mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
mrynar napisał(a):
Z rozmowami o innym mmo poprosze na priva.
Rasizm :]


Zaden rasizm, zwykla troska o porzadek. Kazdy mmo ma swoj dzial, a jak nie ma to mozna pogadac o danej grze na ogolnym (moze to tylk przyspieszyc powstanie dzialu), albo na priva.

Co by bylo jakby na przyklad byli gracze SWG gadali o WOW w dziale o SWG, a byli gracze EQ2 gadali o GW w dziale o EQ2??

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:52 
Cytuj  
Peace ludziki.
Black jest dziewczyną. Graczom się wydaje, że jak się pobluzga to inni wezmą to sobie do serca tak, że zaczną grać lepiej. Tak jak mi się oberwało 2 weeks temu na ENMach. Ale jednak ja jestem facetem i wziąłem się w garść - starałem dać z siebie jak najwięcej.
Jednak weźcie tą drobną poprawkę, że płeć delikatna reaguje nieco inaczej. Dlatego Freyah nie ma w CC - czasami niektórzy nie potrafią się zachować, a szkoda by zniechęcała się przez to do gry (mimo, że większość ludzi jest w porządku, a myrty już nie ma). Black się przyzwyczaiła - prawie. Dzisiaj też nie wytrzymała.
Black - ochłoń, odpocznij tydzień i wracaj.
Krzysiek - noobkom trzeba łumaczyć rzeczy, które są dla Ciebie proste i oczywiste. Ja np. do teraz nie wiem do końca jak zachować się w obszarach, do których nie mam mapek. Zawsze liczę na jakąś poradę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:06 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Walne hasło na koniec, które niepodoba sie wiekszości a "uber" gracze traktują jako wymówke totalnego noobienia ale wbrew pozorom: to jest tylko gra :wink:



To nie w tym rzecz. MMO polega na grze w grupie i nawet jesli ma sie w dupie gre, czyta www w trakcie albo oglada TV to trzeba uszanowac ludzi ktorzy traktuja gre powaznie i byc moze denerwuje ich kazde wipe. Gra jest wirtualna, ale emocje calkiem realne.

Kazdy robi bledy, nawet ludzie grajacy po 3-4 lata, szczegolnie jesli sie cos robi 1-2 drugi raz. Czasem poprostu ma sie zly dzien, albo dziwna atmosfere w domu itp

Problem to olewanie gry, chodzenie afk, robie w kolko tych samych glupich bledow itp

Jak ktos nie potrafi grac w grupie to zawsze moze sobie pograc w gry single player i umierac co 2 min albo wlaczac pauze co 25 sekund.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:16 
Cytuj  
Dodam tylko, że całą swoją uwage poświęciłam grze. Bo jak widze to myślicie, że grałam i coś tam jeszcze robiłam....

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:20 
Cytuj  
Kamil wiem, że noobkom trzeba tłumaczyć pewne rzeczy. Ale jak się robi cały czas to samo a noob i tak robi swoje źle to chuj strzela tak jak mnie dzisiaj.

Przemyślałem decyzję o cancelnięciu Blacklady. Zostawię narazie postać. Włożyłem w nią trochę kasy i wysiłku i szkoda mi się jej pozbywać jak narazie. Co do samej Black to może grać ale na warunkach, które zna ona sama. Chyba, że jej decyzja jest ostateczna.

EDIT: Niemam potwierdzenia. Chyba za dużo smsów wysłałem. Tak to jest jak odbiorca ma dwa numery a się niechce sprawdzać pod którym jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:50 
Cytuj  
Krzysiek: to tylko gra. Jeśli miałaby skłócić brata i siostrę... No .... (autocenzura) - bez przesady ;)
Z drugiej strony - wiadomo - Twoje konto, Twoje zabawki, Twoje reguły. Jednak sam Ją w ten nałóg wciągnąłeś.
Ma tutaj teraz znajomych, jakąś stałą ekipę. A ten 1$ miesięcznie raczej Cię męczyć aż tak bardzo nie powinien.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:19 
Cytuj  
Kamil to nie chodzi o 1$ ale... a $%^ miałem coś napisać ale niemam siły tego już kontynuować. W każdym bądź razie postać Blacklady zostaje a czy ona sama będzie chciała dalej grać to zalezy już od niej samej (i może od was... wiadomo - presja tłumu). Tyle, że ja dałem swoje warunki.

EDIT: raport kasowy po dniu dzisiejszym. Po odejściu Jasonosa stan kasy wynosił 523000. Sądzę, że roześlę po 104600 osobom ze starego staticka. Kwestia tylko co z Sonomanem. W nowych składach zdobyliśmy 237300. Dzisiaj wystawiłem itemki na łączną wartość 350000 (podatek od tej kwoty odjąłem już ze stanu konta) + zostaje Earring, którego jeszcze niewystawiłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:36 
Cytuj  
Hmmm a mi coś przysługuje z tamtego jednego (2/3) wypadu? :D Bo w sumie mnie teraz kompletny brak kasy (po zakupach) ciśnie =P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:43 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Oczywiście Black musi wiedzieć, kto opłaca grę, więc wywaliłem ją z gry i zmieniłem hasło. Zastanowię się czy jutro nie usunąć jej konta.

Tyran z ciebie...


Lol Black nie przejmuj się nimi lol.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:49 
Cytuj  
Niech kazdy zrobi sobie przerwe od ENMow, porobmy cos innego w tym czasie. Teraz wiecie dlaczego nie bylo mnie o 12 ingame. Z racji mojego stanu, moglbym odwalic jakis numer i tez by drama byla.

P.S. Sono "parufko" come back ! Promy' Vahzl w niedziele >.>


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:56 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Oczywiście Black musi wiedzieć, kto opłaca grę, więc wywaliłem ją z gry i zmieniłem hasło. Zastanowię się czy jutro nie usunąć jej konta.

Tyran z ciebie...


Mam to po rodzicach i dziadkach. Mój praprzodek to pewnie Neron.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 22:58 
Cytuj  
Cytuj:
Neyah: Oczywiscie ty sie urodziles z padem w lapie i poradnikiem pod pacha ... za ta akcje masz u mnie BIG minusa; - niewiem czy zdajesz sobie sprawe co ???ole narobiles....


To co dla niektorych jest oczywiste podczas ENM - dla niektorych najwidoczniej jak sie dzis okazalo nie jest to tyle co mam do powiedzenia na ten temat...

Cytuj:
Ney też zaszalał. Black miała red HP i zaczeła restować, mobek ją zaagrrował i padła po jednym ciosie (to samo robiła już na Valkurm w party: gdy restowała podczas walki to potrafiła czytać wtedy www). Ney oczywiście się zagotował. Ale chwilę później sam zrobił AFK 10 minut w miejscu, gdzie agrrują Stray'e. Załatwiłem 3 ale stwierdziłem, że to AFK chyba było specjlanie to stanąłem w bezpiecznym miejscu i patrzałem się na rozwój sytuacji.


Zagotowalem sie na maxa no... Dlatego powiedzialem ze musze isc afk na 10 minut bo wywalilbym kompa przez okno. Wyszedlem na balkon na swierze powietrze i mialem gdzies wtedy gdzie stoje :P W sumie dobrze bo dzieki temu kompa mam calego a i z balkonu widok niezly...

Zagotowalem sie bo bezpieczenstwo druzyny to dla mnie sprawa priorytetowa - nie potrafilem uratowac Black przed drugim KO.

Zreszta sprawe pomiedzy mna a Black zalatwilem osobiscie 15 minut po calym incydencie - Magda mam nadzieje ze nie masz do mnie urazy.
Najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze jestes dziewucha co ma wielkie serducho - wierze w to ze chcialas najlapiej - i to jest najwazniejsze.

PS: jak dzielimy dzisiejszy lot?? Czy mnie i Irrie cus sie skapnie?? :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 23:03 
Cytuj  
Irrie skapnie, gdyż to jego nie perwszy wypad z nami. Jak potrzebje gotówki to ja dostanie a jak nie to będzie dalej w banku narazie lezala i sie zbierala (szkoda ze SE procentow nie daje :P). Ney tez dostaniesz, gdyż były dobre dropy. Ale nie będę sam decydował kto ile dostanie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 23:05 
Cytuj  
Ja tam wole zbierac;) pewnie przeraze sie na 50 jak bede musial cos kupic do ubrania to sie przyda;P

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:28 
Cytuj  
Przemyslalam cala sprawe tak jak kazaliscie i doszlam do wniosku, ze najlepiej bedzie jak sobie odpoczne od finala. Nie warto przez jeden incydent zostawic tych ktorych naprawde lubie (i mam nadzieje, ze te osoby rownierz mnie :P)

Ale offtop sie zrobil, moze lepiej usunac te posty jak juz wszystko sie wyjasnilo.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:04 
Cytuj  
Black Lady napisał(a):
Ale offtop sie zrobil...


CC style :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:20 
Cytuj  
To ja zrobię offtop cd.
Krzysiek ma na jednym koncie swoją postać i postać Black. Z tego co wiem to naraz nie można grać dwiema postaciami z jednego konta(sam sprawdzałem). Z tego topicu wynika, że byli razem online. Jak to możliwe?


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:42 
Cytuj  
haxxx X.X


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:52 
Cytuj  
rotfl :D




















A tak na poważnie - Krzysiek ma tymczasowo jeszcze inne konto :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:56 
Cytuj  
nvm. znalazłem w necie jak to zrobić 8)


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.