mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 06:58 
Cytuj  
co chwile się coś zmienia , więc wole się tutaj zapytać: czy nadal obowiązuje zasada, że 1 gracz nie może sponsoworwać dwa razy tego samego miasta pod rząd ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 07:12 
Cytuj  
Nic się nie zmieniło a wszystkie rulesy są postnięte ładnie od tygodnia - czekam na screena z Abramelinem żeby zamieścić newsa bo same info zamieszczać nie ma sensu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 08:39 
Cytuj  
Nie będzie mnie na kilku najbliższych dynamisach, plany w realu (wieczory kawalerskie, wesela, inne :) ).


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 22:23 
Cytuj  
Ok, niesamowite opowieści o innych niesamowitych dynamis LS o niesamowitych dropach w niesamowitym Full niesamowitym Moon ... so z dupy wziete... Dynamis byl Full niesamowitym Moon i 2 niesamowite AF tylko dropnely.. i jedna niesamowita sztuka 100 coins.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 22:32 
Cytuj  
Niesamowite.....


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 22:42 
Cytuj  
nastepny dynamis proponuje zrobic w New Moon 0% :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 23:48 
Cytuj  
Nawet Huck nas zaszczycił swoim TH dzisiaj co się zdarza raz na kwartał. Nie pomogło :o


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 06:48 
Cytuj  
1 lipca - sobota - od 17:57 jest New Moon :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 09:43 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nawet Huck nas zaszczycił swoim TH dzisiaj co się zdarza raz na kwartał. Nie pomogło :o


Nie jest to prawda - zajrzyj w xlsa. Byłem 2 tygodnie temu też na Beaucedine, z którego mam już AFa.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 09:58 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Nawet Huck nas zaszczycił swoim TH dzisiaj co się zdarza raz na kwartał. Nie pomogło :o


Nie jest to prawda - zajrzyj w xlsa. Byłem 2 tygodnie temu też na Beaucedine, z którego mam już AFa.


niesamowite.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 10:48 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Nawet Huck nas zaszczycił swoim TH dzisiaj co się zdarza raz na kwartał. Nie pomogło :o


Nie jest to prawda - zajrzyj w xlsa. Byłem 2 tygodnie temu też na Beaucedine, z którego mam już AFa.


Sam zajrzyj w xls a potem napisz jak bardzo się udzielałeś przez ostatnie pół roku jak przeprowadzaliśmy ludzi przez miasta.

Jak dostaniesz rekawiczki z TH+1 a potem znów znikniesz na pół roku to będzie bardziej nie fair w stosunku do LSa niż sponsoring Xsoula czy Revan. Jesli o mnie chodzi to powinien je dostac Rirague, który przychodzi regularnie i jest kiedy się go potrzebuje bo w ten sposób wspomoże cały LS no ale zasady są takie a nie inne. Ja tylko żałuję, że nie zerujemy punktów jak kogoś nie ma z niewyjaśnionych przyczyn 2 miesiące na dynamis.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:16 
Cytuj  
Rirague nie daje kompletnie żadnej gwarancji że będzie chodzić na Dynamis tak jak każdy z nas, a jak chcemy brać pod uwagę przyszłość to warto by było żeby Rirague zostawał do końca dynamisów a nie na samym początku już ogłaszał że nie może zostać do końca, ale skoro musi się wylogować to przecież nie jego wina tak jak nie jest wina osoby KTÓREJ NIE MA W GRZE w czasie dynamisu, gorzej jak jest i olewa to, wg mnie powinna dostać -2 punkty bo działa na szkodę pozostałych ludzi z LSa ROBIĄC TO ŚWIADOMIE, przecież nie można niechcący nie przyjść na dynamis jak się wie że ma się perełkę DP, zna się terminy i jest się w grze


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:34 
Cytuj  
AF2 thfa zawsze bedzie budzil emocje - dodatkowe +th daje wieksza szanse na dropy, nie tylko na dynamis ale z kazdego NMa czy HNMa wiec KAZDY thf go chce, ale na pewno bardzoiej przydalby sie na osobie ktora jest czesciej ingame... co nie zmienia faktu ze zasady mamy jakie mamy i moze lotowac kazdy kto byl na 2/5 ostatnich dynamisow i ma punkty

ale... wezcie pod uwage tez fakt, ze osoba ktora bedzie chodzic na KAZDY dynamis w koncu zrowna sie punktami a nawet wyprzedzi punktowo osoby ktore chodza 2/5 tylko po to zeby moc lotowac AFa - 4 dynamisy w miesiacu to 8-12(help) punktow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 31 maja 2006, 11:45 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:39 
Cytuj  
Kazdy chodzi dla siebie, a nie dla jakiejs wymyslonej wspolnoty DP. Nie ma sie co oszukiwac. Ludzie chodza, bo maja w tym interes.

Ludzi, ktorzy jak Huck przychodza na jakis dynamis tylko po AF jest wiecej. Z mojej branzy monkowej ostatnio pojawil sie Deliquent. Nie bylo go pol roku, przyszedl wzial body i znowu pewnie go dlugo nie zobaczymy.

Z jednej strony jest to nie fair wobec innych monkow ktorzy chodza regularnie, ale z drugiej strony nie odziedziczyl tych punktow po dziadku tylko je wypracowal w DP. :D

Wprawdzie THF Hands sa specyficzne, bo daja niby wymierne korzysci wszystkim (lepsze dropy), ale jak wiemy nawet 10 THFow w rekawiczkach nic nie da jak bedziemy mieli pecha.

Sai tez dostal THF Hands, a zaraz potem przestal grac, a teraz przychodzi jako BLM. Wedlug waszych kryteriow to zbrodnia! a tak naprawde jego BLM pewnie bardziej sie przyda DP niz jego THF w super rekawiczkach.

Glowne zadanie dla Naszej Trojki Rzadzacej jest sprawienie, zeby jak najwiecej dobrych graczy mialo interes w przychodzeniu na nasze runy.
Liczenie na poczuciu wspolnoty i jakies zobowiazania, wdziecznosc sa smieszne. Ludzie przychodza na dynamisy bo maja w tym interes (w 90% przypadkow), sa oczywiscie wyjatki i chwala im za to, ale wyjatkach nie zbudujemy silnego LSa ktory bedzie miazdzyl wszystkie moby w dynamis Xarca.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:49 
Cytuj  
A moze zrobice tak ze na przyklad po 4 absencjach pod rzad na dynamisie, przy kazdej nastepnej absencji -2 punkty :>

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:11 
Cytuj  
Absencje maja bardzo rozne przyczyny: praca, szkola, wyjazdy, choroba, przerwa w graniu.

Musielibysmy miec specjalna policje, ktra by sprawdzala czy dany gracz bywa w grze w czasie gdy jest dynamis. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:20 
Cytuj  
Opi my już mamy taką policję ;) Simi ;)
To co napisal Opi jest 100% racją. Natomiast nie ukrywam że skoro mamy pullera to w jakiś sposób możemy próbować pomóc LS'owi.
Co do budowania silnego LS'a - staram się zachęcać ludzi żeby przychodzili, wielokrotnie idę im na rękę żeby nie zrazić, zapraszam nowych, ale niestety niewiele to zmienia bo ludzie się nudzą i odchodzą. Tak naprawdę na wczorajszym Glacier powinniśmy mieć conajmniej 45 osób ale było 37 bodajże. Niestety nie mam zbyt wielu możliwości by to zmienić.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:21 
Cytuj  
wiem że jakikolwiek ujemy punkt który dostałby ktokolwiek w DP spotkałby się w megaobrażeniem się dlatego proszę traktować to jako metaforę :D
przecież ludzie są nerwowi jak dostają za mało punktów a co dopiero by było jakby się odejmowało im z tych co już mają :D :D :D

ja kiedyś sprawadzałem przed dynamisem wszystkich którzy są w DP i są w grze ale się nie zapisali i pisałem do nich, usprawiedliwiali się na poziomie zerówki, szkoda pisać, szkoda mi było ich, nie odejmujmy im punktów!!!!!!

chyba po prostu musimy się przyzwyczaić że żyjemy w takiej rzeczywistości gdzie bardzo mało ludzi w ffxi ma 75 lvl, trawi dynamis i ma ochotę to powtarzać co kilka dni, ludzie raczej szukają łatwej, miłej i przyjemnej zabawy niż hardcore i nawet po jakimś czasie swój interes na drugi plan rzucają żeby odocząć od zwykłego zabijania mobków na dynamisie ... zabijając mobki gdzieś indziej :-?

Kang napisał(a):
...
To co napisal Opi jest 100% racją....

no może poza tym :
"Wedlug waszych kryteriow to zbrodnia"
żaden trzeźwo myślący gracz nie może nigdy mieć żadnych wątpliwości czy Saitou należały się czy nie należały rękawice
jakby Rirague miał je dostać na najbliższym Dynamisie w Xarcu to byłby NAJWIĘKSZYM fuksiarzem na Ramuhu a nie człowiekiem który na nie uczciwie zapracował, dużo jeszcze musi zrobić żeby uczciwie je mógł nosić w przypadku ewentualnego dropa i wygrania bida, rzeczy dostaje się za dokonania w przeszłości a nie ewentualne w przyszłości, pamiętajmy o tym CAŁY CZAS
poza tym THF jest beznadziejny na Dynamisie, jak ktoś tego jeszcze nie widział to zapraszamy w każdy full moon do glacier
a śmiać z BLMów się ludzie zawsze będą, może kiedyś w sandori w A1 będzie jeden blm zamiast dwóch bo ten drugi w tym czasie będzie robić sobie THFa :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:39 
Cytuj  
ciekawi mnie to, jak szybko ludzie zapominają.

Jak zapominają to, że od początku DP chodziłem co tydzień na Dynamis, że nie lotuje coinów, że wiele z nich oddałem za darmo ludziom z DP (głównie z CC), że zrobiłem całą grafę do strony DP, że jak Sai był na wyjeździe robiłem wspólnie z Xavem runy, aktualizowałem stronę, zmieniałem xlsa. Że chodziłem na dynamisy, z których mam AF2 (a mam ich całe 2) by pomóc innym. Że mam prawie 50 punktów, które mi się należą.

A przede wszystkim ciekawi mnie to jak można naginać zasady, które są jasne. Rozumiem wasze argumenty i nie widzę problemu, żeby Rirague dostał te rękawiczki przede mną - ale chciałbym się dowiedzieć na jakich zasadach (ile za nie zabiduje).

Gram teraz mniej niż kiedyś (jak powstawał DP) - tylko poniedziałki i czwartki. Na Dynamisach pojawiam się jak akurat jest taka mozliwość.

Ciągle naprawdę uważacie, że przychodzę na Dynamisy tylko po AFy?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:47 
Cytuj  
Huck - nie uważam że nie zasłużyłeś, ponadto jak widzisz nikt nie zamierza naginać zasad. Chodzi o to że w momencie kiedy ty je dostaniesz "straci" na tym całe DP(a raczej nie zyska). Nie możemy Ci zabronić lotować tego AF'a wiesz o tym doskonale, ale jak sam napisałeś rzadko bywasz ingame i moglibyśmy w pierwszej kolejności zrobić z tego użytek dla kogoś kto bywa częściej. Najpierw musi wypaść ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.