mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:09 
Cytuj  
OMFG CAIT SITH!!!



...


...



...


(a nie - to nie ten wątek)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:14 
Cytuj  
egoist napisał(a):
pewnie oglądałeś ten koncert w tokio z orkiestra symfoniczną ktora grala muzyke z FF. Właśnie zajebiście gość pasuje imo:D Kwestia gustu.


Main FF XI Theme z tym żeńskim wokalem pwnuje.
Kolesie co grają na ryjach też dają radę ^^


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 21:53 
Cytuj  
Hmmm ja oczywiście też się pojawię.
Tzn mam nadzieję że nie będzie tak jak z LOTRO które kupiłem już miesiąc temu i jeszcze nie zainstalowałem bo nie mam czasu grac.
Ale forum czytam regularnie.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 00:25 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Slayerek napisał(a):

w końcu normalny post



Znaczy sie norma jest wszystko to co jest podobne do Ciebie? :>
Wg mnie kazdy post jest normalny, i ten oziebly i ten rajcujacy sie, ludzie w rozny sposob rozne rzeczy przezywaja.
I zamiast dywagowac czy gra bedzie dobra czy nie bedzie, lepiej skupic energie ktora w takich momentach sie czesto wytwarza na dzialaniach tworczych na przyklad na logo :>

juz.



normalny bo prawdziwy, jak kogoś bawi ekscytowanie się niepewnością, niejasną przyszłością, domysłami itd. wiedząc doskonale (?) na co stać SE to też dobrze, a nawet lepiej, (zresztą chyba nikt nikogo nie zmartwi pisząc że np. FFXIV jeśli jest robiona to TYLKO pod/na rynek japoński a że ją będą sprzedawać na całym świecie to już inna przyszłość, chyba nikt nie uwierzy że mistrzowie w SE mają jakiekolwiek sensowne i wartościowe doświadczenie w robieniu gier dla nas (reszty świata) ? )


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 08:01 
Cytuj  
Noo, udalo sie aktywowac, bumpnalem CC na 15 miejsce ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 09:11 
Cytuj  
A co za różnica czy to pod Japończyków robione czy nie? Nie widzę na tyle wielkich różnic, aby gry robione pod nich miały nie podobać się innym. Simi to są czysto ksenofobiczne wypowiedzi.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 09:29 
Cytuj  
Ja tam każdym finalem się bawiłem przez kilkadziesiąt do setek godzin mimo, że to zawsze był i jest jrpg.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:29 
Cytuj  
Wszechobecny "hype" na nowe mmo od SE to nic dziwnego...

Gdyby to devsi zaczęli składać obiecanki, które w ich finalnym produkcie nie sprawdziły by się to wtedy można by ich mieszać z błotem (przykład Fable i jej twórca Piter M). Skoro fani serii czy też mmo od se popadają w domysły i żyją nadzieją to tylko ich własna inicjatywa.

Każdy oceni grę na swój sposób. Simi i Ato robicie wielkie oczy na to, że większość podnieca się grą, która nie ma jeszcze release date. Mi osobiście sprawia frajdę taka kolej rzeczy


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 13:14 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
A co za różnica czy to pod Japończyków robione czy nie? Nie widzę na tyle wielkich różnic, aby gry robione pod nich miały nie podobać się innym. Simi to są czysto ksenofobiczne wypowiedzi.


dlatego o tym właśnie piszę, przecież dla nas nie ma znaczenia to że gra wychodzi czy została zrobiona w Sri Lance czy Mozambiku czy Polsce czy Japoniii czy ..., ma znaczenie dla Japończyków którzy bojkotują sporo rzeczy które im się nie podobają bo są niepoprawne politycznie , (szkoda że tak słabo znacie Japonie, tam każdy okręg ma własną politykę dotyczącą np. nauki historii i robią co chcą bez żadnej kontroli, nauczyciele są zwalniani z pracy jeśli mają inne przekonania niż polityka szkoły/uczelni itd.), więc ma znaczenie dla PRODUCENTA co ma być w grze i jak, przecież oni nie robią tego dla nas, a to że nam się to podoba to już inna historia bo nam się podoba praktycznie wszystko co wychodzi poza Japonię w postaci rpg czy mmorpg, taki już mamy gust :)

"Każdy oceni grę na swój sposób. Simi i Ato robicie wielkie oczy na to, że większość podnieca się grą, która nie ma jeszcze release date. Mi osobiście sprawia frajdę taka kolej rzeczy"
ja i Ato też się podniecamy nową przyszłą grą, oceniamy raczej starą

btw. jeśli by połączyć siły SE jako producenta i SE jako wydawcę gier to rzeczywiście z tą firmą można kojarzyć same wyjątkowe gry, ale warto pamiętać że sporo z nich zrobiło Level 5,Tri-Ace, Nippon Ichi Soft. i mnóstwo innych


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 07:35 
Cytuj  
Witam!

Pomimo faktu, że temat tworzenia alternatywnych polskich LS'ów (jam Ci, poniekąd, winien) przewinął się przez ten wątek pomyślałem, że podrzucę coś w kwestii logo dla reaktywowanych CC.
Żeby nie było wątpliwości - poświęciłem temu rysunkowi trochę czasu, tak naprawdę, tylko ze względu na paru ludzi, których grając w FFXI bardzo sobie ceniłem. Cieszyło mnie nieodmiennie, że takie postaci jak Suczka _zawsze_ podawały pomocną dłoń (hmmm... u Taru to chyba "łapka" raczej[?]) takim lamusom jak ja. Tym, z którymi nie miałem okazji grać kłaniam się uprzejmie. Tym, którzy "pojechali" ze mną jak z dziką świnią onegdaj - serdeczne 'f*** you'.

Moja propozycja logo dla CC:
http://discordia.pl/~rnacid/cc.jpg

Jeśli będziecie chcieli mogę dostarczyć .psd z warstwami do dalszych modyfikacji i kombinacji.

pozdrawiam


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 09:44 
Cytuj  
IMO zaje%^&% to Twoje logo :)

Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 09:51 
Cytuj  
wypas logo, dzięki za pomoc :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 11:44 
Cytuj  
Zajebiste logo Ojciec. Bardzo mi sie podoba.

Mam nadzieje, ze zasilisz szeregi CC i pomozesz nam trzymac wysoki poziom LSa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 12:10 
Cytuj  
Acid Ozi i Chory great comeback ? ^^

Forza 3 niebawem :p


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 14:04 
Cytuj  
rewelacyjne to logo :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 21:18 
Cytuj  
No - logo naprawdę profi :) Super.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 21:53 
Cytuj  
a tak sie Ojciec krępował :>
też mi się podoba :>

już.


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 07:01 
Cytuj  
Witam ponownie

Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo... ok, ok - może brzmi to pompatycznie ale przyznam, że Wasza reakcja sprawiła mi dużą przyjemność.

Zgodnie z deklaracją podaję linka do wersji źródłowej logo:
http://discordia.pl/~rnacid/cc_logo.rar

W archiwum jest plik .psd z warstwami. Są tam też wersje nie-kolorowane jeśli ktoś się będzie chciał pobawić/ pozmieniać coś.
Niniejszym oddaję to całkowicie w Wasze ręce i zrzekam się wszelkich możliwych korzyści majątkowych wynikających z mojego autorstwa. Jakkolwiek pozostawiam sobie prawa autorskie i możliwość umieszczenia logo w swoim portfolio ;)

@zet / Targaryen / mrynar / Duszek / Huckster
- dziękuję Wam bardzo, mam nadzieję, że jeśli zdecydujecie się go używać, będzie Wam służyć dobrze.

@ Shinji
- ztcw Chory nadal gra/ grywa w FFXI tak samo jak Ozi (znów powiem, że to przecież ja jestem winien tej sytuacji ;) Co do mnie... dużo się zmieniło - nowa firma, inne miasto, brak dostępu do Netu poza pracą... Nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądało ale przyznam, że tęskno mi ostatnio do grania w FF. Pocieszam się, że do premiery FFXIV jeszcze sporo czasu i dzięki temu mam moment żeby wszystko przemyśleć. Jeśli nadal będę mieszkał tu, gdzie jestem 'samotnie' to możliwe, że się nie opanuję i znów będę grał ;)

@ krzyk
- ...Ty już wiesz co... ;)

pozdrawiam


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 07:44 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
No dobra - razem z nowym Finalem trzeba będzie reaktywować CrazyChocobos i pozbierać tych wszystkich innowierców co pogrywają sobie w WoWy i inne LOTRO! :)))

Przygotujcie się na wielki powrót kurczaków!

Kto z Was zamierza grać w FFXIV?

  1. Huckster
  2. Coldee
  3. Zetoriush
  4. Galakar
  5. Tokimu
  6. Matsuki
  7. Glizdus
  8. Kamilus
  9. Gokulo
  10. Opiekun
  11. Ancover
  12. Freyah
  13. Xavery
  14. Simiurg
  15. Rhaegal
  16. Tadeush
  17. Vejitta
  18. Kalcia
  19. Krzysiek
  20. Saitou
  21. Bodziu
  22. Suczka
  23. Naif
  24. Sollo
  25. Limes
  26. Azraelx
  27. Saed
  28. Drakant
  29. Jast
  30. Zjawcia
  31. Phalian
  32. Blacklady
  33. Masakra
  34. Nimloth

Ciekawe ile z tych osób faktycznie pojawi się potem w grze ;)
,

A ja nie istnieje ? ; ;
jak będzie fajne to jasne :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 07:59 
Cytuj  
ja też:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.