mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:33 
 
Zgłoś się do mnie - kamilus


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:37 
 
ok!


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:37 
 
lol..... a moj komp sie sypnal


dobrze dobrze > Samotnik vs Tczewiak

i masowe powroty na CC LS :p


ludzie ....przeklinac kazdy moze .... co ? mama czyta ? najwyzej wylaczy DZIECKU komputer .... nikogo z nas nie zaskarzy :) a nawet to ch ... wskura


co do przeklinania ... to zona mi nawet mowila ze za duzo mie`chem rzucam .... to kwestia ( zlego ) przyzwyczajenia ..... to normalne na kazdym LSie


gada sie o RÓŻNYCH rzeczach ... nie przesadzajcie :p


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:47 
 
egoist napisał(a):
ok!

Byle szybko, bo chce isc juz spac...

Samo i tak jeszcze ku Twej świadomości (byłeś wtedy na cc, ale może nie czytałeś) - wiesz czym różniły się bluzgi Twoje od Iczki? Jak Ty rozmawiasz to na jakiś temat, który jest na LS'ie. Nie widziałem jeszcze żebyś nagle wyskoczył z wiązanką ot tak sobie - dla kaprysu. A ona i owszem - tak postępuje. I jeszcze chlubi się tym, że lubi przeklinać...

I ja mniej więcej optuję za tym co Krzysiek - gówniara jest nieletnia, a rzuca bluzgami jak żul z ulicy - może czas jej pokazać, że to jest fe? Decyzja jednak na całe szczęście nie należy do mnie :)
Ja posiadam tylko ewentualne narzędzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:58 
 
Chętnie bym posłuchał - to tak jest jak się zostawi dzieci same ;D
Ludzie czy wy nie możecie po prostu ze sobą nie gadać ;D
A co do perełek to sack nie służył wykopywaniu kogokolwiek... Nikt nikogo nie będzie kopał bo nie tym to polega. A co do przeklinania - to chyba tylko i wyłącznie kwestia ludzi - jakoś jak my siedzieliśmy kiedyś nie było problemów, czasami ktoś coś rzucił ale wstyd było bo reszta kulturalnie się odzywała...
Dzieci do piaskownicy proszę...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 03:12 
 
przede wszystkim jak kogoś gorszą dzieci radzę udać się jak najszybciej do psychologa a 'nie wyłączać je z prądu'
zawsze jest /tell i zwrócenie uwagi (oczywiście żeby liczyć na efekt warto by mieć odrobinę autorytetu)
wszystko 'złe i niedobre' co robią/piszą/mówią dzieci jest zasługą dorosłych a przyczynami dlaczego tak się dzieje powinni jak najszybciej zainteresować się starsi a nie wrzucać 'niewinne bądź winne ciałko do worka i szukać zsypu'

zachęcam nowych 75 levelowców i graczy grających rok czy 2 lata czy mających 397456384 kont do zrobienia/skończenia sky, sea, kompletu limbusów, kompletu assaultów, kompletu dynamisów, kompletu ENMów, kompletu KSNMów, kompletu avatarów, odejścia do HNMLSów itd. bo nudzicie na maxa w CC low-mid graczy


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 08:23 
 
Witam,

Kwestia kultury językowej na CC to przede wszystkim dbanie o odpowiedni poziom dyskusji w ogóle. Uważam, że nad formą wypowiedzi człowiek pracuje całe życie ale wypowiadanie się używając do tego prawie samych wulgaryzmów nie różni się bardzo od konwersacji pospolitego żula spod budki z piwem. Jeżeli do tego dodamy fakt, że wśród osób na LSie są praktycznie sami znajomi - to dla mnie jest to oznaka braku kultury wobec innych.

Ja może jestem i staroświecki - ale nie widzę nic "cool" w dyskusji gdzie co drugie słowo pada "kurwa".

Drugim argumentem jest to, że na LSie są kobiety - Zjawcia, Kalcia, Iczka - i ten sam fakt sprawia, że nie powinniśmy w ich obecności przeklinać.

Trzecia rzecz - w Internecie siedzę od 12 lat w Polsce - i gdziekolwiek by to było - IRC, czat, forum itd - zawsze zwracano uwagę na czystość języka i poprawność pisowni. Dzięki temu chociaż w jakimś stopniu mamy wpływ na to jak młodzi ludzie (głównie nastolatkowie) później piszą i rozmawiają, bo wyższy poziom dyskusji pobudza mózg do działania, a nie jest to tylko "eeee kurwa i jak mu przypierdoliłem kurwa ...zajebiście ja pierdole...".

W całej historii LSa wywaliłem tylko jedną osobę - Masakrę - który pomimo próśb i gróźb obrażał wszystkich jak leci na LSie (później przeprosił i wrócił do CC). Krzyśka lubię i nie zamierzam go wywalać - dogadaliśmy się na /t i po sprawie.

Ja nie chcę się bawić w Miodka czy Bralczyka i uważam, że wulgaryzmy są dla ludzi - każdy się mniej lub więcej razy zdenerwował grając w Finala i każdemu (także mi) zdarzało się puścić na LS jakiegoś "faka" czy inną wiązankę.

Proszę jedynie by nie stało to normą i żeby nasza dyskusja nie przypominała rozmów szalikowców. I tu nie chodzi o 22 czy 3 w nocy - ale o to w jaki sposób każdy z nas może wpłynąć na klimat w LSie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 11:31 
 
Cold ale wątek tyczy się Iczki (przynajmniej tak wnioskuję z pierwszego posta). Niechciałbyś aby Adaś teraz tak mówił lol. To jak my gadamy między sobą to pikuś. Jeżeli się tolerujemy to ok. Ale dzieci?

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:05 
 
Tu jest pies pogrzebany. Kamilus nie lubi mnie, odkąd śmiałam powiedzieć, że nie popieram Kaczora i Giertycha. O matko, cóż ja zrobiłam, omg! I nigdzie nie napisałam, ze popieram SLD. Czy fakt, że nie toleruje i nie popieram dzisiejszej władzy, od razu sprawia, że jestem lewicowym komuchem? Bo na to zapewne wychodzi wedle Kamilusa.

Nie zauważyłam, żeby Sam przeklinał bez powodu. Nędzne prowokacje do tego prowadzą. Raz rzuci mięsem <bo się zdarza, każdemu> i potem słyszę, że Sam demoralizuje Iczke? WTF? Najpierw spójrzcie na siebie, a potem na innych. Kamilus wziął się za "oczyszczanie" LS'a jak Giertych polskich szkół z trudnej młodzieży.

CC mimo licznych kłótni przetrwało tak długo, nie niszczcie tego, bo ktoś wam nie pasuje, denerwuje was, macie do niego/niej prywatne sprawy.

Może po to kopiłeś odpowiednie konto, Kamil? Żeby się pozbywać niewygodnych Ci osób i "oczyścić" CC? W końcu nikt nie zostanie, poza tymi, którzy Cię bezwarunkowo lubia i wspierają? Nie da się lubić wszystkich, a tych, których się nie lubi, daje się na /blist.

Irrie mysli, ze jak nazwie Sama homoseksualistą, a nie "ciotą" czy "pedałem", to jest kulturalny. No ludzie, dajcie spokój.

Zakończmy wszyscy tą dramę, zblistujmy kogo trzeba i niech CC trwa dalej. Niech chociaż CC stwarza pozory, że Polacy nie są wiecznie skłóconym, nie potrafiącym dojść do kompromisu narodem.

PS: A Iczka jest młoda i widac nie ma komu jej wytłumaczyć, że przeklinanie to ZUO. Trzeba jej to wytłumaczyć czy cos, a nie łamać perłę, bo to nie rozwiąże problemu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:17 
 
Loth tu nie chodzi o dawanie na blist każdego kto Cię denerwuje. Chodzi o to ,ze takie dzieciaki jak Iczka uczą sie od nas. Jak rozmawiam z nią na gg to zachowuje się całkiem inaczej. A na LSie porównuje Kamila do chuja, rzuca kurwami, pierdoleniemi itd. Ona ma 12 lat i bierze przykład ze starszych! Jak ją proszę aby tego nie robiła to olewa mnie a dlaczego?? Bo jak prosze Samotnika aby zaczął się zachowywać kulturalnie to jego odpowiedz musi zawierać jakąś kurwe. Niektórzy dalej będa mówić "Nie podoba CI sie to na /blist". Ale to uciekanie od problemu. A go trzeba rozwiązać.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:22 
 
Slayerek napisał(a):
zachęcam nowych 75 levelowców i graczy grających rok czy 2 lata czy mających 397456384 kont do zrobienia/skończenia sky, sea, kompletu limbusów, kompletu assaultów, kompletu dynamisów, kompletu ENMów, kompletu KSNMów, kompletu avatarów, odejścia do HNMLSów itd. bo nudzicie na maxa w CC low-mid graczy


OT: Potrzebuje 4x SMN z Garudą do ubicia Ouryu dla Jasonosa (lepsi niż BLMi w tej walce) :TO Wystarczy w sumie 3x ale wtedy jakiś BLMik albo melee pożądny by się też przydał.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:25 
 
Jakoś nie zauważyłam, żeby te wszystkie "kurwy" leciały na LS w środku dnia. A sorry, no tak, może nie siedzę całe dnie na CC, to dlatego zapewne.
Żeby było jasne, nie popieram jakiegokolwiek przeklinania na ls'ie, ale nie róbmy polowania na czarownice. Pojedyncza "kurwa" nie sprawi, ze ktoś będzie rzucał wiązankami. Wiadomo jakie słownictwo charakteryzuje dzieciaki w obecnych czasach. Ani się nie przejmują polszczyzną, ani bluzgami. Jak pisałam. Problem trzeba rozwiązać, ale nie krzyżujcie jednego Samotnika i nie łamcie pereł.


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:27 
 
Loth widać, ze nie natrafiłaś na to jak Iczka jest w grze :] to nie jest pojedyncza kurwa, wierz mi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:28 
 
Każdy na CC wie ze przeklinac mozna od 75lvl i koniec , a tak prawde mowiac to widze ze drugi sejm sie robi na CC :) Niedługo wam cenzure wprowadzą :)

Co to was obchodzi ile ktos przeklina ile ma lat itp... na pudełku pisze że można grać od 12 lat :lol:

EDIT i wątpie żeby przeklinanie było problemem tylko Iczki jej wychowanie leży w rękach jej rodziców a nie waszych, przejdzcie się pod byle podstawówkę i posłuchajcie jak dzieci władają łaciną, dzieci już z 2 klasy podstawówki rzucają mięsem....


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50


Ostatnio edytowano 25 mar 2007, 12:34 przez Qurama, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:30 
 
Black, widać, ze nie brdzo zrozumiałaś, co miałam na myśli. Zwisa mi Iczka, bo gadałam z nią 2 razy w życiu. Za to nie zwisa mi "łamanie pereł" i "cenzura". Niech każdy odpowiada za siebie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:43 
 
Torell ale tu nikt nie pisze od ilu lat można grać ale w jakich godzinach.

Jestem po praktykach nauczycielskich i mi nie zwisa jak dzieciak mówi jak dorosły w obecności dorosłych.

Ostatnio (a nawet nie ostatnio) w nocy był erotyczny temat rozmowy i każdy z obecnych się dobrze bawił (jeżeli ktoś się bawił źle to się nie odzywał). Wolę nie sprawdzać jak wyglądała by pogawędka z udziałem Iczki. To samo tyczy się przeklinania. Jest dużo filmów oznaczonych cenzurką "tylko dla dorosłych", w których się przeklina i jakoś ludzie je oglądają i nie marudzą. Oczywiście motywem filmu nie jest słowo "kutfa". Tak samo przeklina się w życiu codziennym. Należy jednak pamiętać by owe w/w slowo nie stało się myślą przewodnią i jedynym słowem używanym w rozmowie.


Ostatnio edytowano 25 mar 2007, 12:46 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:44 
 
Qurama napisał(a):
i wątpie żeby przeklinanie było problemem tylko Iczki jej wychowanie leży w rękach jej rodziców a nie waszych


ale ja np nie chcę czytać ciągłych bluzgów. Na LSie ma być miło i przyjemnie, prawda?

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:55 
 
tczewiak napisał(a):
egoist napisał(a):
ok!

Byle szybko, bo chce isc juz spac...

Samo i tak jeszcze ku Twej świadomości (byłeś wtedy na cc, ale może nie czytałeś) - wiesz czym różniły się bluzgi Twoje od Iczki? Jak Ty rozmawiasz to na jakiś temat, który jest na LS'ie. Nie widziałem jeszcze żebyś nagle wyskoczył z wiązanką ot tak sobie - dla kaprysu. A ona i owszem - tak postępuje. I jeszcze chlubi się tym, że lubi przeklinać...

I ja mniej więcej optuję za tym co Krzysiek - gówniara jest nieletnia, a rzuca bluzgami jak żul z ulicy - może czas jej pokazać, że to jest fe? Decyzja jednak na całe szczęście nie należy do mnie :)
Ja posiadam tylko ewentualne narzędzie.


Tak właśnie Iczka przeklina jak najęta, ale co ja mam do tego ???
Temat załozyłeś z powodu zachowania iczki, kłutnia z irrie i blacki wybuchla właśnie z tego powodu bo podobno to ja jestem wszystkiemu winien i to ja ja demoralizuje i to przeze mnie jest taka jaka jest, no kurwa i jak tu nie przeklinac??? jej zachowanie to juz problem jej i jej rodziców a moze sie myle???

Natomias jezeli blacki uwazasz ze to rowniez twoj problem to sobie z nim poradz, ale nie mów mi jak mam sie zachowywać a jak nie.
Mówisz że to ja nie potrafie sie przystosowac do reszy ludzi na CC z którymi muszę obcowac, ale ja w odróżnieniu od ciebie nie narzucam innym swojej woli, nie pisze ze nie wolno byc milym na ls bo moim zdanie powinno byc tam jak w piekle lol. Co to wogole ma byc ? kochasz wszystkich, jestes mial dla wszystkich, nie mowisz "kurwa" no problem for me, ale nie mów mi co ja mam robić i jak się zachowywać.

Jeżeli większosć CC uzna, że nie jestem tu mile widziany to poprostu odejde nie trzeba mi łamać perły nie będe tu siedział na siłe wbrwe woli innych, ale możecie zapomnieć ze się zmienie bo mi karzecie lol


Ostatnio edytowano 25 mar 2007, 13:03 przez Samotnik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 12:58 
 
Jiiizzzysss ta trudno Ci zrozumieć co ja piszę?? JA TYLKO PROSZE O TROCHE KULTURY! I SZACUNKU NIE TYLKO DO MNIE ALE I DO RESZTY GRACZY.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:04 
 
Samotnik ja nic niemam do wstawiania dodatkowych przecinków bo sam tak robię. Ale kwestia jest taka, że jak mi ktoś zwraca uwagę, że przesadzam i inni się z tym zgodzą (Huck raz tak zrobił ale kilka osób z LSa staneło za mną i wszystko się wyjaśniło w spokoju) to taktem i wyrazem poszanowania dla innych jest przyznanie się do błędu i zmienienie stylu rozmowy. Jeżeli mimo próśb (zaznaczam PRÓŚB) innych użytkowników LSa dalej tak robisz to wyrażasz w ten sposób brak poszanowania dla nie tyle osób, z którymi sie kłucisz, ale dla wszystkich innych nie biorących udziału w dyskusji.

Jeżeli taka sytuacja nie miała wczoraj miejsca to z góry Cie przepraszam, ale to wywnioskowałem z postów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.