mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:42 
Cytuj  
OMG ! O_O

trzewiak - imho nie powinienes jednak przytaczac klotni pewnych ludzi, to ze ja i RHaegal czasami sie poklocimy to ma tez dobre odbicie, bynajmniej dla mnie, bo ja dostrzegam po calym tym w sumie nie potrzebnym balaganie, ze czlowiek czasem przesadza, moze i ma racje, ale zapomina sie ze druga strona, moze tez miec racje i czy to nam sie podoba czy nie. Nobody's perfect czy jak kto woli Errare humanum est :) Po calej tej sytuacji kiedy czlowiek sie loguje do gry i widzi debilny /lsmesg to ma chec zostawic to wszystko. Na szczescie caly LS to nietylko 1 czy 2 osoby, to grupa jednak wielu ludzi, ktorzy sa tez tak samo rowni jak i wszyscy inni. Podobnie jest z grupami na pewne eventy, nie mozna jednak rzucac wszystkiego bo ktos ci sie nie podoba albo kierujac sie chwila emocji rzucasz to wszystko. Sa oczywiscie chwile depresji, nieukrywam sam takie czasami posiadam. Moze spowodowane jest to zbyt wielkim obciazeniem w realu itp, ale nie zwalnia to z pewnych zachowan jakie czlowiek powinien miec :) Community to jednak pewni ludzie, ktorzy nie musza ponosic konsekwencji z klotni kogokolwiek. Jak mi ktos powiedzial zawsze mozna kogos wrzucic na /bliste i po klopocie.
Nie wiem mimo ze czasem pokloce sie z Rhaegalem, moze i dosc ostro, to na swoj sposob jakos go tak lubie ;) Jest b. dobrym graczem i musze to mu przyznac :)
A co do samych klotni, to z nich trzeba wyciagac wnioski, nie oceniac powstalego balaganu, raczej skupic sie merytorycznie nad problemami i sprobowac spojrzec na drugich poprzez ich oczy, co jest czasami trudne :)
Reasumujac z Rhaegalem znamy sie jak dwa lyse konie (tak mi sie wydaje) to tez mozemy sobie ostrzej podeliberowac ;-) w koncu ponad juz 2 lata gry, na dobre i na zle LOL

Have Fun !!!

ps. nie wyciagaj pochopnych wnioskow na podstawie klotni dwoch ludzi, nietylko oni tworza cale community CC, dont forget it !!! (I forgot it, it's a shame :/ )


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jednak w oczekiwaniu na dostawę FFXI przeglądałem nieco forum i raporty z Limbusów/Dynamisów.
Dzisiaj nie wytrzymałem - napisałem co o postawie "musisz być głupi dupku" sądzę. Tak bowiem można odebrać wypowiedzi niektórych osób na tym forum. Ktoś napisał, że nie przyjdzie tak późno na dynamis, bo rano ma pracę. Od razu ktoś na niego naskoczył, że on śpi jeszcze mniej, bo ta gra jest obowiązkiem O_O...
Ludzie no weźcie się opamiętajcie. Do tego właśnie zmierzałem - jeśli chcecie ustalić regułę, iż CC chce gromadzić wokoło siebie tylko "elitę", która będzie gotowa rzucić pracę, rodzinę i życie prywatne na każde zawołanie to jest w tym chyba coś chorego nieprawdaż?


nie czytaj 'raportów' z limbusów i dynamisów :D

to są eventy których przebieg zależy czasem od jednej => napiszę specjalnei dla Ciebie większą czcionką JEDNEJ osoby pomimo że planuje przyjść 10-15-30-40-50 osób
to co piszemy czasami ma tylko uzmysłowić że lepiej trochę zacisnąć zęby w realu i pozwolić spełnić marzenie 15-30-40 osobom bo okazje do tego SĄ WYBITNIE RZADKIE => RAZ NA TYDZIEŃ lub czasami 2
zresztą całe moje zachęcanie lub "zachęcanie" ludzi do zjawienia się do wspólnej zabawy lub uczestniczenia w niej w sposób uczciwy a nie olewając cokolwiek jest w formie żartu, na drugi dzień i tak staram się zapomnieć kto był, kto nie był, czy coś robiliśmy czy nie, za mało czasu jest w grze i w realu żeby pamiętać takie drobnostki :D

w CC nie zauważyłem żadnych reguł, oprócz jednej => kultrura w języku na chacie

jeśli chodzi o pomoc to nie da się porównać pomocy jednej osoby w drobnej sprawie a pomocy udzielonej Tobie w ffxi przez kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt osób grających ponad rok którzy czasem przez X tygodni tracą tylko gile i mnóstwo czasu żebyś mógł spełnić swoje marzenie, a potem drugie, a potem trzecie itd.

przez pierwsze 6-8 miesięcy grania proponuję levelować i nie czytać czatów/forum tylko opisy w necie dotyczące ffxi :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:57 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
bynajmniej dla mnie, bo ja dostrzegam po calym tym w sumie nie potrzebnym balaganie, ze czlowiek czasem przesadza


Bodziu,

bynajmniej znaczy "wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)"
Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.
Z miłością bynajmniej się nie taił.

Chyba chodziło Ci o "przynajmniej":

przynajmniej "partykuła podkreślająca w zdaniu to, na czym mówiącemu szczególnie zależy, co uważa on za minimum konieczne w jakiejś sytuacji; choć, choćby, chociaż, bodaj, co najmniej"
Jest zimno, ale przynajmniej świeci słońce.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:59 
Cytuj  
Huck - I hate you !!!! Znow masz racje ehhhh ... :(
ok mialo byc przynajmniej :) Are you happy ??? :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:02 
Cytuj  
Tez cos napisze jeszcze :D , ale bardziej ogolnie:

CC istnieje 2,5 roku i ma sie dobrze. Przynaleznosc do CC ma jeden klucz: umiejetnosc pisania po polsku. Jak umiesz pisac po Polsku to jestes w CC. Przez szalone kurczaki przewinelo sie juz pewnie kilkaset osob. Jedni sa w LSie od poczatku, inni rok czy dwa, jeszcze inni z roznych wzgledow byli w nim bardzo krotko.
Na ta cala bande Polakow w roznym wieku (od 10+ do 40+) trafily sie moze 3 czy 4 ktorym nasz LS wybitnie nie odpowiadal i reagowali na to roznie: chodzili bez perelki, probowali sie podczepic pod jakis anglojezyczny LS, albo tak jak Pilek swego czasu probowali zalozyc wlasny.
Jak widze Tczewiak jestes wlasnia jedna z takich osob. Masz oczywiscie do tego prawo, ale z doswiadczenia wiem czy nie bedzie ci bez nas latwo :D, wiec nie wyrzucaj naszej zielonej kulki.

Generalnie klocimy sie duzo czesciej na forum niz w grze. IMO do tego sluzy forum, zeby na spokojnie wymieniac swoje poglady, jak trzeba to nawet w troche ostrzejszej formie. W grze lepiej zajac sie zabawa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:10 
Cytuj  
Ja wogóle nie wiem o czym te temat jest :o :o :o To są wasze prywatne gildijne sprawy, a winne tu jest tylko SE za stworzenie takiego a nie innego systemu (chodzi mi o linkshelle)...gdyby były kanały tak jak w reszcie mmogów to CC byłoby ogólnym kanałem PL a brudy prałoby się na kanale gildijnym...;) Pozatym perłę zawsze można przecież dropnąć :] A tak serio to ta gra ma bawić a nie wywoływać agresję i wkurwiać ludzi, że już tak brzydko się wyrazę :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:16 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
A tak serio to ta gra ma bawić a nie wkurwiać ludzi, że już tak brzydko się wyrazę :]


LOL !!!
No co ty mi powiesz ? Powaznie ? ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:19 
Cytuj  
Co do pomocy. Uwierz mi na forum ten temat był już parę razy poruszany (również przeze mnie kiedy byłem mniej więcej na tym levelu co Ty). To nie zła wola lub brak chęci do pomocy, ale to że wyżsi levelami gracze NAPRAWDĘ też mają sporo do zrobienia. Sam to teraz widzę. Dynamis, Limbusy, CoPy, Zilarty. Gracze o wyższych levelach MAJĄ co robić. To nie tak, że się logują i gadają na czacie cały dzień.

Ktoś mi powiedział rzecz, którą stosuję do dzisiaj. Staraj się sam organizować misje, questy itp. we własnym gronie. Jeśli potrzebujesz pomocy, to najpierw przeczytaj opis a później odpowiedz sobie, czy angażowanie w to hi-levela jest konieczne. Proś o pomoć na /tell konkretne osoby. Nie traktuj pomocy na rzecz OCZYWISTĄ. Nie wszyscy mają w danej chwili czas, sprzęt, chęci. Przyjmij też do wiadomości, że są na LSie osoby, które chętniej pomagają niż inni. uffff...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:53 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Ja wogóle nie wiem o czym te temat jest :o :o :o To są wasze prywatne gildijne sprawy, a winne tu jest tylko SE za stworzenie takiego a nie innego systemu (chodzi mi o linkshelle)...gdyby były kanały tak jak w reszcie mmogów to CC byłoby ogólnym kanałem PL a brudy prałoby się na kanale gildijnym...;) Pozatym perłę zawsze można przecież dropnąć :] A tak serio to ta gra ma bawić a nie wywoływać agresję i wkurwiać ludzi, że już tak brzydko się wyrazę :]


Ja tam wole system wymyslony przez SE. Generalnie chwala SE, ze stworzyli mmorpga innego niz reszta.
Nie lubie sytemu kanalow, tak naprawde jestes wtedy na kazdym i na zadnym.
Poza tym CC to pewien znak firmowy na Ramuhu, gdyby byl poprostu kanal PL to nikt by nawet nie wiedzial jak duzo Polakow siedzi na serwie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 15:37 
Cytuj  
cicho juz!
lepiej dalby ktos pograc
:lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 15:45 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
lepiej dalby ktos pograc :lol:


Sai jeśli nie przeraża cię bycie PLD to może jak będę musiał się udać gdzieś na długi weekend to ci poślę namiary :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 15:46 
Cytuj  
w maju ? to mnie nie ratuje :P ale dzieki :D
mnie tylko brd przeraza :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.