mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 09:52 
Cytuj  
a po co mam siedziec ze slownikiem w rece jak tutaj mam zywe źródla informacji? ;)
a poza tym przeczytanie suchych informacji o +/- to zupełnie cos innego niz pogadac z kims kto gra danymi postaciami :) bo moze i cos fajnie wyglada w opisie a rzeczywistosc jest zupełnie inna :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 11:29 
Cytuj  
Sto wzruszyłem się. Naprawdę. Nareszcie pozytywny aspekt WHM jako suba. Ale nadal niemam 100% pewności, czy mi się opłaca (chociaż chciałbym strasznie mieć WAR/WHM), gdyż jeżeli mam mieć herosa dla samego grania a nie osiągnięcia czegoś to zrezygnuje ale z drugiej strony korci mnie, żeby jednak tę niepopularną kombinację mimo wszystko sprawdzić.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 13:54 
Cytuj  
Jasne, ze ninja jest drogi ale nie widze aby farmowanie kasy Zjawcie przerazalo :) Tak trzymac :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 18:40 
Cytuj  
osobiscie nei lubie suba whm dla meleesow a tym bardizej tankow - bardzo malo mp i koniecznosc restowania, no i oslabiony atak
ale bym i przypadek tankuajcego whm/wara


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 12:52 
Cytuj  
Co do suba to mnie nurtuje inny problem. Mianowicie: jeżeli robięsobie postać z kombinacją WAR/MNK to czy muszę szukać ekwipunku, który da śię założyć na oba joby czy wystarczy ekwipunek dla main job (w tym wypadku WAR). Interesuje mnie to, gdyż ciężko (lub jest to niemożliwe) jest znaleść ekwipunek, który mógłby nosić jednocześnie WAR i np. WHM. Chodzi mi o ekwipunek na wyższe poziomy (30+). Czyli, jeżeli mam np. kombinację WAR/WHM (tak wiem uparłem się :P ) a miecza dla WAR nie może używać WHM to czy będę mógł takowy miecz kupić?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 13:12 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Co do suba to mnie nurtuje inny problem. Mianowicie: jeżeli robięsobie postać z kombinacją WAR/MNK to czy muszę szukać ekwipunku, który da śię założyć na oba joby czy wystarczy ekwipunek dla main job (w tym wypadku WAR). Interesuje mnie to, gdyż ciężko (lub jest to niemożliwe) jest znaleść ekwipunek, który mógłby nosić jednocześnie WAR i np. WHM. Chodzi mi o ekwipunek na wyższe poziomy (30+). Czyli, jeżeli mam np. kombinację WAR/WHM (tak wiem uparłem się :P ) a miecza dla WAR nie może używać WHM to czy będę mógł takowy miecz kupić?


EKWIPUNEK DLA MAINA :)
nie musisz szukac ekwipunku o kombinacji np war/whm czy war/mnk


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 14:23 
Cytuj  
co wiecej tylko dla maina :) nie mozesz nosic sprzetu ktory moze uzywac twoj sub


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 03:52 
Cytuj  
DING !!! Lev 18 :D
quest na suba zaliczony :)

Nimloth - dzięki za itemki do questu :)
Saitou, Stokrotka - wielkie dzięki za dzisiejsze PL na plazy i wydmach - cos mi się zdaje ze bez was byloby ciężko dobić dzisiaj do tego 18 leva :)

dzisiaj zabieram się do levelowania suba :)

Zjawcia Elvaan MNK/WAR :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 04:04 
Cytuj  
Congratulations Zjawcia :)))))


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 11:48 
Cytuj  
Ja dzisiejszej nocy DING na 17. Ale cenę zapłaciłem okrutną (nie wspomnę, że 5 czy 6 razy leżałem zimny na gruncie, bo ta noc w moim wykonaniu przejdzie pewnie do historii naszego LSa) - kolacja wigilijna wylądowała w kiblu drogą, którą się dostała do mojego żołądka. Zawroty głowy, zimne poty, "haftowanie", ciągła śmierć - nic nie przeszkodziło mi w DINGnięciu. Niestety na późniejsze kontynuowanie gry już nie miałem siły. Sorki Zjawcia, że was tak zostawilem ale naprawdę już nie miałem siły. Teraz z drugiego końca DUNES muszę wrócić do Bastok na poważne zakupy. Znajdzie się jakiś chętny WHM z czarem teleportacyjnym co przyjdzie po mnie i warpnie mnie do craga w KH?

P.S. Już jest wszystko ok. Dzisiaj i jutro mogę robić level 18. Przedmiot od kraba mam (do suba).

Pozdro

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
Kris zrob sobie HP w dunes i potem kup u straznika scroll of warp i sie po prostu z bastok do dunes warpnij :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Krzychu ja dzis do 3 zrobi lvl 17 , skocze tylko do bastok i mozemy razem dobic do 18 :>
co to sie porobilo ?? wczoraj jak gralem na KH (G-12) ubijalem butchery i ambushery az mi zaczely same easy prey wyskakiwac :D bardziej mi sie oplacalo ubijac thugi i weavery bo dostawalem 18 zamiast 10 expa :D

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 14:21 
Cytuj  
Ale ja jestem w Dunes i chce wrócić do Bastok. Ale czeka mnie maraton przez całe Diuny. Jestem w kwadracie D-6 i muszę dojść do wyjścia w kwadracie M-11. Życzcie mi szczęcia albo warpnijcie mnie do craga :D

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 14:25 
Cytuj  
Kris spoko, biegnij tylko za plecami gobow i nic ci nie bedzie :D ja mam za soba już 4 maratony przez diuny i jeszcze zyję :P

a teraz jestem WAR1/MNK1 - dziwne uczucie :P

btw: potrzebny demselfly worm i skull dla Krzyśka do questa na suba wiec jakby ktos się dzisiaj nudzil... :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 19:30 
Cytuj  
Tak ale ja zostałem tam gdzie sie odłączyłem w nocy od grupy http://ffxi.allakhazam.com/db/areas.html?farea=22 (kwadrat D-6).

Co do subjoba: jeżeli chcę dorabiać suba do WARa, którym obecnie gram to będę go robił od 1 levelu czy mogę najpierw zrobić parę poziomów jako main i potem wykożystać w subie już z nabitymi levelami?

Czy kombinacja defensywno/ofensywnych magów czyli WHM/BLM jest dobra czy lepiej obie te profesje mieszać z RDM? Pytam gdyż chciałbym rozwjijać się też jako WHM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 09:26 
Cytuj  
Geeez dajcie mi chocoba. Wczoraj po expowaniu do 3 rano z genialna grupka ludzi [ chainy do #5 na pugilkach :D przez caly dzien tylko 3 deathy w calym party (w tym zaden moj :P) panstwo dobrze hate kontrolowali i mobki nawet nie probowaly walnac magow :> ] polgodzinny maratonik do bastok po rzeczy, warp na VD i znow polgodzinny maraton do bastok. Skonczylem po czwartej. Mam tylno-skosno-boczne skrzywienie kregoslupa, bo juz nie dalo rady usiedziec w normalnej pozycji, kark mi zanikl ;] wszystko mnie boli i jeszcze mnie obudzili o 9am ale sie oplacalo :D Brakuje mi 2750 tnl zjawcia jak dam rade to dzisiaj porobimy leveliki, co ??:>

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 10:57 
Cytuj  
dociagne tylko wara do 10 leva na gorce (grrrrr) i potem mozemy się opalac na wydmach do oporu :D
tylko do tego czasu zarobie jeszcze na sprzet dla monka ;)
kurde, cena za stack mitkabobów to lekka przesada :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 11:06 
Cytuj  
Zjawcia zagrasz teraz ??:> do mnie rodzinka o 14 przychodzi wiec pozniej moge nie miec czasu :/

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 14:13 
Cytuj  
wow, faktyczne z subem gra się o niebo lepiej :)
w ciagu 2 dni (wieczor i ranek) zrobilam 9 leveli WARa :)

Stok - dzieki za rade - faktycznie Great Axe rulez :D

btw: po poczatkowym wkurzaniu sie na WARa nawet mi się spodobalo :P ale jednak mimo wszystko wole MNKa :D hmmm... moze sobie jeszcze podleveluje THFa? jaka jest najlepsza bron dla THFa?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 14:41 
Cytuj  
Sword na poczatek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.