mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 09:50 
Cytuj  
Osobiscie uwazam, ze kandydat na nastepnego relicowca powinien wykazac minimum zaangazowania w postaci skonczonego stage 2.

Ewentualnie mozna isc na uklad, ze robimy komus relic, ale ta osoba oddaje swoja postac do dyspozycji pixies i jak jej nie ma to ktos inny ja uzywa na eventach, a jak przestaje grac to przechodzi na wlasnosc pixies.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 09:51 
Cytuj  
Yochi dla Tadzia i jestem waszym niewolnikiem !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 09:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ewentualnie mozna isc na uklad, ze robimy komus relic, ale ta osoba oddaje swoja postac do dyspozycji pixies i jak jej nie ma to ktos inny ja uzywa na eventach, a jak przestaje grac to przechodzi na wlasnosc pixies.


hehe. o tym samym myślałem jakiś czas temu. tylko osoba używająca konta na eventy powinna być na prawde zaufana. różne rzeczy ludzie tracili przez "przyjaciół"


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:01 
Cytuj  
w czym ma być pomocny jakiś PLD 75 z aegisem w endgamie ?
przyda się do zabicia 1 czy 2 endgameowych mobków ? (które najpierw trzeba mieć możliwość bić)
czy może będzie superpomocny w zabiciu DL, Cirrate Christalle, Antaeus, czy może w Salvage, Einherjarach, Assaultach, Limbusach, CoP'owych 1h Dynamsach itd. itd. , wszystko co nowe w ffxi raczej jest robione pod kątem błyskawicznych walk gdzie ma być w krótkim czasie robiony superdmg
kilkaset mln wydanych gili tylko po to żeby w jakimś HNMLSie bić te same mobki które się dzisiaj bije ?
(gile lepiej wydać na sprzęt i pożyczyć DD żeby mieli więcej haste, att i dmg, wtedy może wzrośnie szansa na zabicie setek mobków których jeszcze w endgamie nie biło ani DP ani Pixies)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lip 2007, 10:05 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:03 
Cytuj  
A kto powiedzial ze musimy kogokolwiek teraz wybierac. Pisalem o tym juz na Pixies, nie musimy kogos wybierac zeby robic relica. Po prostu zbierajmy coiny na dany relic (np. na Bravure :]). Ja np sobie nie wyobrazam zrobic czegos co proponuje Opi. Dla mnie to idiotyzm, bo teraz ktos moze chcesz zrobic relica, zrobi ten stage 2 bo mu kaza, a za 3 miesiace i tak quitnac gre bo cos sie stanie w RL albo mu sie najzwyklej znudzi. I co wtedy? Znowu pol relica do kosza. Da nam postac? Co z tego - nie znam wielu osob ktore by zrzekly sie wlasnej postaci na rzecz jakiejs z nieskonczonym reliciem, ba, nie znam wielu osob ktore by zamienily swoja paruletnia harowke na postac z gotowym reliciem :)
Jesli Pixies faktycznie chce zaczac sponsorowac Dynamis (a wszystko na to wskazuje) to nie widze innego wyjscia jak zwyczajne zbieranie coinow poki nie pojawi sie na horyzoncie ktos warty Aegisa czy Horna, bo jak mniemam, tylko te 2 relici wchodza w gre :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:06 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
ba, nie znam wielu osob ktore by zamienily swoja paruletnia harowke na postac z gotowym reliciem :)


ja bym zmienil:) ale nawet na sile jakby mi ktos mial robic relica to bym nie chcial:) 24/7 bard omg

a no i wlasnie imo horn > aegis


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 9 lip 2007, 10:08 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:08 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Jesli Pixies faktycznie chce zaczac sponsorowac Dynamis (a wszystko na to wskazuje) to nie widze innego wyjscia jak zwyczajne zbieranie coinow poki nie pojawi sie na horyzoncie ktos warty Aegisa czy Horna, bo jak mniemam, tylko te 2 relici wchodza w gre :)


Yochi one-shot'uje Tiamata, nie slyszales ? To taki sikret-pr0-ubah-lejtent :)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:16 
Cytuj  
Cytuj:
ja bym zmienil:) ale nawet na sile jakby mi ktos mial robic relica to bym nie chcial:) 24/7 bard omg


No tutaj akurat chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:17 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ja np sobie nie wyobrazam zrobic czegos co proponuje Opi. Dla mnie to idiotyzm, bo teraz ktos moze chcesz zrobic relica, zrobi ten stage 2 bo mu kaza, a za 3 miesiace i tak quitnac gre bo cos sie stanie w RL albo mu sie najzwyklej znudzi. I co wtedy? Znowu pol relica do kosza.


Nie bedzie pol relica, bo damy coiny dopiero jak bedzie na caly relic, a nawet jak bedzie to prywatne ryzyko danej osoby. Sam mialem najwiecej watpliwosci z kontynuowaniem upgrade wlasnie na stage 1-2, potem to minelo.

Relic to nie jest wcale taki hard-core, pod warunkiem, ze ma sie w grze pare roznych sposobow na zarabianie kasy. W pewnym momencie naprawde nie ma na co jej wydawac i wtedy taki relic to fajny cel w grze. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie bedzie pol relica, bo damy coiny dopiero jak bedzie na caly relic, a nawet jak bedzie to prywatne ryzyko danej osoby.

To jaka to roznica czy bedzie mial stage 1, 2, 3 czy 10? I tak to on laduje kase w runy i currency. O ile wiem to nie jest prywatne ryzyko jednej osoby, tylko calej grupy, bo w rezultacie traci cala grupa. Chetnych do Relica jest troche, jak ktos sie znudzi w polowie to wlasnie tyle czasu straci ta osoba ktora by sie w polowie nie znudzila a musiala czekac na swoja kolej. I o ile wiem to takiej sytuacji chcemy uniknac - chyba ze chcecie sie reklamowac jako grupa ktora zrobila 10 stage 3 relicow :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:39 
Cytuj  
Mysle, ze gromadzenie coinow w Pixies do momentu az bedzie mozna caly relic zrobic to dobry pomysl, tylko ciagle gorzej dla kogo...
Jeden z aktywniejszych bardow to Pano, ale na ma tez rdm... ;/
Reszta bardow tez ma po kilka innych jobow, a i zaden nie jest jakos specjalnie aktywny.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 10:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Osobiscie uwazam, ze kandydat na nastepnego relicowca powinien wykazac minimum zaangazowania w postaci skonczonego stage 2.

Ewentualnie mozna isc na uklad, ze robimy komus relic, ale ta osoba oddaje swoja postac do dyspozycji pixies i jak jej nie ma to ktos inny ja uzywa na eventach, a jak przestaje grac to przechodzi na wlasnosc pixies.


Coiny na stage 2 to ja mam w mogu od ponad roku :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:02 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
mrynar napisał(a):
Nie bedzie pol relica, bo damy coiny dopiero jak bedzie na caly relic, a nawet jak bedzie to prywatne ryzyko danej osoby.

To jaka to roznica czy bedzie mial stage 1, 2, 3 czy 10? I tak to on laduje kase w runy i currency. O ile wiem to nie jest prywatne ryzyko jednej osoby, tylko calej grupy, bo w rezultacie traci cala grupa. Chetnych do Relica jest troche, jak ktos sie znudzi w polowie to wlasnie tyle czasu straci ta osoba ktora by sie w polowie nie znudzila a musiala czekac na swoja kolej. I o ile wiem to takiej sytuacji chcemy uniknac - chyba ze chcecie sie reklamowac jako grupa ktora zrobila 10 stage 3 relicow :]


Mialem na mysli sytuacje, kiedy ta osoba SAMA kupuje sobie monety na stage 1-2, a potem reszte dostaje od pixies.
Teraz monety sa tanie i nie ma duzej roznicy cenowej w monetach ze sponsoringu i z bazaru (poza runem raz na 20 kiedy wypada ich naprawde duzo).

Mowiac szczerze chcialbym, zeby to byl aktywny czlonek DP, ale oczywiscie nie ja bede o tym decydowal. Latwiej byloby mi sie zmobilizowac do chodzenia na dynamisy jak juz skoncze relic. Zasada: on pomagal mi, teraz ja pomagam jemu.

EDIT:

Aktywni czlonkowie DP:

1. Rhaegal - 424 (!!!) - relic

2. Draconi - 400 - nieaktywny w Pixies...

3. Galenros - 392 - relic stage IV

4. Sehrahin - 384

5. Opiekun - 325 - relic stage IV

6. Valega - 314 - dedykowany RDM, BLM

7. Zjawcia - 262 (nie gra)

8. Deshter - 237 - dedykowany WHM

9. Jiyu - 231 (nie jest czlonkiem pixies)

10. Panoramiiix - 230 - dedykowany RDM

Naturalnym kandydatem jest Sehrahin ze swoim PLD (jedyny problem to chyba to, ze rzadko jest w grze ostatnio), albo Drac o ile zaczalby sie udzielac w pixies (jesli to pixies ma finansowac relic).


Ostatnio edytowano 9 lip 2007, 11:23 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:18 
Cytuj  
prawda jest take ze te 30mil w banku spokojnie starcza na te 4k monet na stage 5 gdyby faktycznie taki projekt powstal mysle ze ludzie nie mieliby nic przeciwko sprzedazy 1 gaitersow i jest kolejne 30mil co własciwie daje relic


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:21 
Cytuj  
szkoda ze Pixies bedzie sponsorowac Dynamisy DP w niedalekiej przyszlosci . Planowalem polazic dluzej z DP , ale w takiej sytuacji to nie wiem ....

moge pomagac Galowi , Opiemu czy Rha w ukonczeniu Relika , ale nie mam zadnego interesu w pomocy sponsorowania relika w sumie "obdej" osobie ( dla mnie ) z Pixies .

Poza tym ja > jako osoba "spoza" Pixies nie mialbym Żadnych szans na sponsorowanie jakiegokolwiek dynamisu ( a mialem w planach robienie horna > samemu do stage 2 minimum > potem z DP ) oraz dalszych stage'y z DP , bo nie jestem w Pixies :)

troche to dziwne , bo wczesniej DP bylo LSem wiekszosci CC teraz , .... Pixies wiedzie prym .

Jednak ... jesli ktos z Pixies > proponowalbym Vejiego rowniez ( zwazywszy na czyste , niebanowane konto ) i raczej duze oddanie dla Pixies .
Zrobcie wszystko zeby kolejny Relik byl u Polaka , takiego ktory w Pixies udziela sie na codzien .
albo Lesiu niech horn robi :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:23 
Cytuj  
egoist napisał(a):
a no i wlasnie imo horn > aegis


Hehe lesiu nie wiesz co piszesz horn jest spoko ale bez przesady wszystkie songi poza balladami mają zwykle taki sam efekt jak z normalnymi instrumentami. Zwykle używamy horna w tank PT jeżeli trzeba dużo leczyć to wtedy WHMi mają ciągle MP albo w BLM PT ale wtedy BLMi po dluższym czasie generują za dużo hate.

Co do Aegisa to był to jeden z lepszy relików jakie mieliśmy w DH dobrze wyekwipowany PLD + Aegis + sub nin i mugł w sumie wszystko solo tankować pamietam jeszcze jak w powietrzy tiamat bil arg za 7dmg.

Raczej aegis ma lepszą przydatność dla LSa + tak jak wyżej ktoś pisał liderzy zawsze mieli ID i pass do osób mających reliki i praktycznie na 95% eventów mieliśmy osoby z relikami.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:52 
Cytuj  
W razie czego: Jestem w stanie na powrot zostac aktywnym membersem DP (rezygnujac z innych aktywnosci w FFie) i oddac Xava do dyspozycji wybranych osob z Pixies (Opi, Rha, galen, Desh, Veji i inni zaufani ludzie. Na pewno nie wszystkim, nie chce zeby Xava zbanowali apowiedzmy sobie szczerze wiemy ze czesc ludzi botuje, rownierz liderzy). Jestem tez w stanie zobowiazac sie do pracy nad kupowaniem coinow w ustalonych ilosciach/czas.

Czy horn czy tarcza... nie wiem, moim zdaniem oba sa absolutnie zajebiste a nie mam doswiadczenia z brd zeby sie wypowiadac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:53 
Cytuj  
Cold --> nic nie jest postanowione chyba jeszcze.

DP to glownie dziecko Rha w tej chwili i to on ma najwazniejszy glos w tej sprawie.

Pixies jest glownym kandydatem w tej chwili, bo pixies ma odpowiednia kase w przeciwienstwie do 90% graczy.
DP tez w 90% sklada sie z ludzi z pixies i pewnie zle byloby widziane gdyby monety szly do konkurencyjnego HNM LSa.

Zreszta Cold zawsze bedziesz mile widziany w pixies. Ostatnio odeszlo trzech uber graczy z SW do nas. Prawda jest taka, ze dla EUgraczy nie lubiacych siedziec po nocach w grze nie ma HNMalternatywy dla pixies.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:00 
Cytuj  
Opi mowie to juz od dawna > gdyby moje godziny pracy byly troszeczke inne , juz dawno zlozylbym apply u was . Pomijajac glupie zagrania Glizdusia to Pixies jest bardzo dobrym HNMlsem ( a przede wszystkim wszyscy moi znajomi sa w nim - od dawna ) .
Jak na razie moje godziny pracy pozwalaja mi na granie tylko noca :( chyba ze ktos mialby dostep do mojego konta ( jednakze musialaby to byc osoba zaufana ) i gralby "mna" w dzien .

a relik > lub robienie go mialo mnie utrzymac w tej grze przez najblizsze ( minimum ) 2 lata .... realia jednak sa troszeczke inne . No coz . pozostaje mi tylko czekac , az znajde inna robote :) , albo az Pixies bedzie mialo kilka osob ktore beda w stanie cos robic "noca" . ale to ciagle za malo .... wiekszosc eventow robicie wieczorami/popoludniem :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:13 
Cytuj  
prawda taka ze jezeli dp zdecydowaloby sie pomagac w relicu komus spoza pixies jak Opi i Gal skoncza bylaby mega hiper turbo drama


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.