mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:53 
Cytuj  
KSów mam ze 40.

Poza tym nie mam aktualnie netu w domu, wiec dziś nikomu nie pomoge w sacrarium. Nie wiem czy bede miał do środy, więc nie wiem też czy bedę w sky.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:16 
Cytuj  
Co dzien to nowy problem... -_- Po co my sie w ogole za cokolwiek zabieramy?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:25 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Co dzien to nowy problem... -_- Po co my sie w ogole za cokolwiek zabieramy?


bo chcecie dostep do Al'Taieu i uber ring? ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:25 
Cytuj  
No na głowie nie stanę, netu nie mam i już. Będę miał jutro, tak twierdzi dstawca.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
jezu, ja was prosze, przestancie pierniczyc o czyms co bedzie w przyszlosci, jak my z terazniejszoscia nie mozemy sobie poradzic >.>
simi, nie wyciagaj problemu kasy narazie, tom wyluzuj, dzis o 23 sacrarium kto bedzi8e ingame ma isc, bo mnie szlag jak wszystko za was musze robic ;p

jeszcze raz powtorze, NIE ciagnijcie problemow zw z kasa, bo nigdzie nie dojdziemy, moze nie bedzie tak zle, moze simi troche wyolbrzymia, po z atym jestesmy grupa, nie mozemy sobie na wzajem pomagac? mozemy, I dont see any problems >.>
eot


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 14:02 
Cytuj  
Ceny sie zmieniaja. Cos co niedawno kosztowalo 200k (np CCB) za 2 tygodnie moze kosztowac 20k.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 14:13 
Cytuj  
nie wyolbrzymiam, tylko niedobrze mi się robiło jak czytałem jak inne statiki miały problem z kasą czy CCB (które zawsze będą drogie, poza tym ten quest nie jest prosty do wykonania dla CC w praktyce)
ja wiem Kalcia, że lubimy robić wszystko po 2x, musimy się tylko zastanowić czy lubimy robić też po 4x (+ albo * ilość nieudanych podejść)
pomnóżcie to przez swoje medykamenty to wam wyjdzie niezła sumka

pieniądze się zbiera z tej grze dłuuugo i ja po prostu radze pomyśleć o tym od teraz


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
simi, nie ma z tym problemu teraz, to sie nie przejmujmy, zrobmy jak najwiecej misji, jesli wtedy wyskoczy problem to sie zastanowimy co robic, nie czytaj stron innych staticow lepiej;p
nie chce sie przejmowac teraz czyms co mnie czeka za 2miesiace.. plz, skonczmy juz z tym i zastanowmy sie kto bedzie ingame na sacrarium na dzis...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:09 
Cytuj  
Simi - w tej kwesti jest roznie, chipy mozna sfarmowac, jak bede online to Wam moge pomoc w koncu nam tez Gal pomagal w ich farmieniu, czemu nie mozna by pomoc i wam ? :)) U mnie narazie problem jest natury reala wiec nie moge niczego obiecac 100%, ale w miare moich mozliwosci chetnie pomoge :). Poza tym wszystko zalezy od was, u nas to sami sobie pomagalismy z medykamentami, kazdy kupowal ile mogl, niekoniecznie tylko dla siebie, po prostu kazdy kazdemu staral sie pomagac, jeden wyda malo kasy a drugi wydaje kupe, staralismy sie jakos sobie pomagac w miare mozliwosci, ale i nie oszczedzac. Mnie jak wyplukalo z kasy, bo jak wiadomo nasz static musi wszystko po 4x robic :wink: LOL, to "burzuje" mi nawet spinke reraise zafundowali :D Generalnie wszystko zalezy od nas samych, zgony, strata expa to pikus, wazny jest fun i tego sie najlepiej trzymac :)

Zycze Wam powodzenia w CoP Missions, ale nie zalamujcie sie, raz na wozie raz pod :)

Good Luck !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
jesli mozecie zaczekac do 23 to git, jesli nie to trudno, nie bede mial do was pretensji. jesli ktos z jakiejs przyczyny nie moze wyruszyc tak pozno to nieczekajcie na mnie. nie chce zebyscie dopasowywali sie specjalnie do mnie.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 17:24 
Cytuj  
z reszta dostaniecie ze 3 pompy w spadku :-)
o ile alpha ich nie zdefraudowala :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:21 
Cytuj  
jedna jest jeszcze u mnie :D wiec macie 4 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 13:25 
Cytuj  
jesli pujdziecie w piatek do Vahzl, to z przyjemnoscia dolacze SMN i pomoge rozwalic wstepne ENMy (mam je zaliczone), sam Vahzl nie mam zrobiony, bo nasz zespol nie poradzil sobie z bosami x3.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 13:27 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
sam Vahzl nie mam zrobiony, bo nasz zespol nie poradzil sobie z bosami x3.
Huh??? Jak to sobie nie poradził??? Przecież nawet 2H na nie nie trzeba odpalać. Co poszło nie tak???


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 13:50 
Cytuj  
Pierwsze kompletny brak anim 2-gie walka w 5ciu 3cie ponowna walka w 6 bez 2hruw i potuw a potem termin kazdemu wypadal zeby sie zebrac ale takie jest zycie z animami ta walka jest za prosta bez to juz inna bajka jak ogladasz jak tank obrywa nagle za 95% hp i albo poison go dobija albo jakis AoE zanim dostanie cure.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:18 
Cytuj  
no i nie mielismy WHMa, bo Max szedl RDM, a supot SMN-ra jako zastepstwo WHM, to zupelnie inne leczenie.
kazdy job ma cos swojego, kazde zastepstwo, to inna gra.
zreszta chlopaki nie mieli RR, wiec MP ubywalo na ich raisniecia, co juz jest zupewnie zbedzne, gdzyz cena RR-Pota=3k, a RR-earring zapewnia 10RR, zreszta bylo jak bylo.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
to na kiedy umawiamy/umawiacie się na farmowanie anim ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 16:42 
Cytuj  
lol, jestescie too weak... po to sa animy zeby ich uzywac, nam sie udalo bez 2h, hystero szly na karuzele, psycho jak sie chcialo albo nie, terro na budzacego sie nowego bossa i tyle, leczeniem zajmowal sie rdm/whm whm/smn(?;p) i zapewne simi jako ze jest blmem leczacym :D nie bylo problemu, nikt nie padal, nikt nie obrywal za 95% hp, jesli ktos obrywal z poison to jesli support nie wyrabial z leczeniem/zdejmowaniem statsow, to od czego sie ma antidote?
tyle ode mnie, prosze zebysmys ie skupili na kolejnych walkach ^^;
i nie spamowali tematu ;p

ok, piatek, ja i veji jestesmy umowieni w rl;
rozumiem ze anc wasza ekipa idzie cala? plus canto?
od nas nie ma tej misji zrobionej phal, thergal, saed i naif, jako pomoc mam nadzieje, ze ktorys z naszych whmow by mogl isc i comodo (tak specjalnie, zebys zauwazyl;p), wtedy ani ja ani veji nie bedziemy potrzebni.
byloby super jakby wam sie udalo zebrac w 12 osob i pojsc w piatek, bo to oznacza dla nas mozliwosc robienia kolejnych misji wreszcie..
(zeby nie bylo, ze jak mnie albo vejiego nie ma goniacych was, to nic z tego nie wyjdzie ;p)

edit: farmowanie anim:
macie wtorek, srode i czwartek, kupa czasu, animy nie farmuje sie dlugo, kto ma /thf niech wezmie, skoczcie (skocze, jesli bede mogla, pojde wam pomoc) do ktoregokolwiek z 3 pierwszych promow i tam na pierwszej platformie farmujce, moze uda wam sie przejsc na enm?:p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 16:45 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
to na kiedy umawiamy/umawiacie się na farmowanie anim ?

Poniewaz i Phal i Thergal i Saed nie ida na dynamis moznaby ufarmowac je dzisiaj... i przy okazji ENMy zrobic co by jakis exp zyskac ;)

Jak uda sie Prom-Vahzl (a uda sie bo jest smiesznie prosty :]) w pon. moglibysmy ruszyc dalej juz wszyscy. Comodo proponowal aby najpierw zrobic Ulimia's path ze Snoll Tzarem, wydaje mi sie jednak ze lepiej bedzie jesli zaczniemy od Tenzen's path, gdyz mozemy go robic w jeden dzien dla wszystkich jednoczesnie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 16:55 
Cytuj  
Kto ma sub or main thf niech bierze. Ja ostatnio bylem thf na farmowaniu i sie animki sypały jak głupie :) Poza tym na promie Vahzl monk rządził ^^.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.