mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:30 
Cytuj  
Nawet 3 Ninja w niczym nie pomoze jak nie bedzie stunow :PPPP


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:37 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Nawet 3 Ninja w niczym nie pomoze jak nie bedzie stunow :PPPP
Gal, Sim, Sai - to już ładny stun chain.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:39 
Cytuj  
No jak sie okazalo nie za bardzo :PPPP
Czy Lesiu mial earth staffa?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:41 
Cytuj  
Oj, idea jest dobra. Tylko muszą się bardziej zgrać. Czyli patrzyć kiedy i kto stunuje.

Nie widzę przeszkód by rzucić się na Byakko za tydzień. O ile Rha by nam towarzyszył, bo Zjawki nie ma. Ew za 2 ze Zjawką i najlepiej Rha.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:41 
Cytuj  
mial


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:54 
Cytuj  
Nie wiem co ja wogóle robie jeszcze na roosterze. Prosze mnie usunąć.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:58 
Cytuj  
Jejku Rha, nie fochaj sie. Wi nid ju ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:28 
Cytuj  
Stun jest drugorzędny dla blm'a (w warunkach jakie mamy na genbu), pierwszeństwo ma zawsze blink i stoneskin. Załatwcie smn'rów to blmi sie skupią na stunowaniu, nie ma nic gorszego dla blm'a jak widzi że genbu funduje -ga w trakcie blinkowania się :wink:
(jak ktoś widział blma bez blink i stoneskin w zasiegu aoe god'a czekającego na stunowanie to nie widział blm'a tylko stunerra-kamikadze lol + dla blm'a dochodzą dylematy typu curowanie tanka jak widzi widzi widzi widzi widzi i widzi że ma za mało hp do walki z godem bo WHM ma MP ~ 16 + blm się często zastanawia czy ma skorzystać ze sowjego sub WHM i pomóc WHM-bossom rzucać Poisona na 15 osób i tracić 2 minuty bo ludziom żal wydobyć z kieszeni 6k gili na stack Antidote :D )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 17:32 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:30 
Cytuj  
Niech pozdychaja to sie naucza antidote kupowac :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:33 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Niech pozdychaja to sie naucza antidote kupowac :D


nie chodzi o antodote poisonaga nie moze przechodzic bo cienie zwala


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 17:37 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Seph napisał(a):
Niech pozdychaja to sie naucza antidote kupowac :D


nie chodzi o antodote poisonaga nie moze przechodzic bo cienie zwala


głównie chodzi o czas i MP WHMów, RDMów, BLMów i ludzi którzy są w party bez supportu, to wszystko powoduje skupienie uwagi supportu na wszystkich tylko nie na tankach :wink:
(mi sie nie udało chyba nigdy zestunować poisongi na genbu, natępnym razem dopisze do makr info o stunie żeby ninje mogli się zablinkować)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:21 
Cytuj  
OMG ale tych plikow sie nazbieralo :/ Jeszcze prawie 3k mi zostalo... POL twierdzi, ze 8h a myslalem ze juz dzisiaj pogram sobie ; ;
Baj de lej czy nikt jeszcze sie nie pofatygowal zeby te patche gdzies na necie umiescic czy cos ? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:34 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nie wiem co ja wogóle robie jeszcze na roosterze. Prosze mnie usunąć.


juz cie wykreslilem z listy, w tabelce z puntkatmi jestes w sprawach prozadkowych wiec cicho siedz


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:44 
Cytuj  
Simi co ty piszesz człowieku - blink i stoneskin pierwszenstwo normalnie spadnę z krzesła. Po jaką cholerę Ci stoneskin i blink kiedy ty masz po to stunować żeby nie były potrzebne ??? Stun to nie jest rzecz drugorzędna tylko OBOWIĄZKOWA. Po to się ustala stun order żebyś wiedział kiedy możesz pozwolić sobie na rzucanie dłuższych czarów, a kiedy nie. To właśnie przez brak twojego stuna min zginął Lesiu bo poisonga podczas twojej kolejki zdjęła mu cienie a potem miał problem z recastem.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:56 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Seph napisał(a):
Niech pozdychaja to sie naucza antidote kupowac :D


nie chodzi o antodote poisonaga nie moze przechodzic bo cienie zwala

Wiem lamo. WEJDZ NA GG!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 00:16 
Cytuj  
Kang napisał(a):
...To właśnie przez brak twojego stuna min zginął Lesiu bo poisonga podczas twojej kolejki zdjęła mu cienie a potem miał problem z recastem.

:D :D :D
biedni ninje :cry: :cry: :cry: 1 mały taru-blm może zabić milion nin zapędzając ich pod pysk genbu i poisonga zrobi swoje, bo oczywiście recast ich cieni był dużo większy niż 0 w kluczowym momencie a sprzęt założyli taki żeby mieć jak najmniej HP LOL, przypadek ? celowe działanie ? genbu się uwziął czy SE ? a może mały taru ? nikt mi nie wmówi że jeden stun lub jego brak może spowodować koniec żywota tanka, na to się składa mnóstwo...mnóstwo innych "czynników" o których nikt nie chce pisać, bo każdy liczy na zbawienie STUN LOL , a w tym czasie tankowie olewają swój max HP, whmi mają gdzieś full HP tanka lub są zajęci bzdurami do których zmusza ich 15 innych osób, a biedny blm któremu zeszły cienie i stoneskin ma nadzieję że stunner który ma stunować przed nim nie pozwoli waterdze go zabić itd..., oczywiście jest jeszcze kwestia odległości, paralyze, potionów zapasowych, antidote itd. ale oczywiście stun jest najważniejszy, bo jest duża szansa, że po nim tank-nin nie da ciała i zdązy/da radę/zrecastuje sobie cienie, a jak nie da rady to wina stunnera-antystunnera murowana :D :D :D , bajki ...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 01:56 
Cytuj  
stun to kluczowy element i nic tego nie zmieni co najwyzej zminimalizuje ryzyko jesli stunner nawali
stunnowania hnmow musze sie nauczyc... koniecznie... i musimy dopracowac kolejnosc CAPS LOCKIEM MOWIC KOGO KOLEJ


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 07:11 
Cytuj  
Ale lol. BLMy maja obowiazek stunowac tak jaka jest kolejnosc. Zauwaz Simi, ze ty sobie mozesz castnac tego stoneskina i blink, ale jak nie zestunujesz tej glupiej watergi to inni i tak oberwa(meelesi, tankowie). Na godach co najwyzej trzeba sie przyzwyczaic do pewnych poswiecen. Utrzymanie tanka przy zyciu jest najwazniejsze i Stun ma w ty wypadku jedno z najwiekszych znaczeni jesli chodzi o elementy, ktore utrzymuja zycie tanka spoza jego mozliwosci .

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 08:45 
Cytuj  
Wiem doskonale, że stun ma znaczenie dla całego party/alliance. Chodzi m i o to, że mam w makrze wiązankę blink i stoneskin która się castuje wieki i może minąć 1 kolejka stunowania czasem zanim mi się to zrobi. Też chciałbym mieć blink (i stoneskin) na poisonge, której na moim kompie się nie da zestunować, pewnie dlatego że jestem na końcu świata internetowego (nie wszyscy mieszkają w wwie i mają wypasione centrale i łącza ze światem) i wszystko dochodzi do mnie z bardzo dużym opóźnieniem. Jak widzę żółte napisy "Genbu ..." i jak odpalam macro na stun to krew mnie zalewa jak widze kiedy mój taru robi to co dawno odpaliłem, na waterge czy AM nie ma to znaczenia, na poisonge ma niestety (no chyba że stunner po stunowaniu ale niezestunowaniu poisongi ma być odpowiedzialny też za recasty cieni u tanków) (btw stunowanie to chyba mniej niż 0.5% czasu walki z genbu, w pozostałych 99.5% czasu walki bez stuna nin chyba też recastuje cienie i też obrywa, dlaczego ma ginąć bo nie było stuna lub był ale niezestunował poisongi w 0.5% walki a nie w 99.5% ? :cry: :cry: :cry: ).
Oczywiście zdarzać się (i ostatnio się zdarzyła) może sytuacja gdzie jeden stunner widzi że inny stuner w swojej kolejce castuje Cure lub nuka na genbu i nagle nadciąga waterga i ... kolejność stunowania musi być odnowiona lub stunner dalej czeka na swoją kolejkę i nie robi nic lub pozostałych dwóch stunnerów castuje stun jednocześnie :D :D :D .
Można przetestować stunowanie np. takie : ja będę stunować watergę, ktoś inny AM , ktoś inny poisonge (ale wątpię żeby to wypaliło, bo nasi uberzy przyzwyczajeni do grania w hnmlsach z ludźmi którzy mają serwery SE pod nosem nigdy nie mieli prawdopodobnie problemów w party ze stunowaniem lol).
"ale jak nie zestunujesz tej glupiej watergi to inni i tak oberwa(meelesi, tankowie)" - wszystkie watergi które miałem zestunować we wszystkich walkach z genbu w których brałem udział zostały przez mnie zestunowane, to o czym pisałem dotyczy tylko stunowania poisongi, niemożności stunowania w trakcie castowania innych rzeczy lub recast stuna > 0


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:07 
Cytuj  
Mnie trochę szokuje fakt, że w jednym macro masz blink i stoneskin "co się castuje wieki", przez co możesz opuścić kolejkę stuna. A dodatkowo, że potrzebujesz blink/stone na poisongę. Po co Ci Blink i Skin na pojsongę??? Zamiast tracić kolejki na ich canstowanie, stracisz 1 sek na castnięcie na siebie Poisona. Ja często pół walki z poisonem biegałem i jakoś nic mi się nie działo.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.