mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 16:00 
Cytuj  
niepotrzebny foch to robi raczej Opiekun który dzieki setkom osób (którzy ciężko na to pracowali) zdobył to co ma i 5 lat by mu nie wystarczyło w ffxi żeby się odwdzięczyć, mógłby zacząć od Salvage (pożyczyć konto, zapłacić żonie żeby grała, cokolwiek) i wpływać swoim powerem na wygrywanie walk z bossami, ja mam bardzo mały wpływ na Salvage bo zaczynam grać tam czasami od 40-60 minuty i na dodatek chcę taki złom stamtąd którego nikt by nie chciał :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 20:03 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
niepotrzebny foch to robi raczej Opiekun który dzieki setkom osób (którzy ciężko na to pracowali) zdobył to co ma i 5 lat by mu nie wystarczyło w ffxi żeby się odwdzięczyć, mógłby zacząć od Salvage (pożyczyć konto, zapłacić żonie żeby grała, cokolwiek) i wpływać swoim powerem na wygrywanie walk z bossami, ja mam bardzo mały wpływ na Salvage bo zaczynam grać tam czasami od 40-60 minuty i na dodatek chcę taki złom stamtąd którego nikt by nie chciał :roll:


Jesli cie dobrze zrozumialem, to mam teraz przez 5 lat niezaleznie od tego czy mam na to czas, ochote itp chodzic na salvage, assaulty, limbusy i wszelkie inne eventy, dlatego, ze mam relica. Za relica (na ktorego zreszta sam zaplacilem) odwdzieczalem sie chodzac na dynamisy na ktore nie musialem chodzic i pewnie dalej bym co jakis czas chodzil, gdyby DP wciaz istnialo.

Na salvage chodzilem wtedy kiedy gralem regularnie i nie robilem tego z zadnej wdziecznosci, tylko dla funu. Jak bede znowu gral regularnie to bede tez chodzil na salvage o ile bedzie dla mnie miejsce.
Nie wiem jak inne monki, ale ja bardzo lubie tankowac, a salvage to jeden z nielicznych eventow, kiedy mam do tego okazje.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 01:32 
Cytuj  
najlepiej zrobić superwypasiony pomnik i schować go do piwnicy

mrynar napisał(a):
...
Jesli cie dobrze zrozumialem, to mam teraz przez 5 lat niezaleznie od tego czy mam na to czas, ochote itp chodzic na salvage, assaulty, limbusy i wszelkie inne eventy, dlatego, ze mam relica. ....


w ogóle nie chodzi o relica (jak dla mnie to możesz go wywalić) ani o ochotę chodzenia na salvage, assaulty, limusy itd.
po prostu co jakiś czas piszesz że wolisz grać w jakieś inne BZDURNE gry czy mmorpg'i na luzie i 'bez zobowiązań' bo prawdopodobnie tak Tobie wygodniej niż raz czy 2x w tygodniu pomóc chłopakom np. w Salvage gdzie MNK pełni jedną z kluczowych ról, wg mnie raczej dziwnie się czują gracze-polacy którzy grali z Tobą X czasu i wiedzą doskonale że w czasie kiedy byłbyś naprawdę potrzebny pewnie poświęcasz go na lolwowa czy inną sologrę co nie jest oczywiście złe ani dobre tylko suchy prosty banalny fakt
ja oczywiście nie jestem aż takim fochmanem i nie zrezygnuję z Salvage bo cośtam komuś się 'wymsknęło' na /l ale jednak wolałbym żeby kilku ludzi (najlepiej polacy) zasiliło LS żeby przynajmniej poznali Salvage z tej złej strony :) , nie do mnie należy decyzja ale fajnie by było widzieć że LS się nie rozpada z czasem tylko się rozwija, jak by było ponad 18 osób (co jest mało prawdopodobne) to przecież zawsze mogę nie iść, mam tyle punktów że na pewno przebiduję każdego jeśli chodzi o ten złom co bym bidować miał zamiar a na tego bossa na którym mi zależy kolejki nie ma raczej


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:22 
Cytuj  
w zwiazku z tym ze wracam do gry 20 grudnia mam pytanie - macie wolne miejsce dla mnie czy mam sobie szukac nowego salvage LSa?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:46 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
najlepiej zrobić superwypasiony pomnik i schować go do piwnicy

mrynar napisał(a):
...
Jesli cie dobrze zrozumialem, to mam teraz przez 5 lat niezaleznie od tego czy mam na to czas, ochote itp chodzic na salvage, assaulty, limbusy i wszelkie inne eventy, dlatego, ze mam relica. ....


w ogóle nie chodzi o relica (jak dla mnie to możesz go wywalić) ani o ochotę chodzenia na salvage, assaulty, limusy itd.
po prostu co jakiś czas piszesz że wolisz grać w jakieś inne BZDURNE gry czy mmorpg'i na luzie i 'bez zobowiązań' bo prawdopodobnie tak Tobie wygodniej niż raz czy 2x w tygodniu pomóc chłopakom np. w Salvage gdzie MNK pełni jedną z kluczowych ról, wg mnie raczej dziwnie się czują gracze-polacy którzy grali z Tobą X czasu i wiedzą doskonale że w czasie kiedy byłbyś naprawdę potrzebny pewnie poświęcasz go na lolwowa czy inną sologrę co nie jest oczywiście złe ani dobre tylko suchy prosty banalny fakt


Sim --> ciagle kocham FFXI i ciagle dla mnie FFXI >> inne BZDURNE gry, ale SE wyraznie postawilo na stale eventy (tak jest najlepszy sprzet i fun w sumie tez) co sprawia, ze trzeba RL ustawiac pod gre, a nie odwrotnie.
Mi sie juz nie chce pedzic z zakupow, zeby zdazyc na salvage, ale mowic w knajpie kumplom "sorry musze spadac, bo mam dynamis".

W inne BZDURNE gry gram np. jak wracam do domu o 23.00, albo o 16.00 jak czekam na kogos i jak ten ktos przychodzi to poprostu robie log-out bez strachu, ze zostawie kumpli w srosku jakiejs ciezkiej walki.

Jak mi sie zycie troche ustabilizuje i bede mial wiecej czasu na siedzenie w domu to pewnie zaangazuja sie w jakis staly event (i pewnie bedzie to salvage).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 18:48 
Cytuj  
Joł !
Jak sie ma sprawa z runami w SE na chwile obecna ? Wracam do gry z dniem 1 lutego i chcialbym zapytac czy chcecie mnie jeszcze w shell'u, czy wogole jest dla mnie miejsce ? Z gory thx za odpowiedz, pozdrawiam!

Shi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 19:05 
Cytuj  
Jeśli nie to OS zaprasza ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:27 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Joł !
Jak sie ma sprawa z runami w SE na chwile obecna ? Wracam do gry z dniem 1 lutego i chcialbym zapytac czy chcecie mnie jeszcze w shell'u, czy wogole jest dla mnie miejsce ? Z gory thx za odpowiedz, pozdrawiam!

Shi


Tadek!


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:29 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Joł !
Jak sie ma sprawa z runami w SE na chwile obecna ? Wracam do gry z dniem 1 lutego i chcialbym zapytac czy chcecie mnie jeszcze w shell'u, czy wogole jest dla mnie miejsce ? Z gory thx za odpowiedz, pozdrawiam!

Shi


Tadek!


Uprzedz emoChinczyka Leszek, zeby mi perly nie polamal jak sie pojawie na ls chatcie :p

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:35 
Cytuj  
Obrazek

WB?! >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:48 
Cytuj  
TY! <.>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:21 
Cytuj  
Nowai!


...chyba ze zaplaci za moje body :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:22 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Nowai!


...chyba ze zaplaci za moje body :P


Chcesz sie sprzedac ? :p Przyjmujesz platnosci karta ? :p Kalcia to teh rescue !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:25 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Nowai!


...chyba ze zaplaci za moje body :P


Chcesz sie sprzedac ? :p Przyjmujesz platnosci karta ? :p Kalcia to teh rescue !

Miesiac nie gral i juz zapomnial terminologie, ja nie chce takiego nOOba :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:27 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Nowai!


...chyba ze zaplaci za moje body :P


Chcesz sie sprzedac ? :p Przyjmujesz platnosci karta ? :p Kalcia to teh rescue !

Miesiac nie gral i juz zapomnial terminologie, ja nie chce takiego nOOba :P


Alez ja tez Cie kocham Veji :) A swoja droga za pr0 sie nigdy nie uwazalem :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.