mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:12 
Cytuj  
Najbardziej zabawne jest to że o kształt CC kiedyś i teraz kłócą się osoby które są tam stosunkowo krótko. LS to nie instytucja sama z siebie tylko ludzie którzy ją tworzą a także kanał do rozmowy nie ma ludzi nie ma "starego CC" koniec kropka :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:24 
Cytuj  
ale ja sie nie obrazilem.lol
godzine po tym jak zapytalem o suba(tu warto zauwazyc w polskim lsie,po polsku bo nie kumalem jeszcze nic w tej grze,nawet o co pytac lol),
zapytalem sie typa z pty.zgadnij jak to sie skonczylo?umial powiedziec co za itemy i skad i z miejsca zaoferowal jeszcze pomoc>>>>bla bla bla on byl z BR>>>>>bla itd
zreszta kurwa, co ja bede pisal jak mi to zle bylo.huj to kogo tutaj i tak obchodzi.windowera tez mam.uzywam.jak juz mowilem umiem szukac w google.
ale wole zapytac lsa.od pytan najczesciej powstaja konstruktywne konwersacje.
lmao wchodzac na cc imo powinienem zaczynac: od ktos mi dzisaj cos odpowie? zamiast prostego czesc.bo normalnych przywitan tez czesto nie uswiadczalem.a dobrze wiem ze jezeli ktos sie nawet nie przywita to z lenistwa.bo ciezko klepnac 3 litery.
wogole to calkiem duzy juz jestem i samodzielny lol.

edit:u siebie na lsie zreszta "slyne" z checi pomocy innym.zawsze odpowiadam na noobish questions nawet jak padaj poraz setny.total noobki ktorych spotkam gdzies co nawet nie maja na pierwszy equip tez wspomagam finansowo.co z tego mam?gowno!przynajmniej mnie ludzie pamietaja jako zyczliwego czlowieka na servie.i milo widziec 20 razy /wave w jeuno mimo ze nie wiesz kim oni wszyscy sa i czemu mahaja :lol:
spedzacie kurwa polowe zycia w trybie(juz i tak leniwym) siedzacym i jeszcze jestescie za leniwi zeby kurwa dwoma czy dziesiecioma palcami ruszyc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:38 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Najbardziej zabawne jest to że o kształt CC kiedyś i teraz kłócą się osoby które są tam stosunkowo krótko. LS to nie instytucja sama z siebie tylko ludzie którzy ją tworzą a także kanał do rozmowy nie ma ludzi nie ma "starego CC" koniec kropka :)


Proste. Bo jakby nie było spora część "starego, dobrego" CC poszła do Pixies i innych HNMLSów... Co jakiś czas wpadnie jakis uber, chwile pogada, a potem zmienia perłę i tyle go widziano. Wpadłam na CC ponad rok temu i bywałam na nim ostatnio, niewiele się zmienił. Może tylko dram było mniej...albo szybciej mijały. Tak. W LSie chodzi głównie o ludzi i o to co się z tymi ludźmi (częściej lub rzadziej) zrobi. Nie oszukujmy się: z CC trudno się na coś porządnego zebrać (jak potrzeba wiecej niż 6 osób) i to zrobić. Ponad to dwulicowość tu i tam... Jakkolwiek ten spór sie zakończy (a zakończy się zamknięciem tematu), to problem pozostanie. Dram może nie będzie przez tydzień dwa, ale znów się pojawią. Jestem tylko za tym, aby każdy na PM lub /tell rozwiązywał swoje wąty lub blistował ZUYCH ludzi, aby nie budziła się agresja. Dramy na forum, gdy przybywają nowi, to nie najlepsza reklama tbh.

Edit: Total kretynom noobom nie pomagam. Święta nie jestem, wkurzają mnie. Za to miłym, bezbronnym noobom, ktorzy się starają - czemu nie. W końcu nikt nie lubi jak wybijają pszczółki na 12 levelu, bo nie wiedzą gdzie iść. Za to juz kiedyś pisałam - "Wow" jak zobaczą Crag od Dem czy inny - fajne uczucie ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2007, 21:42 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:41 
Cytuj  
Troche luuuuzu ... az tyle epitetow nie trzeba.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:42 
Cytuj  
Nuub: mówimy chyba o innych LSach. Jakoś nie spotkałem się z brakiem powitania na cc, co kto wejdzie to zaraz kilka osób mówi "czesc"... Jak też Ci mówiłem - dzisiaj się nawet o Ciebie Black pytała co z Tobą, czy jeszcze grasz - więc jednak byłeś zauważony. Rozdawanie gili noobom - źle mi się kojarzy z wspomaganiem dzieci wowa...
Lepiej dać sprzęt na początkowe levele (myśmy z Frey tak dostali od Kasseia na start)...

Na noobish question masz odpowiedzi w dwóch podklejonych tematach tutaj... Nie po to Ci ludzie to pisali i jakoś zebrali do kupy, by to olewać i pytać się o to na LSie... Serio - to pytanie po prostu okazywało brak dobrej woli i kompletne lenistwo. Stąd chyba reakcja Zjawci.
Zresztą tak jak rozmawialiśmy wpadnij, zobacz. Chociaż teraz możesz liczyć się pewnie z jakąś niechęcią po tych postach :P

P.S. Black to nawet na powitanie przytuli i może buzi da :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 22:03 
Cytuj  
widzisz, black sie pytala bo jako jedna z nielicznych osob potrafi sie z ludzmi porozumiewac.nie raz przy 10 osobach online nie dostalem odpowiedzi na "czesc".Zreszta celowo pisze bezosobowo bo nie ciebie konkretnie te zarzuty dotycza.jakbym mial ci cos do zarzucenia to bym ci powiedzial.moze i mnie czyms tam, kiedys wkurzyles ale widocznie nie bylo to nic waznego :P
rozdawanie gili bylo tylko przykladem.nie martw sie nie dawalem im 1kk.wiem ile kosztuje equip/ile dac.
widocznie mamy rozne pojecie o lsach.dla mnie to miejsce gdzie moge zapytac o gre,pogadac z ludzmi o pogodzie jak i zgarnac ludzi na eventy.
brak dobrej woli..tja..jak juz napisalem wyzej dobrej woli mam duzo w zapasie.wierz mi ze niewiele powie komus calkiem zielonemu gdzie/z czego droopie item, jak nawet nie wie o czym mowa, jak to ugryzc.teoria bez praktyki jest bezuzyteczna.

nie wspominajac, ze przyjdzie jakis uber i zapyta to odpowiedzi nagle tysiace.pamietam jak komus odpowiedzialem kiedys na pytanie somepage.com to odrazu flame on me

epitety sa bo mnie ponioslo troche(zreszta nie przeszkadzaj nikomu w tysiacach innych postow-rozumiem, ze mi wolno wypomniec :roll: ),hyhyhy.na codzien jestem nawet mily i grzeczny.tylko teraz w pracy jeszcze siedze,moze dlatego:D

co nie beda mi ludzie czesc mowili bo mam odmienne zdanie?bo nie podzielam mysli innych.pffffft.to mi przykro za nich.

a teraz to ja ide do domku.laterz


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 13:30 
Cytuj  
Black pamięta o Nuubie bo go lubi :) (przecież ja wszystkich kocham :D)

hahaha Kamil :P teraz to napisałeś :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 18:10 
Cytuj  
Już koniec dramy?!? kurde nudzi mi się w pracy:P

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 18:45 
Cytuj  
No niestety koniec :P ile można się kłócić?

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 21:02 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ja, ze swej strony, moge powiedziec, ze rozumiem tych ludzi, ktorzy postanowili socjalizowac sie i czerpac przyjemnosc z gry w innym LSie niz CC :] Osobiscie za CC nigdy nie przepadalem i, jesli tylko mialem HNM LS, pojawialem sie na nim sporadycznie. Niemoc i ogolne malkontectwo CC mnie rozbrajalo :] Choc, naturalnie, CC mialo szereg plusow, ale raczej jako "osrodek polski" niz jako LS jako taki.

Co ciekawe - o wiele lepiej mi sie gra z tymi samymi Polakami bedac w Pixies czy innych HNM LSach niz kiedykolwiek bedac w CC.


Kurwa a po AFy kto CI latal?
Kto Ci limit breaki robil?
Kurwa porazka, w CC bylo zajebiscie i robilismy kupe rzeczy razem.
Wiadomo, ze na wyzszych levelach potrzeba wiecej ludzi.
To jest normalne, ale jakis szacunek sie nalezy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 21:15 
Cytuj  
koniec dramy, dużo mięcha

Prawdą jest to, że bez ludzi się nie zbuduje LSa - a 90% Polaków siedzi na Pixies. Chciałbym by wszyscy Polacy siedzieli na CC - zarówno z BlackChocobos jak i wszyscy orbitujący.

I daję głowę, że tzw "uberzy" w przypadku zorganizowanego eventu pospieszą z pomocą - choćby ze względów sentymentalnych. :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 21:59 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Kurwa a po AFy kto CI latal?
Kto Ci limit breaki robil?
Kurwa porazka, w CC bylo zajebiscie i robilismy kupe rzeczy razem.
Wiadomo, ze na wyzszych levelach potrzeba wiecej ludzi.
To jest normalne, ale jakis szacunek sie nalezy.

Canto jak zwykle wie ze bija dzwony ale gdzie? Ni chuja ;p


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:23 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
koniec dramy, dużo mięcha

Prawdą jest to, że bez ludzi się nie zbuduje LSa - a 90% Polaków siedzi na Pixies. Chciałbym by wszyscy Polacy siedzieli na CC - zarówno z BlackChocobos jak i wszyscy orbitujący.

I daję głowę, że tzw "uberzy" w przypadku zorganizowanego eventu pospieszą z pomocą - choćby ze względów sentymentalnych. :))


Huck to jest nierealne, pix ma swoja perle i swoje eventy, dynamis i limbus tak samo - siedzisz wtedy na perle DP, LimbusAlfa czy ProtoLimbus, jak robi sie assaulty, expuje czy robi cokolwiek innego tez siedzi sie na perle pix bo zawsze moze popnac jakies wielkie bydle ktore trzeba zabic ;) no i siedzac na pix mozna dostac invita do tp burna bo nie wszystkich ma sie na FL a ludzie zwykle rzucaja haslo "party" na LSie... teraz na CC wpadam tylko jak robie cos na ktoryms alcie bo i tak zwykle nie ma nawet z kim pogadac - zwykle siedzi 1 czy 2 osoby...

z drugiej styorny - jest tak samo jak bylo jak ja zaczynalam gre - na CC siedzialo pare osob a "uberzy" wpadali jak akurat DH SW czy inny HNMLS nic nie robil czy nikogo na nim nie bylo - fakt - czesciej bywali na CC bo to byly Na time LSy a pix jest 100% EU i caly czas cos sie dzieje...

jak ktos z nas potrzebowal pomocy to wysylal /tella z prosba o pomoc i pytaniem kiedy ewentualnie dana osoba moglaby pomoc, do glowy nam nie przyszlo robienie jakis dram na LSie czy forum ze nikt nam z niczym nie pomaga...

co do CC eventow - czego oczekujecie? garisson i EF to zabawa dla ludzi ktorzy maja miejsce na cap equip, poza tym nie kazdego to bawi i nie kazdy chce na to chodzic


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 12:04 
Cytuj  
Mówię np o eventach typu - farmowanie katany tej z Riverne Site czy ważki - czy coś takiego.

Nie gody, hnmy, limbusy, dynamisy itp.

Assaulty, salvage - to też wchodzi w grę.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 15:08 
Cytuj  
Przykre sa te Wasze klotnie trzeba cos z tym zrobic...


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 15:13 
Cytuj  
Ballista!


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 15:51 
Cytuj  
Brenner :evil:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:25 
Cytuj  
*couch*
jak zwykle wpadłem nie wczas hehe
enyways...co wy tak z tym CC? LS to przede wszystkim ludzie, a jako że tych niema, to dajcie umrzeć temu LSowi z honorem, a nie ciągniecie to jakoś dziwnie i nie wiadomo poco.
Ja tam niewiem, ale słyszałem naprawde skrajne poglądy o tym Lsie, chociaż sam nigdy nie byłem. Powiem szczerze że zniechęcilem sie troche już na stacie, tutaj na forum, potem spotkałem kogoś z BR i jakoś tak wyszło. Z całego CC znam może 2 osoby,a są i takie które nawet nie odpowiadają mi na /wavy w Jeuno, może właśnie dlatego nie czuje wielkiej potrzeby jednoczenia sie wszystkich polaków, bo i poco. I angielski podszkole.
no, to takie moje 3 grosze, dajcie już temu CC spokuj, ludzie poprostu niechcą tam być. Zresztą znam to na przykładzie wielu gier online w które grałem, tylko polskie gilidie prędzej czy puźniej sie rozpadają, taka już natura polaków^^ lączymy sie tylko w razie zagrożenia, a jak jest OK to każdy każdemu do gardła skacze.

no, sie rospisałem.
pozdrawiam Junfan


Ostatnio edytowano 26 kwi 2007, 18:36 przez JunFan, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:30 
Cytuj  
Nikt nie chcę być a jak się loguję to zawsze pare osób jest. Dziwne.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:34 
Cytuj  
CC ma ponad 3 lata. umarlo w momencie powstania Pixies

Wrzesien 2006 R.I.P


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.