mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Co chcesz robic dalej?
Ankieta wygasła 20 paź 2006, 19:55
Odpowiadaja mi eventy CC w obecnej formie 66%  66%  [ 21 ]
Jestem za stworzeniem HNM LSa na bazie CC 19%  19%  [ 6 ]
Zamierzam sobie znalezc jakis HNM LS 9%  9%  [ 3 ]
Jestem juz w innym HNM LSie i nie zamierzam go zmieniac 6%  6%  [ 2 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:46 
Cytuj  
Po jakiego grzyba robić nową perłe jak wszyscy na CC evencie są z CC?
Nic sie takiego strasznego niedzieje jak w trakcie eventa gadamy na lsie i chyba nikomu to specialnie nieprzeszkadza...

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:07 
Cytuj  
Ja mam nadzieje że kiedyś zdobędę kiedyś coś "uber" dzięki CC , więc moja wiara w LS jest duża :) i mam nadzieje ze damy rade cos robic[/b]


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:34 
Cytuj  
No wiec wiadomo CC> inny LS. Napewno jeśli CC będzie działać to nigdzie się nie wybieram... Narazie wystarczy mi sky i okazjonalne HNMy
Jestem tez za tym zeby ktos oprocz Opiego z uberow wzial sie do roboty z organizacja, ja niestety nie moge bo sie na tym nieznam, ale sadze ze sa osoby ktora maja taki potencjal, bo jak narazie to tylko Opi umie nas postawic na nogi w jedna chwile, Lesiu tez sie udziela troche jako "leader" ale jakoś nikt nie słucha go tak jak Opiego :)

btw. Jesli chodzi o eventy w Sea to jesli CC o tym mysli na powaznie to imo powinna byc taka akcja jak w OB bodajze czyli CoP dla wszystkich. Zaraz sie zaczna texty zrob sobie sam stworz sobie sam static zrob z shouta itd, ale moim zdaniem albo integracja, albo dupa zbita :) Nie mowie tu o tym ze dla jednej osoby zbiera sie 5 ale np. powiedzmy ja zrobie statik i na tych trudniejszych walkach mile widziana bylaby pomoc uberow, zeby nie powtarzac misji i jak najszybciej wejsc do sea. Ja jestem na misji 5-1 ale pewnie bede musial wszystko powtorzyc z tym statickiem co sie zawiarze po Minotaurze.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:35 
Cytuj  
Uwazam ze stworzenie eventowej "mieszanej" perelki gdzie graja polacy i inni zainteresowani z innych krajow jest dobre. Naszą starą dobrą CC perelke pozostawmy nietykalną polską ale tez nie widze przeszkod aby eventowcy na czas eventa wskoczyli sobie na druga perelke i tam sobie gadali o tym co porabiaja. Dla przykladu podam chociazby dzien wczorajszy - spytalem sie na LS jak Wam idzie z Cerberkiem - padla odpowiedz: "Nie przeszkadzaj". Zrobilo mi sie glupio i juz sie nie odzywalem, dlatego uwazam ze dla wlasnej wygody i "czystosci" polskiego CC mozna stworzyc nową eventową mieszano - jezykową nową perelke.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:45 
Cytuj  
Troche mi umkneło w poprzedniej wypowiedzi, ale postaram sie uzupełnić info.

1. Jak pokazał przypadek DP, zbudowanie odrębnej perły do zadań czysto HNM-ls jest chyba jedyna słuszna drogą, jak i promowanie aktywnych za pomocą punktów. Tak więc opowiadam się za budowaniem hnm-ls na bazie naszego CC z odrębną perełka, stroną, forum mozna zbudować na naszym mmorpg ... admini napewno chetnie udostepnia specjalna kategorie dla gildi hnm z ramuh :)

2. Jestem też członkeim OB, nie mam zamiaru rezygnować z ich perelki, choc mam dla nich jeszcze mniej czasu niz dla CC, to jednak nie mam tam też zobowiązań jak ma to miejsce w przypadku Suczka za co należy mu się szacunek. Tak więc jeśli zapiszę się na Event w OB, i w tym czasie wystąpi spontan CC .. priorytetem będzie OB, ale z drugiej strony jeśli napisze ze bede na CC evencie to żeby nie wiem co było na OB pojawie sie na naszym evencie. Nie planuje jakiegos bardzo aktywnego zanurzenia sie w życiu OB, bo jednak czuje się związany bardzo silnie z CC a nie mam tyle czasu na gre aby dzielic dzien na dwoje :(

3. Bardzo mnie cieszy że udaje wam sie coś razem zrobić i osiągnać.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:59 
Cytuj  
Nie zagłosuję, gdyż posiadam zbyt niski level póki co.
Jednakże. Planuję grać jeszcze długo i dołączyć jako BLM - w jakimś tam czasie (w sumie sporo questów już wykonanych - mogę zabrać się za expienie).
Moja propozycja to stworzenie CCevent LS, do którego dołączyłoby kilku Waszych znajomych spoza kraju (w sensie bez znajomości języka naszego ;-) )... Jeśli uznacie, że nie powinienem gosu zabierać to skasujcie tego posta.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 17:50 
Cytuj  
Sto --> naprawde bardzo sie ciesze, ze zamierzasz z nam chodzic.

Tczewiak --> kazdy rozsadny glos w dyskusji sie liczy, niezaleznie od lvlu.

Tylko pls nie glosujcie jesli nie macie 60+, zeby nie zamacac statystyki.

=================================================

Czekam na glos takich ludzi jak Rha, Gal, Xav.

=================================================

Nie chce byc jedynym liderem, mam nadzieje, ze mi ktos pomoze.

Musza to byc ludzie grajacy codziennie i z duzym doswiadczeniem.

Z osob, ktore na teraz potwierdzily chec uczestnictwa w CC eventach jako liderow widzialbym Lesia i Naifa.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 18:05 
Cytuj  
Ja też jestem ZA CC HNM LS (Event LS). I za osobną perełką też. Socjal to socjal a Event to Event. Nawet na głupie Pijawki wyłączam perełkę, gdyż mi osobiście przypadkowy czat mocno przeszkadza. Głosu nie oddałem, gdyż nie spełniam warunków (ale mam nadzieję, że jako SAM jeszcze w tym roku będę je spełniał chociaż w minimum).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 18:21 
Cytuj  
Ciekawe ze wyladowalem w grupie, ktora olewa CC event, majac wiecej pktow z takowego niz polowa osob, dla ktorej CC event jest najwazniejszy :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 19:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Każdy rozsadny glos w dyskusji sie liczy, niezaleznie od lvlu (...)Tylko pls nie glosujcie jesli nie macie 60+, zeby nie zamacac statystyki.
Opi level to nie wszystko. Jeszcze trzeba mieć SKY, SEA, pokończone questy aby móc brać udział w pewnych walkach itd. Co z tego, że jest dużo osób 60+ z przydatnymi jobami, skoro niczego praktycznie z Wami robić nie mogą z w/w powodów. Żeby było jasne, choć jestem w podobnej sytuacji (może niedokońca, bo mógłbym chodzić Phalianem gdyż ma SEA i SKY), to stwierdzam jedynie fakt, iż 75lvl to początek dopiero - zaznaczam, że w żadnym stopniu nie jest to skomlenie aby się CC zebrało i zrobiło wszystko takim osobom jak ja ;) Dlatego ja osobiście nie głosowałem na temat eventów, bo choć spełniam wymogi levelowe to na większość nie mam i tak jak iść :P

No ale jeśli chcesz Opi poznać zdanie wszystkich to chętnie się wypowiem.... zresztą mam podobne zdanie jak moi przedmówcy. Jeśli jest mało RDMów albo WHMów na CC, to należy ściągnąć zainteresowane osoby spoza LSa. Ciągle są tu wypowiedzi typu, że jak się CC zbierze to jest wstanie zrobić wszystko i jest to prawda, co wiele razy udowodniliście. Jednak z tego co udało mi sie zauważyć przez okres mojej gry główny problem jest taki, iż część osób robi już coś z innymi LSami i nielogiczne jest imo aby wymagać aby robili dodatkowo to samo z CC. Zresztą chyba po to był założony ten temat, aby wyklarowała sie lista osób naprawdę zainteresowanych..... i chyba nie ma sensu brać pod uwagę osób, które piszą, iż przyjdą jak będą się czuły na siłach, lub jak będą miały czas... nie mówię, aby skreślać takich graczy, ale należy przynajmniej traktować ich jako rezerwę, a trzon grupy oprzeć na ludziach pewnych. Pozatym dochodzi jeszcze do tego zwykły szacunek do innych, bo jeśli się ktoś deklaruje, że będzie cos robił a potem to zlewa to jest to bardzo egoistyczne podejście i imo powinien głęboko przemyśleć czy chce w czymś brać udział.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 19:15 
Cytuj  
Opi dopisz mnie do CC onry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 19:45 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ciekawe ze wyladowalem w grupie, ktora olewa CC event, majac wiecej pktow z takowego niz polowa osob, dla ktorej CC event jest najwazniejszy :roll:


Veji --> powiedziales ze zasililes odpowiedz 3. Na tej podstawie wywnioskowalem, ze nie chcesz juz z nami chodzic. Jesli jest inaczej to super.

Ogolnie chodzi o przyszlosc, a nie o przeszlosc.

Kass --> grupa druga (CC = inny LS) to taka rezerwa.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 21:46 
Cytuj  
Hmm to ja napisze ze wybralem 4-ta opcje... odpowiada mi narazie HNM LS wole spedzic wiecej czasu tam i miec jakiekolwiek szanse na zdobycie chocby troche sprzetu z HNMuw, niz liczyc na szczescie z CC.
Pozatym odpowiada mi to ze w DH niema zadnych planowanych eventuw zwykle wszystko to spontany (HNM>event) i jak sie jest online i sa braki kadrowe to sie idzie jak jest sporo ludzi to luz.
Co do nowego HNM LSa to raczej nie widze sensu dla CC jedyne osoby co by mogly stoworzyc jakis sensowny LS maja z HNMuw to co chcialy pozatym ostatnio chyba z 3 nowe rzekome HNM LS powstaly wiec ciezko byloby o ludzi bez jakis rezultatuw... pozatym 90% HNM LSuw na ramuhu nie ma nic na scenie do gadania starczy popatrzec kto zabija gluwnie aspi nida KB... pewno ten pomysl moze by jakis czas przetrwal zaleznie od lideruw nowego CC HNM LSa... w sumie w sea sa hnmy ale nie liczylbym na chec ich ubijania bo czas zeby zebrac trigery np. na jailer of love to srednio tak 3miechy w sea przynajmiej 1-2 razy w tygodniu a drop rate na wszystko jest takie niskie ze szybko sie ludzia odechciewa chodzic.


Posty: 36
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 21:57 
Cytuj  
Ja zostaję w CC, nie mam innych perełek a jeśli kiedykolwiek będe miał, to priorytet będzie mieć CC. Takie jest moje zdanie, choć nie głosowałem (level ;pp)

Anyway, wydaje mi się, że oprócz zabawy LS-y powinny również robić coś więcej niż tylko służyć za in-game'owego IRCa. Tym bardziej, że wspólne chodzenie na eventy, walki itp w cale nie ogranicza funkcjonalności perełki jako chatu. Dlatego może możnaby spróbować robić coś więcej niż chatować i event raz w tygodniu? Możnaby też wyznaczyć grupę osób, która mogłaby się zająć kontaktami z innymi LSami w celu znalezienia sojuszników...

Ale to tylko głos z dna ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 22:42 
Cytuj  
pasterz napisał(a):
Możnaby też wyznaczyć grupę osób, która mogłaby się zająć kontaktami z innymi LSami w celu znalezienia sojuszników...


to nie Guild Wars zeby wchodzic w alliance z innymi LSami/gildiami i szukac w nich sojusznikow :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 09:18 
Cytuj  
Brakuje mi glosow kilku osob:

Rhaegala

Galenrosa

Xaverego

Myrty

Magosa

Draconiego i Pitii

Broka

Jaurona

Amateru

i pewnie jeszcze kilku osob o ktorych zapomnialem (za co sorry).

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 09:25 
Cytuj  
Glos to ja oddalem hehe.
Moja opinia jets nastepujaca: nie ma co trzymac ludzi na sile, Fafow, Nidow itd nie bedziemy robic bo na takie moby zasada pospolitego ruszenia nie dziala. Osoby, ktore maja czas na gre i chca z niej lepsze niz dostepne na AH itemy namawiam do dolaczenia do HNMLSow. Jednak namawiam tez zeby zastrzegac sobie mozliwosc chodzienia z CC na rozne eventy. Nie zapominajcie o nas.
Ja osobiscie nigdzie sie nie wybieram i nie podoba mi sie pomysl eventow CC z inna niz CC perla :///
Cala zabawa z Cerbem byla dla mnie taka fajna bo DH stalo obok i patrzylo jak banda polakow (CC jest znane na serwerze) leje bez kompleksow HNMa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 09:58 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Moja opinia jets nastepujaca: nie ma co trzymac ludzi na sile, Fafow, Nidow itd nie bedziemy robic bo na takie moby zasada pospolitego ruszenia nie dziala. Osoby, ktore maja czas na gre i chca z niej lepsze niz dostepne na AH itemy namawiam do dolaczenia do HNMLSow. Jednak namawiam tez zeby zastrzegac sobie mozliwosc chodzienia z CC na rozne eventy. Nie zapominajcie o nas.


To nie takie proste Xav. Zaden powazny HNM LS nie pozwala chodzic na eventy z innymi LSami. Nawet w super tolerancyjnym SW nie bylo nile widziane chodzenie do sky z CC, a jakby ktoregos z nas zobaczyli na spocie Nida z zielona perla to by kickneli bez skrupulow.

Uwazam, ze mozemy chdzic na Fafa i Nida, moze nie o kazdej porze jak robia to najwieksze LSy, ale jak okna sa w przedziale 16-1 w nocy to nie widze problemow. Moze nawet warto czasem poswiecic Limbus w zwiazku z tym, szczegolnie, ze coraz mnie stamtad potrzebujemy rzeczy.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 10:20 
Cytuj  
w OB zasada jest prosta - wszystkie osoby z CC ktore jest w OB moga chodzic z CC do sky pod warunkiem ze nie bedziemy robic eventow w soboty/niedziele ktore sa zarezerwowane dla OB - podejrzewam ze gdyby w ten dzien ktos z nas byl w sky z zielona perelka to wylecialby z hukiem z OB :D

w kazdym badz razie - ja nie mowie ze nie pojde z cc do sky w ogole, akurat w tym czy nastepnym tygodniu chetnie sie przejde bo teraz weekend OB robi tylko gody/kirina wiec nie bedzie kilkugodzinnego kamoienia triggerow :)

o ile macie dla mnie miejsce w sky ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 12:31 
Cytuj  
Ja tak jak mowiłem jak będe mogł przyjść to przyjde.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.