mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:45 
Cytuj  
Simi - nie uważam żeby Limbus nic nie wnosił do mojej gry, to że ty nie potrzebujesz(albo wydaje Ci się mało istotne) nie oznacza że reszta nie widzi w tym sensu. Dla 50% ludzi tutaj Limbus jest ważniejszy(bynajmniej dla mnie jest). Huck - jeżeli ludzie umawiają się na event najakąś konkretną datę to nie wyskakuj z pytaniem czy można go przełożyć w dniu kiedy ma się odbyć!
Na dodatek sam proponowałeś termin...
Co do taktyki - Simi - nie gadaj tyle bo można cholery dostać czasami ;)
My robiliśmy to trochę inaczej - nie jestem pewien dokładnie co i jak ale postaram się coś napisać. Taru ma zginąć w 30s - w tym celu DD mają Opo Opo i sleep poty. Nie da się go tankować i się teleportuje. Ability można zestunować ale bardzo ciężko. Moby nie powinny być kiteowane na środku dlatego że AoE od innego którego aktualnie bijemy może nas pozbawić kitera.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:57 
Cytuj  
Simi - ja NA PEWNO nie zrezygnuje z limbusa, mowy nie ma :D

Huck - termin to byla twoja propozycja, limbus w czwartki ZAWSZE zaczyna sie po 21 i wszyscy przygotowali ise na DM po 23:00, podejrzewam ze jezeli dzisiaj tego nie zrobimy to na nastepny wypad NIE UDA sie juz zebrac ludzi

zostalo juz malo czasu - niech ktos zrobi sklady i napisze kto tankuje/kituje ktorego aniołka i kto zajmie sie sleepowaniem petow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
mnie poniedzialek bedzie pasowal, tak jak i dzis
ja sie dopasuje, bo ja jestem - zainteresowana

nie ma znaczenia przenoszenie terminu lub na kiedy bedzie wyznaczony, wazne oby naszi ludzi sie zebrali
i jesli okaze sie, ze naprzyklad Vej czy Kalcia czy Simi, czy Coldee w RB beda w poniedzialek zajeci po Limbusie, to znow bedzie nie wypal - tak jak dzis, nie pasuje Zetowi i Huckowi
Xav tez ma miec czas i Rha, Stok i Zjawcia,Lesiu i Gal

ogolnie pasowac termin musi wszystkim zainteresowanym + WAZNE - tym co robia to dla nas, a sami juz ta misje maja za soba

Zjaw - sklady poukladac narazie nie ma z kogo, bo bardzo malo ludzi zglosilo sie

Huck - zrob liste osob zgloszonych, wtedy mozna zaczac negocjowac 8) z tymi z LSa , co nie musza, ale moga pomoc

tak sie sklada, ze czesc moze lub ma to zrobione w swoich HNMLSach, wiec kwestia zgloszenia sie - to kwestia charakteru + wspolpraca na Lsie + bycie tam gdzie wrzy :D

ogolnie, chce przypomnic co niektorym, ze przedtym jak sie zrobilo 75lvl byli mali i slabi i sporo osob im z LSa pomogalo w zdobyciu przynajmniej AFow i nie tylko, wiec czasem zadziwia mnie ta "nowouberska" postawa, co pozniej niespodziewanie za solidarnosc uwaza wlasne egoistyczne ruchy, dowartosciowania sie i tp., a nie zabawy w gronie CC!!!
brac przyklad z naszych chlopakow Veteranow, tzw. Uberow :D
jakos caly czas zajmuja sie nami, wami, innymi z LSa i sie im to nie nudzi :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:41 
Cytuj  
ja cholery nie dostanę na pewno :wink:
w tym roku robiłem AA 5x (bez kilkunastu blmów) łącznie z wipami na minute przed którymi wyglądało na to że na luzie wygramy
walka AA to seria niuansów typu takiego: kto i gdzie zginie z lub bez RR, kto jak szybko zareaguje po zgonie tanka, kto jakie będzie mieć resisty, kto i jak często będzie castować rzeczy na które na pewno będzie mieć resisty tracąc przy tym mnóstwo czasu i MP, kto i kiedy dostanie z AoE stuna przed wykonaniem swojego WSa, komu i kiedy zejdzie Poison przed kolejnym sleepem, który whm lecąc ratować kogoś zginie z AoE bo mu zszedł blink i stoneskin, który i czy w ogóle WHM zdecyduje użyc swojego 2h ratując kluczowych ludzi (może to być 3 minuta walki jak i 23) i mnóstwo rzeczy o których NIEMAGOWIE pojęcia nie mają najmniejszego

Limbus na pewno dla każdego coś znaczy, ale dla CC nie liczy się w ogóle jak na razie, no chyba że będziemy w CC robić eventy na których wykorzystamy doświadczenie, skupienie i itemki zebrane na limbusach
nie chodzi mi o rezygnację z Limbusa tylko o priorytety: czy ważniejszy jest LS event czy jakiś epizodyczny wypad #29 który dla większości ludzi z CC z niczym się nie kojarzy
wiem że niektórym ciężko do tej pory jest się zintegrować z naszym LSem pod każdym względem, ja niestety jestem już zmęczony żeby coś w tym względzie zmienić, zresztą tak samo jest w RB, na BQ do tej pory chyba nie byli a mają możliwości od pół roku, na AA mogliby chodzić codziennie a 2x tylko byli (po kilka razy)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:59 
Cytuj  
priorytet maja stałe ustalone eventy, takie jak limbus, dynamis, HNMLSowe eventy itd itp, jak widac dla CC zostaje malo czasu ale kazdy, powtarzam KAŻDY dokonal swojego wlasnego wyboru i swoim pozostalym czasem dysponuje wg własnego uznania - a że akurat dla CC zostaje go najmniej?
i tak dobrze ze udaje sie zebrac ludzi na JAKIKOLWIEK CC event raz na pol roku ;)

mowisz o rezygnowaniu przez nas z limbusa - a czy ty dla CC eventu zrezygnujesz z wypadu #149 na triggery w RB?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:07 
Cytuj  
przestancie sie czepiac Sima! :evil:
ja nie znam innego takiego na LSie, co zawsze jest na wszystkich naszych eventach i zawsze jest chetny do pomocy

zdaje sie "MoDA" opierdalac Sima mnie sie znudzila :x
Sim, nie mowi, ze Limbus jest nie wazny, mowi, ze jest wazny nie dla wszystkich - oby to zrozumiec - zobaczcie frekwencje na ich Limbus-runie, a nie na wiecznie waszym pempku :evil:

pryorytety - to tylko slowa, liczy sie funn zabawa i dobre samopoczucie fizyczne i psychyczne - wtedy sa pryorytety i "wybory wlasnego uznania"


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:17 
Cytuj  
ok nvm, to nie mi powinno zalezec na DM

jak osoby ktore chca kolczyk ustala konkretny termin to /tell ingame, powiem czy akurat wtedy bede miec czas


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
@Ancover

Ja nie ide na ten run, nie wpisywałem się na liste.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:38 
Cytuj  
Dla mnie ta walka jest prosta. Pewnie dlatego ze bylem raz i wygralismy. Ogromne znaczenie miala organizacja runu, Sto przygotowal sklady odpowiednio wczesniej i kazdy czlonek alliance wiedzial co ma robic.
Pewnie tez spore znaczenie mialo to, ze trzon skladu stanowili zmeritowani po zeby ludzie z SW, ale u nas z tym tez jest calkiem dobrze.

Jedno jest pewnie: bez dobrej organizacji bedzie chaos i duza szansa na wipe. To nie jest walka na ktorej wystarczy pojsc odpalic nuki, wsy i obejrzec cutscenke.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:39 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
...mowisz o rezygnowaniu przez nas z limbusa - a czy ty dla CC eventu zrezygnujesz z wypadu #149 na triggery w RB?


nie mówię o rezygnowaniu tylko o lekkim przesunięciu +/- minut/godzin/dni (wiem -> panika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:)
ale masz rację jeśli chodzi o triggery
nie pojawienie się/uzyskanie 0 punktów za triggery w RB oznacza tyle że nie ma możliwości uzyskania jakichkolwiek itemków godowych z run'a a być może i nawet punktów za god'y, takie są rulsey żeby zachęcić ludzi do pojawienia się na triggerach, na których nie byłem od 2 tygodni (z różnych względów, np. wolałem iść się zdrzemnąć na 3h niż iść na triggery :D :D :D)
moim marzeniem jest tylko i wyłącznie jeden itemek ze sky, na który mam już uzbieraną ilość punktów w RB, ale nie wiem czy jutro o 20.00 będę mógł go bidować o ile będziemy walczyć z genbu
ten itemek w CC moglibyśmy zdobyć dla mnie od momentu jak mogę go założyć czyli od sierpnia 2005 roku mnóstwo razy, ale jak wiadomo CC nie poświęca się dla swoich ludzi tylko robi to dla innych zakładając inne perełki w imię własnego fun'u lub pomocy amerykanom,chińczykom, arabom itd., datego ja też to robię bo tak zostałem nauczony
a że czasem mnie widzicie w CC to może oznaczać tylko tyle że ...

"Ja nie ide na ten run, nie wpisywałem się na liste."
cały fun polega na tym żeby nie wpisywać się i przyjść, nawet jak się nie załapie do składu, to się nazywa poświęcenie i bezinteresowność

/tell ingame - to najgorsze co wymyśliło SE wg mnie, po to dajemy sygnały na forum od dni/tygodni/lat żeby nie ZASKAKIWAĆ ludzi w grze, gdzie będzie się od nich wymagać/prosić/błagać/oczekiwać poświecenia, "straconego" expa, godzin, po to ludzie mają sobie zorganizowac czas w realu i grze żeby /tell służył dla nich tylko dla <Congratulations!> a nie do rzeczy na które nie będą przygotowani
ale z drugiej strony masz rację, najbardziej powinno zależeć ludziom którzy chcą skończyć ZM, ale oni mają głowy nafaszerowane propagandą niemożności CC i doskonale wiedzą że sami to sobie mogą ptaszka zabić w Sky


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 15:40 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 15:40 
Cytuj  
masz racje Zjawcia, o tym wlasnie pisze - Huck powinienen zrobic liste osob zainteresowanych i tych co moga pomoc

to byl fajny pomysl zrobic po Limbusie, gdy pewne jest, ze ludzi z CC najwiecej jest online wlasnie wtedy
jest 2x run na Limbus w tygodniu i jest sporo zainteresowanych, ktorzy niejako powinno zalezec.

Stok, sry, musialam gdzies zauwazyc twoje checi i pomylic lub nie adekwatnie zrozumiec, nvm, tak i tak pewnie bedziesz nam potrzebny :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 16:00 
Cytuj  
wiecie co mnie zastanawia ? czy jak zaliczymy wipe ...to all ekipa zgodzi się na 2gie podejście ....czy część ludzi zrobi się " zmęczona" i pójdzie spać ??

właśnie z Simim na RB runie w ZM14 mieliśmy wipe ...ale na 2gim podejściu ...wygraliśmy .... ja mogę iść pomóc ...co prawda w planach mieliśmy dziś powtórzyć sobie ostatnia walkę ZM ....ale ja mogę sobie odpuścić ......

w każdym razie ...jeśli będzie ekipa ...pomogę


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 16:39 
Cytuj  
sami widzicie ze jest X rzeczy wazniejszych niz CC event - chodzi tylko o to zeby w czasie w ktorym nie ma zadnego innego eventu kilkanascie osob mialo ochote isc sie pobawic w gronie CC :)

DM czy cokolwiek innego to dobra okazja zeby po raz kolejny zobaczyc jak dobra ekipe mamy jako CC ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Sim --> co do itemka z Genbu to poprostu mielismy pecha ze nie wypadl w czasie krotkiego zywotu CC SKY. Gdyby wypadl bylo ustalone, ze ty go dostaniesz.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 18:29 
Cytuj  
Dzisiaj mnie nie bedzie... :(
Jak sie nie zbierze ekipa na dzisiaj to ja sie pisze na pn :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 09:09 
Cytuj  
Jak Wam poszło?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 09:30 
Cytuj  
zet napisał(a):
Jak Wam poszło?


W ogole nie poszlo.
Ja nie wiem po co ludzie pisza na forum skoro w grze nikt nie jest zainteresowany.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 10:08 
Cytuj  
w poniedzialek po Limbusie mozna postarac sie zebrac
Limbus konczy sie dosc szybko

Huck zrob plzz liste


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 10:18 
Cytuj  
Seph napisał(a):
zet napisał(a):
Jak Wam poszło?


W ogole nie poszlo.
Ja nie wiem po co ludzie pisza na forum skoro w grze nikt nie jest zainteresowany.


ja się domyślam
na forum można sobie pomarzyć w krótkim czasie bez zobowiązań
w grze trzeba coś zrobić przeważnie wtedy kiedy się nie ma ochoty

w RB są planowane eventy w stylu run w soboty o 20.00 żeby Pala (i każdy kto mieści się w jego strefie czasowej) mógł odpocząć do 20.00 i jak ma ochotę zjawić się i normalnie pograć, NIKT W RB nie wymaga od nikogo grania do 20.00 w sobote, tak samo w niedzielę, nikt nie musi grać w ffxi do 20.00 w niedzielę, po 20.00 zresztą też nie, ale warto żeby się zjawił dla własnych interesów

nikt nie przekona mnie że w CC (w składzie mieszanym oczywiście) jesteśmy w stanie zebrać się o 23.00 i wygrać jedną z najtrudniejszych walk o 24.00, nawet po kilku wipach co ewentualnie wiąże się z oczekiwaniem na ponowne 2h
wszyscy "hardcorowcy" z CC mają już pewnie DM/aniołki za sobą i kwestia jest jak bardzo zależy "softcorowcom" na tym żeby zabić aniołki/DM (nie wiem w sumie po co im to, powinni się chyba wypowiedzieć jaki mają cel w robieniu DM)

nie liczcie na mnie po limbusie na skomplikowane eventy, o 23 jestem ostatnio nieprzytomny i gotowy do wyjścia z gry bez ostrzeżenia i bez żadnych skrupułów, priorytetem nr 1 od 1 stycznia jest dla mnie sen tak jak to napisałem 2 miesiące temu, ale innych oczywiście zachęcam do aktywnego wykorzystania swojego wolnego czasu w ffxi przed północą/po północy/nad ranem :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 10:55 
Cytuj  
W poniedziałek na mnie nie liczcie - nie będzie mnie online zresztą nie mogę nawet brać udziału w Limbus runach :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.