mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Glizd zrobil fajne, animowane, ale animowanych sie nie da wrzucac chyba.


no niestety się nie da. animowany gif jest za duży. musimy zostaćprzy jakimś statycznym projekcie.

UWAGA!! UNDER HAVEY CONSTRUCTIONS!!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 paź 2006, 17:52 przez Gli2duS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:39 
Cytuj  
IMHO - Pixies to dobry pomysł.
Kwestia pomocy - w gestii pixies jest pomóc tym z CC, którzy do Pixies kiedyś dołączą. A więc - dwa dni tygodniowo (raz w środku tygodnia, raz w weekend) wyznaczona grupka osób wspierających CC.
Ale to tylko moja skromna propozycja - tyle, że ja noob jestem.

A potrzebujecie logo, logotyp czy header? Bo to bardzo zasadnicza różnica...
I czemu 20$ za domenę na GP? oO
Za taką kasę można mieć już pół roku na niezależnym, dobrym serwerze, gdzie nie macie ograniczeń (a jak ktoś napisze, że nie jesteście w stanie skryptów napisać - to będzie /slap)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:48 
Cytuj  
tu sie Atoreis nie zgodze ........ to ze bylo 7 czy 8 osob to gorzej dla nas .... zwlaszcza ze bylo 2 whm ....ja i Desh . misje trzeba bylo robic podowjnie > a przy 2 czy 3 nieudanych probach w 1 teamie ..... na drugi juz nie bylo tyle checi ..... jednakze ..... przydalaby sie wam pomoc lsa ...tyle ze wszystko zapiete na ostatni guzik i dopracowan e > pod wzgledem czasu i > wobec pomagajacych .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:52 
Cytuj  
Dokladnie. Nie ma nic gorszego niz static 7-9 osobowy. My mielismy na poczatku 5 osob i bylo lepiej niz potem przy 7.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:57 
Cytuj  
My mieliśmy 7 osób - jakoś daliśmy radę. I przestań pierdolić o jakichś uberach bo to denerwujące - my też mieliśmy normalny sprzęt - większość z nas robiła te misje rok temu!!! Czy ja mam za rączkę prowadzić każdego bo mu się nie chce ? nie mów że nie można próbuj. My najpierw robiliśmy misje w 5 osób potem wziąłem Blue z SW i okazało się że Gok potrzebuje jeszcze. Zajęło nam to kupę czasu trochę kasy ale było fajnie. Jak wy traktujecie to jako MUST HAVE bo Sea jest to sobie darujcie, nikt wam nie pomoże na WASZYCH warunkach. Ja nie napisałem że nie pomogę ale po co - lepiej zebrać 6 osób które nie mają - może nauczą się grać. Bo jak pokazują niektóre eventy nie każdy potrafi mimo paro letniego stażu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 18:45 
Cytuj  
Jesli komus zalezy, poswieci na to czas i kase napewno zrobi dostep do sea
Nie widzialem zeby ktos odmowil pomocy komus w misji gdy ten wszystko przygotowal, wyznaczyl jakis rozsadny termin, potellowal i umowil ludzi z odpowiednimi jobami. Za to widzialem kupe foch u ludzi, ktorzy uwazaja ze nalezy im sie pomoc tylko dlatego ze nosi ta sama perelke i gra krocej, a sami nie wlozyli w to wiecej wysilku niz dwa posty na forum i trzy hasla na lsie...

DP to DP. Limbus moze byc Pixiesowy ale raczej tylko w przypadku grupy alfa. Beta ma zbyt wielu ludzi z roznych lsow i nie ma co robic takich przekretow.

Teraz hnmy sa mniej wiecej w naszych godzinach, jak ktos nie ma co robic to niech przejdzie sie na spot fafika/aspiego/bh i ogladajac telewizje or smth dorwie toda to moze ludzie sie zbiora. Ale jesli macie strzelac fochy ze poszliscie po toda, a na drugi dzien nikt nei psozedl go kampic to od razu sobie darujcie i oszczedzcie wszystkich nerwow.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:05 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ty deshter miales w staticow samych uberow, wiec wydaje Ci sie to latwe moze...


PFFT XDD HAHAHAHAH! XDDD
Desh byl ze mna w staticu COPowym, mielismy jazdy totalne, bylo 7-8, czasem wiecej osob (np10:> ), jak cold mowil, wszystko niektorzy musieli robic podwojnie, problemy, fochy, brak kasy, przegrane byly na pozadku dziennym, ale brnelismy dalej lol
za uberow uwazalam i w sumie uwazam na dal osoby ktore mialy 75 lv jak ja zaczynalam grac, np Sai, Gal, Rha, Opi itd.
w naszym staticu nie bylo ani jednej osoby ktora by miala 75, do momentu az Simiurg wystrzelil :> wszyscy mielismy niskie lvl, zblizone do siebie...
trzeba sie zprzec, ludzi poganiac, zmuszac nawet czasem (pamietam jakie mialam z tym problemu ><) zeby laskawie tylki ruszyli po jakies itemki czy CSy zrobili, strasznie mnie to wkurzalo :P
nikomu nie bylo latwo, w tej grze nic nie przychodzi latwo ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:06 
Cytuj  
Tak sie składa, że są ludzie którzy dla zrobienia konkretnej walki w CoPie ciagnęli joba nawet do lvl 60. A jak TY sie poświęciłeś aby zrobic CoPa?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:22 
Cytuj  
Suczka wrócił do gry i zrobil CoP'a w miesiąc...BO CHCIAŁ..ja robiłem też w bardzo dziwny sposób....trzeba tylko chcieć, a nie czekac po 2 tyg, że może ktoś się odezwie na forum i pomoże.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:32 
Cytuj  
nie, no Ator, co ty gadasz?
sam wiesz, ze w naszym statiku o ile to Ty Bartem jestes, ja pojawilam sie z wlasnej checi:
powtorzylam z wami CoP przez Promy, by;
1. miec statik!
2. zrobilam 2 joby: RDM do 60lvl i SMN do 50lvl, by dalej szlo lzej.
o pomoc uberow ubiegalismy sie dopiero na Tenzena - Opiekun, dalej Rhaegal w samym See i tam dalej szlo jak szlo.

zgadzam sie z wypowiedzia Saitou w 100%!
teraz bedziecie wymyslac, ze 5 tzw."uberow" ma poswiecac czas i olac wlasne sprawy, by 1 osobie zrobic CoP? wiekszego marnotrawstwa czasu nie znam...
poskladajcie sie do kupy, dogadajci sie na CC ile osob, co i czego i zrobcie sklad, ale ma byc realny z lvl jobow i czasem na ich podciagniecie.

owszem, sa przypadki, ze sie robi dla 1 osoby ale sa to wyjatki i zdrowsze jest podejscie, jak zlozycie statik "na dore i na zle" :D

i tez zrozumcie!!!!

nie jestem przeciw pomocy ludziom, zas jestem przeciw tego, ze ktos robi wszystko z latwizny pomocy innych... gdzie tu zabawa? prawdziwy Final nie byl nigdy latwy, to nie WoW ani ostatni dodatek z szybkim expem :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
IMHO - Pixies to dobry pomysł.
Kwestia pomocy - w gestii pixies jest pomóc tym z CC, którzy do Pixies kiedyś dołączą. A więc - dwa dni tygodniowo (raz w środku tygodnia, raz w weekend) wyznaczona grupka osób wspierających CC.
Ale to tylko moja skromna propozycja - tyle, że ja noob jestem.

A potrzebujecie logo, logotyp czy header? Bo to bardzo zasadnicza różnica...
I czemu 20$ za domenę na GP? oO
Za taką kasę można mieć już pół roku na niezależnym, dobrym serwerze, gdzie nie macie ograniczeń (a jak ktoś napisze, że nie jesteście w stanie skryptów napisać - to będzie /slap)...


Guildportal to pewna marka. Za to sie placi. Ludzia sa w roznych LSach (np. CC, Pixies i DP) i latwo sie miedzy nimi przemieszczac, tatwo kgos znalezc itp

Jak ludzie szukaja info o LSie to szukaja go na GP.

Potrzebujemy taki baner ktory jest na gorze strony, nie wiem jak on sie w slangu grafikow nazywa. Fajnie jakby mial odcien zolty i mial jakis element finalowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:13 
Cytuj  
Czyli header :D
Podaj jeszcze jaka ma być szerokość - 760px czy 980px?
Jutro zlecę w mojej firemce grafikowi. Mam nawet pewien pomysł - Ona musi to tylko sklecić wizualnie...
Mam nadzieję, że motyw rysowany w stylu mangowym będzie ok?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:17 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):

na jaki termin mają się ludzie umawiać i prosić o pomoc tych którzy są w stanie pomóc w trudnych rzeczach typu CoP i ZM ?????????????
(...)

No wlasnie imo jesli Pixies ma cos robic w Sea to trzeba zrobic CoP akcje... zaraz bedzie ze probuje isc na latwizne, ale nie wiem jaki sens ma robienie eventow gdzies gdzie ma dostep polowa LSa... Jesli mamy byc aktywni to trzeba miec taka mozliwosc najpierw... I prosze nie gadajcie ze mozna zrobic z shouta itd. bo po pierwsze czesto sa wipy, moze potrwac 100 lat i na dodatek mozna stracic mnustwo kasy na wipach, dzieki temu nie ma sie ani czasu ani kasy na eventy LSowe o expowaniu jobow pod LS nawet nie bede pisal
Przez kurwa takie zajebiste posty, tak trudno znaleść potem pomoc na LSie, ludziom co nie mają ego wielkości australii... Sorry Ator ale nie wytrzymałem, dla mnie jest sprawa jasna - nie mam Sky, Sea to zostaję na CC i się nie pcham do Pixie na siłe... i konsekwentnie szukam szansy aby mieć dostęp, a nie strzelam fochami, że wzięli Glizdusia do statika bo potrzebowali tanka a nie bst'a... Najlepiej ciągle narzekać i płakać, aż się stworzy w oczach uberów obraz nooba, który ciągle coś chce i go trzeba prowadzić za rączkę... No i potem się niedziwię, że mało kto jest chętny w czymkolwiek pomóc :har:

tczewiak napisał(a):
Mam nadzieję, że motyw rysowany w stylu mangowym będzie ok?
FFXI jest generalnei mangowe więc powinno być ok, unikajcie tylko bazowania na jakiś znanych postaciach z mang lub anime, bo niektórzy mogą uznać to za tandetę... Ja mam w sumie w sigu samuraja Kenshina a jestem NINem i już dostałem zjebkę od kilku znajomych ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 22 paź 2006, 21:29 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Podaj jeszcze jaka ma być szerokość - 760px czy 980px?


760 starczy.

Mangowy styl ok, tylko wlasnie zeby sie z zadna konkretna nie kojarzylo, mimo wszystko FF jest oglonie malo mangowy (szczegolnie w zwyklej grze, w CSach juz bardziej).

===============================================

Sprawa Pixies za teraz wyglada nastepujaco:

Mamy wlasna domene:

http://pixies.guildportal.com

Glizd pracuje nad designem.

Kilka osob pracuje nad headerem. :)

Ja pracuje nad tym co tam ma byc, rulesami itp (pewnie bede potrzebowal pomocy w tlumaczeniu bo moj grammar ssie na maxa). :/

Prawdopodobnie dolaczy do nas BP (liderzy sa za przylaczeniem, nie wiem jak reszta memberow).

Mile widziane sa tez osoby z OB. Narazie tolerowane jest "podwojne obywatelstwo" szczegolnie ze OB siedzi tylko w SKY na teraz. Czy w przyszlosci bedzie mozna byc czlonkiem innego duzoego LSa - nie wiem.

Pearlsacki maja: Opiekun, Naif, Lesiu i Galenros. U tych osob mozecie brac perelki.
Teraz przyjmujemy wszystkich 60+ z CC, jak ustalimy jakies rulesy tez pewnie ale juz wtedy moga byc lekkie dramy.

Wysylajcie tez aplikacje na nasza strone.

Jesli BP do nas dolaczy to ich liderzy tez dostana sacki. Z czasem pewnie sie tez okaze kto bedzie glownym liderem, mi na wladzy nie zalezy (chetnie bym ja oddal komus aktywnego).

Oficjalny start planujemy na sobote, fajnie jakby sie udalo zaczac od jakiegos Fafa.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 22:06 
Cytuj  
Jednak tez bym chciał Pearlsacka chocby po to aby wywalac raz na jakiś czas Oraichu dla poprawienia humoru :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 22:08 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jednak tez bym chciał Pearlsacka chocby po to aby wywalac raz na jakiś czas Oraichu dla poprawienia humoru :lol:


Twoj pearlsack czeka na ciebie.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 22:59 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jednak tez bym chciał Pearlsacka chocby po to aby wywalac raz na jakiś czas Oraichu dla poprawienia humoru :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 23:18 
Cytuj  
OK, cale BP dolaczylo do nas.

Dexy ma juz pearlsack.

Mam prosbe: starajcie sie od jutra siedziec na Pixies, zeby wiochy bie robic. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 07:07 
Cytuj  
Dostane pierłe ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 07:27 
Cytuj  
Assaulty>Pixies czy Pixies>Assaulty?

Assaulty to raczej nie PixiesowyEvent i odbywa się przeważnie w pon. 18-20 i 22-24 oraz w czwartek 19-21 i 23-1 inne terminy raczej odpadają więc mam nadzieję że nic się w tej sprawie nie zmieni ? czy może ktoś chce coś zmienić ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.