mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:25 
Cytuj  
Jest jeszcze jedne problem, ja nie mam Mineshaft i Vahzl (przynajmniej jeszcze nie mam).


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:30 
Cytuj  
z teog co zesmy sprawdzali > to nie jest wymagane ukonczenie misji CoPa do wejcia na ENM

zreszta zobacz> Gizmos robil Brothers w bearclaw > 1szy raz gdzies z miesiac temu > a Snolla bil dopiero 2 dni temu


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:42 
Cytuj  
ENMy to MINIMUM 3-6 osob w zaleznosci od ENMa - moze wejsc wiecej niz 6 osob - wtedy exp z rewarda jest mniejszy bo jest dzielony przez wieksza liczbe osob, max to jest chyba 18 osob

nie wiem jak jest z mineshaft czy bearclaw ale zeby moc robic ENM40 czy 50 w monarch linn, shrouded maw czy prom-vazhl trzeba miec tam dostep czyli byc na odpowiednim etapie CoPa


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 01:59 
Cytuj  
tak Zjawcia robilem ten w monarch na cap 50 > w 3 osoby

ale zywym przykladem jest Gizmos > jak juz wyzej pisalem> byl na copach baardzo nisko jak wchodzil do BC w bearclaw , tak wiec ...

.........nie ma strachu


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 12:26 
Cytuj  
fajnie by było jakby każdy napisał po zdobyciu jaki ma key item na którego ENMa to od razu będzie wiadomo jak jesteśmy przygotowani i komu co brakuje żeby iść
w pierwszym poście możnaby umieszczać nazwy ENMów i osoby które są gotowe iść
na ENMy40 levelowe mogę iść SAM lub NIN

Mine Shaft (Bionic Bug)
Simiurg - keyitem + sylvan stone
Coldee -
Panpritual -
Jasonos -
Gizmos -
Naif -

Boneyard (Sheep in Antlion's Clothing ENM)
Simiurg - keyitem
Coldee -
Panpritual -
Jasonos -
Gizmos -
Naif -

Bearclaw (Holy Cow ENM)
Simiurg -
Coldee -
Panpritual -
Jasonos -
Gizmos -
Naif -

nadal jestem za tym (proponuję) żeby ludzie z potencjalnego przyszłego statika 'ENM static 2' połączyli się z nami lub my z nimi, dla mnie liczy się /liczyć się będzie w ENMach systematyczność w chodzeniu i w zwyciestwach a to może zapewnić tylko chęć ludzi do takiej zabawy, oczywiście coś zawsze komuś może wypaść, ktoś się może spóźnić, nie da rady zdobyć key itema lub powodować opóźnienie tym itd. i fajnie by było żeby grupa ludzi robiła ENNmy niż żeby jeden i/lub drugi statik musiał ciągle liczyć na styk że ENmy się odbędą lub będą zmuszeni czasami podejmować ryzyko żeby wygrać te banalne walki w mniejszym składzie
daję moją propozyję do dyskusji oczywiście


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 16:03 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nadal jestem za tym (proponuję) żeby ludzie z potencjalnego przyszłego statika 'ENM static 2' połączyli się z nami lub my z nimi, dla mnie liczy się /liczyć się będzie w ENMach systematyczność w chodzeniu i w zwyciestwach a to może zapewnić tylko chęć ludzi do takiej zabawy, oczywiście coś zawsze komuś może wypaść, ktoś się może spóźnić, nie da rady zdobyć key itema lub powodować opóźnienie tym itd. i fajnie by było żeby grupa ludzi robiła ENNmy niż żeby jeden i/lub drugi statik musiał ciągle liczyć na styk że ENmy się odbędą lub będą zmuszeni czasami podejmować ryzyko żeby wygrać te banalne walki w mniejszym składzie
daję moją propozyję do dyskusji oczywiście
Mówię i za siebie i za Colda, bo znam jego zdanie. Nie ma kurwa, że ktoś się spoźnia, albo 5 minut przed terminem pisze, że nie da rady. Keyitemy zdobywamy razem, ENMy robimy razem. Chyba po drugiej stronie monitora siedzą inteligentni ludzie a nie małpy i co za tym idzie, jest możliwość ustalenia dogodnego każdej osobie terminu. Moim zdaniem nie ma po co robić komuś nadzieji, że może się kiedyś tam załapie, bo jeśli wszystko będzie dobrze szło, to nie bęzdzie miał szansy. Jeśli nie, to spokojnie można sobie darować cała zabawę, bo ja mam dość czekania po nawet 150 minut żeby ktoś wogóle dał znać, że jeszcze żyje... Ma być szybko, sprawnie i bez jakichkolwiek utrudnień typu, za dużo ludzi do podziału dropu, za mało expa itp. (jeśli na to można wogóle chodzić jako alliance) Pomijając wszystko powyższe spokojnie jest graczy na drugi static, wystarczy się tylko zorganizować. Pozatym chciałbym się wstrzymać ze startem aż Coldee się zadekuje na miejscu w Anglii i będzie wiedział w jakich godzinach może grać. Wtedy ustalimy terminy zdobywania keyitemów i samych rajdów na ENMy... Co do keyitemów to ja mam w tej chwili jedynie na ENM40 w PsoX'ja "Test Your Mite".


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 19:48 
Cytuj  
... wow Kassei piekna przemowa naprawde /brawa
same odkrywcze rzeczy i ta forma wow az sie zastanawiam czy dac cie na blist .

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 20:05 
Cytuj  
:lol:

Ps. Czy to jest nabijanie postow? :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 20:19 
Cytuj  
naif napisał(a):
... wow Kassei piekna przemowa naprawde /brawa
same odkrywcze rzeczy i ta forma wow az sie zastanawiam czy dac cie na blist .
Odkąd zacząłem grać w FF jestem przewrażliwiony na komplikowanie spraw, póki jeszcze nic nie ruszyło, a kiedy już na starcie ktoś zakłada spóźnienia to wogóle mi się wysztkiego odechciewa :har: Może faktycznie użyłem zbyt dosadnych słów, ale jest to spowodowane głównie tym, że poważnie podchodzę do całego tematu. Pozatym imo, tak jak w realu w dobrym guście jest pewne sprawy przemilczeć, tak w grze, która ma bawić, a nie irytować, należy przestrzegać pewnych reguł, a jak zajdzie potrzeba wyrazić swoje zdanie, a już najlepiej na stracie powiedzieć otwarcie czego się oczekuje. Już mnie lekko dobiła drama o dosłownie grosze na ostatnim Garrisonie (simi wie o czym mówię). Dla mnie priorytetem jest fun, potem exp, a na końcu kasa (gdyby jej nie było też bym chętnie chodził), nie chciałbym, żeby cały pomysł spełz na panewce zanim jeszcze cokolwiek ruszyło. Skład jest ustalony, mniej więcej wiemy co chcemy bić, wieć najlepiej gdybyśmy poczekali aż Coldee (on się podjął organizacji, ja zostałem jedynie zaproszony do udziału - za co jestem wdzięczny) popnie i potem zaczęli dogadywać szczegóły, tak aby wszystko było cacy :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 23:00 
Cytuj  
pisze przelotowo > jestem na miejscu jednak czekam na przejscie do wlasciwego pokoju > tego z netem.
mam juz key item : zephyr fan + pouch do boyeard ghully

tak, po to proponowalem TYM i wlasnie tym ludziom statik , bo uwazam ze sa odpowiedzialni i beda na czas > exp+ kasa

jednak co do itemow> tutaj jak juz gadalismy z Naifem> przyda sie 1sza wycieczka dla tych ktorzy nie wiedza gdzie i jak....
potem to juz zalezy tylko i wylacznie od osoby kiedy zdobedzie keyitem
nie kazdy ma czas isc w wybranym terminie po item , wiec kazdy robi to wtedy kiedy moze> oczywiscie mozna isc wspolnie.
nie wiem co bedzie jak tyle osob pojdzie > pamietam jak sam chcialem daaaaaaawno temu przejsc sie z Uberami na ich enm run > nie bylo "miejsca " > niewazne > zrobcie tak zeby to byla PRO EKIPA jak bylo w zalozeniach. odezwe sie znow na dniach

Pozdrowienia z Patterdale > tu jest pieknie :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 00:06 
Cytuj  
Kur*** jak zwykle nie zauwazylem grrrr ja bym chetnie porobil .....


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 05:40 
Cytuj  
to jak moi drodzy ? macie porobione key itemy ? bo ja juz na dobre startuje .... na razie testuje nowy net , bo kolo cop wczesniej gral i mila broadband tutaj .... wyprowadzil sie ...mamy nowy . ale trzeb adobrze ustawic wszystko , zebym JA :p mila dobry sygnal ...i wogóle .... takze mysle ze za kilka dni sie wszystko rozwiaze

jedynym problemem jest to ze pracuje w "dosc " dziwnych porach ..... mam poniedzialki wolne ..... a ogolnie to dostepny jestem PO 23 waszej ....lub "czasami " do 19 .


mozliwe jest zebysmy robili nasze spotkania w poniedzialki po limbusie - czyli po 21 waszego czasu ? jesli tak , to jestem ready na kazdy "wyskok " na enmy ....

prosze napiszcie co myslicie o mojej propozycji

ostatnio wiele sie zmienilo ( na gorsze jezeli chodzi o mozliwosci grania w roznych terminach ) dla mnie , dlatego jesli .......

nie pasuje wam .. ja zwolnie miejsce dla kogos innego

no offence


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 07:59 
Cytuj  
dla mnie poniedziałki po Limbusie to idealna pora - jeżeli zwolni się miejsce to chętnie dołącze


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 14:31 
Cytuj  
nie ma sie co zwalniac Huck ... jest miejsce i dla Ciebie :) jak juz wczesniej ustalilismy :)

ale co do poniedzialku > prosilbym reszte o wypowiedzenie sie takze :)


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 20:17 
Cytuj  
Welcome Back Cold! :D
Ja moge codziennie od 18:00 --> Poniedzialek po limbusie pasi, nawet bardzo.
Niewiem jak z reszta ale jak nie beda mieli czasu w poniedzialki to mozemy chodzidz w niedziele (n.p. poludnie).
W sumie to ja sie moge dostosowac, piszcie co i jak.


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 17:29 
Cytuj  
ja w poniedziałki i w czwartki po limbusie nie mogę, mam assaulty


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 08:47 
Cytuj  
Cold juz wrocil , wiec wypadaloby zaczac zabawe . Jestem za tym aby spotykac sie w poniedzialki ale przed limbusem gdyz po mam assaulty lub w niedziele co byloby jeszcze lepszym rozwiazaniem .

Piszta co i jak , i zaczynamy

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 10:03 
Cytuj  
moglibyśmy np. przed dynamisem wtorkowym robić Boneyard (Sheep in Antlion's Clothing) gdyby wszystkim pasowało o 19 być tam


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 10:10 
Cytuj  
znalazloby sie wsrod was jeszcze jedno miejsce? ostatnio ob zrobilo sie jakies rozlazle i sie troche nudze...


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 10:11 
Cytuj  
Bazztek napisał(a):
znalazloby sie wsrod was jeszcze jedno miejsce? ostatnio ob zrobilo sie jakies rozlazle i sie troche nudze...


chodz do Pixies! :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.