mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:05 
Cytuj  
1. Blind juz dawno przestalem uzywac, uzywam Para 2 i Slow 2 bo mocniejsze od nina - zreszta czesc ninow ze mna grajacych juz wie zeby wlasnie para i slow nie uzywac.
2. Zaczynam od dispel zwykle gdy wiem, ze mob ma miec ice spike - ale meele i tak najczesciej pierwsi dobiegaja i robia engage - wystarczy im jeden cios i zaraz placz: para, para ! ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:16 
Cytuj  
A myślałem, że to ja jestem królem offtopiców :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:56 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ile by bylo prosciej gdyby RDM albo BRD zaczynali debuffowac moby od dispel zamiast spamowac biedakow tym samym co NIN przed chwila wrzucil :roll:

Ale lepiej zwalic na melee wine ze robia to co maja robic, zamiast na biednego RDMa albo BRDa ktory jak sie mu nie walnie Caps Lockiem DISPEL na party chat to bedzie sie patrzyl jakie ladne bialo-niebieskie igielki z mobka wyskakuja :]

Cytuj:
Cieszcie się że RDM zrezygnowali z uzywania broni na walkach bo DPS mają porównywalny do THF, war ze swordem itd ...

Tak, zwlaszcza jak wliczymy w to WSy, po prostu siejecie chaos w szeregach Too Weak'ow LOL

Nie, ale nasz dmg składa się w 50% z dmg ktory nie nabija TP i wchodzi nawet kiedy mob wsadził 100% def na mele :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 16:59 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
1. Blind juz dawno przestalem uzywac, uzywam Para 2 i Slow 2 bo mocniejsze od nina - zreszta czesc ninow ze mna grajacych juz wie zeby wlasnie para i slow nie uzywac.
2. Zaczynam od dispel zwykle gdy wiem, ze mob ma miec ice spike - ale meele i tak najczesciej pierwsi dobiegaja i robia engage - wystarczy im jeden cios i zaraz placz: para, para ! ;p

No własnie o tym kurde mówie. Wchodza w engage i prac prac prac ... nie czekaja az zdejmie sie dispellem ice spikes ... jest wiele innych "przypadków" kiedy melesi wykazuja pełną orientacją na polu walki .. :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:02 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
..... a to co napisales to jeden kurde wielki boulshit Slayerek, rola rdm nie polega na leczeniu i refreshowaniu czy hastowaniu, jego rola polega na uzywaniu enfeble magic ... ile to razy ja widzialem blm-ow napierdalajacych bio na przeciwnika ktorego tankuje ninja ...


nie chodzi mi o takie mobki gdzie RDM może być nawet afk podczas ich bicia ale
prawdziwy profesjonalny RDM

1. powinien mieć zazwyczaj mobka w zasięgu (target) dokładnie w tym samym momencie w którym ma go tank
2. podczas bicia odpowiednich mobków powinien trzymać palce na macrach Sleep2(w razie castnięcia przez mobka -ga) i na CUREIV na kluczowych walkach
3. zawsze pierwszy reaguje jak widzi w logach że melsi dostali paralyze, blind, slow, silence itd. nie czekając aż megaślimaki WHM/SMN raczą podbiec w zasięg
itd.

każdy niech gra jak chce, melsi mają zadawać dmg a support ma ich utrzymać przy życiu A POTEM dopiero gnębić mobka, prostszych reguł chyba nie ma żadnej innej grze


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:04 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
megaślimaki WHM/SMN


:( :( ;_______; :cry: :cry:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
1. powinien mieć zazwyczaj mobka w zasięgu (target) dokładnie w tym samym momencie w którym ma go tank


Ze wtf? To jest praktycznie nie mozliwe w wiekszosci sytuacji.


Cytuj:
2. podczas bicia odpowiednich mobków powinien trzymać palce na macrach Sleep2(w razie castnięcia przez mobka -ga) i na CUREIV na kluczowych walkach

Nie rdm jest od stunowania -ga (chyba, ze /drk), a juz tym bardziej nie przy uzyciu Sleep2 :D

Cytuj:
a support ma ich utrzymać przy życiu A POTEM dopiero gnębić mobka

Pognębi najpierw mobka i utrzymywanie przy zyciu stanie sie nagle 2 razy prostsze. Jezeli rdm nie jest sam, a z whm - to whm powinien dawac sobie rade sam, poki RDM wykonuje to do czego naprawde zostal stworzony - potem moze whma wspomagac. Tak samo jak RDM ma byc super szybki zajebisty, tak samo powinine byc WHM - inny job nie daje przywilejow bycia leniwym. Desh jest bardzo dobrym przykladem, ze mozna sie wszystkiego nauczyc - jego poczatki w end game, byly badzmy szczerzy, troche cieniutkie - natomiast dzisiaj juz jest z niego porzadny whm.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:33 
Cytuj  
proponuję żeby każdy mag zrobił sobie jakiś job melee i zrobił sobie zdjęcie jak będzie mieć duże oczy w momencie jak widzi swoje niskie HP przez dłłłłuuuuuggggiiii czas, dziwne ikony na górze ekranu przez dłuuuuugi czas, a jak ma /nin i silence na sobie to .... itd. itd. itd.

ja wiem jak ma grać support i wiem że support nie daje z siebie nawet 20% możliwości nie wspominając o chęciach :roll:
nie da się zrzucić na WHMa dbania o wszystkich bo zadaniem priorytetowym dla WHMa jest CIĄGŁE DBANIE O TANKA/TANKÓW, każde dziecko w ffxi to wie ...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 17:46 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
proponuję żeby każdy mag zrobił sobie jakiś job melee i zrobił sobie zdjęcie jak będzie mieć duże oczy w momencie jak widzi swoje niskie HP przez dłłłłuuuuuggggiiii czas, dziwne ikony na górze ekranu przez dłuuuuugi czas, a jak ma /nin i silence na sobie to .... itd. itd. itd.

ja wiem jak ma grać support i wiem że support nie daje z siebie nawet 20% możliwości nie wspominając o chęciach :roll:
nie da się zrzucić na WHMa dbania o wszystkich bo zadaniem priorytetowym dla WHMa jest CIĄGŁE DBANIE O TANKA/TANKÓW, każde dziecko w ffxi to wie ...

Teraz już każde dziecko wie że mylisz Red Mage z White Mage i Black Mage ;)

RDM to jest job ktory ma elemental magic na na tyle wysokim poziomie żeby jego MB miał znaczenie dla grupy przy SC, Red Mage ma na tyle wysoki skill enfeble magic aby był w stanie EFEKTYWNIE zdebuffować przeciwnika ( skill na tyle wysoki że efektywniejszy niż ninja debuffy )
Refesh jest czarem DLA rdm, to że jest uzywany w party to dobrze, ale RDM nie ma obowiazku uznawać refresh party jako priorytet tak jak ninja nie ma obowiazku debuffowac elemental resist przed SC a BLM używać swojego suba ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:35 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Nie, ale nasz dmg składa się w 50% z dmg ktory nie nabija TP

Stok, mozesz to rozwinac? % dmg ktory nie nabija TP to dla mnie absolutna nowosc, mimo 3 lat grania. Bo nie bede sie pytal czym ty bijesz i co ze wyciagasz cale 22 physical dmg :roll:

Ogolnie Stok to wielkie LOL, z takimi RDMmem to ja bym za dlugo nie pozyl. Najpierw mi laskawie pozwalasz hasac wokol mobka zamiast wypasionych RDMow ktorzy by mnie outparsneli swoim DPSem, potem chcesz Mana Burstowac (nie wiem tylko gdzie, w TP Burn, na HNMach, gdzie? rozumiem ze w ogole TP Burn to dla Ciebie to masakra, zanim odpalisz debuff mobek ma juz 10% HP, a nie dajcie bogowie bedziesz jedynym jobem z Cure w pt), a na koniec pokazujesz jaka wielka laska obdarzasz reszte magow dajac im Refresh O_O To BRD niech tez nie marnuje czasu na Ballady tylko Minuecik, Madrigalek i dawaj daggerkiem po pazurach Fafa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 20:54 
Cytuj  
w ogole stok sie urwal z choiny i pieprzy glupoty :/

porownanie rdm refresha do ninja ele debuffow mnie rozwalil na miejscu...

zal dupe sciska..

ja mam macra na nuki, w 5tym macrosecie rdma. z full zmiana equipu.
no i co z tego?
uzywam tego jak jest to koniecznie, a nie, bo mi sie podoba...
zwykle do chainspell+nuke, albo jak rha/veji dra sie "nukac!"
zaden normalny rdm w endgame nie uzywa nukow, wysmialiby na miejscu twoj nedzny zrezistowany dmg.
no, chyba ze masz uber equip, max ele (z meritami), max thunder/ice acc, max int (merity), to moze dasz rade nuknac fafa w MB za 1000 jak Kiana.
ale to jednostkowe przypadki, z reguly uznawane za dziwactwo :P

zgadzam sie z simim, ze rdm powinien lazic na powazne eventy rdm/whm.
kazdy rdm ktory bierze inny sub jest albo leniwy, albo zmusili go do chainstuna.
whm sam nie da rady obsluzyc wszystkich tankow i melee, zeby gra byla efektywna, rdm jest po to, zeby odciazyc go od tego zdziebko (oczywiscie, po przywaleniu najpierw podstawowych debuffow - chyba ze wlasnie poszlo discharge z bossa salvage, to wtedy rzuca to co rzucal i w ulamek sekundy paralynuje tanka, ktorego z whmem ustalil, ze bedzie "obslugiwal" i w dalszej kolejnosci melee)
nuki na bossach salvage to smiech na sali, nie dosc ze nie masz equipu ( i 90% masz resist - zalezy tez od bossa, na zhayolm udalo mi sie nukac jakos za ok 300), to i tak rece pelne roboty leczeniem, debuffowaniem, zdejmowaniem statsow.
z /blm to cie stok na salvage nie powinni wpuszczac.

co do macr do debuffow, zalezy co bijesz, max enfeeble + mnd, lub max mnd + enfeeble.

Vejitta napisał(a):
Bo nie bede sie pytal czym ty bijesz i co ze wyciagasz cale 22 physical dmg


nie sadze zeby robil 22 enspellem ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:15 
Cytuj  
Na Fafa idziesz /blm bo /whm jest useless ;p
Jeżeli jest paru RDM, na Cerb/Khim idziesz /blm zeby zrobic ES Slow2 w max mnd setupie.
A i do sky /blm jest lepszy.
Ale zgodze si, ze rdm na WIEKSZOSC eventow chodzi /whm
Ja nukuje w przedziale 400-600+ Blizardem 3. Nie jest to nedzny dmg, przydaje sie na mobkach gdzie glownie liczy sie Magic Dmg. Nie mam meritow do ele, ani super ekwipunku. Nie mowie, ze rdm ma ciagle nukowac jak blm, ale mowic, ze RDM nuki sa nedzne to przeklamanie - to jest poprostu kolejny potencjal, ktorego ludzie nie wykorzystuja.
Ja nie czekam, az ktos mi zacznie krzyczec zebym nukowal, bo sam potrafie ocenic sytuacje kiedy moge sobie na to pozwoli. Zreszta nie raz uratowalem dupe jakiemus blm na dynamis bo dobilem statue przed ktora uciekal bo reszta sobie olala nukowanie.

Cytuj:
nie sadze zeby robil 22 enspellem ;p

dlaczego?


Ostatnio edytowano 3 sty 2008, 21:53 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:37 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
w ogole stok sie urwal z choiny i pieprzy glupoty :/

porownanie rdm refresha do ninja ele debuffow mnie rozwalil na miejscu...

zal dupe sciska..

ja mam macra na nuki, w 5tym macrosecie rdma. z full zmiana equipu.
no i co z tego?
uzywam tego jak jest to koniecznie, a nie, bo mi sie podoba...
zwykle do chainspell+nuke, albo jak rha/veji dra sie "nukac!"
zaden normalny rdm w endgame nie uzywa nukow, wysmialiby na miejscu twoj nedzny zrezistowany dmg.
no, chyba ze masz uber equip, max ele (z meritami), max thunder/ice acc, max int (merity), to moze dasz rade nuknac fafa w MB za 1000 jak Kiana.
ale to jednostkowe przypadki, z reguly uznawane za dziwactwo :P

zgadzam sie z simim, ze rdm powinien lazic na powazne eventy rdm/whm.
kazdy rdm ktory bierze inny sub jest albo leniwy, albo zmusili go do chainstuna.
whm sam nie da rady obsluzyc wszystkich tankow i melee, zeby gra byla efektywna, rdm jest po to, zeby odciazyc go od tego zdziebko (oczywiscie, po przywaleniu najpierw podstawowych debuffow - chyba ze wlasnie poszlo discharge z bossa salvage, to wtedy rzuca to co rzucal i w ulamek sekundy paralynuje tanka, ktorego z whmem ustalil, ze bedzie "obslugiwal" i w dalszej kolejnosci melee)
nuki na bossach salvage to smiech na sali, nie dosc ze nie masz equipu ( i 90% masz resist - zalezy tez od bossa, na zhayolm udalo mi sie nukac jakos za ok 300), to i tak rece pelne roboty leczeniem, debuffowaniem, zdejmowaniem statsow.
z /blm to cie stok na salvage nie powinni wpuszczac.

co do macr do debuffow, zalezy co bijesz, max enfeeble + mnd, lub max mnd + enfeeble.

Vejitta napisał(a):
Bo nie bede sie pytal czym ty bijesz i co ze wyciagasz cale 22 physical dmg


nie sadze zeby robil 22 enspellem ;p

Brawo Kalcia. Teraz przeczytaj mojego posta znow, a potem znow. Jak zrozumiesz co tam napisane to pogadamy bo nie wiem o czym piszesz i do czego nawiazujesz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:49 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Zreszta nie raz uratowalem dupe jakiemus blm na dynamis bo dobilem statue przed, ktora uciekal bo reszta sobie olala nukowanie.


Dziękuję. Pamiętam ;)
Windurst ^^


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:08 
Cytuj  
Co do En-spell, bazowo mam 19 +

Obrazek
= 22 dmg +
Obrazek
= 27 en dmg. Ja niestety nie posiadam tak zacnego sprzetu, ale to nie znaczy ze nie mozna posiadac takiego sprzetu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:16 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
na Cerb/Khim idziesz /blm zeby zrobic ES Slow2 w max mnd setupie.


na cerba chodzisz z /mnd zeby weszlo ci slow2 bez ESa i zebys pomogl paralynowac ekipe, lub z /drk zebys pomogl stunowac, nie bierze sie /blm na cerba.
na khimare podobnie.
/blma praktycznie sie nie uzywa w endgame (sky ma juz z 3 lata, tego sie juz nie nazywa endgame'm)

Gokulo napisał(a):
A i do sky /blm jest lepszy.


po cale escape, sky nie juz takim endgame'm jak kiedys anyway; ja i tak wolalam zawsze chodzic z /whm, wiecej jestem w stanie pomoc.

Gokulo napisał(a):
Ja nukuje w przedziale 400-600+ Blizardem 3.


twoje 400-600 przy blmowym blizzard3 za 800+ jest nedzne :P
co to za dmg 400-600, kazdy rdm w equipie do nukow go wyciagnie.

Gokulo napisał(a):
RDM nuki sa nedzne to przeklamanie - to jest poprostu kolejny potencjal, ktorego ludzie nie wykorzystuja.


rdm nie moze byc dobry we wszystkim.
jesli chcesz miec super rdma do nukow, robisz go pod nuki, np int merity, ele merity; jak pod support, max enhancing i phalanx2; jak do max debuffow, walisz w slow2/para2 i duza ilosc acc adekwatnych do tych spelli + mnd.
co to za potencjal, jak nie mozna go rozwijac?

Gokulo napisał(a):
Ja nie czekam, az ktos mi zacznie krzyczec zebym nukowal, bo sam potrafie ocenic sytuacje kiedy moge sobie na to pozwoli. Zreszta nie raz uratowalem dupe jakiemus blm na dynamis bo dobilem statue przed ktora uciekal bo reszta sobie olala nukowanie.


oh, jakiz ty wspanialy :P
jak sie jest rdmem w blm pty na dienamisie to wrecz POWINNO sie nukac lol

Gokulo napisał(a):
Kalcia napisał(a):
nie sadze zeby robil 22 enspellem ;p

dlaczego?


standardowy dmg to 19, 3dmg wiecej daje earring z bahamuta, ma earring z bahamuta?

Stokrotka napisał(a):
Brawo Kalcia. Teraz przeczytaj mojego posta znow, a potem znow. Jak zrozumiesz co tam napisane to pogadamy bo nie wiem o czym piszesz i do czego nawiazujesz.


nawiazuje do jakis twoich 5 ostatnich postow (dodatkowo ogolna zalamka), jak nie pamietasz co sam pisales, to ja juz nie wiem


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
na cerba idziesz /blm bo slow to mus i musi byc on a nie ze ci MOZE wejdzie 1/10 to samo z khi. paralynowac moze whm sam spokojnie. co za problem paralyne na 2 tankow rzucic. meelsami sie SMNrzy zajmuja zwykle


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:23 
Cytuj  
@Kalcia
JA wiem co napisałem, problem w tym ze TY nie wiesz co ja napisalem.
Phalnax II przy 300 enchance zdejmuje 15 dmg jesli moje zrodlo jest prawidlowe ... jesus, przeciez regen mozna uzyc zamiast tego wspanialego wypasionego zaklecia kosztujacego 120 000 exp ... i jeden slot mogacy sie przydac np na bio III ktore zdejmuje wiecej niż 15% dmg ...
A earringa nie doberalem z bahamuta bo nie widze sensu w zbieraniu junk ktory mi sie nie przydaje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 3 sty 2008, 22:26 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:23 
Cytuj  
to widocznie musialo sie wiele zmienic od kiedy chodzilam na cerba, jakos nie chce mi sie wierzyc ze kazdy rdm chodzi z /blm na cerba...
ciebie moge zrozumiec, bo ty nie masz /whm i nie doceniasz tego suba ;)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:26 
Cytuj  
Cytuj:
na cerba chodzisz z /mnd zeby weszlo ci slow2 bez ESa i zebys pomogl paralynowac ekipe, lub z /drk zebys pomogl stunowac, nie bierze sie /blm na cerba.
na khimare podobnie.


Na poczatku pomyslalem, ze chodzi ci "z /whm" ale to w kij nie pasuje, /mnd zreszta tez - zadne z tych nie pomaga wsadzic Slow2. Stunuja drk albo rzeczywiscie /drk, ale tylko jak jest wyznaczony. Napisalem, ze idzie /blm gdy jest juz z 2 innych rdm a najczesciej jest.

Cytuj:
twoje 400-600 przy blmowym blizzard3 za 800+ jest nedzne
co to za dmg 400-600, kazdy rdm w equipie do nukow go wyciagnie.


To chyba oczywiste. Tak samo jak jego para nedzne jest przy moim. Ja jedynie co wlozylem w strone nukow to ekwipunek - jak kiedys zeche mi sie merity robic to i ladniejsze liczby wyciagne. Samo w sobie 400-600dmg nie jest nedzne.

Cytuj:
rdm nie moze byc dobry we wszystkim.
jesli chcesz miec super rdma do nukow, robisz go pod nuki, np int merity, ele merity; jak pod support, max enhancing i phalanx2; jak do max debuffow, walisz w slow2/para2 i duza ilosc acc adekwatnych do tych spelli + mnd.
co to za potencjal, jak nie mozna go rozwijac?

Tylko glupcy merituja Enhancing ~.~ (albo avesta rotfl ;D)
I jest to potencjal, ktory mozna rozwijac wlasnie. Bo RDM ma do tego i merity i dostep do odpowiedniego sprzetu. Natomiast oczywiscie nie mozna go wymaksowac jesli nie chce sie tracic na czyms innym. Nie mylmy dwoch pojec.

Cytuj:
standardowy dmg to 19, 1dmg wiecej daje 30 enhancing magic skill, 2dmg wiecej daje earring z bahamuta, ma earring z bahamuta?
A wiedzialas wczesniej, ze nie ma? Napisalas jakby takie cos w ogole nie bylo osiagalne.

Cytuj:
oh, jakiz ty wspanialy :P jak sie jest rdmem w blm pty na dienamisie to wrecz POWINNO sie nukac lol

Nigdzie nie napisalem, ze bedac w blm pt. Bedac gdziekolwiek, wystarczy, ze widze latajaca statue.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.