mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 08:36 
Cytuj  
Huck - raczej nie wroce, bo samemu grac w MMO to bezsens, a Wy juz tak daleko, ze nie mam szans na dogonienie :) Lepiej juz zaczac w nowy tytul bo zawsze ktos bedzie na tym samym pulapie lvlowania, questowania itd :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 09:28 
Cytuj  
Oj tam gadasz Bodek. Kupa ludzi teraz na poziomie zbliżania się do 75 / wkraczania w endgame.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 09:43 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Huck - raczej nie wroce, bo samemu grac w MMO to bezsens, a Wy juz tak daleko, ze nie mam szans na dogonienie :) Lepiej juz zaczac w nowy tytul bo zawsze ktos bedzie na tym samym pulapie lvlowania, questowania itd :)


A ty już Bodzia sprzedałeś?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:39 
Cytuj  
Zadnego konta MMO, w ktore gralem nie sprzedalem i nie sprzedam :) Sentyment zawsze byl moja mocna strona ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 12:17 
Cytuj  
ja tam w FF widziałem sporo. znudziło mi się zabijanie po raz setny Fafnira, Tiamata itd. dla osób, które dopiero trafiają do HNM LSów, to jest to atrakcja, ale w FF nie ma rzeczy, której bym nie tankował. jedyne co mnie trzymało to community. czas na nowe doznania, nowych przyjaciół i przeciwników :) mam tylko nadzieję, że istnieje w WAR czy LOTR jakiś epicki endgame.

swoją drogą, to powiedzcie mi jak jest ze sterowaniem postacią? to takie free walking jak w FF? bo nie ukrywam, mocno się przyzwyczaiłem do GUI FFa xD


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 12:31 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
w FF nie ma rzeczy, której bym nie tankował

Dark Ixion?
Sandwormowe BCNMy?
ZNMy?

Nie pierdziel i wracaj Zdzisiu ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:20 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
E tam najlepsza Opik ;)
Najlepsza gra PvE to Vanguard, a i grafika jest imho o wiele lepiej skomponowana. Natomiast co sie tyczy do WARa, to tak naprawde niczym nie potrafil mnie przykuc na dluzej - ot cala swietnosc.


PvE w Vanguardzie jest tak swietne, ze az nikt w to nie gra i pewnie pozamykaja niedlugo serwery.

WAR traktuje jak granie w FPSa, wpada sie na pare godzinek, zeby potluc przeciwna frakcje. Takie rzeczy sie szybko nie nudza. :D

Glizd --> w WAR nie ma specjalnie epickich walk. Czasem epicko bywa pod keepami. Byc moze epickie jest PvE po zajeciu stolicy, ale to dopiero przyszlosc, bo narazie to zablokowali z powodu bugow pewnie.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
w FF nie ma rzeczy, której bym nie tankował

Dark Ixion?
Sandwormowe BCNMy?
ZNMy?


wszystko oprócz ZNMów, które zapewne niewiele się różnią od misji ToAU, choć mogę się mylić xD.
ok przyznam się, że nie tankowałem tego Gul-cośtam Ja Ja, Medusy i innych bosów z Besieged, ale Pixies wiele z nimi nie walczyło, więc nie było okazji.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
LOTRO nie umiera! Wyszedl dodatek i duzo graczy wrocilo do gry. Jesli chodzi o PvE to imo najlepsza gra na rynku.
W sumie sam bym wrócił gdybym miał czas grać w dwa tytuły jednocześnie, bo jako primary mmo mi lotro nie starcza z braku sensownego pvp... ale PvE świetnie zrobione. W ogóle urzekający jest świat lotro, nawet dla mnie - osoby nie będącej fanem tolkiena. Najlepiej się gra w lotro w stałym party robiąc kolejne epic questy, świetnie się bawiliśmy :) W sumei jakby zmontować ekipę to może bym się dał namówić kolejny raz :)

mrynar napisał(a):
W AoCa gralem od premiery z Ancover i poza ucinaniem glow i combami to mi sie ta gra zbytnio nie spodobala. WAR >> AOC.
AoC jest chyba największym failem w historii. Wg tego co mówili devsi na początku prac miał to być całkiem fajny tytuł na który postanowiłem czekać, ale z każdym miesiącem i każdym nowym info hype zaczął mi opadać, jak już przenieśli premierę z października 2007 na wiosnę to olałem totalnie. W końcu z braku sensownego tytułu mmo na rynku kupiłem (zresztą jak chyba 90% graczy) i nawet się fajnie grało na open PvP serwerze, tylko, że funcomowi nawet nie chciało się zrobić ruleseta do pvp. Pomijam setki bugów, a o do dzisiaj nie działającym siege nawet nie wspominam...

Bodziu napisał(a):
Najlepsza gra PvE to Vanguard, a i grafika jest imho o wiele lepiej skomponowana.
Vanguard miał super PvP.... samo PvE było średnie, w momencie premiery i długo po, nie było contentu na wyższe levele.... chyba za długo nie grałeś w tą grę.... Wszystko w grze dało się rozpracować w full grupie, co często i tak było nadto. Ale Vanguard miał wiele innych zalet m.in. ogromny bogaty świat, mnogość dobrze (w miarę, bo blood mage był bardzo długo overpowered) dopracowanych klas, świetny craft i..... bardzo sensownie zrobione pvp. Tę grę wykończyły dwie rzeczy - whine pveboyz pchających się chuj wie po co na serwery pvp i słaba reakcja SOE na dumpowanie golda. Pierwsza fala graczy odeszła jak zjebali PvP, a druga jak się rynek w grze załamał przez rmt i całkowity brak reakcji SOE. Ehhh szkoda VG, nie wiem jak SOE się udało zjebać po SWG kolejne dobre mmo.

Gli2duS napisał(a):
mam tylko nadzieję, że istnieje w WAR czy LOTR jakiś epicki endgame.
Z tych dwóch raczej lotro wybierz. Warhammer jest dziwną grą. Nigdy jakoś szczególnie mnie ten tytuł nie jarał, ale standardowo zagrałem :) Problem z tą grą jest taki, że nie jest to gra PvE i ktoś kto szuka w niej tego typu rozrywki (vide Huck) będzie srogo zawiedziony. Z drugiej strony to czym powinna się ta gra bronić - czyli RvR nie jest to końca przemyślane. Scenariusze powinno się w ogóle wyjebać bo nudzą po kilku "meczach" i stwarzają sytuację, że gracze wolą sie napierdalać w zamkniętych pokoikach niż walczyć o keepy. Co do samych keepów to inaczej sobie to wyobrażałem niż wygląda to w rzeczywistości... a wygląda niestety średnio ciekawie. Zresztą sam system lockowania zon aby zdobyć wrogą stolicę nie dość, że nie do końca przemyślany to jeszcze nie działa - serwery się wysypują i resetują lockowanie (chyba że coś się zmieniło). Śmierdzi mi to failem, ale może wyciągną wnioski i zrobią z tego dobrą grę. Mi akurat taki rodzaj PvP typu "prowadzimy Cię za rączkę" średnio przypada do gustu... wolę już EVE przy wszystkich jej niedoskonałościach, których jestem świadom...

Gli2duS napisał(a):
swoją drogą, to powiedzcie mi jak jest ze sterowaniem postacią? to takie free walking jak w FF? bo nie ukrywam, mocno się przyzwyczaiłem do GUI FFa xD
99,99% mmo ma sterowanie WASD + myszka...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 15:41 
Cytuj  
kurcze FF ma zajebisty system sterowania postacią. człowiek się czuje jakby był w centrum wydarzeń. może dlatego, że FF wywodzi się ze świata konsol, gdzie granie padem było na porządku dziennym. taki typowy action-TPP. może poczekam na FFxx Online :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 17:27 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Najlepsza gra PvE to Vanguard, a i grafika jest imho o wiele lepiej skomponowana.
Vanguard miał super PvP.... samo PvE było średnie, w momencie premiery i długo po, nie było contentu na wyższe levele.... chyba za długo nie grałeś w tą grę.... Wszystko w grze dało się rozpracować w full grupie, co często i tak było nadto. Ale Vanguard miał wiele innych zalet m.in. ogromny bogaty świat, mnogość dobrze (w miarę, bo blood mage był bardzo długo overpowered) dopracowanych klas, świetny craft i..... bardzo sensownie zrobione pvp. Tę grę wykończyły dwie rzeczy - whine pveboyz pchających się chuj wie po co na serwery pvp i słaba reakcja SOE na dumpowanie golda. Pierwsza fala graczy odeszła jak zjebali PvP, a druga jak się rynek w grze załamał przez rmt i całkowity brak reakcji SOE. Ehhh szkoda VG, nie wiem jak SOE się udało zjebać po SWG kolejne dobre mmo.


Kassei - widzisz, nie za wiele wiesz na temat VG, to co opisujesz to przeszlosc i juz nie wroci, natomiast teraz, dzisiaj, Vanguard ma przebogate PvE, mysle ze nie wiesz o czym pisze, generalnie po wszystkich GU, a szczegolnie po GU6, VG zostal boostniety i to bardzo w kierunku PvE, a co sie tyczy PvP to nawet areny niebawem beda, wiec troche masz nie swieze informacje.

Juz tylko w grudniowym patche:

Gloriann Festival returns

1. Randolph the reindeer’s magic has been steadily returning as we get closer to the holiday season. Please buckle your seatbelts and make sure your saddle is in a full upright position.
2. The cities of Telon will once again shine with the spirit of the season. Make your way there and make sure to get your present.
3. Finch and Ghalnn are envious of Gloriann’s Festival and are looking to stir up trouble. They’ve created three monstrosities and set them loose on the good people of Telon. It’s up to the adventurers to slay them and recover the stolen presents.

Bridge of Destiny

The Jharru have been trying to keep this place protected in order to prevent people from thwarting thier efforts to summon Garuzamut the world eater. They have recently summoned some elemental constructs to act as wardens for the area. Do you have what it takes to defeat these elementals and find out what is happening on Garuzamut island?

1. 6 man content with some 12 man encounters.
2. Collect the pieces to build two might weapons as you progress.

Garuzamut Island

The bridge of destiny is just a taste of what awaits. The Jharuu’s most powerful constructs have been seen roaming around this area. They are there to serve as a warning to those who would try to mess with powers they cannot control.

1. 24 man raid content.
2. Make the final additions to the mighty weapons built on the bridge of destiny.

Item enchantment slots

Is your armor losing its shine? Your sword just not as powerful as you wanted it to be? Fear not adventurer because there are a new set of items that can be augmented and made more powerful by adding enchantments to them.

1. Some items from KDQ island, Garuzamut, Bridge of Destiny, APW, and factional armor now have enhancement sockets on them.
2. Enhancements come in various different types and offer many different stat mods.

Coliseum of Games

A grand coliseum has appeared over Tehatamani coast and only those wanting to prove their worth need apply. The members of Kamelott Inc. and a new group of goblins known as the Finch’s Finks have opened up shop and are offering various prizes for those who compete.

1. A FFA PVP arena on all servers.
2. Gain infamy, challenge the arena combatant, and gain the keys to the chest all while watching your back and keeping other players from killing you before you can kill it.
3. Trade in infamy for chests and unlock them for various prizes including socketed items and enchantments you can only get in the arena.

Fishing

The waters of Telon are filled with a bounty of wonderful fish just waiting to be caught. Cast your line and see what happens. But be warned there are more then fish that swim in these waters and if you die alone there will be no one to tell your tale.

1. Participate in a unique fishing system that is both interactive and casual.
2. Purchase bait and fishing poles while tracking what fish you have caught and what they like/dislike.

Galleons

Sometimes you like to fly, sometimes you like to rift, and sometimes you just want to get on a gigantic boat, sail out to middle of nowhere and cast a line off the side. Well for those of you who like to do that Galleons are coming.

1. Download the schematics for the three galleons.
2. Build your mighty ship and sail away on a lovely cruise. (Warning none of these boats comes with an Isaac or Gopher)

New Race Class combos

Some races will be receiving a new class combo. Exactly which ones is still being determined.

We will also be doing a patch next week to address some issues including the following:

* Overland raid mobs persistant respawn timers will be adjusted to reintroduce lockout timers.
* Sending Guar back to walking school so he will understand that mountains were not made for walking through.
* Core processor crash issue resolved.
* Rez sickness will no longer apply when getting rezzed after revive effects have worn off. You should only get rez sickness when being rezzed from death.
* Fix for halloween costume items.
* Combat rezzes refresh timer will be significantly reduced if not removed since the main reason the refresh was added is moot now.

A nie wspominam o wielkiej rajdowej lokacji na kilka chunkow, gdzie APW to kropla w morzu, wiec z opinia o VG bym sie raczej wstrzymal bo bedzie to chyba jedna z niewielu MMO z najwiekszymi lokacjami PvE na swiecie :)
Aha i lvl cap podnosza do 52 :) wlasnie pod katem nowosci jakie beda juz w grudniu


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 20:04 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):

Kassei - widzisz, nie za wiele wiesz na temat VG, to co opisujesz to przeszlosc i juz nie wroci, natomiast teraz, dzisiaj, Vanguard ma przebogate PvE, mysle ze nie wiesz o czym pisze, generalnie po wszystkich GU, a szczegolnie po GU6, VG zostal boostniety i to bardzo w kierunku PvE, a co sie tyczy PvP to nawet areny niebawem beda, wiec troche masz nie swieze informacje.
Bodzio nie ukrywałem przecież faktu, że to co opisuję dotyczyło tego jaki VG był w momencie premiery. Wiem, że się pozmieniało i pewnie obiektywnie patrząc można powiedzieć, że w dużym stopniu na lepsze, ale.... no właśnie ale... Ja grałem jakiś czas temu w VG i nie zaprzeczę, że łezka mi sie w oku zakręciła.... może bym i wrócił gdyby nie to, że serwery PvP są praktycznie puste. Moooooooże gdyby SOE dało sensowny trial, lub zorganizowało jakąś akcję powrotną dla byłych graczy np. free miech i trochę reklam dla podkręcenia hype to spora część podobnych mi osób by wróciła. Co chwilę dostajemy od SOE jakieś free tygodnie w SWG dla veteranów z których mało kto korzysta, bo gra jest po prostu zjebana, a Vanguarda który jest naprawdę spoko grą SOE olewa ciepłym moczem. Z innej beczki to, że będą areny PvP to mogą sobie wsadzić za przeproszeniem w dupe, w VG kwintesencją było open PvP i bloody money za ubicie gracza, co i tak się ma nijak do full loot, ale i tak jest lepsze od jakiś kurwa punkcików wymienianych na itemy u NPC co się zrobiło ostatnio standardem w mmo.

Gli2duS napisał(a):
kurcze FF ma zajebisty system sterowania postacią. człowiek się czuje jakby był w centrum wydarzeń. może dlatego, że FF wywodzi się ze świata konsol, gdzie granie padem było na porządku dziennym. taki typowy action-TPP. może poczekam na FFxx Online
Glizda jeśli to "coś" z FFXI nazywasz dobrym GUI to ja nie mam pytań ;) Już koreańskie darmówki mają to lepiej przemyślane :] Samo sterowanie to sprawa przyzwyczajenia, ale generalnie jest stworzone na pada bo na klawiaturze to się gra powiedzmy niespecjalnie.

Ale wybaczcie te cierpkie słowa heretyka, bo przecież FFXI to NAJZAJEBISTRZA gra i najbardziej znaczący twór człowieka plasujący się w historii zaraz po wynalezieniu penicyliny i prądu, a traktowany pod względem estetycznym na równi z Kaplicą Syksyńską...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 01:01 
Cytuj  
Gdyby ktos nasz szukal na KEP to przenieslismy sie do Immortal Heroes. Gra tam najslynniejszy ganker w historii FFXI - Kyash.

btw mam do sprzedania kolekcjonerskie konto WAR (z roznymi bonusami). Konto nie odpalane, sprzedaje sam klucz, bo nie chce mi sie paczki wysylac. Klienta mozna sobie sciagnac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.