mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:09 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Targaryen napisał(a):
A to wszystko z miłością i MÓDL sie o rarowy kolor. Będzie uber :P


taaa :) a te które nie będą rarowe od razu na śmietnik :P


do KFC sie sprzeda

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:10 
Cytuj  
Huck - też umiem czytać, nawet ze zrozumieniem :) Może przesadzam ale znając życie będzie coś takiego jak ja napisałem. Niby dlaczego dwie różne kury mają mieć ten sam level w kopaniu ? Zresztą cholera wie - ale mi się to nie podoba :P Natomiast jeżeli kopanie na własnej kurze będzie lepsze to odpadnie trochę chinoli - większość nie dość że nie ma ToAU to jeszcze poświęcanie czasu na zrobienie kury będzie dla nich średnio opłacalne :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:19 
Cytuj  
Dlatego Gal, że przy wynajmowaniu każdorazowo kury ze stajnie nie levelujesz jej od zera. :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:24 
Cytuj  
Po pierwsze :
- Nie ma się czym tak naprawde podniecac, pierwsza prywatna kura
( PPK ) bedzie gdzies dopiero ok konca lipca.
- Skill chokobo digging jest przypisany do gracza nie do kury, wiec tak jak huck napisał kura własna bedzie miec moze miec TH II a nie TH I.
- Do chodowli kury aby osiagnoac odpowiedni efekt potrzebne bedzie zapewne odpowiednie jajko oraz odpowiednie pozywienie ... podobnie jak przy chodowli roslin :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:45 
Cytuj  
Oby :>


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:01 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Oby :>

T osię daje wyczytać pomiedzy zdaniami z informacja jaka karmi nas SE, podejrzewam że ostani dodatek w porównaniu do COP spodowowal że częśćgraczy zawieszona i czekajaca na dodatek przed zawieszenim konta poprostu zawiesilo konto ze wzgledu na mierna jakas tegoz dodataku wiec dali chokobo rising, jak juz wspomnialem kolejne tamagochi jakos mnie nie bawi, chcial bym dostać nowe Questy, nowe misje z nagrodami w postaci uber itemówtypu Dyvine Might czy Tamas Ring, jakas wypasioną fabułe do AF dla COR, BLU czy fajne bronie itemy oraz bronie z triggerowanych NM'ow dla nowcyh i starcyh profesji w nowych zonach ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:05 
Cytuj  
jak dla mnie dodatek jest uber. zalezy co dla kogo stok


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:08 
Cytuj  
Chocobo dla Tarutaru jest słoooodki :D Pasuje idealnie do taru :> Inne tez niby fajne, ale...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:39 
Cytuj  
egoist napisał(a):
jak dla mnie dodatek jest uber. zalezy co dla kogo stok


Dla mnie dodali kilka "bardzo potrzebnych" "udogodnień" typu exp merit zone ktora jest naprawde bardzo potrzebna z szybkim respawnem, pare nowcyh jobów, kilka nowych itemów no i kolejny obowiazek typu Assaluty ktory juz poza HNM, SEA, SKY, Dynamis, LIMBUs dopierdolil kolejny czas ktory trzeba w tej grze spedzac na z góry zaplanowanych i uzgodnionych zadaniach, dodający kolejny event ktory trzeba planowac i uwzglednic w i tak napietym grafiku jaki mam, ostanio cokolwiek robie in game to kosztem czegos innego, moze to i fajne dla ludzi ktorzy maja free time 24/7 dni ja neistety tak nie mam, kazde umawianie sie z grupa ludzi na okreslona godzine ktore konczy sie poslizgiem w czasie powoduje ze trace czas jaki moge przenaczyc na framowanie kasy, skilowanie craftu, meritowanie etc ... a juz naprawde wole pozostaja mi sobota do 17 i niedziele ... a rodzina, a sprawy z rl ? when ? Dlatego dla mnie pomimo ze dodano fajne zabawki dostepne za punkty z assalut poprostu juz krew zalewa kiedy widze ze to i to i tamto ... ja wiem ze dla wielu jestem lazy mithra ktory nawet przez 3 lata nie dorobil sie swojego setu crimsona i af .. np dla Rhaegala i paru innych ... tak wiec dzieki ci SE za kolejny tamagoci


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:40 
Cytuj  
Mnie to co dali z wypuszczeniem ToAU tez nie powalilo. Nudne, proste assaulty, fajny besieged ale przez lagi do dupy, banalny exp, praktycznie zero misji, zlagowane glowne miasto i w sumie srednio urozmaicone nwe krainy (brakuje mi czegos w stylu gorki z CoPa), ale generalnie nie narzekam, bo i bez dodatku mam co robic ciagle.

Kura za to powinna byc super. Zreszta teraz SE pewnie co miesiac bedzie dawac cos fajnego zeby zatrzymac starych graczy.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:50 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Dla mnie dodali kilka "bardzo potrzebnych" "udogodnień" typu exp merit zone ktora jest naprawde bardzo potrzebna z szybkim respawnem, pare nowcyh jobów, kilka nowych itemów no i kolejny obowiazek typu Assaluty ktory juz poza HNM, SEA, SKY, Dynamis, LIMBUs dopierdolil kolejny czas ktory trzeba w tej grze spedzac na z góry zaplanowanych i uzgodnionych zadaniach, dodający kolejny event ktory trzeba planowac i uwzglednic w i tak napietym grafiku jaki mam, ostanio cokolwiek robie in game to kosztem czegos innego, moze to i fajne dla ludzi ktorzy maja free time 24/7 dni ja neistety tak nie mam, kazde umawianie sie z grupa ludzi na okreslona godzine ktore konczy sie poslizgiem w czasie powoduje ze trace czas jaki moge przenaczyc na framowanie kasy, skilowanie craftu, meritowanie etc ... a juz naprawde wole pozostaja mi sobota do 17 i niedziele ... a rodzina, a sprawy z rl ? when ? Dlatego dla mnie pomimo ze dodano fajne zabawki dostepne za punkty z assalut poprostu juz krew zalewa kiedy widze ze to i to i tamto ...


Niech SE będzie przeklęte za TYLE opcji endgame activities, WSTYD! :lol:

Scorpio napisał(a):
ja wiem ze dla wielu jestem lazy mithra ktory nawet przez 3 lata nie dorobil sie swojego setu crimsona i af .. np dla Rhaegala i paru innych ... tak wiec dzieki ci SE za kolejny tamagoci


Nawet by mi przez myśl nie przyszło coś takiego Stok, nie examinuje Cię i nie powiedziałem NIGDY co mógłbyś zmienic- jeśli nawet masz jakieś braki w equipie w co wątpię to nadrabiasz skillem a to jest najważniejsze. Mnie może jedynie bawic Twoje narzekanie na to że ktoś w dynamis dostaje RDM AF2 za śmieszne ilości punktów kiedy Cie nie ma- nie wiem po co to robisz, chyba po to aby się samemu dręczyc.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 16:06 
Cytuj  
jak dla mnie dodatek byl po to by dzieciakom w wakacje sie nie nudzilo :D
bo na wiek 14-19 jest naprawde rewelacyjna zwala starych zabaw tegoz samego Finala:
szybko zadowala ambicje...
szybko sie znudzi
a ze jest zaplanowano kilka dodatkowych opcji rozciagnietych az do jesieni - beda mieli wakacyjnych graczy


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 cze 2006, 16:50 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 16:38 
Cytuj  
Wow, czyli nie jestem jedyną osobą, której się coś nie podoba XD Znaczy, ja już przeczówałem przed dodatkiem co będzie, ale i tak fajno, że ludzie podzielają moje zdanie :D

Poza tym zgadzam się ze Stokiem. Jest tu masa planowanych obowiązków, przez co real za bardzo cierpi :] Wszystkiego robić się nie da :)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 16:48 
Cytuj  
Ciekawe jak narzekaliście gdy CoP i ZM wyszły :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 16:54 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Ciekawe jak narzekaliście gdy CoP i ZM wyszły :D


Wojna domowa byla


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 17:12 
Cytuj  
zdecydujcie sie w koncu czy macie za duzo czy za malo bo marudzicie jak emerytki w sklepie co pitola z nudow


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 17:36 
Cytuj  
Doklanie, nie wiem o co wlasciwie chodzi Oo Przeciez nie kazdy ma ochote chodzi na Limbusy w nieskonczonosci, a tym bardziej na arcynudne Dynamisy. A akurat wiekszosc osob ktora tutaj narzeka na scenie HNM/sky/sea praktycznie w ogole nie istnieje ;)

Mi nie podoba sie sprawa meritowania w nowych zone'ach, za szybko, za latwo. Chociaz fakt, ze sam zrobilem tutaj jakies 40 meritow ;p Ale jakos ciezko mi sie zgodzic, ze nie ma na wszystko czasu. Podobno ci najbardziej zajeci maja czas na wszystko ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 18:15 
Cytuj  
po jakimś czasie wszystko staje się nudne ale ludzie i tak będą grać bo zawsze będą mieć nadzieje na zdobycie rzeczy których się normalnie zdobyć nie da (np. Pala z RB nie miał dużych szans na zdobycie endgamowego sprzętu dla swojego PLD)
zabawa w kury będzie wg mnie dodatkowym wypełniaczem czasu pomiędzy nierobieniem czegoś fajnego a nierobieniem czegoś fajniejszego i będzie to znak: odczepcie się ode mnie bo gram teraz solo a SE będzie zacierać ręce że ludzie będą tracić setki godzin w mmorpg na rzeczy które się robi solo zostawiając w tyle wspólną zabawę w rzeczy które robi się bardzo rzadko: enmy,bcnmy,ksnmy,nmy trigowalne itd. (oczywiście to nie dotyczy poważnych hnmlsów, oni zawsze wiedzą co robić niezależnie jak bardzo SE chce zamydlić każdemu oczy)


_________________
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 18:24 
Cytuj  
Toż to jeden wielki spisek 8)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 18:32 
Cytuj  
zgadzam się że to spisek
80% rzeczy do noszenia w FFXI to śmieci
1-2 czapki dla BLMa to śmieszne i żenujące
1 czapka (optical) którą każdy dd ma to śmieszne i żenujące
drop rate ciekawych itemków jest tragiczny, żeby one chociaż były sensowniejsze i atrakcyjniejsze
gdyby SE zrobiło jakiegoś mmorpg'a w którym gracz opiekuje się tylko kurą i troszczy o jej rozwój i rozmnażanie to mnóstwo ludzi dałoby sobie spokój z ffxi w którym po roku grania wszystko staje się schematyczne i nudne a ludzie wciąż liczą na to że SE się obudzi i zrobi coś ciekawszego


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.