mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 15:45 
Cytuj  
tia, zabicie smoczka od stompow to banalna sprawa...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 16:08 
Cytuj  
Jeszcze sproro ludzi potrzebuje Windurst


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 10:04 
Cytuj  
Ja pierdole, czemu nie dodacie na www najblizszych dynamisow???

Przeciez to jest minuta roboty...

:har:

Chyba, ze wam nie zalezy na frekwencji.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 12:04 
Cytuj  
mam prośbę żeby z 92 ludzi w tabelce przerzucić do Retired tych którzy nie dostali żadnych punktów za ostatnie 9 i więcej dynamisów
oczywiście mogą przychodzić oni kiedy tylko chcą na dynamis, czyli jak do tej pory, ale nie bierzmy ich pod uwagę jako teoretyczno-dynamisowych-nadziei-na-pewne-zwycięstwo
wiem że to robota na godzinę, ale dzięki temu zoszczędzimy mnóstwo czasu w grze na bzdury typu :
/sea all Bekisa
/t Bekisa <Hello><Dynamis XXX><Do you need it?>
Bekisa>> ops today ?
>>Bekisa ty nvm
/sea all Charlise
/sea all Charlynn
/sea all Dragen
/t Dragen <Hello><Dynamis XXX><Do you need it?>
................................... bum timeout
/sea all Dredz
/sea all Himzka
/sea all Hucksterthief
/t Hucksterthief <Hello><Dynamis XXX><Do you need it?>
Hucksterthief>> what LS?
>>Hucksterthief DP
Hucksterthief>> what DP? i dont know any DP!
/sea all Maxii
/sea all Naif
/t Naif <Hello><Dynamis XXX><Do you need it?>
Naif>> chodź lepiej poexpować
>>Naif nie mogę, dostałem zamówienie na 4 wipy dzisiaj, każde po 1 mln gili :)
Naif>> ehh ci biznesmeni...
/sea all Oraichu
/sea all Palis
/sea all Scotdaddy
/t Scotdaddy <Hello><Dynamis XXX><Do you need it?>
Scotdaddy>> OMG i forgot, i have cop static now, im sorry
>>Scotdaddy np
/sea all Vaik
/sea all Xavia
itd
itd
itd


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 12:30 
Cytuj  
Simi :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 13:08 
Cytuj  
Simi wydaje się być JEDYNA osobą, która się przejmuje DP, bo liderzy jak widać totalnie wszystko olewają :-?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 13:17 
Cytuj  
Hehe.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 13:24 
Cytuj  
Rozumiem że każdą akcją na tellu mamy się na bierzaco chwali tutaj ku uciesze gawiedzi? Myslicie, że nie gadamy z ludźmi? Jeśli tak to się mylicie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 13:38 
Cytuj  
ja tylko chciałem napisać cokolwiek bo są dopiero 83 strony :cry:
muszę przekalibrować mój generator postów na inny topic :roll:
niech żyje DP i prawie 100 osobowa ekipa!!! :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 14:55 
Cytuj  
dlaczego nie promować ludzi którzy przychodzą w "ciężkim okresie"* bardziej?

za sobotnie dynamisy wg mnie powinny być :
2 punkty - jeśli przyjdzie 46-64 osób
4 punkty- jeśli przyjdzie 40-45 osób
6 punktów - jeśli przyjdzie 20-39 osób

za wtorkowe dynamisy wg mnie powinny być :
2 punkty - jeśli przyjdzie 51-64 osób
4 punkty - jeśli przyjdzie 46-50 osób
5 punktów - jeśli przyjdzie 40-45 osób
6 punkty - jeśli przyjdzie 30-39 osób
10 punktów - dla ludzi którzy brali udział na dynamisach <30 osobowych

+1 punkt jeśli ktoś chce tylko pomóc

to by dało do myślenia ludziom którzy liczą tylko na punkty i na wygranie bidów AFowych

-------------------
* -> kino,dodatek i nowe zony,rezygnacja z wyjazdu do rodziny,umówione i odwołane spotkanie ze znajomymi, piwo-kobiety-śpiew, chyba nikt nie myśli że ludzie nie robią sobie planów w godzinach dyanamisu ? potem muszą czasem odwoływać różne zaplanowane rzeczy dla dobra "większego" :-?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 07:58 
Cytuj  
kolejny CC ninja zaczyna zbierać AF2 :)
grats Kyuu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 23:35 
Cytuj  
http://www.earena.net/load.php?mod=pages&page=dynamis_windy
:roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 08:16 
Cytuj  
sry że wracam do tematu ale będę to robić aż zobaczę że ktoś coś zrobi tak żeby wszyscy widzieli lub aż mi się znudzi

dla tych co nie znają sytuacji, bo wbrew temu Dynamis to nie jest tylko sprawa tych ludzi z naszego CCLSa którzy mają dostęp skoro jest on równie istotny w HNMLSach w kontekście czasu (czyli nie przyjście na jakiegoś smoka przeważnie), jak i tch którzy są na niższych levelach ale nas we wtorki nie widzą przekleję ze strony DP:

Dynamis-Windurst
Scheduled to begin 4/25/2006 8 : 00 PM (your time).
Host: Xavery
This is an event for members only.
Your attendance to this event is rated as very important.
Starts in Dynamis: Windurst.

Dynamis Project Signups: Xavery, Galenros, Opiekun, Rhaegal, Suczka, Myrta, Ketiru, Kyuubipl, Mantis, Dexy, Istel, Zjawcia, Shandris, Draconi, Delinquent, Valgaav, Rirague, Ilris, Valega, Sehrahin, Tomala, Herrmann, Maximo, Naif, jtonizuka, Deshter, Cutiepii, Volirion, Bodziu, Zetoriush, Whitecomet, Panoramiiix, Koski, Mystile, Abramelin, Desolation, Stokrotka

(kolejność osób odpowiada kolejności zapisywania się)

Po zapisaniu się Voliriona napisałem w Comment :

Simiurg :

* Canto
* Charlise
* Elaandri
* Fozhar
* Gaav
* Gizmos
* Grudgingwrath
* Jjuk
* Jolinar
* Karwacek
* Maksumos
* Mantis
* Nayzu
* Nomi
* Ozoko
* Palis
* Panoramiiix
* Riathon
* Sansaro
* Taruhealingwind
* Vaxx

what do you need to signup, come and complete dynamis windurst ?
Xavery : Guys! We need more ppl! We need to claer that so we can move to northlands!!!
Mystile : Leave it to the times I am able to come for maintenance to interfere lol. TMNQ wasn't able to run on Sunday as planned, so now ill be able to come with you guys this week. Hopefully I can be an asset to help you new guys get northland access, since we all know Windurst is such a pain ^^

wypisałem osoby które wg tabeli w Excelu nie mają zaliczonego Dynamis-Windurst licząc na to że dadzą jakikolwiek sygnał który możnaby uznać za namiastkę zainteresowania się tematem np.:
- im sorry, ill be there
lub
- im sorry ill broke my DP pearl today

Oczywiście każdy może się domyślać że dynamis się robi w kółko i że może kiedyś się w końcu załapie i że to tylko zabawa i nie ma sensu do niej przywiązywać większej wagi bo skoro inni tego nie robią to czemu ja itd., zapominają oczywiście o 20-30 osobach którym zależy na dynamisie żeby chociaż 1-5 osób było zadowolonych po roku lub kilku latach chodzenia na niego.

Bardzo się należy cieszyć że chociaż Panoramiiix się zapisał przynajmniej.

Nie obchodzi mnie czy ktoś może przyjść czy nie, gdzie ma dynamis, bo niektórzy mogą mieć go w d**** , niektórym się śni Windurst być może po nocach co jakiś czas, niektórzy się wykręcają realem itd. ale chociaż słowo mogliby napisać w Comment lub na forum.
JAK MOŻNA WYMAGAĆ od ludzi skupienia w największym hardcorze (poza nowymi dynamisami) skoro słowa na stronie DP nie mogą napisać?
ja już nie wymagam tego (=>skupienia) :roll:

zależy mi tylko żeby dzisiaj przyszli wszyscy z CC którzy mają 65+ lvl i nie mają zaliczonego Dynamis Windurst i żebyśmy wygrali
reszta niech się martwi bo kolejny Windurst prędko nie będzie zaliczony wiedząć że DP raz na 3 miesiące go zalicza z sukcesem

jak dla mnie to jest szczyt ignorancji żeby na 21 osób które powinny się zainteresować zaliczeniem dzisiaj dynamisu tylko jedna osoba pokazała zaintersowanie, być może reszta już nie jest w DP, lub woli bić króliczki gdzieś w ukryciu ?

mam ogromną nadzieję że ci którzy czekają na dynamisy północne nie oleją ich jak przyjdzie na nie kolej kiedyś, bo to że teraz robimy miasta specjalnie dla ludzi których chcielibyśmy widzieć w glacier i xarcu wcale nie oznacza że przyjdą na nie

czy ktoś z decydentów jest w stanie być na tyle odważnym żeby ruszyć wajchę która spowoduje oczekiwany skutek ?

np.
sry chłopaki :
* Canto
* Charlise
* Elaandri
* Fozhar
* Gaav
* Gizmos
* Grudgingwrath
* Jjuk
* Jolinar
* Karwacek
* Maksumos
* Mantis
* Nayzu
* Nomi
* Ozoko
* Palis
* Riathon
* Sansaro
* Taruhealingwind
* Vaxx

ale macie 2 dni czasu na pokazanie że istniejecie dla DP, inaczej wezwiemy ghosbusterów którzy wiedzą co robić ...............


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 08:36 
Cytuj  
Mi też trzeba windy, widać nie zapisano mnie w tabelce :D
Ale na event sie wpisałem.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 08:41 
Cytuj  
Mnie bardzo zaskakuje postawa Canto, który nie mógl chodzić na Dynamisy z powodu MEGA focha Saitou...i kiedy w KOŃCU Saitou odszedł Canto sie dostał do DP...był 1-2 razy na Dynamisie i odpuścił.
A co do innych no coż, według GuildPortal DP ma 159 membersów..wielkie LOL, że nikt nie może poświęcić 10 min żeby zrobić z tym porządek.

Dajcie Simiemu dostęp do stronki i pearlslacka, nich pozamiata w DP, skoro nikt na to nie ma ochoty, czasu...itp.

Pozdrawiam.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 08:47 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 09:14 
Cytuj  
Simi na prezydenta DP!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 09:40 
Cytuj  
Jasne Simi masz całkowitą rację, ALE powinieneś to napisac także na forum DP w osobnym temacie aby ludzie o ktorych piszesz mogli to przeczytac i sie wypowiedziec. Bedzie wieksza szansa niz na to ze sprawdza commenty na jakis run.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 09:42 
Cytuj  
ja liczę tylko na to że ludzie, którzy nie dają znać o sobie (szczególnie ci którzy przez kilka ostatnich tygodni nie dali znać o sobie w DP a widać ich prawie codziennie w grze) obudzą się tak jak niektórzy w Matrixie, ale kosztem tego będzie oczywiście poznanie bliżej tej drugiej czarniejszej strony życia. Doskonale wiem że każda nawet najmniejsza/najdrobniejsza sugestia dotycząca przyznania mi jakiejkolwiek władzy w ffxi spowoduje u większości forumowiczów CC bunt,histerię,strach,fochy i skończy się na rozpaczliwych postach w stylu: ty tarukacie!!! daj nam żyć, chcemy tylko sobie pograć, pobawić się, nic nie musimy robić, chcemy tylko fun :cry:!!!
ja już swój potencjometr gameuczciwości przekręciłęm tak bardzo w lewo że chciałbym już tylko wiedzieć dlaczego : dlaczego ludzie poświęcają tyle czasu na grę -> setki-tysiące godzin a jednak nadal mają w najcięższych momentach resztę ludzi z którymi grają na codzień głęboko w *****, wiem że to też za dużo, wiedza kosztuje a mnie nie stać żeby za nią zapłacić, no chyba że rare/ex itemkami które sobie mogą zebrać np. na dynamisie, ale muszą przyjść !!!

Targaryen napisał(a):
... powinieneś to napisac także na forum DP w osobnym temacie aby ludzie o ktorych piszesz mogli to przeczytac i sie wypowiedziec. Bedzie wieksza szansa niz na to ze sprawdza commenty na jakis run.


ja myślałem że sprawdzanie Commentów to norma zanim się człowiek zapisuje :roll: :roll: :roll:
nie chcę żeby ktoś pomyślał że zmuszam kogoś to przyjścia na dynamis, ja chcę tylko informacji co stoi na przeszkodzie żeby przyszli, ale to trudne dla większości homo **cośtam, matrix rządzi, nie da się łatwo obudzić kogoś kto nie chce się obudzić :roll:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 09:52 
Cytuj  
Simi - niestety jest jeden problem - nie każdemu zależy tak jak Tobie czy nam. Niektóre osoby mogą się pojawić tylko czasami, bierz też pod uwagę że rozmawiam z tymi ludźmi i zapewne nie tylko Ja ale też Rha. Nie możemy sobie pozwolić na wyrzucanie ludzi, ja wiem że część z nich przychodzi tylko na to co potrzebuje - zobaczymy ile chętnych będzie na Glacier i Xarca, bo jak tylko zaliczymy Windurst zaczniemy robić Northlands. Kolejna sprawa - zamieściłeś guide'a - a my do cholery myślisz co robimy ? Dokładnie ta sama taktyka każdy wie co i jak ale to nie jest takie proste w praktyce. Co do obecności na Wind - Ci którym na tym zależy przyjdą.
Myrta - dla mnie jest ważne kto ma dostęp do strony, zajrzyj do tabeli tam masz w miarę aktualny skład z którego sukcesywnie usuwane są osoby które nie chodzą(dlaczego nie od razu napisałem powyżej), a na usunięcie ze strony nie mam za bardzo czasu i bierz pod uwagę że ludzie na www mają inne xywy.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.