mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
ja mam item na mape w holla

btw, Wasze zaangazowanie jest genialne :)


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ci ktorzy sie decyduja na tzw "Static" musza niestety liczyc sie z poswieceniem dla dobra grupy, moze byc tak ze trzeba bedzie wspomoc finansowo ktoregos czlonka bo nie wyrabia na koszty zwiazane z walka, moze byc tez tak ze trzeba bedzie zmodyfikowac sklad grupy na dana walke o ludzi spoza grupy.
Jeśli to do mnie, to słabą masz pamięć... KLIK


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:49 
Cytuj  
To co napisałem, napisałem ogólnie, nie było moim celem kogokolwiek pouczac, raczej mysle ze na samym poczatku i na samym koncu znajdziesz cos co mozesz smialo zaadresowac do kazdego Polaka grajacego w MMORPG, nawazniejsze jest czerpac przyjemnosc z poswiecenia odrobiny siebie innym ale tez bardzo wazne jest czerpanie przyjemonosci z walki w zgranej grupie, walki z ktorej nikt nie czerpie osobistych kozysci i nie ma mowy o podziale lupow, a wygrana daje wspolna kozysc.

Kiedy i jesli uda sie wam przejsc trzy wierze wyladujecie w nowej krainie zobaczysz czym jest smak zwyciestwa ktorym mozna sie wspolnie cieszyc, kiedy i jesli dotrwasz do czasu kiedy wygracie z Sin Huntress lub do Oyru i uda wam sie te walki wygrac bez mieszania ludzi z zewnatrz pwiesz czy warto czy tez nie lvl dla samego COP ... Fabula i walki COP sa jak dotad najwiekszym wyzwaniem z jakim mialem okazje sie zmierzyc podacza 3,5 roku przygody z FF

@Kass, ja cie znam, gralem na Elipse, bylem nawet czlonkiem Razors. I pamietam ze mozna bylo liczyc raptem na 2-3 osoby z calej gildi bo reszta raczej szukala prywatnej kozysci. Jestem w tej doskonalej sytulacji że grałem w kilka MMORPG i poznalem paru polakow, choc nie wszyscy maja odwage przenosic swoje imie pomiedzy grami ( w tym ja :) )

Wiec porsba, jak cos bede wam radzil czy sprawial wrazenie ze sie wymadrzam poprostu nie czytajcie ok :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
@Kass, ja cie znam, gralem na Elipse, bylem nawet czlonkiem Razors. I pamietam ze mozna bylo liczyc raptem na 2-3 osoby z calej gildi bo reszta raczej szukala prywatnej kozysci.


Kurde to prawie tak jak u nas.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:09 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
@Kass, ja cie znam, gralem na Elipse, bylem nawet czlonkiem Razors. I pamietam ze mozna bylo liczyc raptem na 2-3 osoby z calej gildi bo reszta raczej szukala prywatnej kozysci. Jestem w tej doskonalej sytulacji że grałem w kilka MMORPG i poznalem paru polakow, choc nie wszyscy maja odwage przenosic swoje imie pomiedzy grami ( w tym ja :) )

Wiec porsba, jak cos bede wam radzil czy sprawial wrazenie ze sie wymadrzam poprostu nie czytajcie ok :)
Scorpio ja wiem, że grałeś z nami w SWG :wink: Choć do dzisiaj nie wiem jako kto ;) Beila może... :wink: Pozatym w gildii nie było tak źle jak mówisz, ja akurat pamiętam, że każdy każdemu pomagał i w questach i finansowo, były wyjątki, ale się taką osobę szczuło Torelem i się brała do roboty ;) Potwierdzi to Robert, Jasonos, Torel, Klex, JC', Cameron, Athor, Mefisto i paru innych...Ale nie o to chodzi :) Moim zdaniem wcale się nie wymądrzasz a to co mówisz jest prawdą i zgadzam się w 100%, ale dżizas trzeba być też realistą, mogę poświęcić kilka godzin dziennie na levelowanie i zadeklarować to, ale sam wiesz jak jest...Czasem autentycznie nie ma z czego zrobić grupy...a teraz to masakra, bo wszyscy siedzą i męczą nowe joby albo bawią się w nowych zonach...Wczoraj mi zabrakło 114tnl i nie było bata żeby to dobić bo na całym serwerze o 1:30 w nocy było dwóch WHM z czego jeden w grupie a drugi afk...ja akurat czekałem 30 minut, ale ludzie już marudzili po 10 minutach, a potem nastąpiła masowa emigracja z pt.... U mnie nie chodzi o to, że mi się nie chce, albo , że się nie mogę poświęcić dla kogoś, bo sam z autopsji wiesz, że potrafię...ja po prostu myślę realistycznie... Dam radę poświęcić czas na levelowanie, ale nie mogę zagwarantować jak długo mi zajmie osiągnięce 60lvl (pomijam to, że na 50 jest cap i trzeba questa męczyć)...Do tego dochodzą zjawiska nieprzewidywalne...mogę mieć niezapowiedzianych gości, zabraknie prądu, wypadną mi jakieś niespodziewane obowiązki i to wszystko wydłuży... Pozatym chciałbym jeszcze gdzieś między tym mieć czas na bezproduktywną zabawę w FF...bo taka jest najfajniejsza :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 24 kwi 2006, 22:42 przez Kassei, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:23 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Co to wyścig jakiś


CoP to przeciwieństwo wyściu i nawet jak bedziecie się starać maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxymalnie to nie ma najmniejszych szans żeby go skończyć krócej niż w 6 miesięcy, niestety ale taki jest real/urok/harcore finala i stosunek do niego polaków

btw. lvl 60 to połowa expowania dla przypomnienia, od 60 do 75 lvlu trzeba poświęcić średnio 3 miesiące lub więcej

(oczywiście to co napisałem dotyczy tylko polaków, inni sobie jakoś lepiej radzą w ffxi )


_________________
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:24 
Cytuj  
Jesli potrzebujecie tanka to ja z checia sie dolacze Pld prawie 64lvl stoje na 2-3 czyli minotaur. W tygodniu praktycznie kazdy dzien po godzinie 19.30 do oporu jestem do dyspozycji.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:35 
Cytuj  
ja już się wypowiadałem. simi stwierdził że w tych godzinach, w których ja gram nikt CoPa nie zrobił, ale jaednak jakoś nam się udało po wielkich bojach dobić do Minotaura i skonać razem z nim :P

na Promy: PLD/WAR, WAR/NIN

wyżej już tylko PLD/WAR aż do cap60. postaram się w niedługim czasie zrobic PLD70 :)

godziny?

poniedziałek - środa: 16:30 - 21:00
czwartek odpada (chyba, że jakiś spontan), bo czasem mam wolne
piątek: 16:30 - 21:00
sobota - niedziela: 8:00 - 18:00


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:38 
Cytuj  
Jesli chodci o CoP na cap30 moge isc samuraiem i rdm cap40 rdm. lvl 50 jeszcze niemam ale to nieproblem moge go bez problemu zrobic co do dalszym misji chcialbym je robic w stalym gronie jesli bede nadazal za wami pisze sie na to do cap 50 napewno a pozneij zobaczymy. Co do terminow jest troche gorzej w tygodni czyli poniedzialek-czwartek moge od 15:30 do 19 w piatek od 14 do bolu, sobota od rana do bolu w niedziel do rana do 19.
Co do poswiecenia sie dla grupy mozecie na mnie liczyc jesli bede wstanie pomoge bo podobnie jak wy chcialbym zrobic cos w imie fun'u. To tyle z mojej strony

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 20:42 
Cytuj  
A wlasnie teraz bedzie dlugi weekend pozniej jeszcze maturki czyli bede mial DUZO wolnego postaram sie wyciagnac jak najwyzej Rdm chyba ze trzeba cos innego... a jesli chcecie to mozemy zrobic wszystkie misje do cap40 wlacznie. Do 14maja powinienem miec juz 50 lvl wiec bede mogl robic dalej :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 10:49 
Cytuj  
Zmienilem pierwszy post, prosze przeczytac i sie dostosowac :>

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:57 
Cytuj  
Spoko mi pasuje :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 15:29 
Cytuj  
Dla mnie tez wypas nastawilem sie na czestrze wypady ale moze byc bede mial wiecej czasu na lvlowanie Rdm. Wtakim razie do zobaczenia w niedzielo o 13 w Jeuno :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 15:42 
Cytuj  
Co wy z tymi LVLami? Oo

Zeby zdobyc dostep do sea wystarczy wam lvl 60+ i ze 3ech melee na 70+ chetnych pomoc w jednym BCNMie :) (zeby skonczyc CoPa naturalnie trzeba miec 75, ale trzeba tez skonczyc Zilarta i sprac jednego Bahamutha ;) )


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:11 
Cytuj  
A moze wystartujemy 1 i 3 maj?Czy na pochod idziecie?

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:12 
Cytuj  
ja bym juz zaczal


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:26 
Cytuj  
I mam pytanie, jesli mamy promy robic to kto jakim jobem idzie na holla, mea, dem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 07:46 
Cytuj  
Napisalem w miare wyraznie w pierwszym poscie :>

juz.

PS. Jest naprawde dosc skomplikowanym ustalic wspolny termin skoro ludzie maja rozne inne zeczy na glowie. Jesli ktos nie moze wykazac sie cierpliwoscia albo dla kogos raz w tygodniu wypad to za malo - prosze od razu sie zobligowac i powiedziec zebym mogl znalezc kogos innego.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 18:34 
Cytuj  
Moje pytanie wzielo sie ztad, ze sklad :thf, drk, warr, rdm, pld, whm nie jest dobry na promy, byc moze ze na reszte misji cop'a tak.
A o joby pytalem bo mam na 30+ warr, pld, thf , Thergal drk warr, thf i nie wiem co jeszcze, Ty whm , blm i nie wiem co jeszcze. jestem ciekaw jak reszta.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2006, 19:02 
Cytuj  
jak trzeba to dociagne Blm albo Sam do 30...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.