mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:22 
Cytuj  
Bidowanie bezemnie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:24 
Cytuj  
Oj dajcie spokój, bo jakaś paranoja sie tu produkuje. Wszystko było ustalone. Item w pierwszej kolejności dostają joby, które najbardziej go p otrzebują + osoba, która go dostanie musi ogólnie być aktywna w sky. Bo jak mamy 2 tanków, co to jeden jest zawsze a 2gi nie był na połowie wypadów, to dostanie ten pierwszy. A jak mamy tanka i dd, tank był na 2 mniej wypadach niz dd (a było z 10), ale wszyscy wiedzą, że tank z tym itemem przyniesie nam większy pozytek, no to raczej ten tank powinien go dostać nie?

No, ale jak uważacie. Ja tam nie histeryzuje jak baby - olaboga, odchodzę - tylko wchodzę w dyskusję i mam nadzieję na osiągnięcie konsensusu.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:25 
Cytuj  
Sait nie rzucaj sie, wybacz ale ja nie bede chodzic na triggery i gody i miec xxx punktow i po cholere jak przyjdzie sobie pierwszy raz jakis RNG i dostanie seiryu's kote bo mu sie bardziej przyda?

NO THANKS !!!


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:25 
Cytuj  
Zenit rece nie potrzebuje od tak, kazdy o tym wie!

Sama zaproponowalam, by je mieli najpierw BLM-owie.

O spodnie i buty Zenit bede walczyla uczciwie, jesli beda obowiazywac punkty.

WAR - Tank, to ja znam tylko Naifa, sry a co cie tak gryzie?? ze Opi je chce??? moze dasz Vejittie na wyrost? lol

Sai ludzi wiedza jak i co komu potrzebne, mecisz wode.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:28 
Cytuj  
wy mecicie a nie ja
skoro kazdy wie to po co takei swiete oburzenie ?
TAK VEJITA PIERWSZY MUSI MIEC KABUTOOOOOOOOO KONEICZNIE BO RZUCE GRE I SIE POWIESZE !!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:28 
Cytuj  
To wy mącicie. Załóżmy, że będe miał najwięcej punktów ze wszystkich i co? Będę sobie mógł dowolnie bidnąć jakikolwiek item? Głupota. Oczywiście, że przepuszczę Anc w kolejce do butów i spodni. Tak jak napisałaś Anc, wiemy co kto potrzebuje, więc o co kłutnia?

Zja, nie rycz, kobieto. Bo to logiczne jest, że w takiej sytuacji byłabyś pierwsza w kolejce.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:29 
Cytuj  
Comodo, Sai meci, po co wprowadzac te jego refleksyjne zasady?
Juz wczesniej ustalono bylo mniej wiecej kto i jak i co.

np. : ja nie mam RDM na 65+ wiec nie bede sie zapychala, rzeczami nie do mojego jobu. Jak mi dzidzia urosnie, to chetnie wezme dla niego itemy..lol.. tyle.

Chce chodzic uczciwie dla siebie i innych.

Dla tego bedzie dobre bidowanie na rzadkie itemy.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 22:41 
Cytuj  
TO NIE SA ZADNE NOWE RULESY DO KUZWY NE4%^&$
TO JEST NIEMAZLE DOKLADNIE TO CO USTALILISMY TYLKO SPISALEM TO DLA CZYTELNOSCI
NIKT NIE KAZE WAM PASSOWAC ITEMKOW LESSEROM DO CHOELRY !!!
I NIE WKU@#%@#$%^# MNIEE !!!!!!!!!!!!

nie bedzie bidowania


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:00 
Cytuj  
Hehehehe. Zalosni jestescie wszyscy ;]
Zapiszcie sie do HNM LSow a z CC sobie chodzcie tak-o dla funu i free lot robcie.
Jak tak patrze jak sie klocicie to smiac mi sie chce :D
Zjawa Seryiu`s Kote, HAHAHAHA :D


P.S
Duzo literowek =\


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 00:04 przez Seph, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:02 
Cytuj  
Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kasę (w tym wypadku drogie itemy).

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:08 
Cytuj  
Canto, czy ty wiesz, ze wiekszosc HNMLS-ow wymaga od swoich czlonkow obecnosci tylko i wylacznie tylko na ich akcjach? Godach, Kirinie?

To wogole cud, ze chlopaki kombinuja i chodza z nami.

jesli mi nie wierzysz zapytaj sie prosze Edvina, w DH wogole nie maja pojecia, ze "Good morning" i "Good night" mozna powiedziec gdzie indziej.

my sie nie klocimy

ja osobiscie che chodzic u nas i by mlodzi lvl-owali po to by do nas dojsc... zreszta, tak i tak wszystko przekrecicie, co by sie nie napisalo...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:17 
Cytuj  
Anc ja nic nie przekrecam, ale HNM to HNM a na eventy raz w tygodniu mozna dla FUNU chodzic bawic sie a nie klocic o dropy ;] Kto dostanie ten dostanie. komu zalezy niech do HNMa sie zapisze.
Proste.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:25 
Cytuj  
chyba mowimy o roznych rzeczach... nie dogadamy sie.

mi zalezy na naszych ludziach

nawet jak eventy i wypady w HMNLS-ach raz w tygodniu, tak i tak nie beda chcieli, zeby od tak lazilam z innymi.
to jak Dynamis LS, ma sie jeden i kropka - wtedy to skutkuje.

a zdanie w stylu "Kto dostanie ten dostanie" nie ma sensu.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 00:27 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:27 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
chyba mowimy o roznycg rzeczach... nie dogadamy sie.

mi zalezy na naszych ludziach

nawet jak eventy i wypady w HMNLS-ach raz w tygodniu, tak i tak nie beda chcieli, zeby od tak lazilam z innymi.
to jak Dynamis LS, ma sie jeden i kropka - wtedy to skutkuje.

a zdanie w stylu "Kto dostanie ten dostanie" nie ma sensu.



LOL Anc, kto powaznie mysli o itemach z godow zdobytych przez CC?Jak dla mnei to rczej na fun wyglada :D Genvu ok ;] moze jeszcze sie cos czasem uda ;] Ale nei ma co myslec na powaznie. Jak ktos naprawde chec to tylko HNM inaczej to bez sensu :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:31 
Cytuj  
ja powaznie mysle, ze nauczymy sie rozwalac 4 podstawowe Gody.

moze z czasem, ale mamy spore szanse.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 00:56 
Cytuj  
moge polamac perle temu pajacowi ? please let me do it
zalosny to jestes ty twoje podejscie do ludzi i wiedza o tej grze


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:39 
Cytuj  
Nie powinno być wg mnie biddowania na itemkach z miliona przyczyn.
Najważniejsza jest najprostrzą - nie ma żadnej gwarancji że ludzie którzy będą chodzić regularnie MIESIĄCAMI i zbierać miliony punktów kiedykolwiek zobaczą itemek na który zbierali punkty. To nie jest tak, że "kiedyś na pewno wypadnie" - kiedyś raczej na pewno ludzie zaczną się wykruszać i będą coraz mniejsze szanse na zabawe CC w sky. Nasza obecność w sky to jest raczej fun na razie, żeby było coś więcej muszą być ludzie na których można regularnie polegać. W prawdziwych HNMLSach jest bardzo duża dyscyplina bo - widać to dokładnie - jeden /tell i bach ludzie znikają - a u nas fochy co tydzień.
Powinniśmy się cieszyć że coś w ogóle wypada i w pierwszej kolejności itemki powinni dostać ludzie :
- którzy na pewno je wykorzystają (wielką nieuczciwością jest kolekcjonowanie np. itemków których nawet założyć teraz nie można a na dodatek doskonale się wie się że za długo się nie pogra , mam nadzieję że takich osób nie ma za dużo)
- którym te itemki przyniosą największą korzyść i innym też, i Sai ma rację że w pierwszej kolejności odpowiednie itemki powinny dostać tankowie (jak ktoś nie wie dlaczego to niech skasuje konto, zacznie grać jeszcze raz i przypatrzy się dokładniej o co chodzi w tej grze ...)
- jeśli chodzi o Abjurations to raczej w pierwszej kolejności oprócz jobów powinno się liczyć czy kogoś stać na taką zabawę, okazać się potem może że ludzie mają po kilka Abjurations w MH i 0 gili żeby zrobić z nich użytek i kilka mln gili na inne rzeczy na które zbierają miesiącami, ale co tam, pamiątka po godzie jest - bez sensu

Sai napisał "
Genbu Kabuto pierw trafiaja do tankow.. NIN>WAR>reszta
Zetnith crown/pants WHMvRDM>reszta
Zetnith gloves BLM>reszta
Crimson hands RNG>RDM>reszta
Crimson feet RDM>reszta
Suzaku sune-ate MNK>NIN>reszta
Seiryu kote RNG>NIN>reszta
Byakko Haidate Meleesi>BRDvRNG
"
a ja bym dodał do tego że oprócz kolejności powinno się brać pod uwagę lvl osób np.
Seiryu kote RNG>NIN>reszta
jeśli przyszłaby nawet armia RNG z levelami 70-71 a będzie 1 NIN który będzie miał level wyższy od RNGów to on powinien dostać itemek wg mnie, ich np. może w każdej chwili piorun trzasnąć tak samo jak ich kompy :roll: , jak będzie 2 NIN z tymi samymi levelami ale wyższymi od RNG to powinni lotowac obydwoje wg mnie


Zjawcia napisała :
"jezeli rozdawanie itemkow ma wygladac tak jak zaproponowal do Sait to mozemy sie juz w tym momencie pozegnac "
to nie jest takie proste, bo wyobraź sobie że armia ludzi poszła na triggery, potem walczyć z godem a Ty miałaś w tym czasie cholerne problemy z zalogowaniem się i nie masz wystarczającą ilość punktów żeby wygrać itemek który zaraz dropnie, ale zdążyłaś się zalogować i przyjść na miejsce i końcówkę walki z godem i był drop na który czekałaś 3 miesiące i komu miałby on przypaść skoro nie masz punktów a inne osoby którym ten itemek by się nigdy nie przydał walczyłyby ostro żeby tylko zapchać MH - bez sensu.

Jak ktoś jest za bidowaniem to niech się jeszcze zastanowi co zrobi ze swoimi milionami punktów jak już wszystkie itemki które chciał ze sky już będzie miał (np ja - jeden jedyny itemek z całego sky jest przydatny dla mnie). Jak takie osoby przestaną chodzić to ... chyba że będą sprzedawać punkty za miliony gili innym osobom a Sai będzie brać procencik od obsługi transakcji :wink: :roll:
Jak ktoś już przemyśli to zawsze może napisac na forum swoja wersję kolejności kto co powinien dostać.

btw na razie nie widzę najmniejszych szans żeby ktokolwiek z nowych ludzi grających rok zrobił karierę punktową w jakimkolwiek HNMLSie i zdobył tam itemki których zdobyć nie można będzie u nas, a po jakimś czasie pewnie i u nas mógłby je zdobyć.Nie wierzę żeby u nas znalazły się osoby które byłyby w stanie się poświęcić i przeżyć 5-10 imprez w obcych HNMLSach w kosmicznych porach żeby móc walczyć swoimi drobnymi punktami o dropy które czasami wypadają a na które jest armia ludzi czekających ze swoimi milionami punktów od miesięcy + być może lotowanie i zależność od losu.

ja nie będę nic nigdy biddować bo chcę tylko ręce, jak mi ktoś napisze co tam jest ciekawego jeszcze dla blm'a to się przypatrzę dokładniej

kiedyś byłem za biddowaniem, ale miałem na myśli regularne imprezy które mają skład zapewniający "zwycięstwo", jak na razie to każda środa stoi pod znakiem zapytania, bo może się np. okazać że 2 naszych tanków na których wszyscy liczą umówią się ze sobą o tej porze w realu i oleją kilkanaście osób, bo podobno real ważniejszy od gry .... :roll: :wink: :D :D :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 01:55 
Cytuj  
heh simi jest tak spokojny ze az przerazajacy ;p
i w sumie jako jedyny z nas potrafi sie sensownie wypowiedziec o co w tym chodzi lol
dodac by mozna jeszcze do przemyslen....
ciekawe ktory so called HNM LS zajmuje sie sky wiecej niz hmm 2 razy w tygodniu
ciekawe ile 'HNM LSow' moze sie porwac na cos wiecej niz 4 gody (mowa o Kirinie i King HNMach, bo tylko one dropuja rare exowe itemy)
ciekawe ilu z was ma szanse kiedykolwiek sie dostac do tych LSow
cikawe ile czasu byscie w tych lsach czekali na wymarzone itemki... e. ody a.body w.body m.body Ridill itd....
ciekawe ilu z was by mialo czas by do tego dojsc

nie mowie o tym by sobie calkowicie odpuszczac takie fantazje, tylko o tym ze mimo wszystko Sky CC daje unikalna szanse wielu z nas, a wiekszosc z nas sie w mniejszym lub wiekszym stopniu przyjazni wiec nie marnujmy tego, czerpmy z tego fun ale ciagle traktujac to powaznie....
mimo osob ktore patrzna na nas z gory, wysmiewajac pod nosem, czy uzywajace nas jak narzedzia z braku lepszego...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 03:56 
Cytuj  
;m


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Ostatnio edytowano 22 paź 2005, 07:17 przez Balrog, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 04:49 
Cytuj  
bawcie sie dobrze

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.