mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 22:54 
Cytuj  
Ja bym sie chetnie jutro przeszedl, ale:

1) 20.00 CC Seiryuu
2) ~21. RB gody
3) ...z netem Tomali nigdy nic nie wiadomo :(

Akurat w srodku jest Firesday, wiec albo albo (ja od razu mowie ze moge isc ;p)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:35 
Cytuj  
Nawet jestem na Lufasa i "farmuje" clustery. Narazie nic nie mam :P


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:11 
Cytuj  
Sorry, niestety, cały czas kłody pod nogi .... Net mi sie wczoraj zjebał i nie wstał. I w zasadzie takie problemy (takie na maxa problemy) mam od 2 tygodni (jak uda mi sie połączyć z prędkościa około 60-70 kbps to jest dobrze, ale najczesniej mam ok 20 :/ - czyli chu%$#o, a generalnie przed pojawieniem sie problemów miałem zawsze powyżej 450)... Staram się w międzyczasie o podpięcie neostrady, ale po pierwsze nie wiem czy da radę, a po drugie i tak przy ew. pozytywnej weryfikacji ze strony tepsy potrwa to najmarniej z miesiąc....

Jak rano sprawdzałem, to net miałem, ale z taką prędkościa, że tylko mi GG odpaliło, a strony googla już nie :(


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:47 
Cytuj  
Mam takie nietypowe pytanie, czem uczekacie na fire day ? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:51 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Mam takie nietypowe pytanie, czem uczekacie na fire day ? :)


chyba tylko po to żeby udowodnić komuś że w firesday sie równie łatwo nie da tego przejść jak w inne dni :o


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:59 
Cytuj  
ja z tych samych powodow co veji raczej nie bede w piatek isc..

firesday i tak uklada sie w ladne godziny, wiec mozna kozystac ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:02 
Cytuj  
Fire Day dodaje troszke accurancy do elemental nuke typu fire, ale w zasadzie nie ma to wiekszego znaczenia i tak. podobny efekt mozna osiagnać uzywając zaklęcia Burn i HQ Fire Staffa.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:10 
Cytuj  
ja w tym roku do wiosny chcę skończyć robić CoP
czy jest ktoś chętny żeby to zrobić ze mną ?
brakuje mi tylko 5 osób przecież, nie wierzę żeby w naszym LSie nie było 5 chętnych osób które chciałyby do wiosny zrobić CAŁEGO CoPa (tylko nie wiem czy ze mną chciałyby :roll: )


będziemy robić to naszym rytmem który do tej pory realizujemy dla wszystkich, ale ja + 5 chętnych osób zrobimy to po swojemu (czyli po mojemu), czy jest ktoś na tyle odważny kto chciałby zrobić CoP ze mną ?
przecież nikomu nie przeszkadza robienie tych samych misji po X razy więc problemów nie przewiduję skoro i tak wszystko zależy od terminów i kolejnych podejść do misji

Fire to mit (RESISTY to fakt), czy jakiś mag w naszym LSie jest w stanie stwierdzić czy zadał większy dmg z Fire II czy Aero III ?
nie sugerujmy się teorią, SZCZEGÓLNIE w przypadku kiedy ludzie mają nadzieję że garstka magów nukujących Fire ma mieć wpływ na wygranie/przegranie walki, oczywiście jest tylko jeden sposób na wygranie : prawidłowe użycie przedłużaczy czasu + niedopuszczenie do śmierci (czyli do 2 - DWÓCH ataków pod rząd bombki jednej osoby) + niedopuszczenie do rozwalenia nas przez jakiekolwiek AoE <- na co z tych rzeczy ma wpływ dzień (Firesday) ?????????


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:16 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja w tym roku do wiosny chcę skończyć robić CoP

niedługo to oczywiście będzie żart i będę pisać do lata a nie do wiosny :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
nie ma to jak fikcja uczy realizmu :o :evil: :o :evil: :o :evil: :-?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
nie wiem czy problem tkwi w braku DD... ja jestem prawie zawsze dostepny (poza limbusami czy dynamisami) i moge wam spokojnie pomoc ale na ogol slysze ze nie chcecie tego powtarzac 100tys razy dla kazdego albo ze nie checie mieszac skladow... albo ze zrobimy to w swoim squadzie albo zadnym....
po weaponach problem bedziecie miec chyba z tankiem ale mysle ze jak zapodacie godzine xavowi to tez wam chetnie pomoze
to jest... o ile macie sile powtarzac walki po 100tys razy pozniej, dla tych ktorym wypadly zdarzenia losowe/brak czasu...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:30 
Cytuj  
nie chcę się sprzeczać z kilkoma osobami , którym zalezy ,żeby zrobić to " w swoim składzie " ....

Jesteśmy taką grupą , która niestety często zawala ( moja praca < Internet Tomali itp .... ) , z drugiej strony słyszę ,że macie dość " padania na pysk " na misji , której nie możemy skończyć ....... na czym nam zależy ....na szybkim ruszeniu dalej , i EFEKTYWNYM przejściu misji , czy AMBITNYM próbowaniu po raz 100-tny .....zabicia bombki ??? pomoc próbowali proponować nam koledzy U-berzy kilka razy ...0 odzewu .....

Nie chcemy ....oki ...robimy sami ...ale proszę nie wkur$%@^^ się jak po raz 10-ty się nie uda wygrać ...... albo 1 albo 2 :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:38 
Cytuj  
sai mial isc za mnie w czwartek, ale mial limbus, zreszta i tak tom sie nie pojawil

problem w 'pozyczaniu' innych do pomocy tkwi w cluster cores... jesli chcemy zeby inni nam pomogli, rozdzielimy nasza ekipe na np.4.. i moze byc malo cores..
ale z drugiej str, kolo sie zamyka, bo moze z 3blmami jest wieksza szansa wygrania...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:40 
Cytuj  
no właśnie ...może każda grupa wygrać po pierwszym podejściu ,...... a tak ..możemy jeszcze chodzić i chodzić i próbować ........


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:43 
Cytuj  
bombka to pikuś
nawet jak zrobimy ją za 20 razem (20x=20 tygodni ?, dziękuję za takie poświęcenie)
są gorsze rzeczy po niej (w sensie skomplikowania taktyki) a czasu TYLE SAMO, cały czas TYLE SAMO, tylko nikt nie jest w stanie tego zauważyć bo nikomu na czasie nie zależy, bo jak będzie kończyć grać to siebie i innych usprawiedliwi -> sorry, niestety real ważniejszy (nie jest jeszcze pewne czy ja pierwszy tego nie zrobię)

tu nie chodzi o skład tylko o :
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
ILOŚĆ PODEJŚĆ NA TYDZIEŃ
jeśli chodzi o tą bombkę

jak skończymy cap misje to na pewno będziemy zapraszać ludzi do pomocy, nie da się robić przecież misji bez ludzi


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:52 
Cytuj  
Przecież na ta walke z bombka potrzeba raptem 15 minut raz na 2h. Mozna to robić ile tylko czasu się jest w domq. Jak ktos nie ma czasu siedzieć online 3h i czekac na 2-h to zaparkować w bearclaw pinacle i logowac sie na walkę, przerabane maja melesi bo oni musza miec postac online aby zresetowac timer do winga.

Bombe tankuje zwykle RDM po odpaleniu Chainspell, od WHM zalezy czy efektywnie, bo chainspell pozwala na natychmiastowy recast stoneskina.
Jesli w grupie jest PLD to RDM i tak mu wezmie HATE. Nawet jak uruchomi Invicible wymaga leczenia. wiec straci hate.

Maggic accurany zmniejsza %resist efekt = wiekszy DMG, o ok 10 pkt.
Magic Accurancy dla Fire w Fire Day to jak dobrze pamietam +10 ACC. Identyczny efekt osiągnąć mozna wyższym skillem elemental magic i int+ spzetem /foodem. Pamietać nalezy żeby zaaplikować BURN najelpiej z ES by BLM.

Dla RDM najlepszym food na ta walke jest potrafka z gluta za 65 k - z 80 MP i +6 int chyba. Wezne aby w chwili zjadanai food miec na sobie sprzet z mp up bo on dodaje % MP ... ale rownie dobrze mozna uzyć snow rolanbery.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:55 
Cytuj  
moznaby tak chodzic, majac sole...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:03 
Cytuj  
postac musi byc online zeby zeszlo "medicant" ale wcale nie trzeba siedziec przy kompie, mozna w tym czasie wyjsc z psem, na zakupy, pouczyc sie, wysprzatac mieszkanie i zrobic 10000 innych rzeczy :)

w ten sposob spedzilismy nasza 2 sesje z bombka - od 18 do bodajze 2 w nocy? 4 walki co 2 godziny :D

moja rada: te osoby ktorym NAPRAWDE zalezy na skonczeniu CoPa jak najszybciej - jak bedziecie ingame, zbierzcie sie, poproscie Xava/Saia/Stoka o pomoc i zrobcie to wreszcie - cores mozna kupic czesto w TS - wystarczy poshoutowac


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:04 
Cytuj  
No to trzeba kupic stack cluterkow i tyle. Ja miałem jednego razu 4 pompy u altow przed weaponami. Kazda pompa to sporo kasy :>


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:06 
Cytuj  
dlaczego nie mamy soli ?
czy jest coś ważniejszego w ffxi od soli ?
Stok ma rację, farmowanie czy kupno soli to pikuś,
zobaczymy ja będziecie mi niedługo płacić po 200k-250k za pompy (oczywiście 1 sztuka) które kupiłem kiedyś po 160k ...

po KAŻDEJ przegranej walce z bombką powinniśmy WSZYSCY w nagrodę/za karę iść farmować clustery i inne fajne rzeczy :evil:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:08 
Cytuj  
Po pierwsze - wcale nie potrzebujecie jakiegoś uber składu - każdy DD też jest w stanie zrobić taki dmg jak magowie. U nas to była kwestia dopięcia wszystkiego na ostatni guzik - tzn melee Icarusy i dobre żarcie - najlepiej iść z WAR sub bo wtedy więcej dmg w krótszym czasie można wyprowadzić - zainstalujcie sobie parser i sprawdźcie kto robi ile dmg. Potem poprawiajcie.
Ja z tego co liczyłem na oko zrobiłem bombie około 2k dmga - nie jest to dużo ale nie jest mało :) Magowie w odpowiedni dzień mogą zrobić więcej.
Jeżeli chcecie ja mogę pomóc - mam sprzęt. Tylko dajcie core, Icarusa i jakie periskosy.
Nie wiem w jakiej kolejności używacie soli ale jeżeli macie PLD tanka to on najpierw tankuje normalnie - wytrzyma te 15-20s bez cure. Reszta w tym czasie używa soli. Potem PLD wrzuca Invincible i rzuca sól. Reszta w tym czasie daje czadu ;D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.