mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 15:52 
Cytuj  
Nie można miec żalu do tych co sie nie zapisali a sam chodzilem do dentysty na 21 kiedyś.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 15:58 
Cytuj  
dla jasności

to o czym ja cały czas piszę dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE ludzi którzy w czasie dynamisu SĄ W GRZE ale z różnych przyczyn traktują DP jak niegroźny socjal w którym mogą pojawiać się kiedy chcą
nie intersują mnie ludzie w realu/z reala którzy mają swoje jakieś problemy, nie interesuje mnie jak sobie ludzie układają życie w realu żeby pojawić się gdzieś kiedyś na czymś, nie mam i nie chcę mieć na to wpływu bo ludzie sami wiedzą co dla nich najlepsze przecież (jak nie to niech się spytają swoich rodziców)
sprawa jest wybitnie prosta: DP to hardcorowy LS który robi najtrudniejsze rzeczy w ffxi i wymaga od swoich ludzi największego poświęcenia żeby mieć co wspominać, jak ktoś tego nie rozumie to niech dropnie perłę dzisiaj, nie zawraca nam głowy i niech idzie zabijać króliczki i latające cebulki :roll:

nie można mieć do siebie żalu że się nie zapisało i nie przyjdzie, tylko ludzie z wyrzutami się tłumaczą i przepraszają


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 maja 2006, 16:02 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:02 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
sprawa jest wybitnie prosta: DP to hardcorowy LS który robi najtrudniejsze rzeczy w ffxi i wymaga od swoich ludzi największego poświęcenia żeby mieć co wspominać, jak ktoś tego nie rozumie to niech dropnie perłę dzisiaj, nie zawraca nam głowy i niech idzie zabijać króliczki i latające cebulki :roll:


Nie ma to jak skromnosc ! Zadufanie i proznosc smierdzi z daleka !!!! Good Luck :P
Na powaznie, czas na lekarza Simi :o 8)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:11 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Nie ma to jak skromnosc ! Zadufanie i proznosc smierdzi z daleka !!!! Good Luck :P


Bodziu nie rozumiesz metafor, przenośni, cytatów bez '', nie masz nic przeciwko żeby dostawać do końca swojej kariery w ********* w grze itd. ??? :roll: :roll: :roll:

ludzie mając 75 lvl, superwyposażeni po czubek głowy powinni pokazać jakiś poziom, nie róbmy z siebie inwalidów i nie rozczulajmy się nad swoim losem tylko dlatego że nas jakieś mobki biją, całe życie być dzieckiem to trochę nudne ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:11 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Slayerek napisał(a):
sprawa jest wybitnie prosta: DP to hardcorowy LS który robi najtrudniejsze rzeczy w ffxi i wymaga od swoich ludzi największego poświęcenia żeby mieć co wspominać, jak ktoś tego nie rozumie to niech dropnie perłę dzisiaj, nie zawraca nam głowy i niech idzie zabijać króliczki i latające cebulki :roll:


Nie ma to jak skromnosc ! Zadufanie i proznosc smierdzi z daleka !!!! Good Luck :P
Na powaznie, czas na lekarza Simi :o 8)


Ale tak jest- poziom dynamis zależy od poziomu najsłabszej osoby na dynamisie jesli ma jakąś odpowiedzialną funkcję. Co z tego że 30 osób działa ze soba i współpracuje jak trybiki w zegarku jak powiedzmy jakis bard "zapomni" uśpi przelatującego avatara?

Nie ustalamy eventów na dzień dwa dni przed runem. KAŻDY kto ma choc troche oleju w głowie wie, że we wtorek i sobotę o STAŁYCH godzinach się gromadzimy na dynamis. Jak ktoś nie może sobie zarezerwowac z jakiegoś powodu czasu to trudno- każdemu może się raz czy dwa czy trzy zdazyc. Jesli natomiast notorycznie jest in-game podczas kiedy robimy runy ale nie przychodzi bo woli robi coś innego to po kilku takich incydentach będę czy to ja czy ktokolwiek inny łamał perły. Tak jak Simi mówi- z zapisaniem sie do DP idzie odpowiedzialnośc i poswiecenie tych kilku godzin dla dobra większej grupy. Jeśli tego nie można zrozumiec to faktycznie lepiej wyrzucic perle a nie szukac wymowek. Tylko jak rzucicie perle to dajcie znac aby usunac was z member listy- zaoszczedzicie nam tella w grze.

Ah jeszcze jedno. Mam nadzieję, że Twoja prowokacja Bodziu to nie jest wymówka aby dzisiaj się nie pojawic? :D (wiesz o co chodzi- wymiana postów>>> focha >>> "to ja dzisiaj nie idę")


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:24 
Cytuj  
Bodziu idzie, my tylko nabijamy sobie posty 8)
zresztą sam napisał, że we we wtorki będzie chodzić chyba że coś w realu się stanie
(forum to nie real :roll: , poza tym limit foch na maj trzeba szanować, dopiero początek miesiąca)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:28 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ale tak jest- poziom dynamis zależy od poziomu najsłabszej osoby na dynamisie jesli ma jakąś odpowiedzialną funkcję. Co z tego że 30 osób działa ze soba i współpracuje jak trybiki w zegarku jak powiedzmy jakis bard "zapomni" uśpi przelatującego avatara?


Interesujaca sprawa od kiedy to Bard usypia mobki zwykle robia to BLMi i RDMi jedyne gdzie brd cos usypia to sandoria z tego co widzialem i sa to pety.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:31 
Cytuj  
fajne posty na pierwszej stronie tego wątku :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:38 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Ale tak jest- poziom dynamis zależy od poziomu najsłabszej osoby na dynamisie jesli ma jakąś odpowiedzialną funkcję. Co z tego że 30 osób działa ze soba i współpracuje jak trybiki w zegarku jak powiedzmy jakis bard "zapomni" uśpi przelatującego avatara?


Interesujaca sprawa od kiedy to Bard usypia mobki zwykle robia to BLMi i RDMi jedyne gdzie brd cos usypia to sandoria z tego co widzialem i sa to pety.


Nie chodzisz z DP, jakie masz pojęcie co się dzieje? Zresztą dorabiasz treśc do cytatu- nigdzie o mobkach nie wspomniałem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 17:54 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ah jeszcze jedno. Mam nadzieję, że Twoja prowokacja Bodziu to nie jest wymówka aby dzisiaj się nie pojawic? :D (wiesz o co chodzi- wymiana postów>>> focha >>> "to ja dzisiaj nie idę")


Swietne ! A czy ja tak kiedykolwiek sie zachowalem ? I kto tu prowokacje uprawia ? Poza tym na jakiej podstawie twierdzisz ze prowokuje ?
Wybacz, ale Simi akurat przesadza i to widac dosc oczywiscie, wiec nie wiem po co ta dyskusja, moze owi membersi DP, ktorych Simi wylistowal powyzej, zauwaza nasze wypociny a co jeszcze beda wstanie to przeczytac? LOL

Ja juz kiedys jasno sie okreslilem chodzic chce tylko we wtorki, a przy waszych zasadach to praktycznie nie mam nawet szans na loot czegokolwiek, a mimo to chodze, zawsze jak sie zapisalem to bylem, wiec nie wiem po co Rha sie czepiasz ?

Poza tym RHa, twoja bezinteresownosc ? Nie wierze, ze po zdobyciu Relica bedziesz sie tak angazowal w Dynamisy, podobnie jak w Limbusy, wcale tego nie neguje, masz prawo, ale nie badz hipokryta.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:09 
Cytuj  
Bodziu ja prowokuję i przesadzam celowo, kto i jaki w tym cel widzi jego sprawa, w ślepo rzucam jakieś ogólne hasła bo nie znam nikogo w realu z was i nie wiem co pod kogo mam dopasowac żeby uzyskać jakiś zamierzony efekt
nikt do tej pory nie miał i nie będzie mieć żadnych pretensji do tych co byli X razy na Dynamisie i mają zaliczone 4 miasta czy chodza na dynamis jeszcze czy nie, kluczem są ci którzy zapisali się i przez 3-4 miesiące nie są w stanie zaliczyć podstawowych miast, a mogliby to zrobić nawet sami jakby chcieli
dzisiaj będzie mój około 45 Dynamis, inni byli około 90-100 razy, każdy z nas ma prawo nie przychodzić co jakiś czas, nowi mają obowiązek zaliczyć podstawowe miasta (w sensownym czasie) jeśli chcą traktować powaznie nas i ffxi
btw. nie urażam nigdy nikogo tylko stwierdzam fakty lub serwuje przypuszczenia, nie ma sensu nadawać temu żadnego wymiaru emocjonalnego


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:19 
Cytuj  
Może powinniśmy robić Northlandy we wtorki a miasta / nowe tereny w soboty? Wtedy każdy mogłby zrobić dynamis z miast a starzy wyjadacze nie nudzili by się :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:23 
Cytuj  
zet napisał(a):
Może powinniśmy robić Northlandy we wtorki a miasta / nowe tereny w soboty? Wtedy każdy mogłby zrobić dynamis z miast a starzy wyjadacze nie nudzili by się :D


ja jestem jak najbradziej za

ale ci którzy nie mają zaliczonego jakiegoś miasta a zrobiliby to w jakimś innym LSie w jakimś dniu powinni w DP dostać za to 5 punktów !!!!!!!!


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:38 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
...a przy waszych zasadach to praktycznie nie mam nawet szans na loot czegokolwiek...


A KTO BRONIŁ DYSKUTOWAĆ NA TEMAT ZASAD??? Po raz Nty to samo będziemy wałkowac? Zresztą masz wszystko co chciałeś no chyba że wyrzucisz komplet AF2 i będziesz chciał zbierac od nowa.

Bodziu napisał(a):

Poza tym RHa, twoja bezinteresownosc ? Nie wierze, ze po zdobyciu Relica bedziesz sie tak angazowal w Dynamisy, podobnie jak w Limbusy, wcale tego nie neguje, masz prawo, ale nie badz hipokryta.


Tak wogole to a propos czego ta wypowiedź???? Bo ja nie wiem DO KTÓREJ CZĘŚCI mojego posta sie odnosisz. No chyba że sobie coś wymyśliłeś i postanowiłeś napisac, ok.

Poza tym Bod, moja bezinteresownośc ? Bede sie angazowal po zdobyciu Relica w Dynamisy jesli bede w stanie pomoc Galowi czy Opowi ze zdobyciem ich Relicow (pod warunkiem, ze nie beda ich miec wczesniej niz ja). Sorry ale nie zachowuje sie jak Myrta ktory w momencie jak sie dowiaduje ze nie bedziemy farmowac w 17 osob Windurst to mowi "A to na Sandorie mi sie isc nie chce".

Limbus to nie dynamis. Limbus to radosny bieg do przodu z nawalaniem wszystkiego co sie rusza przez jedną, małą grupę osób z jednym, gora dwoma tankami. To NIE MOJA WINA ze Zjawcia tankuje jak tankuje albo ze Xav dostaje mocny damage. NIE CZUJE SIE ZA TO ODPOWIEDZIALNY. Widac jest jakis problem z tym ze odszedlem z Limbusa skoro caly czas go poruszasz. Nie bede po raz kolejny sie tlumaczyl, szkoda mi czasu. Skoro za pierwszym razem ktos nie zrozumial to jego problem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 21:14 
Cytuj  
chciałem podziękować DP za te kilka wspólnych miesięcy. Dziekuje za cały fun....za 4 sztuki AF 2.

Powód mojego odejścia jest ogólnie znany ( tak myśle egoistycznie ), nie będę się więc rozpisywał, bo to nie ma sensu.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 21:20 
Cytuj  
i tak cie praktycznie w ogole nie bylo, mala strata jak sadze ;P
moze przyjma cie u Maxiiego ;P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 22:34 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
i tak cie praktycznie w ogole nie bylo, mala strata jak sadze ;P
moze przyjma cie u Maxiiego ;P


No tak, jak sie nie jest Refresh Whore ..to wogole nie jest strata


I nie po to rezygnowalem z DP, zeby chodzic z innym LS'em na Dynamisy.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 23:17 
Cytuj  
proponuje wyrzucic Palisa z DP o ile jeszcze sam nie odszedl - ostatnio krzyczal ze nie ma zrobionego Jeuno a dzisiaj w czasie dynamisu expowal w KRT


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 23:17 
Cytuj  
Heh kolejne monety zmarnowane...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 23:19 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
proponuje wyrzucic Palisa z DP o ile jeszcze sam nie odszedl - ostatnio krzyczal ze nie ma zrobionego Jeuno a dzisiaj w czasie dynamisu expowal w KRT


proponuje mu nie jeczec poprostu
zja chcesz jakis przyklad z niego zrobic? i tak nikogo to nie obejdzie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.