mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 15:56 
 
Cholera no mieliście się wypowiedzieć kiedy STATIC 2 gra ;/
W środę jest zaplanowana gra lvlami 30-31 w czwartek Promyvion-Mea. Rozumiem że dzisiaj ktoś nie może bo by już pewnie napisał. To może umówmy się na piątek ? Zróbmy coś wreszcie!!


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 16:10 
 
Też jestem za piątkiem. Czekamy na decyzję Zeta. Drac chyba też ma chyba mniej czasu niż w wakacje.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 19:56 
 
W piątek mam impreze w sobote też mam impreze :wtf:
Jestem za niedzielą.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 20:17 
 
Dzień Dobry :)
Zet napisał iż pasuje mu niedziela - moglibyście potwierdzić czy na bank wam pasuje. Musimy się wreszcie styknąć na ten BCNM możemy też pofarmować latarnie w Temple (ZM4) ale do JASNEJ CHOLERY zróbmy coś!!! Jeżeli będziemy razem grać co 2 tygodnie to takie coś nie ma najmniejszego sensu - bynajmniej dla tych osób które mają chociaż trochę wiecej wolnego czasu - ja osobiście miałem nadzieję na lvl 70 w przeciągu najbliższych dwóch tygodni ale jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieli nawet 66... Proszę udzielajcie się więcej tutaj - podawajcie częściej godziny(bardzo ważne skoro jak widać mamy problem się zebrać).
Do roboty chłopaki - pokażmy tym niedowiarkom na co nas stać ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2004, 21:42 
 
Zgadzam się z przedmówcą. Static tylko przeszkadza w expowaniu (zamiast pomagać) jeśli się nie spotykamy. :(

Mi niedziele pasuje, fajnie byłoby się zebrać np. o 18.00, moglibyśmy pyknąć BCNM i jeszcze trochę poexpować.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 00:49 
 
Na 18-18.30 jest umówiony Prom-Holla. Pewnie i tak pójdzie na niego większośc bądź nawet cały static więc zaraz później możemy iść na BCNM. Bodziu lepiej farmuj jutro do wieczora seale :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 02:50 
 
fajnei jakby pred waszymi wyapdami udalo sie skoczyc zabic garnek w quicksand - 30-40min roboty + zebranie sie.... mysle ze ~10 osob wystarczy... ^^;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 09:26 
 
Co to jest garnek ?? :D

Mam prośbe, jak bedziecie szli robic ZM 5 pamietajcie o mnie, a nie jak co poniektorzy ... :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 21:38 
 
Dzięki za współpracę, fajnie się z wami grało. Naprawdę.
Dalsze ciągnięcie statica chyba nie ma sensu. Zet ma czas raz w tygodniu i niestety jest małe prawdopodobieństwo, że akurat wszystkim innym będzie ten termin pasował i że nic innego, ważnego się w LSie nie będzie działo.

Ja nie mam ciśnienia z szybkim levelowaniem, a jakieś party raz na dwa tygodnie się pewnie trafi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 21:45 
 
Po dzisiejszym niepowodzeniu, smiem twierdzic iz powoli bedziemy sie rozstawac, gdyz ja BLMa powoli zaczynam zapominac juz nie pamietam kiedy ostatnio expowalismy albo cokolwiek razem, chyba to bylo 2 tygodnie czasu temu :( Poza tym nie ma sensu grac raz na tydzien gdyz w takim tempie to moze o HNMach czy nawet Dynamisach to mozemy pomarzyc na poczatku nastepnego roku oczywiscie jak bedzie raz w tygodniu exp :(

Nic nie zmienia sie od juz dluzszego czasu, ciagle cos wypada, fakt ze kazdy ma swoje zycie i tam jest to najwazniejsze to nie zmienia faktu, ze expowanie u nas jest coraz wolniejsze, nie mowiac o wspolnym zorganizowaniu czegokolwiek BCNM, Misje itp.

Co prawda ja mam co robic, wiec mi tam to wisi, tak naprawde, ale patrze na to trzezwo i raczej nie widze jakiegos sensu bynajmniej dla mnie, bo albo zajme sie BLMem albo dam sobie spokoj i na powaznie zajme sie BSTem, gdzie bede niezalezny :)

Nie wiem, moze ten stresogenny Promyvion mnie do takiej melancholijnej refleksji natchnal albo jakies zmeczenie tym wszystkim, nie wiem ...

Ale wnioski i dalsza przyszlosc pozostawiam Wam !

:(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 21:55 
 
mrynar napisał(a):
Dzięki za współpracę, fajnie się z wami grało. Naprawdę.
Dalsze ciągnięcie statica chyba nie ma sensu. Zet ma czas raz w tygodniu i niestety jest małe prawdopodobieństwo, że akurat wszystkim innym będzie ten termin pasował i że nic innego, ważnego się w LSie nie będzie działo.

Ja nie mam ciśnienia z szybkim levelowaniem, a jakieś party raz na dwa tygodnie się pewnie trafi.


Drogi Opiekunie.
Od Zeta to proszę z daleka! Niech przypomnę, że całkiem niedawno siedziałem cały tydzień CODZIENNIE w FFie i ani razu nie expowalismy.

Jezeli ja musialem czekac kilka godzin na expowanie czy bcnmy to nie widze nic zdroznego w tym, że mozecie na mnie poczekac 30 minut, tym bardziej, że zysk dla całego party niewątpliwy. Odnośnie mojego czasu to nie jest tak jak mówisz - raz w tygodniu to mialem jakis czas temu teraz gram 2-3 razy a na statika jest to moim zdaniem wystarczająco.

Nie rozumiem, czy powyzsza wypowiedzia chciales zakomunikowac ze rezygnujesz z party?

:evil:


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 22:08 
 
Glupio by bylo rozwalac tak zgrana grupe...
Staticowanie Ose pokazalo ze dajemy sobie rade z trudnymi rzeczami.
Wolicie wrocic do paniki ze w nowym teamie tank da dupy? Ze BLM przegnie pale? Ze WHM nie zdazy albo nie kuma jak o robic?
Ja nie.

Fakt, niewielu osobom ostatnio sie chcialo aby cos Zrobic Statikiem ale mozna to zrzucic na kanwe tego, ze dojechalismy do 65 i na chwile chcielismy odpoczac. Poza tym Promyvion w zwiazku z czym Draconi i ja zajelismy sie Rangerami- to nam wycielo tydzien z zyciorysu jak nic.

Bodziu poczul zew natury ale wierze ze wroci do ekipy.

Opiekunie, wiem ze chcesz sprawdzic jak w Static Exp party bedzie sie sprawdzac nowy distorsion co to go wczoraj wyczailiscie z Galem wiec prosze powstrzymaj sie od takich radykalnych wypowiedzi bo to faktycznie prowadzi do definytywnych rozwiazan.

Zastanowcie sie na spokojnie- dzisiaj wiele sie nalozylo na takie a nie inne samopoczucie wiec sugeruje odlozyc sprawe na kilka dni zanim ktos z Was napisze cos na zapalny temat.

Wierze, ze teraz wrocimy po kilku pomylkach do stwierdzenia ze Static ma priorytet.

Wasza kwestia co z tym dalej zrobimy, nie ukrywam, wygodny jestem i pasuje mi granie w tym teamie gdzie jeden drugimu potrafi dupy przypilnowac i co najwazniejsze nie ma podczas expowania zadnego stresu, przynajmniej ja nie mam a powinienem miec najwiekszy bo tankuje.

Chcemy to rozpieprzyc czy nie?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 10:15 
 
No dobra - wczoraj się trochę wkurzyłem - najpierw czekałem ponad 4 godziny, a potem okazało się, że na mnie nie da się poczekać pół godziny, no może 40 minut... :cry: - dzisiaj już wypowiem się bez emocji.

Opiekun --> rozumiem Twoją frustrację, ale pamiętaj proszę, że nie ma rzeczy tylko czarnych i tylko białych, zarówno ja, jak i Ty, jak i każdy z nas dołożył cegiełkę. Napisałeś, że nie masz ciśnienia z szybkim lewelowaniem, więc o co chodzi?

Bodziu --> myślę, że raz w tygodniu exp party czasami 2 razy to jest realne. Nie liczyłbym na więcej. Jeżeli masz ciśnienie na częstrze lewelowanie (rzeczywiście bardzo dużo możesz poświęcić czasu na Finala) to ja nie mogę Cię zatrzymywać - każdy podejmuje decyzję za siebie. Odnośnie wspólnych innych "statikowych" rzeczy - uważam, że statik JEST DO EXPOWANIA - to jest jedyna rzecz, którą musimy robić razem, bo musim mieć równy poziom expa. Wszystkie inne rzeczy jak misje, promvyliony, questy, campowanie fajnych przedmiotów a nawet BCNMy powinny być robione w LSie - nie alienujmy się! Oczywiście będzie super jak na takiej wyprawie będą 4-5 osób ze statika, dobrze się znamy, super współpracuemy, ale jak uda się nam zebrać razem to priorytetem powinien być EXP.

Rhaegal --> dzięki za posta, na którego mnie nie było wczoraj stać - zbyt mnie ta sytuacja zirytowała. Myślę, że oddałeś sedno sprawy. Zgadzam się z Tobą w zupełności. Nic więcej nie dodam. Zastanowiłem się co mi daje statik:

+ STATIKA
+ Uber exp / h - być może znajdziesz party w którym exp bedzie większy, ale ile razy bedzie mniejszy? ile czasu spędzisz na poszukiwanie party? Teraz wolny czas mozesz poświęcić na farmowanie, lewelowanie innej postaci - cokolwiek - tak byś szukał party.
+ BHP - bezpieczeństwo i higiena pracy :wink: to co Rha powiedziałeś - chce wiedzieć, że tank nie da ciała...
+ Fun - fajnie sie z Wami expuje

- STATIKA
+ Trudno sie zebrać - rzeczywiście, trudno jest się zebrać 6ciu osobom...

A jakie dla Was są +/-? Jakie są wasze refleksje na spokojnie?



Moja propozycje jest następująca: STATIK do expowania LINKSHELL do eventów. Wtedy exp flow będzie dobry, LS ożyje...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 10:45 
 
Ja też się wczoraj ździebkę wkurzyłem ^^;
Ale nie zamierzam do tego wracać.
Co do przedmówców - Rha ma stuprocentową rację.
Zet - jest jeden szkopuł z eventami - potrzebne jest zgranie, a ponadto ciężko jest dobrać osobę brakującą. Na przykład zabraknie Rhaegala - kto pójdzie ? Xav ? On i tak pomaga połowie serwera :)
Albo niech nie będzie Ciebie - nie ma innego WHM'a poza Idril która niestety ostatnio rzadko bywa.
A więc zrobienie Misji z Zilart czy BCNM jest jak najbardziej wskazane w staticu, jednak jeżeli nie macie na to ochoty to zrozumiem :/
Co do plusów i minusów - dla mnie gra bez statica nie ma sensu, równie dobrze mógłbym skończyć grę w FF bo znalezienie party DRK jest cholernie ciężkie, wręcz niemożliwe. Jedynym minusem to problemy z zebraniem się.
Zet co do twojego wcześniejszego posta - nikt nie powiedział że to ty konkretnie nie masz czasu, jak byłeś chory siedziałeś kupę czasu i chwali Ci się że zrobiłeś tego SMN :)
Dobra to ja może już skończę - nie umiem się dobrze wypowiadać ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 11:20 
 
Wasze renkei to:

Dragon Kick >> Cross Reaper >> Blade: Ten

Distortion >> Darkeness
MB Water/Ice >> Earth/Ice/Water

Tak mi sie zdaje ze powinno bic git.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 11:38 
 
Mój post wczorajszy też wynikał ze zdenerowania: żona się na mnie obraziła bo ją zostawiłem w Dangruf Wadi :) i poleciałem do kumpli, w Promyvionie nie mogłem uczestniczyć z powodu RL, BCNM się nie odbył... Czarny dzień.

Zet --> mój post nie był atakiem personalnym na ciebie, sorry jeśli tak to zabrzmiało.
Uważam, że static nie powinien służyć tylko do expa, BCNM się idealnie robi staticiem, na misje się dobrze chodzi staticiem, ja na przykład bym się obraził jak byście zrobili rank 8 beze mnie itd

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 12:35 
 
Powiem tyle, ja jesli umrze static to koncze gre BLMem, mowi sie trudno :( Przejde na pewno na BSTa :)

Na trzezwo powiem tak, wczoraj Zet sobie totalnie olal 5 osob, ktore czekaly na niego celem pojscia na BCNM, no coz, jego sprawa. Mnie to zabolalo, ale dzieckiem nie jestem wiec plakac nie bede :)
Ja pamietam ze jak kazaliscie mi przyjsc bo zaczynamy to biegiem wracalem bo szanuje czas jaki poswiecamy na nasze wspolne partowanie.
Taka jest moja krotka refleksja na ten temat.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 12:37 
 
Moze nie powinienem sie wtracac ale z boku wygladalo to jakby 5 osob olalo Zeta...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 13:17 
 
Generalnie jest jest jedna dobra rada na różne nieporozumienia: zagladajcie często na forum, często to znaczy kilka razy dziennie nawet. Dzięki temu łatwo się umówić i za wczasu uniknąć nieporozumień.

Wczoraj rzeczywiście byliśmy umówieni staticiem na BCNM na 18.00-19.00, w międzyczasie, w sobotę powstał pomysł zrobienia promyviona o tej porze, też mi się to nie podobało zbytnio, ale że nie bylo innych głosów sprzeciwu to w takich sytuacjach stram się dostosować do większości.
Jak się promyvion skończył to po pierwsze wszyscy mieli kiepskie humory, a po drugie i tak było juz z deka za późno na BCNM.
Nie ma co rozpamiętywać jednego pechowego dnia. Lepiej skupmy się na przyszłości: :)
mi pasuje w tym tygodniu każdy dzień od 19.00 do 01.00, poza wtorkiem gdy ma się spotkać party 30-31.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:36 
 
To ja się w takim razie szybko wypowiadam puki są wolne terminy :D

Ja mogę expować w środę od 19:00 - 19:30 do 2:00.

W czwartek wyjeżdzam do moich rodziców i pomagm im sprzedawać chryzantemy, więc z FFa nici. Będę spowrotem w poniedziałek.

Czy pasuje Wam środa?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.