mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 16:01 
Cytuj  
wstyd sie przyznac ale o masie zapomnialem /blush
masa spokojnie moze nimlotha zastapic :]
a co do gala... chyba 55lv to dla dmg dealera na shadowlorda to ciutke malo ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2004, 22:35 
Cytuj  
55 to malo - za malo.
Shadowlord bedzie napieral ciagle AoE atakami i moze szybko pasc - na 60 lvl sa tez szanse na smierc ale juz bardzo male.

BTW chetnie sie wybiore jeszcze raz jak by co na rank 6 bo ten filmik jest super ^^

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2004, 08:22 
Cytuj  
I co byliscie wczoraj? Udało się zabić?

Jeżeli nie to czy sobota jest okej?
Odnośnie mojego uczestnictwa to jest mały problem... nie mam zrobionej misji 5-1. A z tego co wyczytałem to potrzeba do niej full party lev 50 (z ubrankami na level 50, bo jest cap).

Jeżeli udałoby się zorganizować taki wypad przed sobotą (np. w piątek, albo czwartek ^^) to byłbym szczęśliwy jak dziecko :razz:-))

Zetoriush 55

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 23:38 
Cytuj  
miesiac minal jak wystawilem ten temat
dalo to tylko tyle ze kilka osob zrobilo misje 5-1... jak na miesiac to zajebiscie beznadziejnie, moze trzeba bylo codziennie go odsiwerzac ? jesli tak to rzeczywiscie moj blad

Mission 12 M5-2
Xarcabard, Land of Truths.

Lv.
Party Lv.55 - wytluszczone dla tych co sie "na silach nie poczuwali" i potrzebuja wsparcia lv 70 dla bezpieczenstwa....
Solo Lv.70

Walkthrough
Talk to the president and the captain Folker at the president office, receive the mission. Go talk to Karst in Metal Works K-8. Then go to the King's room through Castle Zvahl, defeat the Shadow Lord. Prepare with the high potion, ether, and Yagudo drink unless you have a Bard who has "Ballard 2" in your party. After defeating the Shadow Lord, get out and go back to the president office to report.

The first stage of the combat

[Magic]

1. Enfeebling Magic such as Rasp, Frost, Bio 3 etc.
2. Ice Spick
3. Magic with Ga (Thunderga 2 etc)

[Special Attack]

1. Dark Nova (Spread area attack) - Tanks receive about 100 damage, players on the back receive
about twice as much.
2. Ambra Smash - Tanks receive about 100 damage, players on the back receive about twice as
much.
3. Giga Slash - Tanks receive about 200 damage, players on the back receive about twice as much.
4. Kick - Tanks receive about 250 damage, players on the back receive about twice as much.

You may receive "No Physical Attack Effect", or "No Magical Attack Effect", but it'll wear off about in
5 minutes.

The Second Stage

1. The Shadow Lord HP recovers Fully.
2. He'll use the spread implosion attacks mainly and everyone takes damage regardless of hate.

The time limit for this boss fight is said to be 30 minutes.
@
Reward /rank6 , 20000 Gil

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 01:10 
Cytuj  
Jestem za. Ciągle sporo osób na lvl 55+ nie ma rank 6 (z naszego statica np. tylko Bodziu się wyłamał :_) ), ale przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie mnie, Zeta, Sto...

Może by tak zrobić pospolite ruszenie w okolicy 5 sierpnia?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 07:17 
Cytuj  
wy mozecie zrobic to sobie spokojnie statikiem za 1-2 levele

3 tyg ? (No, thx)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 08:55 
Cytuj  
Widzę, że jednak chcesz wypić rosół przed wszystkimi. :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 09:44 
Cytuj  
No faktycznie ja juz ten rosol wypilem bo mnie poczestowali :smile:

Ale odnosnie tej misji Sait to jako ze ostatnio ja robilem to mam kila cennych uwag, ktore moga sie wam przydac :smile:


1. Zanim bedziecie walczyc z Shadowlordem to musicie tam dojsc, co wcale nie jest to takie proste, gdyz trzeba przejsc przez kilka a dokladnie 4 teleporty przy ktorych prawdopodobnie zagruja was demony :smile:
Zanim jednak do tych teleportow dojdziecie to musicie przejsc przez szereg roznych drzwi a jak wiecie z inv ich nie otworzycie i tu by sie przydal jakis wlasnie high lvl. coby wam je otwieral :smile:

2. Walka z Shadowlordem jest w dwoch fazach jak juz nawet przedstawiles, ale jak pierwsza jest do zrobienia bez wiekszych problemow a juz napewno na 60lvl, tak druga jest naprawde dosc trudna a to, ze walczycie zaraz po pierwszej fazie, wiec dobrze by bylo aby magowie w pierwszej ograniczyli zuzycie MP do minimum, gdyz teraz obrazenia beda zadawane wszystkim, nie wazne jak daleko staniecie wszystkim bedzie ubywac HP. Warto wiec zaopatrzyc sie w jakies medykamenty odnawiajace HP jak i MP :smile:

3 Musicie sie trzymac kupa bo jak ktos zagruje to trza mu pomoc z jednym daacie sobie rade ale jak sie zrobi train to tylko "escape" was ratuje (a tu wlasnie nie moglem zawsze was zrozumiec jak szlismy razem gdzies, zawsze wszyscy lecieli i nikt nie czekal na innych, hmmm jak robilem to z innymi i m.in. wlasnie te misje to nie bylo czegos takiego, zawsze szlismy razem jeden na drugiego czekal tak tez nie bylo problemu jak ktos zlapal aggro - ale to tak na marginesie)

Reasumujac piekna misja i piekne sa cut scenki :smile:)
Good Luck !!

ps. jakby co to pytajcie a nawet moge sie przejsc z Wami :smile:

ps2. Nim za drugim razem jak juz masz te misje wykonana to cut scenek nie zobaczysz :razz:
_________________
!!! Only The Games let us free from tiresome Reality !!!
FF11 -> Bodziu - BLM 56 / WHM 30 / BST 18 / THF 20 / NIN 14 / MNK 3 / RNG 10 (for now :wink:)
* fishing 31, smithing 3, cooking 53, clothcrafting 4 *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bodziu dnia 2004-07-16 11:45 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 17:16 
Cytuj  
cutscenki chyba za kazdym razem sie obejzy (tak jak przy dragonie na rank3) bo to rowniez jest BC tak ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 11:09 
Cytuj  
No to kolejny raz pokonalismy Shadow Lorda i to w piątkę !!! :smile:

ps. Szkoda Sait ze Cie wywalilo :sad: czekalismy na Ciebie prawie 10minut.
Ale nie martw sie nasz static na pewno bedzie do tej misji podchodzil to sie zabierzesz z nami :grin:

Obrazek


_________________
!!! Only The Games let us free from tiresome Reality !!!
FF11 -> Bodziu - BLM 57 / WHM 30 / BST 21 / THF 20 / NIN 14 / MNK 3 / RNG 10 (for now :wink:)
* fishing 31, smithing 3, cooking 53, clothcrafting 4 *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bodziu dnia 2004-07-19 12:24 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 11:27 
Cytuj  
No Shadow padl jak mucha... a Saitou wywalilo przy pierwszym Cut scene @_@... wyobrazam sobie co dziala sie w jego pokoju...

_________________
Xavery: PAL 62/ WAR 37 / MNK 17
**My profile**

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2004-07-19 12:27 ]</font>

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 13:18 
Cytuj  
Wy walczyliscie z Shadow Lord`em a ja z kacem ^^
Ciekawe kto wyszedl na tym lepiej ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 17:02 
Cytuj  
Odpowiedź jest prosta - KAC :grin:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 17:39 
Cytuj  
........
przeszlo miesiac staralem sie by zorganizowac taki wypad.... przeszlo 2h przewaloania sie przez ten zamek by przy wejsciu na bc dostac DC....
po raz kolejny w tym tyg moj ISP okazal sie kompletnie do.... niczego....

w pokoju by sie dzialo bdyby nie to ze obok kobieta probowala usnac... pozastalo mi pobluznic pod nosem, pokrzyczec w poduszke i wybuchnac kilka razy szalenczym placzosmiechem....

istnieje jakis paragraf co moge tych ...... pociagnac do odpowiedzialnosci za straty moralne i uszczerbek na zdrowiu psychicznym ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 18:08 
Cytuj  
Sait - Ja moge nawet dzis powtorzyc specjalnie dla Ciebie jesli chcesz tylko tego WHMa zawolaj i ta sama Ekipa pojdziemy :smile:
Tylko start najpozniej o 21:00 bo kolejnej nocy nie przespanej nie wytrzymam :]


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 18:16 
Cytuj  
bodziek o 21 to up bedzie jak dobrze pojdzie...


nie bede bluznil...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 17:51 
Cytuj  
zagadalem do jednego whm'a i moze bedzie mogla pomoc jutro ok 20:00
ale jesli mamy sie zerbac to nie pozniej bo potem jest na cos umowiony/a

wiadomo co i jak
jesli ktos ma lv55+ i ma odpowiedni job moze sie zabrac za kogos z poprzedniej wyprwy (bo z tego co slyszalem rozumiem ze na poprzednia ekipe moge liczyc)
dajcie znac czy bedziecie dostepni

whm mowil tez ze jest jakis skrot przez wieksza czesc pierwszej zony wiec moze nawet uda sie to zrobic szybciej


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 23:38 
Cytuj  
No ja chetnie sie przejde Sait, tak tez na mnie mozesz liczyc :grin:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 08:36 
Cytuj  
Ja sie postaram ale umawialwem sie na EXPowanie dzis wieczorem.
Generalnie era pomagania troche mi sie konczy. Splacilem dlug wobec spoleczenstwa i nie pomagam wiecej obcym :razz: Moj static rusza na nowo wiec teraz bede mniej dostepny niz wczesniej.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 09:15 
Cytuj  
Kill static PT ><

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.