mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:13 
Cytuj  
zrozumielem to tak jak pewnie wiekszosc i nie robcie z nas debliow co czytac nie umieja

opi nie chce wchodzic do starego hnm lsa w ktorym by zdobyc jakis item bedzie musial dlugo poczekac bo nie ma na to ochoty i tyle

nie wiem stok w czym masz problem
no chyba ze uwazacie kazdy ls za taki sprytny jak DH co co kilka tygodni ma jakies dramatyczne przewroty


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:39 
Cytuj  
A ja sie przyznam ze mi SW na nerwy dziala ostatnio... zwlaszcza po sprawie z Zetem, nowym PLD i totalnym brakiem lidera :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 00:39 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
A ja sie przyznam ze mi SW na nerwy dziala ostatnio... zwlaszcza po sprawie z Zetem, nowym PLD i totalnym brakiem lidera :/


Jak Ci przeszkadza to pogadaj z Aleirem. Nie jestes jedyny ale jakos nikt sie nie kwapi aby z nim pogadac.

A zeby nie bylo zupelnie nie na temat to nie mam pytan co do rozumowania Stoka- sam sie przyznales ze olewasz LS jak jeszcze istnial, ze masz gdzies robienie za "bateryjke" dla BLM na Kirinie i tego typu wypowiedzi- ze generalnie nie chce Ci sie na eventach bywac jak "nic nie robisz". DH zakladalo ze szukaja ludzi tzw: "dedicated" czyli takich co potrafia mase czasu poswiecic na LS eventy, pomoc wewnatrz. Prawdopodobnie aby odsiac ludzi co nie byli "dedicated" wymyslono historyjke z LS Fundem i zalozono nowy LS. Teraz masz pretensje ze nie wiesz co sie stalo z DH a na pytanie co sie stalo (do Shreddera) dostales odpowiedz aby pogadac z Akabane. Z Akabane za to nie masz ochoty rozmawiac bo zakladasz ze niczego sie nie dowiesz. Czy tylko ja tu widze sprzecznosc czy tez znow przyjmujesz za pewnik cos czego jeszcze nie sprawdziles?

Co do SW to nie jest tak ze SW ludzi nie przyjmuje. Pewnie odwiedzacie ich strone raz na miesiac czy tez dwa- szczegolnie bylo to rzadkie zapewne jak byliscie w DH: . Otoz nie tak dawno byl nabor nowych ludzi ale teraz znow nie trzeba wlasciwie nikogo poza BST. To co zauwazyl Xavery-brak glownego lidera i przyjmowanie jakis nowych nikomu nieznanych (w wiekszosci) ludzi to sprawa do dyskusji ale nie tutaj.

Op: przykra sprawa ze masz z DH "tylko" Black Belt i punkty na VC czy cokolwiek innego przepadly, to samo Gal- zostaliscie zrobieni w konia. Tak to jednak bywa jak sie wierzy QMV i podobnym polglowkom. Wiecie jaka reputacja sie DH cieszylo i nowy LS bedzie sie cieszyl- to wciaz ci sami ludzie. Nie pierwszy raz robia walki innym, zapewne nie ostatni.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 00:56 
Cytuj  
Ponieważ jeszcze się nie wypowiadałem - zrobię to, dodając do tego wątku jakże ciekawe elementy :)
A więc jak już pewnie część z Was wie DH rozpadło się. A z tego co mi się udało wyciągnąć od co bardziej rozmownych ludzi(czyt. Shredder) rozważali to wyjście od jakiegoś czasu. Napisałem tak gdyż reszta ludzi mówiła "Talk with Akabane i don't know". Obecnie ich nowy LS po reformach nazywa sie mniej więcej LeCouersNoire czyli DarkHearts po francusku.
Nowy LS liczy zdecydowanie mniej członków. Chodzi tutaj przede wszystkim o starą gwardię która była w DH praktycznie od początku lub dołączyła się jakiś czas temu. Praktycznie wszystkie n00bki w tym my nie zostały nawet poinformowane o stworzeniu nowego LS'a. Wylecieli chyba wszyscy którzy zostali przyjęci w tym samym czasie co my. Jednym z powodów była zapewne niewystarczająca jak na owy LS frekwencja(a wyszło to przy okazji mojej rozmowy ze Shredderem). Powiedział on dokładniej że "O zmianie LS'a wiedzieli wszyscy którzy byli aktywni. I tutaj wychodzi na jaw czemu na ostatnim sobotnim event'cie wszyscy byliśmy potrzebni i czemu mimo systemu punktowego dropy dostały tylko niektóre osoby... Ponadto Shredder poparł się jeszcze taką wypowiedzią a mianowicie "byłem na LS'ie we wtorek i nikogo nie było". Nie wiem tylko co to ma znaczyć - przy poprzedniej zmianie LS'a z DH na DHs każdy kto nie miał perełki dostawał tella - widocznie tym razem byłoby o to zbyt ciężko. Co do LS funda rozmawiałem na ten temat. Podobno postanowiliśmy(tak nie myle się takiego słowa użył) że ls fund zostanie rozdzielony na wszystkie osoby po równo w zależności od ilości punktów. I jak napisał mi Shredder "wszyscy" dostali to na co zasłużyli. 1 pkt w tym rozliczeniu wart był 221gila(prawda że śmieszne?:) ale gwoli wyjaśnienia - u nas dropy bardzo często wydawane były bez odejmowania punktów(ja min dostałem obydwa abj za darmo mimo iż powinienem wydać na nie jakieś 700 pkt kiedy miałem ich niecałe 500), wiem że najbardziej ucierpiał tutaj Sto. Ja osobiście nie mam zamiaru domagać się od nich niecałych 100k - szczerze mówiąc wali mnie. Nadmienię jeszcze że dzień przed tym jak się dowiedziałem że DH nie ma - Xet spotkał Naruę i doowiedział się że ten wyleciał z DH. Narua jak wiecie bywał na eventach tak często jak my (tzn nie dość często) i wyleciał najpewniej za to.
Mi osobiście powiedziano dzisiaj żebym się odezwał do Akabane, ale gdy zrobiłem to wczoraj dostałem zdawkową odpowiedź że "założyłem nowergo LS'a" i tyle. Nie chciał nawet pogadać...
Ja osobiście nie zamierzam się do niego odzywać po perełkę a wiem że o to im chodzi bo w ten sposób chcą sprawdzić czy komuś na tym zależy.
Jeżeli się do mnie odezwie i wszystko wyjaśni... ale nie liczę na to.
Ponadto całe nowe DH (a raczej powinienem napisać LCN) traktuje osoby które wyrzuciło jak trędowatych. Dzisiaj kiedy expowaliśmy z Rha w Sky na Aura Statue wpadli zobaczyć czy jest Ulli. Było ich 3 party - NIKT się nie odezwał. I mam nadzieję że było im wstyd!!!
Tym zakończę swoją przydługawą już chyba wypowiedź.
Oby ich piekło pożarło!!! ^^


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 01:41 
Cytuj  
Niech żyje HNM LS Crazy Chocobos!

I jego zajebisty THF na 65 levelu Huckster!

("Niech żyje!")

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 02:05 
Cytuj  
Grats Huck!!! Teraz czas na 70 lvl. :)

Dzis na shadowach w Feyin spotkalem Jodah. Dal mi perelke LSa DarkHeartsReborn - jest juz nas dwoch w tym dynamicznie rozwijajacym sie HNM LSie. :D

Narua, Yingling to osoby ktore bardzo lubilem, jesli nie ma dla nich miejsca w nowych DH to mi jeszcze mniej szkoda ze mnie tam nie ma tez.

Rha --> QMV jest w porzadku IMO, nie bylo jej od jakiegos czasu w DH, nie wiem czy jest w nowym LSie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 02:26 
Cytuj  
Yingling jest w tym nowym lsie... widac whm z wlasnorecznie podpsianym noble tunic+1 i blessed mitts+1 byl dla nich wystarczajaco uber :D

heh opi dawaj znac co tam z tym waszym dynamicznie rozwijajacym sie lsem bedzie :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 08:28 
Cytuj  
Rhae nie będe z tobą polemizował bo to mija się z celem. Nie jesteś widać w stanie zrozumieć o co Mi chodzi. Cytowanie moich wypowiedzi w kontekscie jaki tu podałeś jest nieprawidłowe.

Napisanie przez ciebie że dyskusja nt SW jest tuaj nie na miejscu uczciwie mówiąc mi ubliża, ponieważ nie widze aby polska część SW jakoś wzbraniała się od wypowiadania swoich sądów o DH.

Powiem tylko jedno :
- Ludzie którzy byli w DH czyli ja, Opiekun, Galenros i Bodziu są na tyle uczciwi aby nie wstydzić się tego, i jakoś mogą otwarcie rozmawiać o DH.

Wnioski wyciagnijcie sami.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 08:32 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 08:28 
Cytuj  
Opiekun gratz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:00 
Cytuj  
No jezeli Ci Stok ubliza ze nie zamierzam robic dramatu z powodu takiej a nie innej obecnej sytuacji w SW to naprawde dziwna sprawa. Nie uwazam aby byla potrzeba wywlekania wewnetrzynch spraw SW na grono zewnetrzne czyli ludzi spoza szczegonie kiedy tak naprawde nic nie wiadomo. Nie bede robil taniej sensacji piszac o tym co sie dzieje na SW tutaj bo to nie jest ani czas na to ani miejsce- zreszta co to by byla za dyskusja skoro Xavery, Saitou, Gokulo, Draconi, Nimloth i ja wiedza mniej wiecej tyle samo.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 09:25 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:21 
Cytuj  
:oops: czytam to jak operę mydlaną...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:17 
Cytuj  
Ja nie mam zadnych oporow przed rozmowa na temat SW, CC to moj pierwszy LS a do ludzi z CC jest mi blizej niz do SW


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 11:25 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ja nie mam zadnych oporow przed rozmowa na temat SW, CC to moj pierwszy LS a do ludzi z CC jest mi blizej niz do SW


Ty jesteś wyjątkiem :D
Kazda z pozostałych osób udaje lub udawała że widzi mnie pierwszy raz na oczy kiedy zadawałem pewne pytania, w tym obsesja Rhae kiedy pewnego pieknego dnia stwierdział na party chat że będzie sie zajmował sprawami ls-a ale to jest tajemnica co, gdzie i z kim będzie robił, jak by akurat któremuś z pozostałych 4 osob będacych częscia DH zależało na tym aby od razu grzać na DH kanał i krzyczeć co bedzie robił Rhae kiedy będzie się zajmował sprawiami ls-a, tak jak by to kogoś obchodziło w DH akurat lol.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 12:51 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
ksawery napisał(a):
Ja nie mam zadnych oporow przed rozmowa na temat SW, CC to moj pierwszy LS a do ludzi z CC jest mi blizej niz do SW


Ty jesteś wyjątkiem :D
Kazda z pozostałych osób udaje lub udawała że widzi mnie pierwszy raz na oczy kiedy zadawałem pewne pytania, w tym obsesja Rhae kiedy pewnego pieknego dnia stwierdział na party chat że będzie sie zajmował sprawami ls-a ale to jest tajemnica co, gdzie i z kim będzie robił, jak by akurat któremuś z pozostałych 4 osob będacych częscia DH zależało na tym aby od razu grzać na DH kanał i krzyczeć co bedzie robił Rhae kiedy będzie się zajmował sprawiami ls-a, tak jak by to kogoś obchodziło w DH akurat lol.


Xavery oporow nie ma natomiast nie drze szat jak to go gra czy LS pokaral... :wink:

Tak. Teorie spiskowe to moja specjalnosc, nie wiedziales? 8) A na temat dyskrecji co, kiedy i gdzie w LS sie dzieje (rozchodzi sie glownie o ToDy i ich otrzymywanie) nie musze sie wypowiadac jesli nie czuje wewnetrznej potrzeby podzielenia sie tym z ludzmi spoza LS. Zaistniala JEDNA taka sytuacja, bodajze w Bibiki Bay kiedy szedlem pomoc z jakims NM. Na pytanie- "a co bedziesz robil" mialem odpowiedziec- no za jakies 40 minut jest pierwsze okno "..." i SW sie tam pojawi wiec ide im pomoc? Nie wydaje mi sie. Jesli tak Cie to boli Sto to tylko Twoja osobista sprawa i punkt widzenia na ktory nie mam zamiaru wplywac bo i po co.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Zeszliście z tematu :)
Moderator zamknąć temat albo ochrzanić ludzi ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:56 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Zeszliście z tematu :)
Moderator zamknąć temat albo ochrzanić ludzi ;)


Obaj moderatorzy w zasadzie sie wypowiadali w tym temacie.
Moja ingerencja w ten temat mogła by być poczytana jako osobista wycieczka lub próba zmykania ust or whatever ... tak wiec sprawa nie lezy w zakresie moich mozliwosci. BTW OT zaczeły się w zasadzie od 3 postu w tym temacie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:00 
Cytuj  
Zeszlismy z tematu juz na samym poczatku. :) Chcialem sie dowiedziec co o przeksztalceniu DH sadza Gal, Sto i Bod, a dowiedzialem sie glownie co o DH (i o SW przy okazji), sadza Gok, Sai, Rha, Xav..., ale takie sa prawa publicznego forum, ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec mniej lub bardziej na temat.
Gal, Sto (Bod jak wroci) jak macie jeszcze ochote pogadac o DH to moge wam dac perelke Europe i mozemy sobie podebatowac na priva kanale w wonych chwilach.

Zeby nie bylo watpliwosci LS Jodah nie ma zamiaru sie w nic przeksztalcac (pewnie pozostanie na dwoch czlonkach), mam nadzieje, ze nikt tego powaznie nie potraktowal i nie bedzie skladal do nas aplikacji. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:01 
Cytuj  
No to jest żart Jodah :)
Ale wiem że parę osób które dostało perełki nie ma zamiaru zostać z DH po prostu nie spodobał im się sposób w jaki zostały potraktowane wyrzucone osoby. Do obgadywania nie ma nic - nikt nas nie chce w tamtym LS'ie więc po co się pchać ?:) Najgorsze jest to że w SW też nas nie chcą :P
Nie mówię tu o członkach CC tylko o szefostwie SW (o ile jeszcze siakieś tam jest ;) Ja do CAE ani innych wynalazków nie chcę iść - ponadto nie znam tam nikogo.
Rha co do tego że nie zaglądałem na stronę SW - masz 100% rację. W momencie kiedy byłem w DH nie miało to sensu - to chyba logiczne :)
Pewnie jakbym grał RNG albo SMN sami by mnie pytali czy chcę się przyłączyć ;) Ale niestety gram chujowym DRK ^^


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:27 
Cytuj  
A mi sie CAE podoba... zaczynali od zera i dobrze sobie radza. Inne HNM LSy sie z nich smieja a oni robia swoje.

PS
Nie pisalem co sadze na temat DH


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:30 
Cytuj  
Ja tam do CAE tez nic nie mam, ale ta nazwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.