mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 07:43 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-26 04:00, Balrog napisał:
Przez kilka lat pisałem recenzje i opisy gier, a skoro wyszedł pomysł z waszej redakcji, zeby zrobił opis ktos z zewnątrz, to znaczy , że brak Wam ludzi, albo nie stać Was na oryginał.....jedno i drugie świadczy że jesteście w dupie...a nie na topie liczących się przez graczy gazet..bądź wortali....


A co to ma do rzeczy??? Nie no chrzanianie głupot na najwyższym poziomie.

Czasy gdy jakaś redakcja zatrudniała na cały etat 30 redaktorów odeszły w zapomnienie - mamy kapitalizm. Sam pracuję w redkacji i wiem, że każdemu płaci się za wierszówkę.

Btw. wiecie jak wygląda redakcja Metalhammera - to jest jedna osoba + kilku "redaktorów" za całego kraju. Każdy taki redaktor na własną rękę załatwia sobie płyty, pisze recki, czasami "szef" proponuje zrobić jakiś wywiad lub pojechać na koncert i strzelić parę zdjęć, potem wysmarować z tego artykuł na stronę (nie ja - ale siędze w pokoju z gościem który pracuje u nas, w Zyciu Warszawy, Muratorze i Metalhammerze).

Po prostu chyba lepiej dać 150zł komuś kto już gra w tą grę kilka miesięcy i napiszę ją rzetelnie. Niż komuś komu się wepchnie pudełko do ręki, każe w tą grę grać przez 2 tygodnie, a potem napisać z tego reckę na 10 stron.

Do tego ktoś czytał reckę SWG, która zajmowała na GOLU kilkanaście stron? Bardzo dobry tekst - kiedyś zapłaciłem za przeczytanie tego jakimś SMS-em i nie żałuję bo ten jeden artykuł jest kilka razy więcej dla mnie warty niż cały najnowszy numer CD-Action.

Sam bym chętnie to napisał, ale ja ciągle narzekam: jak nie sterowanie, to makrowanie, jak uda się napisać makro, to rozpaczam bo zabił mnie milusi zajączek i tak w kółko (no nie krzyku?). Do tego nie znam innych części Final Fantasy, a chyba należałoby do wcześniejszych tytułów też grę w jakiś sposób porównać.

_________________
AO: Martinez751, Enf 200lvl (frozen)
FFXI: Martinez - War(31),Monk(15),Pal(13)
cooking (0.9)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-02-26 07:45 ]</font>

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 09:02 
Cytuj  
Balrog ---> nie wiem doprawdy jak sobie to wykalkulowałeś, ale ja zwojemu pracownikowi musiałbym zapłacić kilka tysięcy złotych za to aby grał przez miesiąc i napisał mi recenzję :>

Widzę że poza obrażaniem, mojej firmy, mnie, naszych czytelników lubisz też obrażać swoich kolegów to tak a propos "nikomu z poważnych graczy". Zmartwię cię już mam bardzo dobrą, profesjona osobę do napisana teog tekstu którą znalazłem dzięki tej rozmowie, na tym forum, za co jak zwykle "mu" dziękuję.

A tak na marginesie to naprawdę mi dopiekłeś tym co napisałeś, już sam nie wiem chyba rzucę robotę :smile:

Mark24 ---> swoją drogą to jak cię widzę :smile: taka sama oferta jest na AO + dodatki, wiem ze to lol że dalej nie mamy recki AO, ale Solnica który gra po 8 godzin dziennie i powoli dochodzi do 220 lvl, od dwóc lat mi opowiada że nie potrafi jej napisać, to może ty się skusisz. Chciałbym aby wszystkie znane tytuły miały swoje opinie graczy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulcatcher dnia 2004-02-26 09:04 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 09:20 
Cytuj  
Soulcatcher - możemy wrócić do tej rozmowy jak zacznę znowu grać w AO. A będzie to w przedziale czasowym za co najmniej 2-3 miesiące od teraz ale na pewno przed wyjściem nowego dodatku do AO (muszę przykoksować swojego enfa do spotkania z obcymi :wink: )

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 10:25 
Cytuj  
Proponuje zakonczyc ten temat bo nic nowego nie wnosi ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 14:02 
Cytuj  
Jeszcze tylko ja odpowiem. :smile:
Soulcatcher >> ja też czasami coś postnę na GOLa, a nie jestem dużo młodszy od ciebie. Chodzi mi o pewne uogólnienie, o ile na mmorpg.pl piszą głownie ludzie dorośli, o tyle na GOLa głównie dzieciaki co nie uważam ani ze złe ani za obraźliwe. Dzieciak to dzieciak, też kiedyś dorośnie i może zostanie takim wariatem jak my, :smile: zafascynowanym grami chyba na zawsze.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:13 
Cytuj  
Bedac czlowiekiem z branzy moge powiedziec ze 150 zeta za taka recke to calkiem sporo. Wiec nie wiem o co wam chodzi. I mowie to jako osoba naprawde majaca stycznosc z tym tematem na codzien.

Jak nie chce wam sie pisac to nie piszcie. Po co te gadki.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.