mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Anc bo się teraz będę bał expować :/ Jeżeli takie przypały mają na mnie czekać w przyszłości... Przecież w niektórych postach można się doczytać (między wierszami) tekstów typu "masz być i już". Przeciez to jest ograniczanie wolności. Czytam te watki żeby zobaczyć jak grastka Polaków na pewnym szczeblu rywalizuje z SW czy innymi HNM LSami. Ale bez przesady.

A tak a'propo... co to są "oszczepy"? Wiem co to jest oszczep ale na forum pierwszy raz się z tym spotykam :P

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:57 
Cytuj  
CC nigdy nie będzie rywalizowało z innymi HNM Ls'ami, bo polacy wolą sie przylączać do nich, nic coś robić w gronie CC.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
Krzysiu, tak sie sklada, ze jak w cos na powaznie pakujemy sie, naprzyklad statik Expowy, statik CoP-owy, badz jakies misje lub akcje, Dynamis lub HNMLS, to nieuniknione jest podporzadkowanie sie i dyscyplina.

nie da sie polaczyc wolnej gry z byciem w czyms na czym zalezy nie tylko tobie, a i innym.

tu wchodzi w gre podporzadkowanie sie, solidarnosc i jeszcze sporo innych rzeczy, poczytaj kiedys wczesne posty o statikach CoPowych Sima i nie tylko tam.

sa ludzie, ktorzy nie moga z jakich kolwiek przyczyn, badz nie lubia takiego systemu, wiec ich los jest skazany na sporadyczne wypady w gronie swojego LS-a, badz Shouty w Jeuno...nie ma inaczej.

wiec teksty w stylu "masz byc i juz.." niejako sie zdazaja, co nie odbieramy jako ograniczenie wolnosci, a jako niezbednosc naszej obecnosci...tu od mojej/twojej/jego jednostki zalezy sukces w wykonaniu calosci akcji badz zadania, rekompensacja angarzowania i czasu oddanego wspolnie grze i tp.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:07 
Cytuj  
Anc czytałem. <tu miało być coś napisane ale niechciałbym kogoś wkurzyć. Skończyło by się to moim flamem - jak zwykle :P>

Ale co to ten "oszczep"?

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:08 
Cytuj  
A ja cały czas uważam Krzysiu, że większość twoich komentarzy jest nie na miejscu.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:21 
Cytuj  
lol a co ma napisac ? +1? wtedy musialbys mu tym samym odpowiedziec ..

Zabawne jak ciezko Wam to zlozyc, chociaz mialo byc tak pieknie, kolorowo i w ogole po kolezensku .. Jak mi sie zachciewa wrocic do ffxi, to po prostu czytam jeden z tego typu topickow i odrazu chec przechodzi ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:21 
Cytuj  
ochh, Simi, dotkneles bolesnego tematu mojego statika CoPowego...
naprawde mielismy czwartki i srody dla siebie, ale to bylo w wakacje, zas z rozpoczeciem roku szkolnego wszystko sie porypalo.

nie zrobilismy ani ja ani Lesiu nic zlego, ze wycisnelismy z naszych ludzi srode do sky... bo uwazam, ze oni expuja po to by do Sky dolaczyc, a my chodzimy po to by pozniej dac im pewne zaplecze, ja tak mysle.
jak rowniez, zalamalismy ich tym, ze srode oddalismy Sky.
nadal mi jest smutno z tego powodu :/

zas tez uwazam, ze majac taki lvl i nie korzystac z niego w akcjach LS-a w Sky byloby marnotrawstwem mojego calego roku, co oddalam lvl-owaniu WHM, jak rowniez zerowa przydatnosc na LS-e.

jest to trudno polaczyc, ja naprawde sie staram, i celowo nie szukam HNMLS-a, bo uwazam, ze lepiej jest byc tu u nas.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:33 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
... Dynamis lub HNMLS, to nieuniknione jest podporzadkowanie sie i dyscyplina.


CC nie jest ani dynamis ani HNM LSem.

Elfka napisał(a):
sa ludzie, ktorzy nie moga z jakich kolwiek przyczyn, badz nie lubia takiego systemu, wiec ich los jest skazany na sporadyczne wypady w gronie swojego LS-a, badz Shouty w Jeuno...nie ma inaczej.


Nie moga bo co? Bo akurat nie ma czasu? Niech znajda HNM LS jaki im pasuje. Jesli w ogole nie maja czasu niech nie graja w ogole w ta gre bo to bez sensu.

Elfka napisał(a):
wiec teksty w stylu "masz byc i juz.." niejako sie zdazaja, co nie odbieramy jako ograniczenie wolnosci, a jako niezbednosc naszej obecnosci...tu od mojej/twojej/jego jednostki zalezy sukces w wykonaniu calosci akcji badz zadania, rekompensacja angarzowania i czasu oddanego wspolnie grze i tp.


A jak ktos ma cos innego w planie?


Prawda jest taka, ze ludziom srednio na tym zalezy no moze poza Saiem.
Patrzac tak na to to wszyscy zlewaja a on i mala grupka innych ludzi proboja na sile tam wszystkich zapakowac.
Szkoda mi jego ;] w sumie tylko jego jednego.
Dla wszystkich innych low-lvl, ktorzy nie maja fajnych itemkow to jest najlatwiejsza droga do zdobycia ich. Dlatego ciagna tam wszystkich polakow na sile wrecz. Potem nasptepuje wojna ;] Wszyscy dziela skore na zywym niedzwiedziu. Kloca sie o cos czego jeszcze nie ma i mozliwe, ze nei bedzie. Po co? Nie mozna normalnei isc i sie pobawic? Jak ktos nei ma czasu to trudno - pojdzie sie za tydzien. Po co tyle awantur? Eh...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:34 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
A ja cały czas uważam Krzysiu, że większość twoich komentarzy jest nie na miejscu.


Bo widzisz ja zawsze jestem w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Taki mój urok.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:42 
Cytuj  
Canto, na Sky zalezy nie tylko Saitou, ale i wiele innym ludziom

oprocz tego ja uwazam, ze mozliwe sa runy do Sky jak i to, ze DynamisP nie jest CC ale bez nas go by nie bylo.

tak samo z przyszlym HNMLS-em CC, jak nie bedzie trzonu co go ciagnie, tak sam w sobie nie powstanie.

mysle, ze z czasem mamy racje bytu, ale to naprawde dluga droga.

nawet nie zastanawiam sie nad tym, czy SW rozpadnie sie czy nie i czy nasi uberowcy wroca, teraz sie licza nasze runy do Sky, a ze sa caly czas problemy, to normalne.

nawet miedzy dwojga ludzi one sa, a co jak jest troje badz 18-tu?

jest ok, jutro idziemy do Sky i zrobimy co w naszych silach.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 19:07 
Cytuj  
ta cala dyskusja zaczela sie od jednego mojego postu i niech na moim sie zakonczy:

zalezy mi na CC sky, zalezalo od samego poczatku, jeszcze od pierwszego posta Opiego o zamiarze stworzenia kiedys CC HNMLSa, byly 3 runy - bylam na wszysktich 3 - zaluje ze nie bedzie mnie jutro i nie bedzie mnie przez kolejne +/- 2 tygodnie - sky to swietna zabawa i niech tak zostnaie, mozna sie dobrze bawic nawet majac wipa na Zipie ;)
wieksza frajde daje buszowanie po sky z przyjaciólmi niz ze zgraja obcych mega-uberow i niech tak zostanie, jezlei CC HNMLS ma kiedys powstac to niec hnie zaczyna sie od kłotni o jeden wieczor - bo mamy przed soba ich jeszcze cala mase - kazda srode przez nastepne kilka lat

i nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do sky, niech kazdy chodzi z wlasnej woli i dobrze sie bawi :D

tak jak ja na wszystkich 3 wypadach :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 22:54 
Cytuj  
Nawet już nie czytam waszych postów.

Pilek, prawda jest taka, że ludzie sobie na siebie pozrzędzą, a potem i tak pójdą do sky i będą się świetnie bawić jak co tydzień ^^ Wpadnij do nas, bo nam murzynów brakuje ^^ Ostatnio meelesi lali Genbu ^^ Wiesz co to genbu? hehehehe :P


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:43 
Cytuj  
akurat wie lol i przyjdzie :P olal gre i poszedl szukac funu dalej....its ok, kazdy ktory tu gral lubi sobie pogadac :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:18 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
CC nigdy nie będzie rywalizowało z innymi HNM Ls'ami, bo polacy wolą sie przylączać do nich, nic coś robić w gronie CC.


I tutaj Myrta doszedł do sedna sprawy i chyba nikt temu nie zaprzeczy ?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:29 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
Balrog napisał(a):
CC nigdy nie będzie rywalizowało z innymi HNM Ls'ami, bo polacy wolą sie przylączać do nich, nic coś robić w gronie CC.


I tutaj Myrta doszedł do sedna sprawy i chyba nikt temu nie zaprzeczy ?


Ja mógłbym do wczoraj kategorycznie zaprzeczyć z mojej strony ostatniej części ", niż coś robić w gronie CC.". Dziś już nie mam sił na nic.
(btw CC dla mnie zawsze był i będzie LSem i nigdy nie będzie miał nic wspólnego z jakimkolwiek statikiem ani inną wydzieloną częścią)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 12:17 
Cytuj  
nie chcialo mi sie czytac wszystkich postow tylko...
polacy sie przylaczyli do czyjegos dynamis ?
polacy przylaczyli sie do czyjegos copa ?
polacy orzylaczyli sie do czyjegos sky ?
nie mylcie checi z mozliwosciami....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:19 
Cytuj  
drakar napisał(a):
Zabawne jak ciezko Wam to zlozyc, chociaz mialo byc tak pieknie, kolorowo i w ogole po kolezensku .. Jak mi sie zachciewa wrocic do ffxi, to po prostu czytam jeden z tego typu topickow i odrazu chec przechodzi ...


Niestety to jest prawda, heh


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:48 
Cytuj  
Voli, ze sie zraziles do pare ludzi, to jeszcze nie podstawa nas opuszczac :D
no wiesz, "ahh te muchy i komary" :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:10 
Cytuj  
Jak dla mnie cały czas jest pięknie , kolorowo i po koleżeńsku oprócz jednego małego szczególiku.

Elfka napisał(a):
...
nie zrobilismy ani ja ani Lesiu nic zlego, ze wycisnelismy z naszych ludzi srode do sky... bo uwazam, ze oni expuja po to by do Sky dolaczyc, a my chodzimy po to by pozniej dac im pewne zaplecze, ja tak mysle.
jak rowniez, zalamalismy ich tym, ze srode oddalismy Sky.
nadal mi jest smutno z tego powodu :/
...

I tu jest sedno i to o co mi chodziło. Nawet Anc sobie nie wyobrażasz jak mi jest przykro/głupio itd. że namawialiśmy was żebyście zrezygnowali ze środy dla naszych celów a po chwili pokazaliśmy że są równi i równiejsi, krzywi i ... :-?

Czuję że trzeba się pomału przyzwyczaić że są np. taru i inne gady tacy :

Obrazek

i tacy:

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:50 
Cytuj  
Rozumiem, ze ja to ten koles nizej? :D

Sim --> jestes w porzadku, jako jeden z nielicznych pomagasz bezinteresownie zawsze jak jestes ingame, ale niepotrzebnie traktujesz CC SKY tak powanie. Nie wiem, moze tez bym tak do tego podchodzil z pol roku temu jak bylem w okresie miedzy DH a SW...
Nawet tak duzy LS jak SW czasem cos planuje w SKY i musi to odwolac, bo jest 6 zainteresowanych osob. Za to tydzien pozniej nie wiadomo czemu na tym samym evencie pojawia sie 4 razy tyle ludzi i nie ma dla wszystkich miejsca w alliance.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.