mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:49 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Tak Opi Ato chciał przejąć waszą grupę aby zrobić z tego hnmls LOL!. Jesteś tak głupi że głowa mała. My z Ato chcieliśmy przejść pograć z wami - ale wy to nazwaliście wielkim połączeniem. Nie chcieliśmy swoich ludzi zostawiać na lodzie więc, grzecznie się spytaliśmy czy możemy ich wziąć ze sobą (nigdzie nie obiecywałem że będą mieć 100% attendance).


Witaj na mojej krotkiej liscie debili z FFXI. Wbrew pozorom nie ma na niej Ato z ktorym mimo wszystko gralem troche, a ty nawet nie wiem kim jestes.

Bartelius napisał(a):
Proponuje polaczyc grupke (a raczej czesc bo pewnie niektorym nie przypasuje godzina) ludzi z mojego statica ze statikiem Hucka.

Szczegóły:
1. Leaderami byliby Huck i Ragni
2. 2 runy:
a) Run po Exp+TE+Gold boxy -wygladaloby to mniej wiecej tak, ze dobijamy Te do 120+ minut i farmimy Amber light (magic ws kill) Wszystko co sie da sprzedac na split, a glowny cel czyli triggery do liderow a pozniej ludzi najbardziej aktywnych (zeby byli na pop)
b) Run po TE do 120+ min najlepiej kolo 160 a nastepnie NMy. Jakie NMy beda ustalali liderzy i ja(od strony technicznej)
3. system punktowy 6 punktow za godzine (dlaczego 6? dlatego ze latwo sie dzieli jak ktos wyjdzie po godzinie i 10 minutach to dostanie 7 i dlatego zeby roznice miedzy tymi co chodza, a tymi co nie chodza byly na tyle duze zeby nie oplacalo sie nie chodzic).
4. Run konczyc sie bedzie maksymalnie po 4h
- Oczywiscie nikt nie broni nikomu zostac i np dalej expic zapraszajac ludzi spoza LS, tylko oczywiscie za zostawanie poza czasem oficjalnym nie dostajemy punktow
- Jesli minie 4h i akurat bijemy NMa to oczywiscie konczymy go bic po czym konczymy event.


Runy proponowalbym o godzinie 19, dni do uzgodnienia (19 wejscie nie zbieranie sie)



To co napisal Ato na odleglosc smierdzi tym czego nie lubimy w FFXI. Bylem w DH, SW i Pixies, naprawde juz sie nazbieralem punktow w tej glupiej grze i jedyne co sprawia, ze sie do niej loguje to kumple tacy jak Saku, Naif, Huck, Coldee czy Myrta.

Grzecznie spytaliscie czy mozecie wejsc, my grzecznie odpwiedzielismy ze nie, to weszliscie przez okno.

Koncze ta glupia dyskusje. Moje arumenty sa widac za trudne do zrozumienia przez osoby uzaleznione od FFXI.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:57 
Cytuj  
I dobrze jednego debila mniej ;) Idz graj w FF14. A twoje argumenty są bezpodstawne i w ogóle z kosmosu.

Btw. Jak byłem kiedyś w provoke to się jak debil czepiałeś ortografii stąd ciebie też znam ;)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To co napisal Ato na odleglosc smierdzi tym czego nie lubimy w FFXI. Bylem w DH, SW i Pixies, naprawde juz sie nazbieralem punktow w tej glupiej grze


A wcześniej:

mrynar napisał(a):
Punkty to niestety jedyne rozsadne wyjscie w grze gdzie postac ma wiele jobow.


Z mojego punktu widzenia: Opi nawet nie spróbowaliście przyjść na 1 run od momentu kiedy Ato zaproponował "połączenie", do czego z Huckiem namawialiśmy. Jakbyście przyszli i swierdzili że wam nie pasuje cośtam to bym miał większe zrozumienie do tego co się dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:34 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Btw. Jak byłem kiedyś w provoke to się jak debil czepiałeś ortografii stąd ciebie też znam ;)


Cos ci sie pojebalo, wczesniej nigdy nie siedzialem na provoke. Bylem w Pixies i potem mialem dluga przerwe. Dopiero od kilku miesiecy nosze perle provoke na stale.

A ty jestes ten co oszczedzal uzycia tokena, juz sobie przypomnialem. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:39 
Cytuj  
100licad napisał(a):
mrynar napisał(a):
To co napisal Ato na odleglosc smierdzi tym czego nie lubimy w FFXI. Bylem w DH, SW i Pixies, naprawde juz sie nazbieralem punktow w tej glupiej grze


A wcześniej:

mrynar napisał(a):
Punkty to niestety jedyne rozsadne wyjscie w grze gdzie postac ma wiele jobow.




No bo to prawda, dlatego wszedzie sa punkty.
Lubilem nasze runy, bo o zadnych punktach nie bylo mowy. Wiekszosc przychodzila sie pobawic, a nie spinac zeby dostac jakis item i miec +1 str w statsach.

100licad napisał(a):
Z mojego punktu widzenia: Opi nawet nie spróbowaliście przyjść na 1 run od momentu kiedy Ato zaproponował "połączenie", do czego z Huckiem namawialiśmy. Jakbyście przyszli i swierdzili że wam nie pasuje cośtam to bym miał większe zrozumienie do tego co się dzieje.


Ja nie musze probowac moczu, zeby wiedziec ze jest niesmaczny.

Nie pasowal nam Ato, nie pasowaly nam punkty, nie pasowali nam obcokrajowcy.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:54 
Cytuj  
Op sam kiedyś podniecałeś się swoim chi blast setem czy counter setem i nikt nic nie mówił, tak jak każdy inny "no-life" chodziłeś na dynamis czy inne eventy gdzie zbierałeś punkty a teraz za to pogardę pokazujesz dla tych co tak jak ty kiedyś starali się zmaksować statystyki w swojej profesji.

Wszystko dlatego, że nagle osiągnąłeś wyższy stan świadomości...
Zapomniał wół jak cielęciem był.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:55 
Cytuj  
Albo to było creazy chocobos jedno i to samo. Tak oszczędzał tokena bo już drugiego nie kupisz bo nie ma od ponad pół roku.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:16 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Op sam kiedyś podniecałeś się swoim chi blast setem czy counter setem i nikt nic nie mówił, tak jak każdy inny "no-life" chodziłeś na dynamis czy inne eventy gdzie zbierałeś punkty a teraz za to pogardę pokazujesz dla tych co tak jak ty kiedyś starali się zmaksować statystyki w swojej profesji.

Wszystko dlatego, że nagle osiągnąłeś wyższy stan świadomości...
Zapomniał wół jak cielęciem był.


Rha nie czuje zadnej pogardy! Pare razy podkreslalem ostatnio, ze rozumiem podejscie hardcorowe, bo tek kiedys takie mialem. Nie zaluje tamtych czasow.

Po pierwsze gra mi sie troche znudzila.
Po drugie sporo czasu poswiecam na sport, chce znowu pojechac w Himalaje. Kondycje mam ciagle srednia, jednak lata w FF zrobily swoje. ;)
Po trzecie nie mam czasu na granie, nie mieszkam w domu, zeby pograc musze jezdzic do firmy.

Chcialem zrobic upgrade relica..., zrobilem niecala polowe pierwsze stage i poprostu stwierdzilem, ze to niewykonalne przy moim trybie zycia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:24 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
Albo to było creazy chocobos jedno i to samo. Tak oszczędzał tokena bo już drugiego nie kupisz bo nie ma od ponad pół roku.


Moze w CC pare razy sie smialem z jakis wybitnych ortografow, nie pamietam, ale czepianie sie bledow to nigdy nie byla moja pasja, w koncu Stokrotka to byl moj kumpel. :D

Jak masz traume po jakims moim zarcie to idz do psychologa, moze cos sie da z tym zrobic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Moze w CC pare razy sie smialem z jakis wybitnych ortografow, nie pamietam, ale czepianie sie bledow to nigdy nie byla moja pasja, w koncu Stokrotka to byl moj kumpel. :D


A to o czyms swiadczy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:52 
Cytuj  
Ja się śmiałem z ortografów. I do dzisiaj się śmieję. Nie ze złośliwości - tylko z nadzieją, że zaczną szanować swój język. Skąd to wynika? Kiedyś olewałem i błędy zapadały w pamięci, samemu zaczynałem je popełniać. Po prostu widząc sieczkę w sieci umysł przyzwyczaja się do błędów. Dlatego "walka" z błędami nie jest czymś złym czy okrutnym.

Abbysea team było fajne, mi niestety praca nie pozwala kontynuować gry w ff - gram teraz z doskoku raz na jakiś czas i do tego nadaje się bardziej sc2 oraz ps3. Nie mam nawet czasu na ff14 beta (a przede wszystkim chęci, bo za każdym razem jak się zaloguję to jest kicha) i konto zazwyczaj leży odłogiem (dlatego w czerwcu dostęp do konta dostał Zet i od razu potem dostał invite'a hehe). Może uda mi się w niedzielę.
Ato jest spoko. Serio. Kłóciłem się z nim nie raz. Fajnie się spina - zawsze jest kupa zabawy :P
Jednak w samym ff11 stawiam go gdzieś niedaleko Rhae - pomaga, służy radą. Cierpliwość nie jest również moją cnotą, więc o ich nerwicę nigdy się nie czepiałem.
Jeśli ff14 naprawią i uczynią grywalnym to raczej będę szedł w ich kierunku gry - lepiej staticowo 2h dziennie, ale ostro niż "zwiedzać świat, eksplorować powoli" - bo tylko level pozwala na swobodne przechodzenie questów,misji i... eksplorację świata :D
Każdy ma coś na sumieniu:
- ja na oczku botowałem od pewnego momentu, a na mainie kłóciłem się z cepami i prowokowałem innych :D
- myrta okradł samadama i botował na mainie (bigLOL)
- opiekun olał dp
- bartelius/atoreis kupił koks
- zjawcia gra w wowa
- gokulo dmucha studentki
- ragni to ktoś zupełnie obcy (who the fuck is ragni???) ;)
- saitou olał dp :P
- mendol bo nie grał w ff i jest stary
- huck siedzi pod pantoflem ( ;) hehe osławione "poniedziałki i czwartki onry")
- katsu, bo opchnął konto i mnie namówił do tego samego (no ja w zasadzie opchnąłem gile hehe) przez co nie jestem już nolife :(

Robicie teraz dramę i w efekcie nie wyjdzie idea CC w ff14 - go go. A drama jest w zasadzie o nic. Kłócą się osoby, które nie grają.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
- gokulo dmucha studentki


WIN

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 13:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Robicie teraz dramę i w efekcie nie wyjdzie idea CC w ff14 - go go. A drama jest w zasadzie o nic. Kłócą się osoby, które nie grają.


Dramy sa fajne!
A idea CC czemu ma nie wyjsc? Przeciez wiadomo, ze nie kazdy Polak bedzie w CC, jak bedzie wiekszosc to super, jak mniejszosc to trudno i tak bedziemy sie dobrze bawic (nawet jak XIV jest tak zjebana jak piszecie).

Ja juz sie nie moge doczekac spotkania w grze z niektorymi (wieloma!) osobami!

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 17:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Robicie teraz dramę i w efekcie nie wyjdzie idea CC w ff14 - go go. A drama jest w zasadzie o nic. Kłócą się osoby, które nie grają.


Dramy sa fajne!
A idea CC czemu ma nie wyjsc? Przeciez wiadomo, ze nie kazdy Polak bedzie w CC, jak bedzie wiekszosc to super, jak mniejszosc to trudno i tak bedziemy sie dobrze bawic (nawet jak XIV jest tak zjebana jak piszecie).

Ja juz sie nie moge doczekac spotkania w grze z niektorymi (wieloma!) osobami!


Ja tam wejde do CC przez okno i już sobie nie pograsz, bo przecież jestem moczem, więc będziesz się nawet bał spróbować :roll:


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 18:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
- ragni to ktoś zupełnie obcy (who the fuck is ragni???) ;)


Ragni to pod względem skilla jeden z najlepszych graczy ffxi (zaraz za mną) i mimo znacznie krótszego stażu ma już pewnie lepszy equip niż ja (ma tą samą umiejętność co Rhae, potrafi świetnie planować swój playtime)

tczewiak napisał(a):
- bartelius/atoreis kupił koks


To nie był kurwa koks!!!













:D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 18:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
- ragni to ktoś zupełnie obcy (who the fuck is ragni???) ;)


Nie dziwię się że jestem mało znany, ponieważ unikałem polskich LSów jak ognia - takie uprzedzenie z poprzedniego MMO ^^. Polacy tam robili za dużo dram i chciałem tego uniknąć w FFXI (ale nie da się) :p Trzymałem się na początku BlueRouges a później Delinquents ;)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 19:04 
Cytuj  
Polacy? I Drama?!?! Niiieeeeeeee :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 09:28 
Cytuj  
odblokowałem temat - bo może ktoś będzie chciał coś pisać o sukcesach w abyssei.

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 12:55 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
tczewiak napisał(a):
- ragni to ktoś zupełnie obcy (who the fuck is ragni???) ;)


Ragni to pod względem skilla jeden z najlepszych graczy ffxi (zaraz za mną) i mimo znacznie krótszego stażu ma już pewnie lepszy equip niż ja (ma tą samą umiejętność co Rhae, potrafi świetnie planować swój playtime)



Stary nie musiales tego pisac. Przeciez wszyscy wiedza, ze grasz tylko z najlepszymi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:19 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Polacy? I Drama?!?! Niiieeeeeeee :lol:


Huck usunal moja blyskotliwa wypowiedz razem z nowym topiciem wiec napisze jeszcze raz:

Dramy to nie jest zadna polska specjalnosc, macie jakies niepatriotyczne kompleksy.

W DH byly najwieksze dramy, a tam grali glownie amerykanie. Naprawde to co ci ludzie odpierdlali to kosmos. CAE tez mialo fajne dramy.

Jak zakladalem Pixies to tez bylo pelno dram, czasem mialem dosyc gry od tego. Krolem dram oczywiscie byl czlowiek z Honk-Kongu.

Polskie dramy to jest naprawde lajt.

A wrcacajac do tematu to sukcesy w abyssei sa naprawde wielkie. Jestem pelen podziwu dla odwagi i samozaparcia niektorych graczy. Ato i Ragni dueluja juz ponoc prawie wszystkie bosy (czytalem na japonskim forum, z uzyciem transaltora oczywiscie, bo po japonsku znam tylko jedno slowo - chinpo.)


Ostatnio edytowano 20 sie 2010, 14:26 przez mrynar, łącznie edytowano 4 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.