mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:55 
Cytuj  
Nie kumam czym sie rozni dostanie noble z CC od dostania noble z OB albo DH??

Nikt nikogo nie zmusza na ta zrzutke, nikt nikomu kasy nie zabiera. Celowo nie zaproponowalem np. przeznaczenia kasy z jakiegos eventu na to, bo kazdy moze decydowac co robi ze swoja kasa.
Nie byloby chetnych na zrzutke nie byloby zrzutki.

Czy bedzie nastepna? Nie wiem.
Napewno nie zrzucimy sie dla Huck na noz :D, bo nie bedzie na to chetnych. Generalnie napewno nie zrzucimy sie dla zadnego ze starych graczy, grajacych 2-3 lata, ani dla graczy, ktorzy maja w dupie CC.

Zeby wszystko bylo "lega artis" Desh dostanie -1 punkt za kazde otrzymane 500k od nas, a kazdy kto sie zlozyl dostanie +1 punkt za kazda kase do 500k. Co wy na to?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:48 
Cytuj  
Bez żadnych minusów proszę. Zrzucamy się dla Desha bo jest on ZAWSZE kiedy sie potrzebuje whma. Jeslt ZAWSZE skory do pomocy, ZAWSZE pójdzie kogoś raisnąc chocby to było bardzo daleko. Taka postawa zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Owszem- uważam że Desh JEST najaktywniejszym WHMem na CC. Coldee w sumie dopiero wrócił, Zet jest nieregularnie a jak jest to czasem summonerem a Anc spędza czas expując z Opem, craftując lub nie mając perełki CC założonej (jaki tego powód mogę się tylko domyślac)- innymi słowy nie są tak "dostępni" do pomocy jak Desh. Jak masz jakiś problem Maxii to twoja sprawa- skoro nie miałeś nic do zaoferowania to po co wogóle zaczynałeś gadkę.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:52 
Cytuj  
Na wstepie zaznacze , ze nie mam CC w dupie :) . Faktycznie nie uczestnicze w zadnych eventach , ale to ma zwiazek z sytuacja w RL i moim osobliwym podejsciem do pewnych spraw . Okres CC Sky np byl jednym z moich ulubionych i ciagle zaluje , ze tak szybko sie skonczyl . CC rulez !

Jak jeszcze robilem Warka , w sumie miesiac czasu zajelo mi zebranie kasy na Haubergeona , ktorego jako szanuajcy sie War ;) musialem miec . Farmowanie na Pashow , kopanie w Gusgen itp , kasa sam sie nie zebrala , nikt za raczke nie trzymal .

Nie mam nic do Desha , wrecz przeciwinie uwazam go za fajnego Taru . Dzieki niemu i Kyu moglem szybko wylevelowac Bsta do 75 . Ale ... ta akcja jest chora / niefair . Nie kazdy moze grac tyle co inni , zaangazowac sie w gre w stopniu takim jak inni , ale jednak ludzie od nas chocby , zdobyli jakos kase na itemy .

Max ma wiele racji w tym co pisze . To , ze jest w DH nie ma znacznia . Jest przede wszytkim kurczakiem i moze wyrazac swoja opinie . Sluszna wg mnie .

Kazdy pracuje na swoje , jak komus sie nie chce lub nie ma pomysu ... to nie dostanie itemu . Takie "matkowanie" jest bardzo krzywdzace w stosunku do innych czlonkow CC , a nawet wypaczajace pewnie rzeczy . To zadna zawisc czy zadrosc tylko normalne podejscie do zycia . Chociaz moze jednak , mi w koncu nikt nie kupil sprzetu , sam musialem go zdobyc .

No nic , co chcialem napisac napisalem z grubsza . To prawda , ze kto chce dac kase da i nie powinno to nikogo innego obchodzic . Wyrazilem jedynie swoja opinie na temat calej akcji .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 00:10 
Cytuj  
Naif --> co wolalbys zeby Desh poszedl na 2 tygodnie do kopalni czy zeby byl zawsze rdy zeby kogos raisnac, zawiesc czy pomoc w evencie?

Gdybysmy byli LSem z fundem to kasa z pendantow i tarcz szlaby to funda i za to kase bysmy kupili Deshowi body.

Nie mamy funda i zarabiamy 200-500k na evencie. Eventy odbywaja sie miedzy innym dzieki temu ze Desh na nie przychodzi. Wyobrazasz sobie robienie pendantow bez WHMow? Ja tak srednio. Rha pewnie jeszcze mniej. :D

Czemu nie mielibysmy przeznaczyc czesci tj kasy na to zeby byc lepszym na nastepnych eventach?

BTW Naif potrzebujemy ciebie w CC! Bylbys duzym wzmocnienie na naszych runach!

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 03:29 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jak masz jakiś problem Maxii to twoja sprawa- skoro nie miałeś nic do zaoferowania to po co wogóle zaczynałeś gadkę.


To jest forum moge pisac co mysle o danej sprawie i tego nie zmienisz i jest wolnosc slowa czy tego ktos chce czy nie. Wiec sie nie ma co czepiac, a to ze sie komus niepodoba ze pisze prawde to juz inna sprawa... I mam zwyczaj pisac co o czyms mysle i zwykle mi zwisa co sobi inni o tym pomysla...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 05:03 
Cytuj  
Max' napisał(a):
...I niech mi ktos napisze ze cokolwiek ze swojego uber equipu must have dostal za free bo tak to wylada i czemu akurat desh mamy tylu whmuw wiem jemu brakuje lol spoko to niedlugo innym joba zacznie brakowac postawowych must have itemkuw to najwatwiej bedzie kupic niz sie wysilic i zdobyc wiem ze spokojnie sie da w CC tylko incjatywy ludzi potrzebujacych trzeba....


ja dostałem za darmo weskit, ammo, ringi i neck we wrześniu 2005, gdyby nie gifty od Sollo to do dzisiaj bym nie miał na hq staffy, z RB mam buty, neck i rękawiczki które bym miał dopiero teraz jeśli CC by się nade mną zlitowało co jest wybitnie mało prawdopodobne, bycie rok na levelu 75 jako BLM i wyglądając jak gracz który dopiero dingnął byłoby na pewno niezłym funem, ale się nie udało, z solowania mam/miałem bsy i ksy które równie dobrze mogę wyrzucić lub poświęcić znowu ze 200 na jakieś skrzynki i zarobić na tym 0 gilii

Maxii WHM nie soluje i nie zarabia kasy z tego, mogą sobie pozwolić na SOLOWANIE tylko tacy WHMI których w CC nie ma bo nasi nie mają sprzętu i jobów/subjobów do tego bo ich na to nie stać, WHMi w HNMLSach są na końcu KAZDEJ listy do wszystkich rzeczy które interesują WHM, NIKT na naszym świecie nie ma tyle wazeliny żeby to zmienić

Desh zasługuje na noblesa jak dla mnie przynajmniej z jednej prostej przyczyny: bo jeszcze gra
możemy go wysłać do HNMLSA na pół roku po noblesy tylko kogo u nas stać na pożegnalne kwiaty ?

błagam nie namawiajcie ludzi na kopalnie i inne zabawki z 10-50 levelu, nie po to ludzie mają 75 level i zużyli setki godzin na dziesiątki meritów żeby przebrać się w klownów i zarobić 6 mln gili w pół roku tylko żeby grać z innymi, ale chyba się nie da bo inni nie chcą grać jak na 75 lvl wypada więc koło się prawie zamyka


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 08:38 
Cytuj  
Max' napisał(a):
To jest forum moge pisac co mysle o danej sprawie i tego nie zmienisz i jest wolnosc slowa czy tego ktos chce czy nie. Wiec sie nie ma co czepiac, a to ze sie komus niepodoba ze pisze prawde to juz inna sprawa... I mam zwyczaj pisac co o czyms mysle i zwykle mi zwisa co sobi inni o tym pomysla...


W takim razie jak już piszesz postaraj się zachować podstawowe zasady ortografii i interpunkcji- tekst będzie czytelniejszy a wtedy łatwiej będzie można zrozumieć to co chcesz przekazać. A skoro zwisa to po co wogóle cokolwiek piszesz, aby pokazać jaki jesteś twardy?

Nie ma cię na CC na tyle dużo aby zobaczyć ile czasu Desh poświęca pomagając innym- jakie masz prawo oceniać kogoś z kim nawet nie grasz? Ba, sugerowanie komuś aby zamiast pomagać innym wziął się do farmowania jest największą chamówą jaką widziałem.

Whm może solować równie dobrze jak inny job? Proszę bardzo- udowodnij mi to. Ja osobiście nie znam żadnego Whma na 75 który by solo kampował różne stworki dla kasy- w 99% wszyscy Whm75, którzy kampują robią to jakimś innym jobem bądź z kimś innym.

Poniekąd Byakko`s Haidate i inne rzeczy ze Sky dostałem za darmo. Owszem wydałem na to punkty, które zbierałem ale były to punkty zbierane za AKTYWNOŚĆ. WSKAŻ PALCEM Maxii osobę bardziej aktywną w pomocy na CC niż Deshter.

Inwestując w Desha inwestujemy w powodzenie naszych eventów- jeśli tego nie jesteś w stanie zauważyć to coś jest toba nie tak.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:00 
Cytuj  
IMO jak zasluguje to zasluguje, ja nie gralem dlugo, wiec jak tak piszecie to pewnie to prawda, ale moim zdaniem, jeśli to jest nagroda za aktywność, to pomysł Opiego jest dobry powinien dostać punkty na minusie i wtedy wszystko byłoby odebrane inaczej. Udzielał się więc zarobił dużo punktów i dostał kasę i wtedy trundo by sie bylo do czegokolwiek doczepic. Ja kasy nie daje narazie bo a) mam malo i sam potrzebuje na itemy must have b) jak konczylem gre Barteliusem to rozdalem ponad 10 milionów, wiec chyba narazie wystarczy....

Maxii ja Cie naprawde bardzo lubie i uwazam ze kazdy moze napisac jaka chce opinie, ale nie zapominaj ze dostales ode mnie Spartan Cesti, ktore jak sam mi napisales sprzedales za 7 milionow i to tez bylo za free bo nie chcialem i nie chce zebys mi cokolwiek oddawal i sadze ze ta kasa bardzo Ci pomogla w Twoich poczatkach... Naprawde nie chce Ci tu nic wytykac, ale musisz przyznac, ze dostajac za free 7 baniek za ktore moglbym sobie kupic teraz wszystko co chce prawie, powinienes co najmniej przemilczec sytuacje z Deshem....

Sadze ze danie Deshowi tej kasy za punkty jak napisal Opi jest najlepszym rozwiazaniem...

Co do takich akcji w przyszlosci to mozecie po prostu zrobic tak, ze w kazdym miesiacu osoba z najwiesza iloscia punktow uzbieranych w tym miesiacu dostaje nagrode i nie koniecznie tak droga np. milion czy cos w tych granicach. To taki pomysl tylko na podstawie waszej iniciatywy.

PS. Za bledy ortograficzne przepraszam :)


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 26 sie 2006, 09:06 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:03 
Cytuj  
To jest forum i każdy ma prawo sie wypowiedzieć. To że niezgadzam sie z Maxiim nieupoważnia mnie do tego żeby wieszać na nim psy <_<

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:10 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
W takim razie jak już piszesz postaraj się zachować podstawowe zasady ortografii i interpunkcji- tekst będzie czytelniejszy a wtedy łatwiej będzie można zrozumieć to co chcesz przekazać. A skoro zwisa to po co wogóle cokolwiek piszesz, aby pokazać jaki jesteś twardy?

Nie ma cię na CC na tyle dużo aby zobaczyć ile czasu Desh poświęca pomagając innym- jakie masz prawo oceniać kogoś z kim nawet nie grasz? Ba, sugerowanie komuś aby zamiast pomagać innym wziął się do farmowania jest największą chamówą jaką widziałem.

Whm może solować równie dobrze jak inny job? Proszę bardzo- udowodnij mi to. Ja osobiście nie znam żadnego Whma na 75 który by solo kampował różne stworki dla kasy- w 99% wszyscy Whm75, którzy kampują robią to jakimś innym jobem bądź z kimś innym.


Po pierwsze rha teraz nie siedze na CC ale kiedys siedzialem i to duzo a teraz sporadycznie tylko bywam na CC i z tego wszystkiego wyciagnelem takie wnioski sory ze nie widze ze deshter w sumie cos robi bo widuje go tylko na limbusach... a jak siedze na LSie to tylko narzeka i siedzi w mogu i nic nie robi albo kogos PLuje.
Spoko rha po SMNerze i tak lvluje WHM to ci pokaze jak sie nim soluje i moze wlne filmik frapsem zeby kazdy widzial...i serio jest w pizdu mobuw z dropami za kilka mil co spokojnie prawie kazdy job jest w stanie ubic...
Co do interpunkcji to mi sie niechce pozatym ja na codzien malo uzywam w pisowni jezyka polskiego ostatnio to chyba na maturze cos pisalem po polsku i od tego czasu lacha na interpukcje i ortografie...
A jak komus nie odpowiada to po prostu nie musi czytac moich postuw i tyle bo zaden nie zawiera ortografii...

Simi sa tez kopalnie dla ludzi na wyzszych lvlch jak ifrit i w nowych zonach tez da sie kopac tylko trza byc bardzo ostroznym i nie ma tam zwykle RMT wiec spokojnie da sie kopac konkrecji tez niema duzo bo jest niebezpiecznie a da sie wykopac naprawde cene ore...
No i masz racje zeby solowac twardsze mobki trza miec sub /nin ale i bez niego da sie solowac slabsze NM.

[/list]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:15 
Cytuj  
Mialem pare roznych planow na srode. W koncu (z powodu secret powodu) zdecydowalem sie na Manacliper i polowanie na Zoredonite, a potem jak juz bedzie dosc ludzi zabicie Shena dla naszych WHMow.

Mamy zalegla gkatane, ale pomyslalem ze potrzebujecie czas na zdobycie nowych triggerow i zrobimy go na nastepnym evencie.

Plan mam taki:

sroda 30.08 Manacliper/Shen

piatek 01.09 Sky albo ENM (w zaleznosci ile bedzie chetnych)

sroda 06.09 Gkatana

Co wy na to?

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:22 
Cytuj  
Rozumiem, ze pomoc w CoP jest bardzo truna bo cap lvl walki, ale moze jednak moglbym uzyskac pomoc z ZM, chcialbym jak najszybciej pomagac CC w eventach w sky, a obawiam sie ze z /shouta i to BST to moge miec male problemy z szybkoscia wykonania tych misji. Jesli ktos wyrazi chec pomocy to mozemy sie umowic na konkretny termin, ja sie przygotuje i zrobie wszystko co sie da solo. Przydalaby sie tez Wasza rada, moze ZM da sie robic w malym gronie a tylko niektore walki w wiekszym, nie bardzo wiem moze ktos niedawno robil?


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:30 
Cytuj  
Racja. trzeba zrobic SKY wszystkim 65+.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:34 
Cytuj  
Opi my triggery od razu sfarmowalismy, one czesto wypadaja. Jestem za tym zeby katane zrobic i z glowy :) a ENM to powinnismy robic co tydzien przed/po wlasciwym eventem, tak dla sportu. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:38 
Cytuj  
Samadam napisał(a):
Opi my triggery od razu sfarmowalismy, one czesto wypadaja. Jestem za tym zeby katane zrobic i z glowy :) a ENM to powinnismy robic co tydzien przed/po wlasciwym eventem, tak dla sportu. :D


OK!

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 15:59 
Cytuj  
Jestem za tym aby Shen i Manaclipper poczekał aż nie zakończymy sprawy z Gkataną. Robiliśmy to w piątek z marnym skutkiem, zakończmy jedno a potem bierzmy się za coś innego.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:01 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jestem za tym aby Shen i Manaclipper poczekał aż nie zakończymy sprawy z Gkataną. Robiliśmy to w piątek z marnym skutkiem, zakończmy jedno a potem bierzmy się za coś innego.


No wlasnie tak juz jest postanowione.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:03 
Cytuj  
jezeli o mnie chodzi - SKY - no thanks - do sky chodze 2 x w tygodniu z OB i wystarczy


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 19:45 
Cytuj  
OMG wreszcie mamy tabelke!

http://limbuscc.webpark.pl/cchnm1.xls

TOP 10 najbardziej aktywnych Kurczakow:

1. Simiurg - 34

2. Rhaegal - 30

-. Deshter - 30

4.Opiekun - 29

5. Zjawcia - 27

-. Tomala - 27

7. Azraelx - 24

8. Ancover - 21

-. Maras - 21

10. Sonoman - 20

==============================================

Kto byl na Adamanie 23 sierpnia? Mam tylko tych co widac na screenie.

Sprawdzcie dzisiejszego zolwia! Nie pamietam czy byl Thergal czy Karwacek...


==============================================
Gdybysmy kiedys mieli dropy z Aspi to na teraz pierwszenstwo do itemow mieliby:

M.legs - 1. Glizdus 2. Torell

Koenig Diechlings
Def: 45 HP: 40 STR: -5 DEX: -5 VIT: 10 CHR: 10
Evasion: 10
Jobs: Paladin, Warrior
Level to Use: 73

A.body - 1. Lesiu 2. Draconi

Dalmatica
Def: 45
Adds "Refresh" Effect
Convert HP to MP: 50
Enhances "Resist Paralyze" Effect
Magic Defense Bonus: 5
Jobs: Bard, Black Mage, Red Mage, Summoner, White Mage
Level to Use: 73

W.body - 1. Lesiu 2. Kalcia

Crimson Scale Mail
Def: 52 HP: 40 MP: 40 INT: 10 MND: 10
Breath Damage Taken: -10%
Jobs: Dark Knight, Dragoon, Paladin, Ranger, Red Mage
Level to Use: 73

D.feet - 1. Rhaegal 2. Opiekun

Shura Sune-Ate
HP: -20
Accuracy: 4
Enhances "Resist Gravity" Effect
Jobs: Monk, Ninja, Samurai
Level to Use: 73


Ostatnio edytowano 26 sie 2006, 20:16 przez mrynar, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Ja byłem ^^;


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.