mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:45 
Cytuj  
Mnie rozwala zdjęcie z Dynamis Windy jak idzie Vanguard a Huck sobie rybki łowi :)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:50 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Mnie rozwala zdjęcie z Dynamis Windy jak idzie Vanguard a Huck sobie rybki łowi :)


Hehe - no własnie dlatego to wrzuciłem :))

Jest tam też zdjęcie jednego z pierwszych Dynamisów DP (glass) - w sumie DP ma już 2 lata!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 01:22 
Cytuj  
ojojojojoj ..... w wigilie strzeli mi 26 miesiecy :) pamietam ze na starcie moim mainem byl RDM . ale gdy zaczalem robic suba ..... zostalem na whm :)
mam nadzieje ze jestem chociaz troszke dobrym bialasem :) po drodze wykruszylo sie troszke ludzi.... Darko , Daras , Piter , potem Canto.

Pamietam jak Paker na wylocie z bastok pokazywal mi , zonie i Adasiowi avatary !:) wtedy zamarzyl mi sie smn :)
Prawie skonczony:)
ludzie niewazne jakbysmy sie zarli w gzre > jednak jeslesmy jedna wielka popieprzona ( bo swiry siedza tyle tylko przed kompem :) ) rodzinka .....

nic nie trwa wiecznie > dlatego CC nie jest juz takie jak bylo
JEDNAK
nie placzmy i nie jeczmy > niech mlodzi nie traca ducha CC dalej utrzymuja CC na dobrym poziomie > jako social ls .

dumny jestem z topiku na forum > RL PICTURES > jacy jestesmy :)
pamietam jak ZJawka sie wzbraniala przed wstawieniem zdjec na forum :) i nawet ona sie poddala :) ( to dobrze )
ciesze sie ze spotkan z wami > w RL .... marzy mi sie kiedys taki MASOWY zjazd CC w jednym miejscu na weekend ( minimum ) :)

kto wie , moze sie uda ?:)

ale sie rozpisalem , wybaczcie > swieta ida :) , dlugo bez Polski , przyjaciol ( nie mowiac nic o rodzinie )

zdjecia :) :

oto MOJ 1szy dynamis i oczywiscie 1szy wipe na starcie :)



Obrazek




to nasze chyba najlepsze spotkanie CC w stolicy ( including fotki ) :)


Obrazek


dwoch legendarnych CC dreadlockowcow :) > w RL i ingame ( juz dzis tylko wspomnienie ) :) a ten ss to chyab zbbieralismy sie na GArrion diuny > zaraz po naszym wspanialym DRG STATIKU ... to byly czasy


Obrazek


a to nasze pierwsze pieniadze z BCNM ..pamietam jak malo ludzi wtedy raczki robilo :) Uberzy u nas nawet brali rece :)


Obrazek


Piter we wspanialej ( jescze ) FF formie >> prawie korzeniowski :) legendarny bieg Bastok - Jeuno :)

Obrazek

wtedy to Samadam wygral ... Mithra gora :)


Obrazek


ach ...lezka sie w oku kreci :)

BTW . Opi nie wiedzialem ze w DH byles :)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.