mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 06:47 
Cytuj  
Poprostu Sai po tym mass DC Crosno z mojego alliance chyba polazl do BLM PT i ja jak sie znowu tez zalogowalem to nawet nie wiedzialem ze bodziu jest wolny bo nie bylem pewien jak tam sytuacja wyglada.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:50 
Cytuj  
tym bardziej ja....
trzymajcie sie swoich skladow... a jesli chcecie robic jakies zamiany to zadbajcie by nie bylo takich akcji...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 12:31 
Cytuj  
Sai, ja zartowalem z tym zeby Goku byl u mnie.
A co do pracy A2 to ja nie mam nam nic do zarzucenia.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 00:21 
Cytuj  
Bodziu, Opiekun, Stokrotka nie idziecie na Dynamis jutro?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 02:02 
Cytuj  
Ja ide. Kierownik wie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 02:58 
Cytuj  
dla nas dynamis wyjatkowo jest o 20:30
wiem ze jedni mnie zbluznia a inni ukochaja, no coz wszystkich nie da sie zadowolic...
a was jeszcze raz prosze o odwiedzanie stronki ze dwa razy w tygodniu...
jeszcze raz tutaj napisze... chodz niepowinienem :P
tanki niech maja ze soba echo dropsy a magowie echo dropsy i posion potiony -- > uzywac posionow jak wasze alliance walczy z NM'kami (a tych w jeuno duzo) bo robia rozne aoe paskudne (sleep,silence,posion,b etc) czasem full cure...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:06 
Cytuj  
Mnie chyba na 90% nie będzie, a jeśli będe to pewnie będzie to ostani wstęp Stokrotka RDM w innym układzie niż solo.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:11 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
... będzie to ostani wstęp Stokrotka RDM w innym układzie niż solo.


Huh???


_________________
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:21 
Cytuj  
??

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:24 
Cytuj  
Thats interesting.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:27 
Cytuj  
az chce sie zyc jak sie stoka slucha


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:26 
Cytuj  
Dokladnie- przypominaja sie czlowiekowi wszystkie te chwile kiedy czekalismy na spocie az sie pojawi i zadaje sobie pytanie: po co?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 16:47 
Cytuj  
mam nadzieje ze bodziu bedziesz bo inaczej melesi beda tluc te statuetki i slime'y ...
gdzie sa kuzwa blmi !!! mam w pyte brdow i kupe rdm ... nawet whmow wiecej niz blmow... wtf !!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
Bede, ale nie wiem co z tego wyjdzie, siec do dupy :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:40 
Cytuj  
Przegralismy w nierownej walce... z czasem:

Obrazek

Gdyby nie wipeouty na starcie to bysmy wygrali ten Dynamis. Mi sie podobalo.

A2 pracowal dobrze, tylko party 2 nie dostawalo cure, przy kazdej walce mialem smierc w oczach. :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 23:54 
Cytuj  
Mnie tez sie podobalo :) Przepraszam za spoźnienie, telefon mi się nie przestawił i myślałem że jest 20.00 jak Nim do mnie SMS wysłał, potem na łeb na szyję jechałem do domu :D

Jeden wipeout mniej i mogło sie udać, było całkiem fajnie tylko dawać na liderów ludzi sprawdzonch bo były momenty kiedy cisnęliśmy sie w kupie.

Metoda na początek jak się zrobi za duży syf- usypiać wszystko i pojedynczo wybijać- jak to fajnie i rzeczowo ujął Bodziu: "jak na BCNM".


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 02:13 
Cytuj  
yhhh jaka masakra.. mam nadzieje ze ludzie sie nie zniecheca...
szkoda ze juz drugi raz af przydal zupelnie swierzej osobie....

liderzy musza troche bardziej trzymac memebrsow za jaja, wiele razy bylismy w zbyt duzym scisku.... przypominajcie tez pullerom kolejnosc wyciagania mobkow... rpzypominajcie o silencowaniu blmow i oddelegowaniu jednego z rdmow do zajmowania sie petem... ten aoe paraliz niezle krwi nam naspol...

ale nie bylo tak najgorzej gdyby nie te dwa wipy na poczatku i nieporozumienie przy killowaniu triggera... boss juz popnal zabraklo nam z pol godziny...

szczerze mowiac obawiam sie isc tam jeszcze raz... wolalbym chyba wycofac sie do sandorii/bastok az moze wiecej membersow bedziemy miec a dotychczasowi bardziej sie wyrobia i dorwia jeszcze kilak lv... 2-3 wiecej blmow znacznei ulatwilo by zycie... wystarczy ze zabraknie 2 tak jak dzisiaj (cale szczescie ed sie pojawil) i juz jest dramat...

co tam powiecie o swoich alliancach ? nim ? goku ?
nim po zabiciu triggera przy maacie tam tez mieliscie repopy ? czy spokojnei mogliscie sie warpnac ? a ta statuetka wogole cos was skrzywdzila czy czeka na zabicice ? :)

w sobote z flame idziemy chyba do jeuno wiec akurat bede mial okazje jeszcze podpatrzec co i jak...

ps. kurcze... opi ma fajny sprzecior...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 07:13 
Cytuj  
po zabiciu triggera spokojnie mozna sie warpnac, ale juz spokojnie sie nie wejdzie :(
No i jedna rzecz, co prawda mnie to nie boli, ale czy to jest sprawiedliwe jak new one przychodzi na swoj pierwszy Dynamis i lootuje z sukcesem AF2, a ci ktorzy sa powiedzmy od poczatku nie maja szans. Oby nie bylo tak ze ci nowi dostana AF2 i potem sobie pojda a ci, ktorzy sa ciagle nie beda mieli wcale. W ogole, gdyby te AFy lecialy dosc czesto to nie byloby problemow ale one leca strasznie rzadko :( Nie wiem co o tym sadzic, ale jak ja bede w ponad 50 i zadnego AFa nie dostane a inni dostana po kilku razach udzialu to mnie to troche i znudzi i zmeczy, a o motywacji nie wspomne :/ Z tego co wiem Japsy robia system pkt :) Ale to juz od Saita zalezy - jego biznes :]

A w ogole to ciezka sprawa z tymi dynamisami pkt by raczej odstraszyly ludzi, a i tak ich mamy za malo, nie wiem .... ale i aby ludzie nie zaczeli odchodzic z powodu braku szczescia w lootowaniu, ciezka sprawa ... a jest nas juz mniej niz na samym poczatku :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 07:56 
Cytuj  
Ja co prawda nie byłem na tym raidzie, i na poprzednim też nie, ale uważam ze jesli coś takiego bodować to na wzór HNM LS, z systemem punktowym, ze stałym w miare składem itd.
Ludzie sie zgrywaja ze sobą, dopasowują, uczą wspólnej taktyki.
Branie nowych za każdym razem lekko mija sie z celem, to tak jak z farmowaniem papieru w random grupie, ci co dostali papier robią warp out bo juz nie mają motywacji. Zwłaszcza jak nowi dostają AF 2 a ktoś kto był 10 razy poswiecił tylko czas i energie nie ma nic.

Faktycznie drop rate AF 2, monet 100 value jest tragiczny delikatnie mowiąc. SE przycieło sobe jak zwykle w chuj. Zamiast nobilitować ten lv 75 towży tylko coraz bardziej upierdliwe farmowanie, farmowanie farmowanie .. ale już nie w grupie kumpli, nie w grupie 2-3 osob ale full aliance, 3 x aliance ! To jest chore !. I hate SE !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:32 
Cytuj  
A mnie boli najbardziej strata AF2 dla WHMa :evil: Co prawda mój lot i tak byl mniejszy i bym nie dostał ale to zawsze byłby jeden mniej whm do lotowania za tydzień!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.