mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 16:32 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
ja tak sobie czytam posty Sto - i mam wrażenie, że ten pan edwinowieje.

a ja tak czytam i nie huhu nie wiem co ty do mnie cierpisz czlowieku


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 01:15 
Cytuj  
przydalby mi sie jeszcze evasion earring +5 ale...
evasion 281+65 to calkiem niezly wynik :] niech no cos sprobuje mnie trafic :]
prawie 50 osob sie zglosilo, troche za malo supportu jak zwykle ale jesli nam sie jutro paskudnie nie linkna statuetki .. to damy rade :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:33 
Cytuj  
281? Jak?


_________________
Obrazek

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 10:52 
Cytuj  
ja na 90 % sai bede


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:28 
Cytuj  
EdwinPl napisał(a):
ja na 90 % sai bede


Ty to miałeś wyjechac za granice 3 tyodnie temu i nei wracać bez mozliwosci granai dalej w FF XI - przynajmniej taki powód podałes odejscia ze static CoP II. Jesli skłamałeś kit ci w oko ze tak powiem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:10 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
EdwinPl napisał(a):
ja na 90 % sai bede


Ty to miałeś wyjechac za granice 3 tyodnie temu i nei wracać bez mozliwosci granai dalej w FF XI - przynajmniej taki powód podałes odejscia ze static CoP II. Jesli skłamałeś kit ci w oko ze tak powiem.


"Polacy sa tak agresywni a to dlatego ze nie ma slonca, nieomal przez siedem miesiecy w roku a lato nie jest gorace..."


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:09 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
"Polacy sa tak agresywni a to dlatego ze nie ma slonca, nieomal przez siedem miesiecy w roku a lato nie jest gorace..."


Tak, moja agresja wynika z faktu ze mamy zimne lato i mało słońca w ciągu roku a nie z faktu że ktoś robi ze mnie balona :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:20 
Cytuj  
Obrazek
"A do czego pani ta kolejka?"
"Do Ostatniej Paróweczki"
"Eee...to dla mnie nie starczy"


Obrazek
Zrobiliśmy rundkę wokół Ru'Lude Gardens - i czekamy na kolejne moby (koło Mog House)

Obrazek
Uwaga - idą moby - wszyscy robią /playdead!

Obrazek
Moby poszły - można wstawać :)

Obrazek
Congratulations Dynamis-Jeuno Interlopers!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 6 kwi 2005, 00:30 przez Huckster, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:59 
Cytuj  
jestem jedyna osoba co title nie dostala :P

Saitou lot M.silverpice: 32 :evil:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 00:34 
Cytuj  
Gratulacje dla wszystkich Interloperow ale najbardziej dla Bodzia za AF butki, w dalszej kolejnosci dla Gala za:

Obrazek

a sobie tez pogratuluje dwoch trupow :P :

Obrazek

Obrazek

Tutaj natomiast screen pokazujacy w co Sai zamierza wbiec czyli pull bossa i kumpli :D :

Obrazek

Gratki!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 00:59 
Cytuj  
Ogolnie dynamis bardzo udany. Widac ze nie trzeba wielkiej armii zeby wygrac jeuno. Wystarczy dobra organizacja i dobry puller. Grats Sai!

Osobiscie jednak to dla mnie chyba najgorszy dynamis, nie dostalem doslownie zadnej monety i przegralem lot na AF...

Sai --> nie wiem jak glosowanie na www, ale nie dopuszczaj do lotow na AFach nowych osob. Na nastepnym Jeuno jakby pojawil sie nowy monk i by wygral lot to bym sie chyba zalamal... Z AFow Dredza ciesze sie prawie jak ze swoich, bo on sumiennie jest na kazdym runie (poza pierwszym) i wiem ze jak on dostanie pierwszy to ja jestem nastepny w kolejce. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 01:39 
Cytuj  
pull bosa sie udal ale nei do konca ^_^
dajcie jakis feedback jak to zrobic by nie bylo addow bo jak zaczalem biec to juz sie nie ogladalem :D

ze swoijej strony powiem ze mobki ktore summonuje statuetka nia agruja tego ktory wkurzyl statuetke a najblizszego osobnika... zakladam ze jak pobieglem ktoras ze statuetek jeszcze nie zdazyla zsumonowac mobkow i zrobila to przy was, ale moge sie mylic dlatego slucham was :)

jak macie jakis uwagi do ludzi czy dzialania, to napierajcie

co do dropow... ja peirdzile to jakies fatum ze nowi prawie zawsze zgarniaja item... zenia, syler, asael, stellaris ... gdyby nei wypadly drugei buty blma bod pewnie by urlop wzial ;)
ale wprowadzanie takich rulesow naprawde moze zniechecic ludzi do przylaczenia sie, bylbym sklony by wprowadzic ze na peirwszym runie nie mozna ale nic ponad to... juz na poziomie rekrutacji staram sie zorientowac czy ludzie zamierzaja traktowac to powaznie... niektorzy leca wogole na beszczela np. "czesc", "gdzie bedzie nastepny run bo ja i moj kumpel chcemy zaliczyc bastok" albo "gdzie idziecie bo w bastok bylem tyl razy ze mam dosc i nic tam dla mnie nie ma" no poprostu zalamka...
poki co kazdy kto dostal af jest raczej stalym bywalcem... szwedzi cos sie wykruszyli ale ponoc za 2 tyg maja znowu miec czas...

jak dla mnie waznym problemem jest tez to ze poki co monety leca randomowo i ludzi porpsotu sprzedaja je na kase.. uwazam ze monety powinny byc zachowane do uzycia przez ktoregos z memebrsow... np wlasnie wprowadzajac ich lotowalnos wybeirajac 100-value monety... ale ludzie zaczeli epwnie by sie brzyc ze ci wychodza na tym najlepiej... polemizowal bymc zy wychdoza tak najlepiej... nie moga ich sprzedac a zanim ich relic bedzie uzyteczny musza zebrac jakies 8000 monet...
idk...

min lv pewnie wprowadze... wczesniej nic o tym tez nie mowilem by byc bardziej atrakcyjnym dla nowych ludzi :) ale teraz juz sie sami reklamujemy lol wic mozemy surowsze zasady wprowadzic...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 06:22 
Cytuj  
No moim zdaniem przydałaby się conajmniej jedna wizyta na dowolnym runie i dopiero potem możliwość lotowania AF. Co do końcówki - było trochę chaotycznie - ludziska stali i nie wiedzieli co robić :D Xav padł i A2 nie wiedziało co robić :D Golem ślicznie wbiegł na schody ale prawie wszystkie mobki zagrowały A3 bo my jeszcze staliśmy sobie z boku. Na szczęście jakoś sie udało.
Tym razem zaliczyłem wreszcie jakiś Dynamis :) ale także śliczny 2hr od RNG'ra za jakieś 1410 dmga :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 07:41 
Cytuj  
Ja bym prowadzil 1 punkt za jeden dynamis i mozliwosc lotowania na AF jak ma sie na koncie 3 pkt (oczywiscie poza przypadkami gdzie nie ma innych chetnych na dany ciuch) - moim zdaniem takie zasady zachecaja do czestszego uczestnictwa, a nie zniechecaja.
Mysle ze nie potrzebujemy ani mega noobow ani mega uberow ktorzy juz byli na kilkudziesieciu dynamisach i przyjscie do nas traktuja jako laske.

Potrzebujemy stala ekipe, jak widac wcale nie musi to byc wielka armia. Polacy juz sobie wpisali do kalendarza wtorkowy dynamis i zawsze jest praktycznie komplet. Wczoraj nie bylo chyba tylko Naifa (ktory wolal polowac na muminki...) no i Stokrotki...

Myslelem, ze Szwedzi beda stanowic poza nami trzon ekipy, ale widac na nich nie ma co zbytnio liczyc...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:06 
Cytuj  
Gratuluje wygranego Dynamis ... aż szkoda że mnie nie było jak patrze na fotki ale cuż każdy wybiera swoja droge :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:29 
Cytuj  
- Nie wypadł AF dla WHMA
- Nie dostałem żadnego itemu - nawet jednej monetki

+ Dynamis zaliczony :)
+ Zginąłem tylko 1 raz :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 13:03 
Cytuj  
Powiem szczerze, ze faktycznie rozmyslalem nad przyszlym opuszczeniem Dynamisu, nie spowodu czestego padania, utraty expa, ale wlasnie z lootowania, wkurzylem sie strasznie, ze ja bedac praktycznie na kazdym Dynamisie organizowanym przez Saita, nie mam AFa a ktos kogo ja bynamniej widze pierwszy raz otrzymuje szczesliwie AFa :( Naprawde przybilo mnie to bardzo, jak nie mam zalu ani pretensji do tego ze ktos wygra lot, bo uczciwie uczestniczy w kazdym runie i sie do niego szczescie akurat usmiechnelo, to tego faktu jak wczoraj raczej bym nie przebolal :( Wiecie ja faktycznie do gry podchodze jak do funu, nawet jak sie cos nie uda o zawsze sobie tlumacze, ze jest to tylko gra i gram aby czerpac rozne refleksje, nietylko te najwspanialsze ale i te zle, ale kiedy czlowiek swoja praca tworzy cos na stale, nietylko sporadycznie to sytuacje nagradzania osob dopiero co sie pojawiajacych w sposob zdobycia np tego AFa jest determinujacy i zalamujacy totalnie. Wczoraj po tym evencie bardzo dlugo zastanawialem sie czy grac w ogole dalej, skoro tak czlowiek emocjonalnie podchodzi do takich rzeczy, nie umie rozgraniczyc gry od rzeczywistosci i czy stres przy tym nie jest zbyt wysoka cena, ktora trzeba zaplacic za owa gre :/
No coz ....
Mysle ze jednak czas na czyny a nie srodki posrednie czy tez slowne. Sait mysle ze ludzie tez moga w takim samym stopniu odchodzic od uczetnictwa spowodu braku pewnego rodzaju dowartosciowania sie w danym uczestnictwie jak i spowodu owej sprawiedliwej imho punktacji za runy. A tak choc zawsze czlowiek wie ze dostanie go kiedys i na pewno szybciej anizeli new member. Czas najwyzszy abys cos z tym zrobil.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 00:35 
Cytuj  
z live journala faranim'a :) cytat i komentarz:

"We only had 1 Kraken RNG today"
Hahaha, man, that is a terrible problem to have ^^ So, uh, how many come on a good day?

4



tia... i z czym my do ludzi :D

=====
a to z kittycat :D
dhaahahaha, ktos byl sadysta robiac tyle popow w tym miejscu :) kazdemu lsowi koru-moru sie sni po nocach :) nam tez bedzie :/

http://www.livejournal.com/users/mithra ... 64114.html

swoja droga... niezly popis NAsi daja w tym journalu.... psy wysiadaja....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 06:33 
Cytuj  
Sai - serio - wprowadźmy od tego runu jakieś lotting rulesy. Tak w ogóle to trzeba by prowadzić "ewidencje" kto był na jakim runie - może to zrobić przez system "medali" w guildportalu? (ponazywane 1,2,3,4,.... - co będzie symbolizować ilość udziału w runach).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 18:34 
Cytuj  
Chcialem przeprosic, ale moge sie troche spoznic...
Wyglada na to, ze nie wyrobie sie z swoja praca i moge sie troche spoznic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.