mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 12:56 
Cytuj  
chyba o 20 ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:41 
Cytuj  
Ja bede :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 00:27 
Cytuj  
Super Limbus! 50 coinów i full itemów!

Obrazek

Po Limbusie - zabiliśmy UFO:
Obrazek

A po tym zabił nas Bahamut:
Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 00:32 
Cytuj  
limbus byl super, powiedzcie co nam brakuej zeby sparing z omega zrobic !!

bahamut tez fajny :P tylko trzeba troche spokojniej z nim psotepowac bo szybko sie wkurza :P

te liczby z parsera dziwne...
wyglada jakby bod tylko 2 czary castnal przez cala 15min walke...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 00:40 
Cytuj  
Limbus byl extra :D
mam 1/2 itemka na rekawiczki ;)

kiedy powtorka sparringu z Bahamutem?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 00:57 
Cytuj  
Limbus 50 : 12 = 4,2

Bardzo fajnie bylo! Poprosze zawsze taka frekwencje! :)

No i pokonalismy zboczone UFO!:

Obrazek

Obrazek

"Pogromcy" Bahamuta w drodze na rzez:


Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 05:15 
Cytuj  
czy przy takim setupie jak dzis mamy szanse z omega? agrrr ja chce omege :P

jesli bedzie wola fajnie byloby bic jedno ufo po kazdym limbusie ^^;;
meleesom te gorgety bardzo sie przydadza a badzmy szczerzy.... z kim innym organow ufoka zdobyc raczej szans sie ma... help us out :D

na bahamuta poszlismy troche z rozpedu :P jestem pewien ze znajdzie sie tez jaksi element na ktory jest bardziej czoli i nuki tez beda wchdzic.. nei tylko z ESem...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 06:50 
Cytuj  
A ja chce na Ultime ;P Myslalem ze na Ultime bedziemy szli wpierw, ale potem sboczylismy z trasy troche ;o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 08:03 
Cytuj  
do ultimy brakuje nam tylko jednego chipu z temenosa tak ? to zrobmy ten temenos w poniedzialek i ultime w czwartek!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 08:09 
Cytuj  
Jak patrze na te fotki z walki z UFO to mi sie smiac chce bo przypomina mi sie jak Rha w dwoch ciosach powalil Pitie (Draca) LOL, a to gnojek ;-)

Reasumujac przednia zabawa, naprawde ! Podobalo mi sie :) NO i Bahamuta, a nie Behemota LOL, mozna by jeszcze raz sprobowac :)

Sait - a co do parsera, to ja wiecej statusy sciagalem i leczylem kiedy Rha Pitie zalatwil oraz wiecej lezalem na plecach ;-) kiedy to dostalem jednym strzalem za 1048, nawet Gal sie smial z tego jak maly taru biegnie i nagle pada haha :) Widac milosc Yovry byla zabojcza :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:36 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Jak patrze na te fotki z walki z UFO to mi sie smiac chce bo przypomina mi sie jak Rha w dwoch ciosach powalil Pitie (Draca) LOL, a to gnojek ;-)



Jestes nastepny niahniahniah :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:44 
Cytuj  
heh - mam itemy na upgrade, ale nie mam wystarczającej ilości monet - mogę pożyczyć? (dzisiaj i jutro leveluje - muszę zrobić 74)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:55 
Cytuj  
O dwoch sprawach musimy pogadac:

1. Czy przyjmujemy kogos z zewnatrz?

Osobiscie jestem przeciw poniewaz:

- jak widac w 10-12 osob swietnie sobie radzimy, mozemy to rozwazyc jak paru osobom limbus sie znudzi, bo dla odmiany chodzenie w 6 osob ma umiarkowany sens...

- mamy w CC aktywne 2 CoP statici (w sumie kilkanascie osob) i jest realna szansa, ze choc jeden z nich zrobi w najblizszym czasie dostep do SEA, a wtedy bedzie naprawde ciasno.

Moglibysmy oczywiscie przyjac jakies osoby w ramach wyjatku np. Mystile, ale wtedy pewnie tez beda inni chetni inie bedzie wypadalo im odmawiac.

Poza tym jak przymiemy osoby spoza CC to utracimy specyficzny klimat naszych rozmow, bo przeciez nie bedziemy burakami i nie bedziemy gadac po polsku przy obcokrajowcach.

2. Podzial monet

IMO bez sensu jest kiszenie monet, az ktos uzbiera wystarczajaca ilosc wirtualnych. Ja na tym skorzystalem, skorzystal tez Rhaegal i powinni korzystac tez inni. :D Tylko trzeba stworzyc sprawiedliwy system.

Jak widac przy duzej frekwencji monety to nie problem.

Po pierwsze kazdy jeszcze raz powinien sie dobrze zastanowic co potrzebuje, bo jak np. chce item (mantle, kolczyk itp) to powinien ustepowac innym w zdobywaniu itemow na upgrade AFow.

Po drugie jak ktos juz jest zadluzony tak jak ja i Rha to nie ma prawa wyciagac nastepnych monet dopoki nie splaci starego dlugu.

Po trzecie jak dwie osoby naraz chca wyciagnac monety to pierwszenstow ma ta ktora ma wiecej punktow, ja obie maja tyle samo to trzeba bedzie zrobic /random.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:59 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
heh - mam itemy na upgrade, ale nie mam wystarczającej ilości monet - mogę pożyczyć? (dzisiaj i jutro leveluje - muszę zrobić 74)


No pewnie, ze mozesz (tylko zlap mnie w grze przed tally, bo potem bedziesz musial tydzien czekac na odbior)!
Tylko na powaznie zrob ten 74 lvl!

BTW musze tabele zrobic i gdzies wrzucic, bo na stronie juz sie robi za duzo informacji.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 10:09 
Cytuj  
mam juz 15 monet i jeden itemek, na upgrade brakuje mi tylko itemka z temenos north
dla przypomnienia - to ten temenos z gobami, sahaginami, mrowami, demonami, ufokami itd ;)

TEMENOS NORTH
Items needed to enter:
White Card
Cosmo-Cleance

Enter from crag:
Holla

Materials dropped here:
Benedict Silk (White Mage)
Cobalt Mythril (Dragoon)
Diabolic Silk (Black Mage)
Ecarlate Cloth (Warrior)
Plaited Cord (Ninja)
Snowy Cermet (Paladin)
Supple Skin (Thief)
Utopian Gold Thread (Monk)

Chip for winning:
Ivory Chip


co do przyjmowania ludzi z zewnatrz - jak bylo widac wczoraj kiedy bedzie cala alfa, beta i Rha to nie potrzeba nam nikogo wiecej :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 11:02 
Cytuj  
ja jestem za tym, żeby to było CC "onry"- w końcu robimy coś wspólnie i tylko w naszym gronie. Jak dojdziemy do wprawy i dotrzemy się jako 2 party (a wkrótce 2 kolejne) - to w ogóle będzie wypas :)

Na tym Apollyon SE zauważyłem, że moby które są IMMUNE na dany rodzaj ataku są DWUKROTNIE podatne na odwrotny rodzaj (np Żelki IMMUNE na Blunt dostawały DOUBLE DAMAGE z Piercing), szkielety IMMUNE na Piercing dostawały DOUBLE DAMAGE z Blunt.

Nie wiem jak ze Slashing i Magic...;(


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 11:58 
Cytuj  
A gdzie mozna sie dowiedziec jaki stan aktualnych monet kazdy posiada ? :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 12:00 
Cytuj  
Jestem tego samego zdania co Opiekun. Limbus jest jedna z naprawde niewielu rzeczy jakie się jeszcze robi w naszym polskim gronie gdzie można sobie po naszemu porozmawiać- nie ukrywam, brakuje mi tego czasami i nie chcę tego zamieniać w tym przypadku na nic innego. Jak wczorajszy przykład pokazał wystarczy 12 osób aby dać sobie spokojnie radę (inna sprawa, że to akurat był dośc łatwy Apollyon, hehe).

Co do monet to nie mam nic do dodania ponad to co zostało już napisane w poście Opa- system jest klarowny i nie ma co zmieniać. Opiera się na prostych zasadach i nie będzie z tego powodu żadnych wątpliwości. Monety tutaj doskonale zastepują punkty obecności z dynamis, zauwazyliście?

Ok a teraz troche marudzenia. MUSIMY się dograć nieco bardziej niż jesteśmy. Uważam, że jako osoba od krótej dość dużo zależy (main tank) wszystkie moje prośby czy "polecenia" powinne być jak najszybciej spełniane. Mam dosyć podzielną uwagę i widzę co się dzieje mimo chaosu, który panuje czasem w walce. Tak było wczoraj przy walce z Corse jak scharmował Opiekuna- pisałem aby go uśpić dobre kilka razy a zamiast tego był spamowany Cure. Nie rozumiem tego do dzisiaj. Mieliśmy 4 sleeperów bądź /sleeperów i spokojnie m,ożna go było uśpić. Zamiast tego zostałem zabity a po mnie Xavery i chyba ktoś jeszcze. Po walce jeszcze kilka osób starało się mi udowodnić że nic nie pisałem a wystarczyło przewinąć chatloga aby sprawdzić jak było naprawdę. Dobrze, że Xavery został scharmowany w omencie jak Corse miał pixele energii bo mielibyśmy duzy problem aby sie podnieść.

Tak samo na UFO- chyba 5 minut się prosiłem i nie mogłem doprosić o coś tak prostego jak Protect i Shell. Było dwóch WHM, mogliście sie spokojnie podzielić rolami.

Jak ktoś coś chciał ode mnie to to wykonywałem (vide prośba Bodzia o to aby się przenieść z UFO nieco dalej od wody na ziemię czy kilka innych), chcę tego samego od Was. Będzie mi się walczyło dużo bardziej komfortowo a Wam zapewne też jak każdy będzie robić cos co do niego nalezy i nie będzie niewiadomych kto i czym ma się zająć.

Nadal uważam wypad za bardzo udany ale wszyscy wiemy, że można kilka rzeczy poprawić :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 12:12 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym jak przymiemy osoby spoza CC to utracimy specyficzny klimat naszych rozmow, bo przeciez nie bedziemy burakami i nie bedziemy gadac po polsku przy obcokrajowcach.


W tym wypadku obcokrajowcy to buraki bo nie gadają po polsku przy nas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A gdzie mozna sie dowiedziec jaki stan aktualnych monet kazdy posiada ? :)


W pierwszym poscie w tym watku.
BTW zrobilem wlasnie tabelke, teraz musze ja gdzies wrzucic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.