mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:40 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Dlaczego nie wpisują się tutaj osoby z "Black Listy Canto" ???

Ja sie tutaj nie wypisuje bo nie musze miec Canto na LSie zebym mogl z nim pogadac, mam od tego Friendlist (o ile af korps nie zostalem zblacklistowany ;P).
Poza tym ja rozumiem Canto, historia juz nieraz potwierdzila, ze jedna osoba moze byc przyczyna destrukcji wielu rzeczy.

Jak nie wrocisz to Good Luck na drugim LSie, z tego co o nim czytalem to jest tam conajmniej ciekawie :] Hmmm... X]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:46 
Cytuj  
LOL Sim :lol: nie sadze ze to poskutkuje... co do mlodosci Hucka w modernizowaniu postow? Stok kiedys tez cudowal, az sie wycofal... w pewnym momencie trzeba uznac "BOGIEM NIE JESTEM" :lol: :lol: :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:05 
Cytuj  
Simi - post z wyjasnieniem motywow mojego pojcia na wazki jest w temacie dotyczacym wazek

co do Canto - nie bede tego komentowac bo nie ma czago komentowac - jest mi obojetnie co i dlaczego Canto o mnie mysli, to On ma jakies problemy - nie ja

jezeli jeszcze ktos ma co do mnie jakies uwagi to bardzo prosze - powiedzcie mi to w oczy - na LSi, na /tell, na privie a nie obgadujcie mnie na LSie za moimi plecami...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:31 
Cytuj  
Duszku, na naszym LS-e cie nikt nie obgaduje :wtf:
Sporo wiecej gram niz ty, wiec wiem o czym mowie.
Jesli o powiedzenie prosto w oczy...??? poczytaj posty, tylko one zawieraja co i komu nie pasuje, czasem zwykle uwagi.
Znam cie tyle co ty mnie, potrafisz byc mila i uprzejma, oprocz tego masz pozytywna sklonnosc sporo wiedziec na temat akcji, wypadu, misji czy czego kolwiek dotyczacego gry, ja to osobiscie w tobie cenie.
Mysle, ze sobie poradzisz.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
Ja w zasadzie też nie wiem o co biega w tym wszystkim ale sie nie odzywam bo ile mozna powatażać te same wypowiedzi ... :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:20 
Cytuj  
Ja w zasadzie też już nie wiem o co biega w tym wszystkim ale chciałbym wiedzieć dokładnie czy i od kiedy Canto planowałeś przejść i do jakiego LS'a( to oczywiście nie jest zabronione, ale chciałbym wiedzieć jakie tam są warunki uczestnictwa i odejścia od nich w razie czego :) ) i co skłoniło Ciebie i do jakiej decyzji w końcu, bo jeszcze niedawno na forum deklarowałeś pomoc innym. Nie chce mi się wierzyć, że jakieś kogoś gdzieś wypowiedzi spowodowałyby u Ciebie taki nagły wzrost wrażliwości (chociaż tu mogę się mylić).


Seph napisał(a):
...Niektorzy ludzie z CC stwierdzili, ze jestem dzieckiem, a ta gra jest dla doroslych nie dla dzieci no to ja juz z Wami nie bede gral. ...


Napisz mi proszę co ja musiałbym zrobić, żebyś z nami nie grał, wpisał mnie do swojej blisty, wyrzucił z gg.
Czy wystarczy że napiszę, że jesteś dzieckiem, czy może że zachowujesz się jak dziecko, ta gra jest dla dorosłych nie dla dzieci. (może jakieś wykrzykniki na końcu, sorry że w nawiasie !!!!!!). Teraz to już "chyba/na pewno" z nami nie będziesz grać bo 2 x napisałem to co spowodowało, że ... z nami nie będziesz grać.

[Edit]
Musze coś jeszcze dodać, bo nie łatwo jest patrzeć jak odchodzi osoba z którą się grało od stycznia/lutego. Teraz dopiero sobie przypominam o jakim LS'ie/ludziach kiedyś pisałeś i dlaczego go chwaliłeś. Teraz dopiero rozumiem dlaczego tam chcesz być, ale tego na forum się nie da wyjaśnić tak łatwo.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 16:06 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:28 
Cytuj  
Kanciak bijacz /slap. ile razy jeszce mam robic /sea all Canto. Dwa dobre dropy po 400k mialem a Ciebie nie bylo grrrr.

Ps. Weź to olej wszystko i tyle. Nic dodac nic ujac.

pamietasz to?: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=17 ... ht=#170470 i co bylo minelo i jest zajebiscie. olej focha i bierz perle.


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 13:31 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:31 
Cytuj  
ja nie pisalam nic o tym ze ta gra jest dla doroslych (to chyba Canto dopowiedziales;P), tylko zeby sie nie zachowywal jak dziecko w stosunkach miedzyludzkich (innymi slowy, darowal juz to gadanie, fochowanie, naburmuszanie itd ^^; ), zastanawiam sie czy w real life tez by tak sie zachowywal :D

i Simi, mysle ze wlasnie takie cos wystarczylo na znalezienie sie na Cantowej bliscie XD w koncu mnie zbanowal na gg ;p

i tak w ogole to sie zastanawiam, czy Canto jeszcze to czyta ^^;;;

to jest ten drugi LS ^^;;
http://www.playerdomain.com/~fragglerock/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:46 
Cytuj  
IMHO ten topic powinno sie zamknac, dlaczego ? Ano nic nie wnosi o grze, wiecej pokazuje jak czlowiek oburzony nazwaniem rzeczy po imieniu probuje zbudowac wielki szum wokol swojej osoby wlasnie tworzac takie topici - dziecinada !!!
Kazdy ma wybor, chcial przejsc do innego LSa droga wolna, ale szukanie powodu na sile ze ktos cos z CC napisal o nim tak a nie inaczej, po to tylko aby miec jakies wytlumaczenie i ze spokojem odejsc do innego LS, jak dla mnie jest delikatnie mowiac rzenujace, no ale coz ...

Tak tez z mojej strony apel do mordek o zamkniecie topica !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 13:58 
Cytuj  
Ja tam lubie Canto i lubie Zjawcie. Dlatego się powstrzymam z wypowiedzią na decyzję Canto. Niechcę być za i przeciw a komentując w którąś stronę kogoś bym na pewno zraził (choć ta osoba twierdziłaby, że nie ale nie urodziłem się wczoraj i nie jestem palcem robiony). To jest decyzja samego Canto, sam do niej doszedł i na niego to spadnie (czy to złotem czy biedą; jak to drugie to zawsze ma u mnie helpa - w miarę możliwości). Najgorsze jest to, że Canto zrezygnował (z LSa jakby ktoś nagle wyskoczył na mnie, że przecież będzie grał dalej) a "powątpiewania" zostały. Czyli nic się nie zmieniło. Niechciałbym, żeby do podobnej decyzji doszła Zjawcia (jestem Skorpionem - jak ktoś wierzy w znaczenie zodiaku - i potrafię być upierdliwym i wiem jak ciężko z tym żyć), gdyż jej zachowanie jakoś mnie nie razi. Może jestem przyzwyczajony :P

Dobra... niewytrzymam... Canto jak sam widzisz po postach Twoje odejście nic nie zmieniło. Tak więc lepszym rozwiązaniem dla większości i dla Ciebie samego jest Twój powrót. Niewiem czy jestem na Twojej bliście ale namawiam Cie do tego.

Ancover - Zjawcia była ogdadywana, gdy jej nie było ingame. Tak było przed moim zawieszeniem broni. Długo mnie nie było i do tego teraz gram dużo mniej i niewiem jak jest teraz. Ale wiem jak było.



Bardzo ciężko jest trzymać stronę obu zwaśnionych stron. Jeżeli po tym co napisałem pogorszą się moje stosunki z Canto i ze Zjawcią (czy to z obiema osobami na raz czy z którąś z osobna) to trudno. Wiedziałem czym ryzykuję. Albo będę ze wszystkimi albo nie będę z nikim. Ale nie zamierzam zostawiać CC i chciałbym dalej grać ze Zjawcią i z Canto. Jest to jedna z nalepszych rzeczy jakie mnie spotkały i łatwo nie zrezygnuję.

EDIT: Bodziu - jeszcze na starym forum CC została podjęta decyzja o tym, że to tutaj jest forum CC. A to co tu jest omawiane to jest to problem CC. A to że nie widać aby problem dochodził do rozwiązania to już inna sprawa :P

Mam ogromny dar do zaogniania konfliktów, a niechciałbym stracić znajomości ingame. Więc jeżeli tym topikiem kogoś zraziłem to nie miałem tego na celu i z góry przepraszam.


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 14:20 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 14:17 
Cytuj  
Bajdełej Bod. Nikt nikogo nie zmusza do czytania. A wolnosc wypowiedzi to podstawa.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Bajdełej Bod. Nikt nikogo nie zmusza do czytania. A wolnosc wypowiedzi to podstawa.


Alez oczywiscie masz racje, do tego sluza inne tematyczne grupy, na pewno nie o FF11 - right ?

Krzysiek - co ma piernik do wiatraka poza iloscia tych samych liter ??? Male dziecko chce sie wyplakac to niech idzie z tym na jakies GG a nie robi przedstawienie wokol siebie, chyba to nie jest o FF11.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
Takie dyskusje sa potrzebne na forum. Ingame nigdy nie ma wszystkich naraz i takie dyskusje sa odbierane jako obgadywanie. Tu kazdy moze sie wyzalic i przedstawic swoje racje.

Czasem odejscie kogos z LSa jest ulga dla wszystkich. My jednak nie mamy takich osob w gildii, a napewno nie jest taka osoba Canto. Kiedys swego czasu byl kims takim Edwin, ale i on z wiekiem :D jest coraz bardziej prospoleczny i przystepniejszy w kontaktach (BTW ja nigdy zadnych konfliktow z Edem nie mialem, ale chyba wogole jestem malo konflikotwy :D ).

Canto --> jesli odchodzisz bo tamten LS jest lepszy dla ciebie, latwiej ci sie z tamtymi ludzmi dogadac itp to ok, ale jesli realnym powodem twojego odejscia jest inna osoba z CC to to jest naprade lekko dziecinne i nieprzemyslane. Swego czasu byl podobny konflikt Idril i spolka - Edwin, ale nikt z tego powodu nie odchodzil, zainteresowani dodali siebie do blist i po sprawie.

Jestesmy duzym LSem i trudno zebysmy siebie wszyscy nawzajem kochali i uwielbiali.

Podsumowujac - wracaj Canto do nas, bo ciebie potrzebujemy.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 18:41 
Cytuj  
Bah... Troszke mnie to przeraza wszystko co piszecie... Za duzo tego wszystkiego. Nie chcialem robic zadnego szumu ani nic ><; widze, ze tak wyszlo ><; Przepraszam. Kalcia tamto brzydkie powiedzenie nie bylo do Ciebie tylko mi wyskoczylo Twoje okienko jak sie klocilem z kumplem;P
Co do mojego drugiego LSa... To mam ich perle juz od dluzszego czasu. Wydawalo mi sie, ze wszyscy wiedzieli... Blist niezawsze jest dobrym rozwiazaniem. Poprostu niezawsze dziala. Lesiu gratz dropow :D ja mam 0/12 na signie juz xD Tak sie khm... zdenerwowalem, ze moj Rougue w WoWie ma 3 lvl xD Simi wiesz, ze nie bedziesz u mnie na blist ;) Co do Zjawy nie zmienilem i nie zmienie zdania... Nie interesuje mnie jak duza bedzie grupa... Zreszta niewazne.Moze jestem dziecinny czy cos, pojde pograc w WoW`a.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 21:45 
Cytuj  
Dziwie sie że starzy wyjadacze piszą że nie kumają o co chodzi?

Proste jak drut. Kogoś w końcu maxymalnie zirytowała jedna osoba ale zamiast ją olac to się wygłupia.
Fakt że powody miał bo jest ta osoba słynna nawet poza waszym forum.

Zamiast pomóc noobkom, gdy ktoś zapyta na forum o coś czego akurat nie znalazł w search ( które żle działa bajdełej ), jedyną jej odpowiedzią są niemiłe uwagi i słynne " Topik do zamknięcia " . ( kiedys myślałem że to jakiś nowy mordek ) . Widać czasem musi się powywyższac i komuś przysrac. Albo nic nie wie bo ją hilevelowcy za raczke wszedzie biora.

W każdym topiku wpier.... swoje 3 grosze. Nawet jeśli to zupełnie jej nie dotyczy. Jakiś static czy prośba o sprzedaż kasiory gilowej. I wcale nie po to żeby pomóc tylko by skrytykowac kogos lub czyjs pomysl. No bo wyzszosc trza pokazac. I nabic troche postow.

A jak już stworzy topic to ignoruje wszystkich oprocz hileveli. Z wchodzenia w d... hilevelowcom to mozna sie tylko posmiac. Ale z te pozostałe rzeczy mogo czlowieka wkur....

Szkoda że nie możecie zabić ograbić opluć . Może by niektrym pomoglo

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 22:35 
Cytuj  
:wtf: Co do wpierd... to wygrałeś. Nie dotyczy to ciebie, więc po co się odzywasz. Chyba, że pisałeś o sobie. Ale nie pamiętam żebym z tobą grał. Jak się mylę to mnie popraw i się przedstaw z nicka ingame.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 01:08 
Cytuj  
1.Krzysiek wez wyluzuj. Gucio napisal pierwszego posta a ty go zjeździles. gdyby nie dotyczylo jego to by pewnie nie pisał tak bajełej. <--- OT :>

2.Przesadzacie niektórzy z pisaniem o Zjawci. Mocno przesadzacie. (Canta pomijam). Dziewczyna gra jak chce, nic wam do tego. Nie lubicie jej to sie do niej nie odzywajcie a nie piszcie głupot. To ze sie kogos nie lubi nie znaczy ze trzeba po nim jeździc od razu.

3. /slap

Tyle. Ide spac. Sozu mi popna na glowie 20min temu... Ni Canta, ni Naifa... zonowalem.

4. Ps Canto ale wywołałes wilka z lasu :D


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 01:26 
Cytuj  
Gucio nie Gucio ale sie wpierdala...
Nie widzę powodu dla którego ludzie tak ostro najeżdżają na Zjawkę. Wprawdzie zdarzyło się jej napisać coś takiego mimo tego że sama wcześniej o coś pytała to było to jakieś 4-5 miesięcy temu(albo i lepiej) i jeżeli od tamtej pory nie mogłeś z siebie tego wydusić to po co teraz ?
Jeżeli komuś nie odpowiada jakaś osoba to chyba nie musi z nią rozmawiać - proste i logiczne.
Swoją drogą wiem że Zjawki dużo osób nie lubi i część z nich obgaduję ją już od dawna. W jakim celu i z jakiego konkretnie powodu nie wiem(chyba że to te posty tak was wkurzyły ;)
Po drugie to że Zjawka gra z "uberami" to jest tylko i wyłącznie jej sprawa i to że potrafiła się z ludźmi którzy grali wcześniej dogadać. A wy widzę (aka Gucio) że bardzo jej tego zazdrościcie. Ponadto nierozumiem tego chorego podziału na n00bki i uberów... Ja ze swojej strony mam nadzieję nie uraziłem nikogo z low lvl, że jest za nisko. Nie pomagam zbyt wiele ale nie sądzę żeby ludzie mieli na co z mojej strony narzekać. Może trochę za marudny jestem :) Nie powiedziałem też nigdy że tzw "n00b'ek" nie ma prawa gdzieś iść bo ma za niski level... Zjawka mogła zapytać czy może iśc a Wy nie.
W podsumowaniu mogę swtwierdzić jedynie żeby się ludzie nie czepiali o takie rzeczy, a jak komuś nie pasuje niech to powie a nie gada za plecami. Zjawka święta nie jest jak i żadna znana mi z FF osoba (może poza Xavem;) ale darujcie już sobie.
P.S. Forma wypowiedzi Gucia wskazuje że chłopak jakiś niedopieszczony - idź stary Maji poszukaj - może Ci pomoże...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 01:45 
Cytuj  
Jednak Bodzio mial racje jak mowil ze w CC sie popieprzylo jak dzisiaj gralismy :har:
Radze zeby sie niektorzy opanowali, community FFXI jest podziwiane na mmorpg.pl za poziom, a niektore osoby smaruja blotem to co wyjadacze zbudowali, z reszta prawie od samego poczadku przygladalem sie z boku jak community powstawalo.
Nie powiem ze bralem udzial, skromne 4 miesiace gry to za malo, ale niektorzy widze o sobie mysla ze mniej lub cos kolo tego to wystarcza. Wiec robia cyrki....

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 02:00 
Cytuj  
Canto wiedziałem kiedyś, że masz jakąś/jakieś inne perełkę/perełki, ale nie sądziłem nigdy, że nawet po przejściu do innego LS'a wyrzucisz zieloną. Chciałeś się odciąć od 1 osoby, 5, czy wszystkich ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.