlatego mam nadzieję że szybko zacznę i skończę robić jakiś inny job do 75 :D , jak tylko będzie mnie stać :roll:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:33 
Cytuj  
Bravo Simi !!!
Szkoda ze tak pozno sie o tym przekonujesz, to co nazywaja virusem u BLMow to jest wlasnie ta jego dziwna specyficznosc wsrod calej armii czy to na Dynamisie czy to na innych eventach, ma zadanie byc healerem supporterem, o DD nie wspomne, generalnie wszystkim i niczym :) Dlatego sam chce zrobic new job aby zajmowac sie tylko jednym, tym do czego dany job jest przeznaczony, moze to pojscie na latwizne, ale sam mam dosyc zbierania opieprzen od wlasnie takich ludzi, ktorzy wlaczaja engage i moga sobie spokojnie pic kawke ;) Dlatego m.in. robie sobie malego Ninje, mam glowny cel aby mobek mnie lal zamiast wszystkich innych, czasem sie nie udaje, moze nie moge sobie pic spokojnie kawki, ale mam za to satysfakcje ze robie wszystko co do mnie nalezy i czasem dostaje male pochwaly :) Mimo ze nie mam super sprzetu to i tak jestem zadowolony tym, ze daje sobie w exp party jak narazie rade, a na 75lvl bede mial choc motywacje zdobywac pkt w HNMLSach na lepszy sprzet do tankowania godow etc. Moja male marzenia, ale choc powoli do ich spelnienia dożę, tak tez:
bye bye hated BLM
(pozostanie tylko w cieniu koniecznosci dla pewnych wypadow)

ps. znam ingame wielu BLMow i prawie kazdy z nich ma inny job, cos w tym musi byc :)

ps1. cos nie tak poskladalem to do kupy ;-) ide zrobic sobie kawe :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
JA CHCĘ ENGAGE I KAWĘ :evil: :evil: :evil:

innym proponuję robienie BLMa, do 75 oczywiście :roll:

Dynamis to najlepszy event jaki jest w ffxi (żeby nie offtopicować)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:54 
Cytuj  
Simi to rób MNK'a :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:58 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Dynamis to najlepszy event jaki jest w ffxi (żeby nie offtopicować)


Nie zgadzam sie !!!
Najnudniejszy to prawda :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:59 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Simi to rób MNK'a :lol:


LOL !!!

Ale to prawda, calkowicie odpowiedni dla Ciebie Simi job, to co chcesz masz :D A taru MNK jest coool !!!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:00 
Cytuj  
Bardzo bym chciał byc BLM lv 75 :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:11 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Simi to rób MNK'a :lol:


to moje największe marzenie, ale zacznę chyba od SAM bo na MNKa mnie nie będzie stać chyba w sensownym czasie (chyba że jakimś cudem sgilują się moje ksy i bsy)

Dynamis to najfajnieszy event jaki jest w ffxi (żeby nie offtopicować)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:17 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Bardzo bym chciał byc BLM lv 75 :lol:


To rob !!! Bede mial kogo opieprzac LOL :D :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Bardzo bym chciał byc BLM lv 75 :lol:


To rob !!! Bede mial kogo opieprzac LOL :D :P


Moze sie zamienimy ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
Stok - roznica pomiedzy BLMem a RDMem jest kolosalna, ty jestes przeznaczony do supportu, ja nie, a mimo to mam to robic, moj cure to 210HP zaledwie i to max co moge zaaplikowac, moj silence moge sobie w pupe wsadzic o sleeppie z duzo mniejszym enfeebling magic takze (no raz na 15 minut dorownuje ci) :) Wiec przestan marudzic tylko rob to co do Ciebie nalezy a wszyscy beda szczesliwi. Oczywiscie robisz to b. dobrze, ale czy musisz tak przy tym marudzic ;-)

ps. To nie ja chce byc BLMem a ty, ja natomiast w zyciu nie chcialbym byc RDMem, choc u nas w LSie kupa ludzi go robi :D Ja nie moge sie zmusic do zrobienia go do 37lvl na sub LOL Mi teraz mieczyki w glowie ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:00 
Cytuj  
Zapisujcie sie na dynamis! Mamy 20 osob, moze byc fajne farmowanko.

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:14 
Cytuj  
A jest wogule jakiś tank? :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.